فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

ویزای موقت کانادا و سوء تفاهم درباره تمدید آن

بازگشت
بازدیدکنندگان : 1606 نفر 1399/02/10 14:16
ویزای موقت کانادا و سوء تفاهم درباره تمدید آن
ویزای موقت و سوء تفاهم درباره تمدید آن!
والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ‌ های کانادایی‌هایی که با عنوان سوپر ویزا به کانادا آمده، اکنون ویزای آنها منقضی شده و به دلیل محدودیت‌های مسافرتی بین المللی هنوز در کانادا هستند،آنها باید برای تمدید مجوز اقامتشان اقدام کنند. بسیاری از افراد دستور تمدید 90 روزه را که در این رابطه از سوی اداره مهاجرت کانادا صادر شده است، اشتباه متوجه شده‌اند. آن‌ها فکر می‌کنند 90 روز دیگر برای اقامت در کانادا به آنها داده شده است. در حال حاضر در صورت ادامه ماندن در کانادا به دلیل وضعیت ویروس کرونا، دولت کانادا هیچ اقدامی نخواهد کرد. اما، در طی این 90 روز، آن‌ها درخواست تمدید مجوز اقامت دهند.

در غیر این صورت درحال حاضر هیچ اقدامی صورت نمی گیرد ولی در آینده، وقتی این افراد به کانادا می‌آیند، ممکن است با سوالاتی روبرو شوند. اقامت در کانادا بدون تمدید ویزا ممکن است بر اعتبار آنها به عنوان توریست تأثیر بگذارد.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
  • صنم
  • 17:8-1399/02/14
با سلام. مادرم با ویزای توریستی کانادا هستند. ویزای ایشان مارچ منقضی می شد و ما فوریه ویزای ایشان را تمدید کردیم. ولی هنوز ویزای ایشان در پروسه می باشد و جوابی دریافت نکرده ایم. زنگ زدیم cic گفتند تا وقتی که جواب ویزا بدهند مادرم می تواند در کانادا بماند. سوال اینجاست که مادرم تا کی می توانند کانادا باشند با توجه به شرابط فعلی؟ با تشکر
  • گنجی
  • 12:18-1399/02/24
تا زمانی که جواب تمدید بیاید
اگر اوکی دادند که ایشان طبق زمان بندی می تواند بماند در غیر اینصورت باید کانادا را ترک کند.
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما