فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

تاریخ بازگشایی برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا 2019

بازگشت
بازدیدکنندگان : 1642 نفر 1397/10/22 15:4
تاریخ بازگشایی برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا 2019

تاریخ بازگشایی برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا 2019

طبق اعلام اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، برنامه اسپانسرشیپ والدین ازطریق سیستم اعلام علاقه مندی به اقدام از  ساعت 12 ظهر(وقت محلی شرق کانادا) روز  دوشنبه 28 ژانویه 2019 باز خواهد شد.
بازگشایی این برنامه برای اولین بار از طریق سیستم پذیرش بر مبنای اولویت اقدام خواهد بود. اداره مهاجرت کانادا این روش را بر اساس تجربیات قبلی متقاضیان و درخواست های متعددی که مبنی بر تغییر روش قبلی دریافت کرده بود ارایه داده است.
در این روش اداره مهاجرت و شهروندی کانادا برای یک مدت زمان محدود تقاضاهای علاقه مندی برای اسپانسر کردن والدین را می پذیرد و پس از آن از افراد واجد شرایط جهت ارسال پرونده کامل و مدارک لازمه بر اساس اولویت دریافت تقاضاها بصورت رسمی تا رسیدن به سقف 20 هزار پرونده در سال 2019 دعوت به عمل می آورد.
افراد مایل به اسپانسر کردن والدین خود لازم است که با این روش جدید آشنایی پیدا کرده و بر طبق آن عمل نمایند. یکی از این موارد لزوم آپلود کردن کپی مدرک وضعیت اقامتی فرد اسپانسر کننده در سیستم اداره مهاجرت کانادا می باشد.
در مورد جزییات این روش و شرایط لازم جهت اقدام به این صفحه در وبسایت ما مراجعه کنید.
برای مطلع شدن از لحظه دقیق بازگشایی برنامه وب سایت و کانال تلگرامی ما را دنبال نمایید.
همچنین می توانید جهت اقدام برای ارسال پرونده اسپانسرشیپ والدین خود پس از دریافت دعوتنامه اداره مهاجرت کانادا با ما تماس بگیرید.


telegram_Canada_Ganji

دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما