فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

اکسپرس اینتری استان آلبرتا

بازگشت
بازدیدکنندگان : 1453 نفر 1398/11/07 15:7
اکسپرس اینتری استان آلبرتا
اکسپرس اینتری استان آلبرتا
استان آلبرتا نهم ژانویه در اولین دوره ارسال دعوت نامه ها در سال 2020 به 150 متقاضی برنامه اکسپرس اینتری که حداقل امتیاز 350 را در استخر مجازی کسب کرده بودند، دعوت نامه ارسال کرد. 
برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا این امکان را به برنامه استانی می دهد که متقاضیان واجد شرایط را که دارای پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری هستند انتخاب کنند.
برنامه اکسپرس اینتری استخر متقاضیان را در سه برنامه اقتصادی، نیروی ماهر فدرال، نیروی ماهر تجاری فدرال و تجربه کاری و تحصیلی در کانادا مدیریت میکند. 
متقاضیان برنامه اکسپرس اینتری که دارای دعوت نامه از استان آلبرتا هستند 600 امتیاز به امتیاز بندی آنان اضافه می شود و به اینصورت دریافت اقامت دائم برای آنان حتمی می شود. 
 امتیاز 350 استان آلبرتا پایین ترین امتیازی بوده که تا به حال در این برنامه داده شده است زیرا در حال حاضر حداقل امتیاز قبولی در برنامه اکسپرس اینتری 471 می باشد. این استان از امتیاز اصلی برنامه 121 امتیاز پایین تر آمده است.

 

این در شرایطی است که دیگر داشتن پیشنهاد کار و سابقه کار( آلبرتایی داشتن ) برای واجد شرایط بودن الزامی نیست اما همچنان افرادی با شرایط زیر در الویت هستند :
- فرد دارای پیشنهاد کار معتبر یا / و دارای سابقه کار در آلبرتا.
- فرد دارای مدرک دانشگاهی از آلبرتا و پیشنهاد کار
- فردی که والدین ، فرزند یا خواهر و برادرش در آلبرتا زندگی می کنند.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
  • دلنیا
  • 10:5-1398/11/21
با سلام، میخواستم بدونم ایا ما با شرایطی که خدمتتون عرض میکنم شانسی برای اکسپرس اینتری استان البرتا داریم: من ٣٧ ساله داروساز با سابقه کاری ٤ ساله و ایلتس جنرال ٦/٥و همسرم ٣٩ ساله پزشک عمومی و ٥ سال سابقه کاری و ایلتس جنرال ٦/٥ و دارای یک فرزند ٤ ساله ، ممنون میشم که بفرمایید ایا ما از طریق اکسپرس اینتری استان البرتا شانسی داریم یا خیر
  • گنجی
  • 12:12-1398/11/27
آلبرتا خیر مگر فامیل نزدیک درانجا داشته باشید.
اکسپرس اینتری فدرال هم ایلتس تون کم است
دانشجویی اگر وقفه تحصیلی کم داشته باشید یا روشهای سرمایه گذاری
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما