فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

مهاجرت کانادا و شرایط مهاجرت طبق قوانین سفارت کانادا در زمینه سرمایه گذاری و کارآفرینی

بازگشت

Business immigration Services

مهاجرت کانادا و شرایط مهاجرت طبق قوانین سفارت کانادا در زمینه سرمایه گذاری و کارآفرینی
 
یکی از راه های دریافت اقامت کانادا، برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی برای تجار و مدیران ارشد دارای سرمایه به میزان حداقل 350 هزار دلار کانادا است. این برنامه جهت توسعه و تولید اشتغال در کانادا با جذب سرمایه، افراد با تجربۀ تجاری و توان مدیریتی به وجود آمده است.
اگر شما نتوانسته اید از راه های دیگر به خاطر سن بالای 35 سال و مشمول شدن به سربازی فرزند پسر و نداشتن آیلتس 6.5 به بالا و نداشتن پیشنهاد کاری و ... به کانادا مهاجرت کنید، میتوانید از طریق مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی که در زیر بیان شده است، ویزای اقامت دائم که به پاسپورت کانادایی میرسد، دست پیدا کنید.
سوالی که بسیاری از هموطنان از ما تلفنی یا از طریق فرم ارزیابی یا وبلاگ پرسیده اند، اینست که کدام کشور ارزانترین و سریعترین راه مهاجرت را دارد، چون معمولا با بسیاری از وکلا صحبت نموده اند و با حجم انبوهی از اطلاعات مواجه شده اند که تصمیم گیری را برایشان سخت نموده است، ما در زیر دلایل مهاجرت به کانادا را برای این دسته از سرمایه گذاران بیان می کنیم:
 الف-   کانادا در حال حاضر ارزانترین روش مهاجرتی را از طریق استانی دارا می باشد، اگر مقایسه کنیم، میبینیم که:  در حال حاضر مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا حدود 800هزار دلار، آمریکا بین 500 تا یک میلیون دلار (که با احتساب پرداخت حقوق 7کارمند طی 5 سال این رقم به دوبرابر می رسد) و ویزای اتحادیه اروپا (مجارستان و بلغارستان و ..) در حدود 300هزار یورو می باشد. کانادا با سپرده گذاری 100هزار دلاری(برمبنای دلارکانادا) روشی سودمند خواهد بود.
 
ب-   شما و خانواده تان در کانادا از بیمه خدمات درمانی رایگان تا آخر عمر برخوردار خواهید بود. البته اگر مشغول به کار شوید، میتوانید بیمه درمان کامل دندان را داشته باشید.
 
ج-   تمام فرزندانتان از تحصیل رایگان برخوردار خواهند بود. بسیاری از دانشگاه ها به شما بورس و وام (اگر مقیم باشید و نه دانشجوی بین المللی International Student) تعلق می گیرد. در حال حاضر مثلا تحصیل در رشته فیزیک در دانشگاه کونکوردیا در شهر مونترال برای یک فرد مقیم رایگان و ماهیانه 570 دلار کمک تحصیلی به فرد داده می شود.
 
د-   برخلاف آمریکا، کانادا کشوری امن است که حق حمل اسلحه ممنوع است.
 
ه-   تعداد زیادی از ایرانیان در شهرهای تورنتو، ونکوور، مونترال، ساسکاچوان، کلگری و نیوبرانزویک زندگی می کنند.
 
و-   به راحتی با جامعه کانادا و فرهنگ های مختلف آن تطابق پیدا کنید.
 
ز-   از مزایای زندگی در کشور تراز اول بهره مند شوید و بتوانید از مزایای پاسپورت کانادایی بهره مند شوید.
 
هـ-   از آب و هوای عالی آمریکای شمالی و مناظر آن لذت ببرید و فارغ از شلوغی و ازدحام با آرامش زندگی کنید.
 

1

شرایط مهاجرت کانادا

حال برای بررسی نحوه مهاجرت باید نکاتی را بدانید، این نکات حق مسلم شما است:

اولین نکته انتخاب وکیلی است که بتوان به آن اعتماد کرد و طی عقد قرارداد کار را شروع کرد.
سازمان مهاجرتی گنجی  وکیل رسمی کانادا می باشد و قرارداد شما با جزئیات پرداخت، تعهدات طرفین و الزامات با یک شرکت ثبت شده در ایران و همچنین ثبت شده در مونترال کانادا خواهد بود. که سابقه 10 ساله حضور در امر مهاجرت تضمین خوبی برای شما خواهد بود.
دومین نکته انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا توسط ما با بررسی دقیق شرایط شما، طی جلسه مشاوره حضوری توسط آقای گنجی یا برادر ایشان در دفتر تهران یا کانادا است.
سومین نکته داشتن پرونده ای کامل و طبق آخرین قوانین کانادا است. که لازمه آن شرایطی است که ما در شرکت خود برای شما مهیا می کنیم:
 - ارائه خدمات در زمینه ترجمه مدارک شما و تاییدات مربوطه
 - ارائه کارشناس رسمی املاک برای ارزیابی ملک های شما
 - ارائه خدمات حسابرسی توسط حسابدار خبره
 - ارائه خدمات توسط مدیر بخش Process به هریک از موکلین در کلیه مراحل 
 - ارائه خدمات در زمینه اخذ بلیط کانادا با قیمت مناسب و همراهی در کانادا در زمان مصاحبه توسط یکی از کارمندان دفتر مونترال ما
 - ارائه مشاوره در تهیه مدارک مورد نیاز
 - ارائه خدمات پس از ورود به کانادا
 - ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی توسط مدرس تخصصی آیلتس
 

2

توجه:
همه ساله در سراسر جهان تعداد زیادی پرونده سرمایه گذاری و کارآفرینی به سفارت های کانادا ارسال می گردد، آمار منتشره توسط اداره مهاجرت کانادا بیان می کند که 36درصد این پرونده های دارای نقص کلی مدارک بوده اند و عودت داده می شوند، دلیل آن هم نداشتن وکیل جهت رفع نواقص است
پس همیشه شانس دریافت اقامت کانادا را با مشاوره با یک وکیل خوب امتحان کنید. میتوانید فرم ارزیابی رایگان ما را برای این امر پر کنید.
 
در حال حاضر یکی از چهار برنامه زیر جهت کسب اقامت دائم کانادا در جریان است:
 
انواع برنامه سرمایه گذاری مهاجرتی کانادا 
این برنامه شامل چهار زیر گروه اصلی است، 
الف   سرمایه گذاری استان کبک پرداخت  220.000 دلار کانادا به یک بانک کانادایی به عنوان واسطه بین شما و دولت کانادا
این روش نیاز به سکونت در کبک و داشتن مدرک زبان ندارد و فرد سرمایه گذار و خانواده اش از ابتدای ورود مقیم دائم کانادا خواهند بود و از بیمه رایگان و حق تحصیل و کار و ... برخوردار خواهند بود و می توانند در هر کجای کانادا زندگی کنند.
در حال حاضر سریعترین روش کسب اقامت خانوادگی در کانادا می باشد و در سال 2017 پرونده قبول می کند و متقاضیان می توانند از دی ماه 95 برای عقد قرارداد مراجعه کنند. برخلاف گذشته باید از سهمیه مشخص شده برای هر وکیل مهاجرت استفاده کنید و اولویت با کسانی است که سریعتر اقدام نمایند.
 
برای اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری کبک اینجا را کلیک کنید.
 
ب -  سرمایه گذاری در استان های منیتوبا - ساسکاچوان - نیوبرانزویک (پرداخت 100هزار دلار کانادا بعد از بازدید استان مربوطه در کانادا و قبولی در مصاحبه)
مبلغ 100هزار دلار کانادا به عنوان سپرده نزد دولت کانادا باقی می ماند که شما می توانید با سرمایه گذاری 150 هزار دلار و شروع کار مورد نظر از دولت کانادا وام دریافت کنید و بیزینس خود را رونق بخشیده و سپرده 100هزار دلاری خود را بازپس گیرید، البته در صورت عدم سرمایه گذاری فرد در استان مربوطه مبلغ سپرده بازپرداخت نخواهد شد. ولی اقامت دائم داده خواهد شد. در این روش داشتن آیلتس 4 امتیاز خوبی به متقاضی می دهد.
برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
 
ج -   سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا(ونکوور) یا در استان بریتیش کلمبیا(حومه ونکوور) 
مبلغ 200هزار تا400هزار دلار کانادا به عنوان خرید یک بیزینس در ونکوور یا حومه پرداخت می نمایید.همچنین می توانید 1 تا 5 نفر از اعضاء کلیدی بیزنس خود (بجز خانواده درجه یک) را نیز در این پرونده به کانادا ببرید ولی باید سرمایه بیشتری داشته و سرمایه گذاری کنید. دارا بودن سرمایه اولیه ملکی یا نقد در ایران به مبلغ بالای دو میلیارد تومان از موارد لازمه است. در این روش شما با ویزای کار وارد کانادا شده و بعد از موفقیت بیزینس در آنجا برای شما در خواست اقامت دائم می دهیم.
 
د -   سرمایه گذاری در استان پرینس ادوارد
برای این برنامه باید مبلغ 275 هزار (شامل هزینه سرمایه گذاری و دولتی و ...) را در این استان سرمایه گذاری کنید. از مبلغ فوق به شرط 6ماه زندگی 25هزار دلار و یکسال زندگی 50هزار دلار و راه اندازی بیزینس 150 هزار دلار بازگشت داده می شود. برای اقدام بهتر است مدرک زبان آیلتس و لیسانس داشته باشید. بیزینس پلن ارائه شده به اداره مهاجرت Prince Edward Island باید شبیه کاری باشد که در حال حاضر انجام می دهید.
 

مهاجرت کانادا

شرایط لازم جهت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری
 

شرایط لازم برنامه کبک
مقصد هر منطقه در کانادا (یا کبک)
حداقل دارایی 1,600,000 $ کانادا – قانوناً کسب شده باشد
(شامل ملک - سپرده بانکی مربوط به خود یا همسر)
سابقه مدیریت  مدیریت یا مالکیت یک شغل یا شرکت در 5سال گذشته
(فرد دارای شرکت ثبت شده یا پروانه کسب معتبر یا مدیر ارشد باشد)
سرمایه گذاری 800,000$  کانادا به مدت 5 سال با تضمین دولتی بدون سود
(یا پرداخت 220 هزار دلار بدون بازگشت)
موارد دیگر داشتن حداقل دو نفر پرسنل بیمه شده -
حسابرسی 5ساله شغل خود- کارشناسی رسمی املاک
 
 
 
شرایط لازم برنامه استانی منیتوبا-نیوبرانزویک-ساسکاچوان
مقصد یکی از استان های منیتوبا - ساسکاچوان - نیوبرانزویک
حداقل دارایی 350,000$  کانادا – قانوناً کسب شده باشد
(شامل ملک - سپرده بانکی مربوط به خود یا همسر)  
سابقه سهام داری یا مدیریت مدیریت یا مالکیت یک شغل یا شرکت در 3سال گذشته
(فرد دارای شرکت ثبت شده یا پروانه کسب معتبر یا مدیر سازمان باشد)
سرمایه گذاری 150,000$  کانادا به مدت 2 سال با تضمین دولتی بدون سود
(یا پرداخت 100هزاردلار بدون بازگشت)
موارد دیگر داشتن حداقل دو نفر پرسنل بیمه شده -
حسابرسی 3ساله شغل خود-کارشناسی رسمی املاک
 


روش های سرمایه گذاری با توجه به هر استان متفاوت است، که نیازمند بررسی دقیق و انجام مراحل مورد نظر به صورت کامل توسط یک سازمان رسمی دارد.  موسسه ما با بهره گیری از تیم مجرب و تجربه قبولی پرونده های گذشته، اطمینان خاطر شما را در راه انتخاب جلب خواهد نمود.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 

سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما