فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

عواقب استفاده از مشاورین غیر مجاز مهاجرت،

بازگشت
بازدیدکنندگان : 3102 نفر 1397/11/28 17:42
عواقب استفاده از مشاورین غیر مجاز مهاجرت،
عواقب استفاده از مشاورین غیر مجاز مهاجرت:
آیا می دانید طبق قانون شهروندی کانادا، بخش 21.1، تنها افرادی مجاز به نمایندگی شما و انجام هرگونه ارتباط از جانب شما با اداره مهاجرت کانادا هستند که واجد یکی از شرایط ذیل باشند:
 • یکی از اعضای رسمی ، فعال و قانونی سازمان نظارتی مشاورین مهاجرت به کانادا  (ICCRC) باشند
 • یکی از اعضای رسمی ، فعال و قانونی کانون وکلای حقوقی یکی از استان های کانادا باشند
 • یکی از اعضای رسمی ، فعال و قانونی کانون وکلای حقوقی استان کبک باشند
به عبارت دقیق تر فقط شخصی که واجد یکی از شرایط فوق باشد طبق قانون اجازه دادن مشاوره، انجام امور پرونده شما نزد اداره مهاجرت کانادا و دریافت وجه از شما را دارد. این افراد حتما باید در کانادا بوده و دارای دفتر رسمی و شرکت ثبت شده در کانادا باشند. هیچ شخصی خارج از کانادا، فامیل یا دوست، آژانس های مسافرتی و بلیط فروش ، موسسات حقوقی و دفاتر رسمی و . . . مجاز به انجام امور مهاجرتی و دریافت هیچ گونه ویزایی برای اشخاص نیستند "این یک قانون است"

بدیهی است منظور از موارد فوق هرگونه ارتباط با اداره مهاجرت برای شخص متقاضی از یک اقدام ساده برای یک ویزای توریستی گرفته تا اقدام برای پرونده های مهاجرتی نزد دولت فدرال  یا دولت های استانی کانادا می باشد. ضمنا توجه داشته باشید برای متقاضیان کبکی شخص وکیل می بایست علاوه بر موارد فوق از طریق استان کبک هم مجاز به انجام امور مهاجرتی بوده و  عضو وکلای  کبکی نیز باشد.
مسئولیت بررسی  موارد فوق بر عهده خود شخص متقاضیست و در صورتیکه از یک مشاور غیر مجاز مهاجرت استفاده نمایید نه تنها خود و خانواده خود را درمعرض کلاه برداری افراد سودجو قرار داده بلکه از نظر دولت کانادا نیز مجرم شناخته شده و امکان احقاق حقوق خود را ندارید و چه بسا شانس ورود به کشور کانادا را برای همیشه از دست می دهد.
جرم مشخص شده در این زمینه تا ١٠٠ هزار دلار جریمه نقدی و همچنین تا ۵ سال زندان می باشد.
خوشبختانه بررسی این مورد به سادگی از طریق لینک ذیل قابل انجام است:
https://iccrc-crcic.ca/find-a-professional-frame/

نکته آخر:
ذات وجود سازمان های نظارتی وکلای مهاجرتی به کانادا حمایت از حقوق متقاضیان مهاجرت و ویزای کانادا می باشد. در صورتیکه از خدمات مشاوران مجاز مهاجرتی به کانادا استفاده کنید و در هر مرحله ای  در کار شما مشکل و خللی پیش بیاید آنگاه می توانید با خیال راحت پیگیر حقوق خود باشید و مطمئن باشید همین سازمان ها از شما حمایت خواهند کرد. همچنین از آنجاییکه مشاورین مجاز مهاجرتی ملزم به داشتن بیمه نامه مسئولیت هستند، در صورت وقوع ضرر مالی این بیمه نامه شما راتحت پوشش قرار خواهد داد.
توجه داشته باشید در زمینه مهاجرت به کانادا هر چیزی که بیش از اندازه خوب ، راحت، ارزان و رویایی به نظر برسد باید به آن مشکوک شوید، عباراتی نظیر ویزای تضمینی، آفیسر سابق اداره مهاجرت، داشتن شخص و یا نماینده ای نزد اداره مهاجرت کانادا و... تماما نشان از احتمال گرفتار شدن شما در دام افراد سودجو دارد.
موسسه مهاجرتی گنجی یک موسسه ثبت شده در کشور کانادا و در استان کبک می باشد، همچنین جناب آقای میثم گنجی به عنوان عضو رسمی و فعال و قانونی سازمان نظارتی مشاورین مهاجرت به کانادا  (ICCRC) می باشند که با تکیه بر بیش از ده سال تجربه در زمینه ارائه انواع خدمات مهاجرت به کانادا واستان کبک و همچنین انواع ویزای های توریستی، تحصیلی، کارآفرینی، سرمایه گذاری و کاری همراه با تیم حرفه ای در این شرکت که دارای دو شعبه در تهران و مونترال است، مشغول به فعالیت هستند.
 
 
telegram_Canada_Ganji
دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
 • علی
 • 04:6-1398/05/01
سلام یکی از آشناهایم در کانادا زندگی میکنم من و خانواده ام میخواهیم برای همیشه در کانادا زندگی کنیم باید چکار کنیم؟؟
تشکر از موسئسه مهاجرتی گنجی
 • گنجی
 • 12:24-1398/05/06
یک فرم ارزیابی دریافت کنید
 • مهناز
 • 18:16-1398/03/25
سلام.من پرونده مهاجرتی از راه خوداشتغالی داشتم که متاسفانه بدون دریافت هیچ پاسخ مشخصی در خصوص علت ان رد شد.حال این سوال را دارم ایا این پرونده قابل پیگیری است؟ واینکه با این شرایط من میتوانم برای مولتی اقدام کنم؟زیرا وکیل میگوید با توجه به ریجکتی پرونده احتمال رد شدن ویزای مولتی زیاده.ایا درست است؟با تشکر
 • گنجی
 • 11:27-1398/03/31
بعد از دریافت نامه ریجکتی میتوانید - ویزای مولتی توریستی نیاز به دعوتنامه و تمکن عالی و شینگن و ... دارد -
 • ستاره
 • 13:53-1398/02/02
سلام
خواهر من با ویزای توریستی مولتی در ونکوور برای کالج اقدام کردند و در جواب رد ویزاش زده بودند که باید از کانادا خارج بشه. اما وکیل الان گفته دوباره براش اقدام میکنه و نیازی هم به خروج نیست و راه داره برای اقدام از داخل خاک کانادا. آیا واقعا راهی وجود داره و میشه اعتماد کرد؟ بعضی وکیل ها میگن نمیشه و بعضیا میگن میشه. و عضو رسمی وکلای کانادا هم هستند همشون میشه کمک کنید؟
 • گنجی
 • 11:42-1398/02/06
نامه ریجکتی و مدارک توریستی را ایمیل کنید تا بررسی کنیم یا در اینستاگرام و تلگرام پیام دهید.
 • مینا
 • 23:23-1397/12/04
سلام برادر من کانادا زندگی و اقامت کامل دارد من مجرد و 50 ساله هستم آیا قانون جدیدی وجود دارد که ایشان بتواند به روش اسپانسر شیپی برای من اقامت بگیرد ایشان مجرد هستند و برادر دیگر من هم در کانادا زندگی میکند.شنیده ایم تحت شرایط خاص قانون جدیدی برای خواهر و برادر به روش اسپانسر فامیلی هست. متشکرم
 • گنجی
 • 11:58-1397/12/07
ایا متکی به درآمد ایشان هستید؟ خودتان چگونه امرار معاش می کنید؟ ویزای کانادا مثل مولتی توریستی تاکنون تقاضا داده اید؟
www.Ganjico.com/اسپانسرشیپ-همسر
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما