فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

برنامه کارآفرینی استان پرنس ادوارد هم بسته شد

بازگشت
بازدیدکنندگان : 4130 نفر 1397/06/21 11:48
برنامه کارآفرینی استان پرنس ادوارد  هم بسته شد
برنامه کارآفرینی استان پرنس ادوارد  هم بسته شد:

اداره مهاجرت استان پرنس ادوارد کانادا برنامه کارآفرینی خود را متوقف کرد. آخرین پرونده قبولی مربوط به 20 سپتامبر 2018 خواهد بود و بعد از آن هیچ پرونده ای قبول نخواهد شد.
این برنامه به دلیل عدم رعایت قوانین کارآفرینی و ترک استان توسط متقاضیان بسته شد. در حال حاضر بسیاری از متقاضیان فقط به دلیل اینکه این استان مبلغ کمی بابت سپرده دریافت می کند (ودیعه 200.000 دلارکانادا) و میتوانند با چشم پوشی از آن به اقامت کانادا برسند و در شهری دیگر مانند تورنتو یا ونکوور ساکن شوند دراین برنامه شرکت می کردند و دولت نیز برای جلوگیری از این کار برنامه را بست.

لذا بهترین برنامه همچنان سرمایه گذاری استان کبک است که با توجه به حجم زیاد متقاضی آن و عدم تعهد به ایجاد کار و بدون نیاز به مدرک زبان محبوب است و از دیروز بازگشایی شده است.
دولت پرنس ادوارد PEI در خبری اعلام کرد که: تعداد بسیار زیادی از افراد بعد از ودیعه گذاری 200 هزار دلاری، نسبت به راه اندازی کسب و کار جدید در جزیره پرنس ادوارد آیلند اقدام نکردند و به شهر دیگری رفته اند و این موجب نگرانی دولت و تغییر ساختار این برنامه شده است.
آقای کریس پالمر-وزیرمهاجرت استان پرینس ادوارد آیلند- اعلام کرد: که هدف ما از جذب مهاجر جدید ، ایجاد رونق اقتصادی بیشتر در استان بوده است اما هدف ما محقق نشد و نسبت به تغییرات بنیادی همانند استان منیتوبا اقدام خواهیم نمود.(سال گذشته نیز استان منیتوبا برنامه اقامت 100 هزار دلاری خود را به کارآفرینی 250 هزار دلاری و ویزای کار تغییر داد)
جزئیات این برنامه و تغییرات برنامه های مهاجرتی در تلگرام و اینستاگرام موسسه گنجی اعلام خواهد شد.
 

telegram_Canada_Ganji
دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما