فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

برنامه وزیر آموزش کبک در مورد جذب نیروی کار

بازگشت
بازدیدکنندگان : 6731 نفر 1398/11/10 13:39
برنامه وزیر آموزش کبک در مورد جذب نیروی کار
برنامه وزیر آموزش کبک در مورد جذب نیروی کار
وزیر آموزش کبک آقای Roberge اعلام کرد : این سازمان وب سایتی را طراحی کرده که به نیروی کار خارجی که تمایل به فعالیت در بخش معلمی و آموزش و دارای دانش زبان هست را دارد کمک می کند.
این وب سایت به نام Devenir Enseignant یا Becoming a Teacher از 22 ژانویه 2020 برای مهاجران، دانش آموزان، معلمان و بزرگسالان در نظر گرفته شده.

در این وب سایت علاوه بر اطلاعات اولیه در مورد حرفه تدریس در کبک کانادا، مواردی همچون شرح وظایف معلم، دستورالعمل نحوه اخذ مجوز تدریس، منابع کاریابی در این رشته و اطلاعات مهم برای مهاجرت معلمان به کبک مشخص شده.
طبق اطلاعات مندرج در این وب سایت، بسیاری از دوره های آموزشی بین المللی برای تدریس در کبک شناخته می شود و بسیاری از مسیرهای آموزشی فعلی در کبک به این شغل ختم می شوند به خصوص که چشم انداز اشتغال در این رشته در کبک در حال حاضر عالی است.

وزیر آموزش کبک ابراز خوشحالی نمود که تعداد زیادی از افراد علاقه مند به حرفه آموزش، خواه از کبک یا خارج از کشور می توانند از خدمات این سایت بهره مند شوند.
وی گفت: هدف ما جذب معلم در این استان است و درحال حاضر نیازمند این افراد با دانش زبان خوب هستیم.  مدارس کبک برای آموزش و اشتغال نیاز به معلم واجد الشرایط دارند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت معلمان در کبک کلیک کنید.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما