فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

در کانادا سریعتر استخدام شوید

بازگشت
بازدیدکنندگان : 14663 نفر 1395/10/25
در کانادا سریعتر استخدام شوید

Employment_Canada_Ganji_jobvite_taleo_peoplefluent

در کانادا سریعتر استخدام شوید
بعد از طی مراحل مهاجرتی و ورود به کانادا بسیاری از افراد به دنبال کار در کانادا هستند که مهمترین روش هابه شرح زیر است:
1- آگهی روزنامه ها 
2- ارسال رزومه به شرکت هایی که تخصص شما شبیه کار آنها است
3- تماس تلفنی با کارفرما به صورت رندم
4- اطلاع به دوستان و آشنایان شاغل در کانادا، در مورد وضعیت کاری خود
5- ... 
پیشنهاد ما به شما این است که قبل از ورود به کانادا درمورد شغل خود جستجو کنید، لینک زیر کمک بسزایی به شما و همسرتان می نماید، البته توجه داشته باشید علاوه بر تخصص شما داشتن دانش زبان انگلیسی یا فرانسه بسیار مهم است پس روی آن هم کار کنید و مدرک بگیرید:
کاریابی در کانادا

برای بسیاری از افراد، فرآیند یافتن شغل جدید می‌تواند در بهترین حالت خسته‌کننده و در بدترین حالت، سوهان روح باشد؛ اما با طی برخی مراحل می‌توان روند استخدام را سرعت بخشید.

اگر جزو افراد جویای کار هستید، باید بگوییم که شما تنها نیستید. بنابر نظرسنجی موسسه مطالعاتی jobvite (که در حوزه اشتغال فعالیت می‌کند) حتی 71 درصد از کارگران شاغل هم همچنان به شکل موثری به دنبال کار می‌گردند یا به دنبال این هستند که موقعیت شغلی جدیدی را کسب کنند.

 

کسب یک موقعیت شغلی عالی، ماه‌ها زمان می‌برد. یک حساب سرانگشتی نشان می‌دهد به‌ازای هر 10 هزار دلار حقوق سالانه، دست‌کم باید یک‌ماه به دنبال شغل بگردید. بنابراین، اگر درآمد کنونی شما سالی 70 هزار دلار باشد، باید 7 ماه دنبال کار بگردید. اما عده معدودی تمایل دارند این‌قدر صبر کنند. بنابراین اگر موقعیت شغلی کنونی شما غیرقابل تحمل است (با رییستان مشکل دارید، اداره محل کارتان ناکارآمد است یا ارتباطاتتان شما را خسته کرده)، این احساس که تحت کنترل بازار کار هستید، به شدت خردکننده و خسته‌کننده است. در چنین مواردی، شما به یک شغل جدید نیاز دارید.

 

خوشبختانه، مراحل متعددی وجود دارد که با طی آنها می‌توانید سریع‌تر کار پیدا کنید. در این گزارش به نقل از پایگاه اینترنتی چیت‌شیت، به پنج مرحله‌ای که کمک می‌کند تا سریع‌تر کار پیدا کنید، اشاره می‌کنیم.

 

زمان مناسبی را برای جست‌وجوی کار انتخاب کنید

برخی فصول، بیش از سایر فصل‌ها برای جست و جوی کار بسیار ایده‌آل هستند. بدیهی‌است اگر خیلی سریع به‌ شغلی نیاز دارید، از این موهبت برخوردار نیستید که برای یافتن شغل جدید خیلی صبر کنید. اما اگر به دنبال ایجاد یک تغییر در زندگی شغلی خود هستید، می‌توانید زمانی از سال را انتخاب کنید که در آن، اکثر کمپانی‌ها به‌دنبال استخدام و جذب نیروی جدید هستند.

 

«اسکات تستا»، مدیر ارشد موسسه نرم‌افزاری «مایندبریج» می‌گوید: بهترین فصل برای استخدام معمولا ژانویه و فوریه (اواخر دی‌ماه تا اوایل اسفندماه) است. بنابراین، افراد جویای کاری که این زمان را برای یافتن شغل انتخاب می‌کنند، بخت بیشتری برای استخدام دارند. روند استخدام، همچنین در تابستان کند می‌شود زیرا بسیاری از افراد در تعطیلات یا مرخصی هستند.

 

بگذارید همه بفهمند دنبال کار هستید

اگر برای یافتن کار به جستجوی آنلاین بسنده کنید، بازنده خواهید بود. نتایج یک نظرسنجی ازسوی موسسه تربیت نیروی انسانی «من‌پاور» نشان می‌دهد 41 درصد از افراد جویای کار اعلام کرده‌اند که ارتباطات شبکه‌ای، در یافتن آخرین شغل به آنها کمک جدی کرده است. بسیاری از موقعیت‌های شغلی هرگز به‌صورت آنلاین اعلام نمی‌شوند. بنابراین هرگز از اینکه بخواهید به‌صورت علنی دنبال کار بگردید، احساس ناخوشایندی نداشته باشید و حساسیت به‌خرج ندهید. سعی کنید به‌صورت شخصی با همکاران سابق خود تماس بگیرید و از آنها برای یافتن شغل جدید کمک بخواهید.

 

تجربیات قبلی خود را به مدیران جدید ارایه دهید

حتما شما هم در بالای همه رزومه‌ها ستون «اهداف و مقاصد» را دیده‌اید. اما متخصصان می‌گویند از این گزینه عبور کنید. هدف شما واضح است؛ شما کار می‌خواهید. پس خلاصه‌ای از تجربیات شغلی قبلی خود را بنویسید و به مدیر استخدام القا کنید که قبلا چه کارهایی کرده‌اید که این تجربیات شما را به کارمند دلخواه آنها تبدیل کرده است.

 

حتی اگر به تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اید و تازه وارد صنعت جدیدی شده‌اید، می‌توانید یک یا دو جمله در این پاراگراف بگنجانید که می‌تواند سوالات، علایق و حتی مصاحبه شغلی ایجاد کند.

 

حداقل 65 درصد از شرکت‌های بزرگ و متوسط از نرم‌افزارهای ردیابی (مانند Taleo ،Jobvite و PeopleFluent) استفاده می‌کنند. این موضوع که یک انسان رزومه شما را بررسی نمی‌کند ناراحت کننده‌است اما افراد باهوش از ماشین به نفع خود استفاده می‌کنند.

 

فارنسورس برای این کار یک توصیه عملی دارد: «از آگهی استخدام پرینت بگیرید و با یک ماژیک شب‌رنگ، کلیدی‌ترین کلمات را روی آن مشخص کنید. حالا نوبت آن است که رزومه خود را بر اساس این کلمات کلیدی بنویسید و آن را برای شرکت ارسال کنید. نتیجه باورنکردنی است: ربات‌ها هر بار رزومه شما را انتخاب می‌کنند.»

 

داوطلب شوید

نتایج یک مطالعه که در سال 2015 در مجله Career Assessment منتشر شده نشان می‌دهد، اختصاص دادن بخشی از زمان خود برای کمک به دیگران، یافتن شغل را آسان‌تر می‌کند. این مطالعه، 265 فرد بیکار حدودا 20 تا 30 سال را تحت بررسی قرار داده و به این نتیجه رسید افرادی که در فعالیت‌های داوطلبانه شرکت می‌کنند، احتمال اینکه بتوانند ظرف 6 ماه کار پیدا کنند بسیار بیشتر از افرادی است که در این فعالیت‌ها شرکت نمی‌کنند.

 

یکی از دلایلی که باعث می‌شود تا فعالیت‌های داوطلبانه به یافتن شغل کمک کند، شاید این نکته باشد که شرکت در این فعالیت‌ها به مدیران استخدامی نشان می‌دهد که این جوانان برخی مهارت‌های مرتبط با شغل را دارند که این مهارتها هرگز در دانشگاه آموزش داده نشده‌اند.

 

پاکسازی اطلاعات نامربوط از فضای مجازی

این نکته یکی از مواردی است که همین حالا باید آن را جدی بگیرید اما معمولا فراموش می‌کنید. احتمال اینکه کارفرما یا مدیرا استخدام، صفحه شخصی شما در شبکه‌های مجازی را کنترل کند بسیار زیاد است. طبق یک نظرسنجی که ازسوی موسسه CareerBuilder انجام شده، 43 درصد از کارفرمایان، در فضای مجازی، درباره افراد جویای کار تحقیق می‌کنند. بنابراین، اگر چیزی که در صفحه شخصی‌شما در فضای مجازی می‌بینند، به مذاق آنها خوش نیاید، این مساله به قیمت از دست دادن شغل شما تمام می‌شود. اما سوال اینجاست که چه نوع فعالیت‌هایی در فضای مجازی باعث می‌شود تا کارفرمایان روی نام شما قلم قرمز بکشند؟ تقریبا نیمی از آنها اعتراف می‌کنند که روی نام متقاضیانی که تصاویر نامربوط یا اطلاعات نامناسبی منتشر می‌کنند، قلم قرمز می‌کشند. از سایر خطوط قرمز رفتاری در فضای مجازی همچنین می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 انتشار اطلاعاتی درباره سوءمصرف مواد مخدر یا مشروبات الکلی

سابقه بددهانی نسبت به همکاران

اظهار نظرهای نژادپرستانه، تبعیض جنسیتی یا سایر تبعیض‌ها

انتشار اطلاعات محرمانه

انتخاب نام کاربری نامناسب و غیرحرفه‌ای

رزومه

سعی کنید رزومه خوبی از خود بنویسید و توجه کنید هر چه خلاقیت‌تان عجیب‌تر باشد، موثرتر خواهید بود.

 telegram_Canada_Ganji

دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
 • م
 • 01:58-1398/04/09
سلام ما در کشور کویت زندگی میکنیم وهمسرم در تلفزیون این کشور کار میکنه وسفر هایی به قطر ودبی داشته از نظر مالی واملاک در ایران وضعیت خوبی داریم ایا شانسی برای ویزای کانادا داریم یه پسر17ساله ودختر 14و12ساله داریم
 • گنجی
 • 14:32-1398/04/15
بله میتوانید اقدام کنید با دفتر تهران تماس بگیرید. نیاز به بررسی سوابق مدیریتی شما داریم.
 • نوید
 • 22:2-1398/04/02
با سلام
برای کسی که بیمار کلیوی است و نیاز به دیالیز مستمر دارد ، برای دیدار دخترش در کانادا ، امکان اخذ ویزای توریستی وجود دارد؟
 • گنجی
 • 17:57-1398/04/07
بله فقط خود را بیمه نمایید. قبل از ورود به کانادا از دخترتان محل و شرایط انجام دیالیز را چویا شوید
 • سمیرا
 • 18:6-1398/02/07
فوق لیسانس ، متاهل که البته همسرم متقاضی ویزای توریستی نیستن، ١٠ سال سابقه کار همراه بیمه به عنوان حسابدار. سند خانه ، حساب جاری ١٠٠ میلیون، سپرده مشترک با پدرم ٥٠٠ میلیون، سه ویزای شنگن ، البته در پاس جدیدم شنگنی وجود نداره و این سه شنگن مربوط به ٤ سال اخیر میباشد ، میخواستم بدونم شانس ویزای توریستی بنده چقدر هست
 • گنجی
 • 12:9-1398/02/14
شانستون کمه، شینگن قبل مناسب نیست.
 • وحید
 • 20:46-1398/02/05
سلام
جهت اثبات تمکن مالی آیا حساب شرکتی که در آن عضو هیات مدیره و صاحب امضا هستید قابل استفاده است یا خیر ؟
 • گنجی
 • 11:30-1398/02/06
به نسبت سهام تان نه کل حساب.
 • مریم
 • 01:22-1398/01/07
سلام من مجرد ۲۷ ساله و دانشجوی فوق لیسانس در ایرانم و دو سفر در دوسال اخیر به فرانسه داشتم میخاهم مدارک مالی پدرم رو استفاده کنم، جهت دیدن خاهرم که سیتیزن کانادا هست شانس ویزای توریستی دارم؟
 • گنجی
 • 19:54-1398/01/14
باید مدارک شغلی معتبر نیز در ایران داشته باشید. مدارک پدرتان برای شما کافی نیست.
 • مسعود
 • 11:37-1398/01/07
سلام،
بنده همراه با همسرم برای دریافت ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم، دعوتنامه از کنگره ای مرتبط با عنوان مدرک تحصیلی فعلی همسرم که واقعا قصد حضور در آن کنگره را داشتند برای ایشان و بنده به عنوان همراه از طرف کنگره در کانادا صادر شد و ما هزینه حضور در کنگره و رزرو هتل توسط کنگره را نیز دریافت کردیم و کلیه مدارک آن را نیز به سفارت ارائه دادیم (اعم از دعوتنامه و رسید پرداخت) و کلیه مدارک لازم را هم به سفارت ارائه دادیم. تمکن مالی بنده 200 میلیون و سند ملکی منزل و همسرم 90 میلیون و سند مالکیت دو ماشین هر کدام به ارزش فعلی 130 میلیون تومان بود. هر دو شاغل و کارمند هستیم و فیش های حقوق را نیز ارائه دادیم. هر دو دانشجوی دکتری هستیم و در حال انجام رساله خود. جواب سفارت ریجکت بود با عنوان هدف از مسافرت و دارایی شخصی و وضعیت مالی
برای رفع آنها باید چکار کرد و آیا می توانم مجدد بلافاصله درخواست دهم یا خیر؟
 • گنجی
 • 19:57-1398/01/14
نامه ریجکتی را ایمیل یا اینستا یا تلگرام کنید تا بررسی کنیم
سن هر دو و سابقه ویزای قبلی و مدارک کاری تان را هم بفرستید.
 • رامین
 • 14:14-1397/12/25
سلام و تشکر از پاسخگویی شما.53 ساله هستم .متاهل 2 فرزند .هیات علمی دانشگاه .معاون مدیر عامل و نایب ریس با 30 ملیون حقوق و بعلاوه پاداش اخر دوره مالی.ویزای شینگن داشتم .برای ویزای مولتی یا اقامت نظر شما چیه؟ ممنونم
 • گنجی
 • 15:31-1397/12/26
ویزای مولتی یا توریستی به اقامت نمی رسد وفقط برای دیدار و سفر تفریحی است.برای اقامت یا توریستی با دفتر تماس بگیرید یا فرم ارزیابی پر کنید.
 • علی
 • 03:42-1397/12/24
سلام،من ۲۸ سالمه دانشجوی دکترا در کشور پرتغال، دوتا ویزا توریستی شینگن دارم و الان دارای اقامت دانشجویی پرتغال هستم. دارای یک ملک در کشور قبرس شمالی هستم و ۲۰۰۰۰ هزار یورو در حساب تمکن مالی دارم ، میخواستم برای ویزای‌توریستی اقدام کنم. چقدر شانس دارم برای این‌کار؟ و اینکه تغریبا ۴ سال خارج ایران زندگی‌میکنم.
 • گنجی
 • 15:36-1397/12/26
حتما باید دعوتنامه معتبر داشته باشید با این شرایط شانستون کم است.
 • افشین
 • 09:35-1397/10/30
سلام من ٤٢ سال مجرد ، سابقه سفر به کشورهای اطراف ، مدیر یک شرکت خصوصی نرم افزار ، مدارک مالی و ملکی قوی ، ایا با دعوتنامه از سمت دایی به من ویزای توریستی میدن ؟سپاس
 • گنجی
 • 14:53-1397/11/12
سابقه ویزای شینگن نیاز است. بهتر است دعوتنامه ای که از فامیل خود میگیرید برای شما صادر شده باشد تعدد ارسال دعوتنامه از طرف یک فرد یا شرکت امکان ریجکتی دارد.
 • آراد
 • 12:53-1397/10/18
سلام
با شرایط زیر امکان دریافت ویزای مالتیپل کانادا به چه میزان می باسد؟
کارمند رسمی نفت بمدت 12 سال
همسر دارای سابقه 14 سال بیمه تامین اجتماعی که الان کار نمی کنند
ماشین و 3 دانگ از ملک در تهران به نام خودم - ماشین ئ 3 دانگ از ملک در تهران بنام همسر
امکان ارائه تمکن مالی به میزان 400 میلیون تومان از طرف خودم و 100 میلیون تومان سپرده
بانکی از طرف همسرم
سفرهای خارجی خودم شامل: هلند، دبی، ترکیه، تایلند
سفرهای خارجی همسر شامل: هلند، دبی، ترکیه، تایلند، بلغارستان، عراق، عربستان
بدون دعوتنامه از کانادا
 • گنجی
 • 12:3-1397/10/28
شانسی ندارید.
 • پریا
 • 00:1-1397/09/27
خانم فوق لیسانس میکروبیولوژی 36 ساله بدون سابقه بیمه .دارای سند ملکی به ارزش 50000 دلار در گرجستان و اقامت یک ساله این کشور.همسر لیسانس معماری 1 سال سابقه بیمه . چه مسیری رو برای دریافت اقامت توصیه میکنید.
 • گنجی
 • 11:36-1397/10/10
روش های نیروی متخصص فدرال(اکسپرس اینتری) یا استانی (مانند ساسکاچوان) برای شما خوب است. فرم ارزیابی پر کنید یا برای مشاوره در اینستاگرام و تلگرام(لینک های بالا سمت چپ) دایرکت پیام بدهید.
 • پرهام
 • 13:12-1397/09/24
سلام من همسرم 27 سالشه قصد مهاجرت به کانادا داشتیم بوسیله کالج که پذیرش انجام شده میخوایم بریم واسه انگشت نگاری ولی تمکن مالی 70 میلیونی داریم سند ملکی 250 میلیونی هم 2تا مال پدر همسرم هست داریم ایا ویزا بهمون میدن؟
 • گنجی
 • 20:13-1397/09/30
سند ها باید به نام شما باشد
 • شیرین
 • 03:1-1397/09/10
با سلام
همسر دانشجو دکترا در کانادا می باشد من برای دفاع همسرم اقدام به گرفتن ویزا کردم و ریجکت شدم و اینکه مدارک کامل داشتم کارمند رسمی در یکی از ارگانهای دولتی هستم و جواب سفارت این بوده که دلیل بازگشتم به ایران اثبات نشده است چیکار باید بکنم؟
 • گنجی
 • 15:56-1397/09/13
باید مدارک شغلی قوی قرارمیدادید،
چند بار اقدام و ریجکتی پرونده تان را خراب و سابقه را نزد دولت فدرال برای اقدام های بعدی مثل دانشجویی و مهاجرتی خراب می کند
 • علیرضا
 • 16:42-1397/08/26
سلام وقت بخیر
ممنون از سایت خوبتون. من به همراه هسرم دعوتنامه ای از یکی از بستگان از کانادا داریم وتقریبا مدارکی رو که برای ویزای توریستی می خوان داریم . بنظر شما باتوجه به هزینه های امروز سفر، اقدام برای گرفتن ویزای توریستی و احتمالاً گرفتن ویزا و به تبع آن سفر به کانادا می تونه راهی باشه برای دفعات بعد جهت اقدام برای ماندن در کانادا؟
 • گنجی
 • 13:53-1397/09/01
خیر اصلا روی گرفتن ویزای توریستی و اخذ اقامت حساب باز نکنید.
طی ماه های گذشته به خیلی از ایرانی ها با وجود داشتن ویزای توریستی (مولتی5ساله) معتبر اجازه سوار شدن به هواپیما داده نشده است (پرونده های توریستی ساختگی)
 • کارشناس
 • 10:53-1397/08/16
سلام کارشناس بیهوشی هستم با ۱۵ سال سابقه کار. اینکه از دانشگاه مک گیل پذیرش در رشته دندانپزشکی بگیرم چقدر امکان داره؟بدون بورس و ... هزینشو خودم میدم و آیا با این مدرک و سابقه کار در ایران اونجاهم میشه کار کرد یا اونا همچین رشته ای ندارن.
 • گنجی
 • 13:23-1397/08/24
مقیم باشید امکانپذیر است
 • اسحاق
 • 01:43-1397/08/12
سلام وقت بخیر . ۲ تا خواهر من سیتزن کانادا هستن و کار و تمکن مالی خوب دارند و من و همسرم با بچه ۶ ماه میخواهیم اقدام کنیم برای دریافت ویزا کانادا و ۱ بار ریجکت شدیم ۸ ماه پیش به دلیل نداشتن شینگن و الان دوباره تصمیم داریم من کارمندم و همسرم خانه دار و سند ملکی نداریم و شینگن هم نداریم و تمکن مالی ۳۰ میلیون بنظرتون شرایط ویزا داریم ؟
 • گنجی
 • 15:26-1397/08/23
شانس ویزای کمی دارید.
 • masoud selseleh
 • 06:16-1397/07/13
با عرض سلام و اروزی شادی و سلامتی.من کانادا هستم و برادرم ایران که متاسفانه تحصیلات بالا نداره و شغل رسمی نداره و کار ازاد مکانیک سیار موتور داره میخواد برای دیدن من با خانمش و یه پسر نوجوان ویزای ۵ ساله مولتیپل بگیره بیاد کانادا انگلیسی و کامپیوتر هیچ نمی دونه حتی از ایران تا حالا خارج نشده بره ترکیه یا هند لطفا راهنمایی کنید ایا امکان داره سپاس از محبت و مهربانی شما پیروز و سرفراز باشید.
 • گنجی
 • 18:18-1397/07/13
ایشان به دلایل مختلف ویزا نخواهند گرفت(عدم سفر شینگن، شغل معتبر و ...)
 • یاشار
 • 02:11-1397/06/17
با سلام،
من 42 ساله با مدرک مهندس عمران و صاحب بیزنس شخصی ، دارای دو فرزند 7 و 3 ساله هستم.
خودم ویزای کانادا، 2تا ویزای فرانسه، 2 ویزای سوئیس و در حال حاضر ویزای یک ساله بیزنس مولتی سوئیس رو دارم و همسر و فرزندانم 2 ویزای شینگن فرانسه و در حال حاضر نیز ویزای 6 ماهه مولتی فرانسه رو دارند که تمامی سفرها رو هم به موقع برگشتیم .
دارای چندین سند ملکی تجاری و مسکونی و از لحاظ گردش و مالی هم مشکلی نداریم.
ما اگر برای تعطیلات نوروز 98 یا کریسمسس 2019 بدون دعوتنامه درخواست ویزای توریستی بدیم ایا شانس این که به همه ویزا بدن رو داریم؟؟
با تشکر
 • گنجی
 • 11:18-1397/06/18
معمولا بدون دعوتنامه ریجکت میشود ولی برای بررسی بیشتر از دفتر تهران وقت مشاوره بگیرید.
 • الهام
 • 14:25-1397/05/24
سلام،وقت بخیر
من 44 ساله ام و قصد دارم به همراه همسر و فرزندم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم.خواهرم PR دارد و همسرش شهروند کاناداست. من و همسرم هردو لیسانس، شاغل و با سابقه کار حدود 20 سال،دارای ملک و گردش حساب،ولی تا کنون ویزای شینگن دریافت نکردم اما چندین سفر به کشور ترکیه داشته ایم. آیا شرایط دریافت ویزای کانادا را خواهیم داشت؟
سپاس از راهنمایی شما
 • گنجی
 • 19:1-1397/05/27
میتوانید اقدام کنید.
 • بابک
 • 13:50-1397/05/15
سلام من جهت ویزای تویستی با دعوت نامه معتبر از یک شرکت کانادایی اقدام کردم و هم در شرکت معتبری کار می کنم و هم مدارک ملکی و مالی معتبر ارایه کردم و 20 فوریه هم بایو رفتم استامبول ولی ویزا تا به حال نیومده 6 آگوست ( شش ماه بیشتر شده )و می گن در مرحله بک گراند چک هست شما می دونین چرا طولانی شده و تا کی باید منتظر شد ؟ و آیا راهی برای پی گیری و حصول به نتیجه هست ؟
 • گنجی
 • 11:29-1397/05/21
روند بررسی ها طولانی تر شده است
در ضمن ویزای ها نیز از ابتدای سال 97 معمولا مولتی صادر نمی شود و به نیم از افراد ویزای سینگل اعطا می شود.
 • فرشید
 • 13:8-1397/04/31
سلام روزتون بخیر
بنده با یک شرکت کانادایی همکاری دارم و مدیر بخش تکنیکال خاورمیانه این شرکت هستم. میخاستم برای یک دوره 3 ماه آموزشی برای کانادا اقدام کنم که دعوتنامه رو شرکت مربوطه برام میفرسته تا در دوره این شرکت حضور داشته باشم. میخاستم ببینم که چقدر شانس قبولی برام مقدور هستش. تمکن مالی اکی هستش و سه ماه پیش یه ریجکتی شینگن داشتم.
البته همسرم هم ویزای کانادا رو از طریق خواهرش داره. ایا داشتن ویزای همسرم میتونه مشکل ایجاد کنه؟
 • گنجی
 • 21:51-1397/05/05
مشکلی نخواهید داشت و میتوانید اقدام کنید.
 • مهناز
 • 20:49-1397/04/31
سلام..سوال اول ایاباداشتن اقامت 1ساله گرجستان..میشه از طریق این کشوربرای گرفتن ویزای مولتی اقدام کرد وسوال دوم اینکه ایا باداشتن قرارداد کاری درباشگاه ورزشی..طبق فایل باز شده جدید مهاجرتی به کانادا میشه برای اقامت اقدام کرد...ممنون از وقتی که میذارید
 • گنجی
 • 22:1-1397/05/05
خیر گرجستان شرایط را سخت تر می کند مخصوصا سکوریت چک-بله اگر بقیه شرایط مثل مقام بین المللی و ... را داشته باشید.
 • فرهاد
 • 22:47-1397/04/26
سلام ،وقت بخیر،دارنده ویزای مولتی توریستی ،می تواند از تورنتو سفری به مکزیک داشته باشد یا باید ویزای مکزیک را هم بگیرم؟
 • گنجی
 • 06:47-1397/04/28
باید ویزای مکزیک را هم بگیرید.
 • پربیا
 • 02:30-1397/04/15
من و همسرم هر دو ۳۵ ساله هستیم و دارای فرزند ۷ ساله. همه ما یک ویزای مولتی شینگن داریم که توانسنیتم به اسپانیا و ایتالیا برویم. شوهرم ۸ ساله سابقه بیمه داره و در شرکت معتبری کار میکنه و من صد میلیون همراه با سند خونه دارم و دارای دعوتنامه معتبر. هردو مدرک لیسانس داریم
 • گنجی
 • 01:53-1397/04/16
چرا ویزای توریستی؟
شما شرایط اقامت دایم را دارید از طریق اینستاگرام یا با نرم افزار زیر(سمت راست پایین صفحه) شرایط خود را آنلاین وبه رایگان بسنجید.
اتفاقا ویزای مولتی بسیار بد است
این بیشتر به خاطر تبلیغ غلط آژانس های مسافری برای جلب نظر افراد جهت اقدام ویزای توریستی کانادا وتبدیل به اقامت است و چون این آژانس ها از قوانین مهاحرت اطلاعی ندارند راهنمایی درستی را به افراد نمیدهند. در ویزای توریستی شما باید ثابت کنید بعد از سفر یک ماهه به کشور تان برمیگردید ولی در ویزای مهاجرتی شما باید ثابت کنید که در کانادا با تخصص خود میتوانید شغل پیدا کنید و ماندگار شوید. لذا توریستی مولتی بسیار پرونده را دچار ریسک ریجکتی می کند .
همچنین هیچ امتیازی برای کسی که با ویزای توریستی به کانادا آمده با افراد دیگر که بدون ویزای توریستی(مولتی) اقدام می کنند نیست.
 • مریم سوری
 • 13:40-1397/04/08
سلام
برادر همسرم در کانادا مشغول به کار است با درامد تقریبا سالی ١٠٠٠٠٠ دلار، در صورتی که دعوتنامه بفرستد آیا من و همسرم و دو فرزند ٨ و ١٢ ساله ام شانس ویزا شدن داریم؟ همسرم عضو هیات علمی و پزشک، خودمم هم پزشک هستم. هردو سند ملکی و مانده حساب ١٢٠-١٤٠ داریم. همسرم شنگن چهارساله داره و من فقط یک شنگن دارم.
 • گنجی
 • 00:10-1397/04/14
به همتون با هم امکان ویزا کم است مگر اینکه مهاجرتی فایل نامبر داشته باشید.
 • پرستو
 • 17:47-1397/03/24
سلام. 34 سالمه و متاهلم. شعل رسمی ندارم و فقط یک بیزینس کوچیک اینستاگرمی دارم . همسرم با خانوادش مشاور املاک و چند سند به نامش هست ولی جواز به اسمش نسیت و بیمه نداره.من 150 میلیون سپرده بانکی دارم. و همسرم هم همین مقدار. البته میتونیم تا جایی که لازم باشه زیادش کنیم. ویزای شینگن نداشتم البته بچه بودم چندباری آلمان و هلند رفتم ولی اون موقع پاس جدا نداشتم. مسافرتام آسیایی بودن. خواهرم و همسرش 8 ساله که کانادا زندگی میکنند و درسشون رو اونجا تموم کردن و خواهرم مشغول به کار شده. مادر و پدرم ویزای 5ساله گرفتن و کمتر از دوماه اونجا موندن.اگر برام دعوتنامه بفرستن و من تنها بخوام برم برای یک ماه بهم ویزای توریستی میدن؟
 • گنجی
 • 19:55-1397/03/28
خیر شانسی ندارید

بهتر است با لیسانس و ایلتس 7.5 و سابقه کار برای اقامتاکسپرس اینتری اقدام کنید که به مراتب وضعیت بهتری خواهد بود.

در لینک زیر می توانید برنامه اکسپرس اینتری را نصب کنید، یا با جستجوی کلمه Ganji در اپل استور، گوشی اپل خود برنامه را که دارای لوگوی قرمز رنگ می باشد را بیابید:

https://itunes.apple.com/ca/app/ganji/id1392634336?mt=8

با امید موفقیت
 • نامی
 • 05:39-1397/03/20
سلام
من مقیم دایم کانادا هستم و می خوام برای یک دوست قدیمی (و نه فامیل) دعوتنامه بفرستم. هدف از سفر گذروندن تعطیلات تابستانی دوهفته ای من و ایشون با هم و یک سفر جاده ای به شرق کاناداست.
ایشون آقا 37 ساله، قایم مقام و عضو هییت مدیره یک شرکت سرمایه گذاری معتبر، دارای حدود 12 سال سابقه بیمه هستند و درآمدشون حدود ماهی 20 میلیون. سابقه یک شینگن و احتمالا چند سفر خارجی دیگه رو دارند. سند ملکی هم دارند و گردش مالی 4 ماهه گذشته قابل قبوله ولی در حال حاضر بالانس و مانده حساب خوب نیست.
از همسرشون 6 ماه قبل جدا شدند و متاسفانه درخواست ویزای کار فرانسه از سمت شرکتشون که در اروپا هم فعال هست در فروردین ماه امسال رد شد.
من هم به عنوان دعوت کننده، کاری با درآمد سالیانه 80 هزار دلاری دارم و در حال حاضر حدود 350 هزار دلار هم در بانکهای کانادا سپرده دارم. قصد دارم مدارک درخواست مرخصی تایید شده خودم برای اون دو هفته و رزرو محل های اقامتی در شهرهای بین راه رو هم ضمیمه کنم.
با توجه به این شرایط، احتمال گرفتن ویزا رو چطور می بینین؟ و در صورتی که مناسب نیست برای بهبود وضعیت چه راهکاری پیشنهاد می دین. سپاس.
 • گنجی
 • 07:37-1397/03/23
50درصد شانس دارند/ مجرد بودن و مانده بانکی کم بد است.
 • مطلب پور
 • 21:34-1397/03/20
سلام و وقت بخیر
مطلب پور هستم .
امسال برای ویزای مولتی کانادا برای خودم و همسرم اقدام کردم ولی متاسفانه جواب منفی بود . علتهای ریجکنی
١) تراول هیستوری
در صورتیکه سپتامبر گذشته سفر به آلمان داشتیم و همچنین ویزای دریافتی از خود سفارت آلمان
٢) وابستگی خانوادگی
در صورتیکه خانواده خودم و همسرم در ایران هستند و فقط خواهر خانومم در آلمان می باشند
٣ ) هدف از سفر
که توضیح داده بودیم جهت گردش به ونکوور اقدام به گرفتن ویزا کردیم .
به نظر شما کدوم آیتم رو باید تقویت کنم و مجددا اقدام کنم
 • گنجی
 • 07:35-1397/03/23
احتمالا نکته ای اشتباه در مدارک یا فرم ها یا دعوتنامه یا ... داشتید . باید بررسی کنیم برای ماایمیل یا از طریق ایسنتاگرام بفرستید.
 • آزاده
 • 16:17-1397/03/17
سلام.من ۳۸ ساله به همراه همسر و پسر ۲.۵ ساله برای گرفتن ویزای کانادا می خوایم اقدام کنیم.۲ ویزای شنگن در سال ۲۰۱۵ داریم.و سفر های زیادی به دبی و ترکیه در ۱۰ سال اخیر.دعوتنامه از خواهر همسرم که شاغل و سیتیزن در کاناداست.سند ملکی و بیمه و تمکن مالی میلیاردی.یوبار در سال ۲۰۱۲ ریجکت شدیم.دلیل ریجکتی (دلیل سفر مشخص نبود).در صورتیکه بار قبل هم دعوتنامه از خواهر همسر بنده بود.شانس دریافت ویزا داریم یا خیر؟
 • گنجی
 • 07:7-1397/03/23
باید موارد شغلی خودتان را هم بفرمایید تا بررسی دقیق انجام دهیم.
 • نیما
 • 15:9-1397/03/16
سلام جناب گنجی. من قبلا یک با دعوتنامه برادرم و حساب بانکی و مانده حساب خیلی بالا و یک میلیارد ملک به دلیل پیوند خانوادگی و دلایل اقتصادی و شغل ریجکت شدم
حالا امسال با دعوتنامه یک شرکت معتبر کانادایی و همان شرایط مالی قوی سابق اقدام و انگشتنگاری کردم ولی 31 ساله و مجرد هستم شانسی دارم؟؟؟؟؟؟
 • گنجی
 • 07:2-1397/03/23
اگر دلیل سفر محکمی داشته باشید .
 • داود
 • 10:8-1397/03/14
اقای دکتر سلام و عرض ادب
در حال آماده نمودن مدارک ویزای توریستی کانادا هستم . سئوالم اینه که علیرغم سفر های زیادم از جمله 4 ویزای شینگن - 2 بار قبرس جنوبی - 1 بار بلغارستان - ترکیه - دبی - تایلند - مالزی و..... متاسفانه درخواست ویزای توریستی انگلستان من به علت عدم شفافیت در حساب های مالی رد شد .
شایان ذکر است در حال حاضر 18 سال سابقه کار در شرکت دولتی با وضعیت رسمی . سند خانه و تمکن 150 میلیونی و دعوتنامه از شرکت توریستی کانادایی و دانشجویی دانشگاه در مقطع ارشد میباشم.
به نظرتون امکان رد ویزای کانادا با توجه به سابقه رد شدن ویزای انگلیس چقدره ؟ اگه اعلام نکنم در فرم چه امکان داره به صورت شانسی چک نکنند ؟ خیلی از دوستان میگن ریجکتی رو اعلام کنی 100 درصد رد هستیم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
 • گنجی
 • 18:58-1397/03/17
اعلام هم نکنید دیتا بانک این کشورها با کانادا یکی است / دلیل سفر تان را متوجه نشدم.
 • زهرا
 • 20:3-1397/03/09
سلام
دانشجوی اروپا هستم و این تابستان درسم تمام میشه. برای کنفرانس کانادا پذیرش دارم و چند تا سوال؟
1. چقدر شانس گرفتن ویزا دارم با توجه به اینکه درسم تا موقع کنفرانس تمام خواهد شد
2. ویزای کنفرانس مانند بقیه ویزاها 5 ساله هست
3. هدف من فقط دریافت ویزاست و کنفرانس برایم مهم نیست. امکان دارد که بدون نامه دعوت و فقط با پذیرش کنفرانس اقدام کنم

با تشکر
 • گنجی
 • 04:16-1397/03/11
خیر شانسی ندارید. دعوتنامه اعتبار و تعهد ساپورت مالی شما در کانادا است.
 • احمد علی اکبر
 • 23:19-1397/03/05
سلام،من وهمسرم ویزای٥ساله کانادا از(٢٠١٤)تا(٢٠١٩)داریم،تا حال استفاده نکردیم. اما در٢٠١٨قصد سفر داریم. سوْال ١- چون٤سال ازویزا استفاده نکردیم،حال برای سفر پس از٤سال،ممکن است ایراد بگیرند ،واز سفر ما جلوگیری شود؟ ٢ - اگر از این ویزا استفاده نکنیم، ویزای جدید به خواهند داد؟ پسر و عروسمان سیتیزن کانادا هستند.
 • گنجی
 • 19:30-1397/03/08
مشکلی نیست میتوانید الان بروید. / درخواست ویزای جدید باید طبق مدارکتون بررسی شود.
 • مسعود
 • 12:35-1397/02/27
من عضو هیئت علمی وبرای شرکت در یک کنگره درخواست ویزای توریستی دادم. نامه حساب بانکی ، نامه اشتغال در دانشگاه و دعوتنامه از کنگره هم داشتم. ولی درخواستم به دلیل عدم اطمینان از برگشت و سابقه مسافرت رد شد. آیا امیدی هست دوباره درخواست کنم؟
 • گنجی
 • 06:41-1397/02/30
خیر، معمولا 6ماه زمان می برد تا جواب بدهند لذا باید به زمان کنگره هم دقت کنید.
 • وحید
 • 09:16-1397/02/26
سلام من و همسر و دختر ٣ ساله ام بیشتر از ٤ ماه قبل در انکارا انگشت نگاری شدیم ولی هنوز جوابی نیامده البته برای دوستم که مجرد بود و با هم اقدام کردیم بعد از٤٥ روز جواب ریجکت آمد ولی ما هنوز جوابی دریافت نکردیم ،با توجه به گذشت این زمان به نظر شما جواب چه میتواند باشد و آیا نیاز به پیگیری هست؟
 • گنجی
 • 06:43-1397/02/30
تا شش ماه منطقی است، باید صبر کنید.
 • عرفانه
 • 20:3-1397/02/17
با سلام
آپریل ۲۰۱۸ با سرگروهی همسرم واسه ویزای توریستی کانادا اقدام کردم.از خواهر همسرم که اونجا اقامت دارن و همینطور همسرشون که متولد کانادا هستند،دعوت نامه داشتم.سفر به اروپا ، تمکن مالی حدود ۱میلیارد ،ملک شخصی ،بیمه ...داشتیم.متاسفانه ریجکت شدیم به دلایل familiy ties...و sufficent documention to support income....
میخواستم لطف بفرمایید بررسی کنید آیا شانس اقدام دوباره دارم؟امکان هست در اقدام مجدد موارد دیگه رو ایراد بگیرن؟تشکر
 • گنجی
 • 07:50-1397/02/18
بله میتوانید بارها اقدام کنید ولی باید دلایل ریجکتی رفع شود در اینستاگرام نامه را ارسال تا بررسی کنیم.
 • فروغ
 • 13:6-1397/01/25
سلام . آیا امکان تبدیل ویزای توریستی مولتی پل به ویزای کار و یا اقامت دائم وجود داره ؟؟
 • گنجی
 • 05:28-1397/01/26
خیر، چه کسی به شما چنین پیشنهادی داده است؟
 • افسون
 • 14:56-1397/01/24
با سلام. 42 ساله، مجرد و شاغل با 19 سال سابقه کار هستم . سه ویزای شینگن دارم . حساب بانکی حدود صد میلیون تومن ، آیا شانس گرفتن ویزای مولتی دارم ؟
 • گنجی
 • 04:35-1397/01/31
خیر تمکن مالی شما کم است.
 • علی
 • 04:37-1397/01/10
با سلام
آیا قرارداد پیش خرید آپارتمان به مبلغ ۸۵۰ میلیون جزو مدارک تمکن مالی محسوب میشود؟
 • گنجی
 • 11:2-1397/01/13
بله ولی با کد رهگیری
 • مهسا
 • 03:32-1397/01/07
سلام و خسته نباشید
من 26 ساله و مجرد هستم. از طریق دعوتنامه عمه ام می خواهم اقدام به ویزای توریستی 5 ساله بکنم.
در حال حاضر دانشجوی ارشد هستم
2 سال سابقه کار تمام وقت با حقوق ماهی 2میلیون و پانصد و بیمه دارم
60 میلیون در حساب بانکی
یک سند ملکی به ارزش حدودا 250 میلیون
پدرومادرم پارسال ویزای مالتیپل کانادا را گرفتند و یک سفر به مدت 40 روز سال گذشته داشتند.
خواستم شانسم رو بدونم
ممنون از راهنمایی های مفیدتون
 • گنجی
 • 10:41-1397/01/13
زیاد شانس ندارید.
 • مرضیه سجادی
 • 01:49-1397/01/06
سلام. من ۳۱ ساله هستم و متاهل. برادرم در حال گذراندن دوره ی سیتیزنی در ونکوور هستن. من برای دیدار برادرم با دعوت نامه میخوام اقدام به گرفتن ویزای ۵ ساله کنم. مدرک تحصیلیم لیسانس هست. ۵ سال سابقه ی کار بدون بیمه دارم. میخواستم بدونم اگر با همسر و دختر ۳ سالم اقدام کنم بهمون ویزا میدن یا بهتره که من با دخترم بدون همسرم اقدام کنم.
حساب بانکی حدود ۱۰۰ ملیون تومان دارم. ولی سند ملکی ندارم.
 • گنجی
 • 12:49-1397/01/06
شانس بالایی ندارید مخصوصا که مدارک شغلی و مالی ضعیفی دارید.
 • نازنین
 • 00:58-1397/01/04
با سلام
من 29 ساله هستم و نامزدم 31 ساله سابقه بیمه نامزدم 10 سال و من 2 سال است. من در حدود 1 میلیارد ملک و ایشان سپرده و گردش 200 میلیونی. امکان دعوتنامه از دوستان در کانادا داریم که وضعیت مالی و اقامتی قویی دارند نیز داریم. آیا شانسی داریم و اینکه تا مجرد هستیم اقدام کنیم یا بعد از عقد؟؟
 • گنجی
 • 12:52-1397/01/06
متاهل باشید ./
 • فتح الله
 • 15:52-1397/01/03
سلام.من 40 روز پیش در وک استانبول انگشت نگاری کردم تا چند روز پیش از طریق سایت وک پیگیری می کردم ولی الان که میزنم پیغام میده هیچ پرونده ثبتی با این کد در وک نیست.می ین خواستم بدونم این طبیعی هست یا پرونده به مشکل خورده.سپاس از لطفتون
 • گنجی
 • 12:53-1397/01/06
به وک سنتر تماس تلفنی یا ایمیل بزنید.
 • کامران محمدی
 • 15:26-1396/11/21
سلام. من مجردم. ۳۴ساله ام. جوازکسب دارم. حدود ۴۰ میلیون هم پس انداز دارم. سند مالکیت ندارم. آیا می تونم ویزای توریستی کانادا بگیرم؟ آیا نیاز نیازمند مدارک بیشتری هستم؟
 • گنجی
 • 17:17-1396/11/25
خیر الان سختگیری زیاد هست و امکان دریافت ویزا برای شما بسیار کم شده. دارایی ملکی ندارید و هدف مشخص از سفرندارید و مجرد هستید.
 • مهدی
 • 07:57-1396/11/04
با سلام خدمت آقای دکتر
من متقاضی ویزای توریستی با شرایط سابقه کار و سند ملکی و حساب خوب و ۳ ویزای شینگن هستم.
ولی در سایت مهاجرت کبک برای مهاجرت اسکیل ورکر پروفایل ساختم ولی هنوز سابمیت نکرده ام.
آیا این موضوع مشکلی ایجاد نخواهد کرد؟
با سواس
 • گنجی
 • 15:39-1396/11/11
بهتر است یکی از این دو روش را وقت و هزینه بگذارید. مخصوصا که برای توریستی باید دقت زیادی داشته باشید چون مدارکتان در فدرال چک می شود/
 • مهرناز وهاب نژاد
 • 15:12-1396/11/03
همسر من مهندس عمران هست من دو فرزند هفت و ده ساله دارم، سه بار شینگن داشتیم که آخرینش در شهریور ماه بوده البته فقط من و همسرم شینگن داریم، ولى سالى دو یا سه بار سفر میکنیم، از نظر تمکن مالى وضعیت بسیار مناسبى داریم براى ملک و جواز و همسرم شرکت مهندسى ثبت شده در روزنامه ى رسمى بنام خودش داره . و دخترخاله هاى همسرم و پسر عمه اش اونجا زندگى میکنن و یک خاله اش هم اونجا اقامت داره ولى در حال حاضر ایران هست سوال من اینه امکان ویزا گرفتن براى من و همسر و بچه هام هستش؟
 • گنجی
 • 13:25-1396/11/08
همه با هم را ویزا نمی دهند.
 • زینب
 • 14:17-1396/11/03
با سلام. یکی از بستگان ما آقایی 48 ساله است که همسر و فرزندش در آمریکا به سر
می برند و تا به حال دو یا سه بار برای ویزای توریستی کانادا اقدام کرده و هر بار رد شده و بار آخر با وجود داشتن دعوتنامه از طرف برادرش ظاهرا به خاطر حضور خانواده در آمریکا رد شد. الان تصمیم گرفته که به طور حضوری به سفارت کانادا در ترکیه برود و نسبت به این مسئله اعتراض کند و دلیل آنها را جویا شود. آیا از این طریق احتمال گرفتن جواب مثبت وجود دارد؟؟
 • گنجی
 • 13:26-1396/11/08
خیر به نتیجه نمی رسد
 • نازپری
 • 12:10-1396/10/30
سلام من کارمندم و همسرم کارگاه داره و دو فرزندبه سن ١٠ و٥ ساله دارم بدون دعوت نامه برای کانادا می خوام اقدام کنیم سند و جواز کسب چند میلیاردی و حساب بانکی به مبالغ ٣٥٠ میلیونی و همسرم ملکی در انگلیس داره ومنتظر گرین کارت آمریکا از طریق خواهرم هستیم. همسرم چند بار به انگلیس رفته ولی دو سال پیش دوبار برای ویزاانگلیس خانوادگی اقدام کردیم ولی رد شدیم. احتمال گرفتن ویزا مولتی کانادا رو داریم؟
 • گنجی
 • 16:14-1396/11/11
همگی خیر شانس کمی دارید.
 • لیلا
 • 21:41-1396/10/05
سلام وقت بخیر من خانم 33 ساله 2بار ارمنستان و ترکیه رفتم - و سه ویزای شینگن گرفتم در تایم های مختلف سوئیس - فرانسه - یونان - سند ملکی دارم - 10 سال سابقه بیمه و شاغل هستم - فوق لیسانس مدیریت کارآفرینی هستم - حساب بانکی 200 میلیون دارم - مجرد هستم - و قبل از اقدام برای گرفتن ویزای توریستی کانادا قصد دارم چهارمین شینگنم را هم بگیرم برای انگلیس احتمالا - اما در خرداد ماه سال 96 که برای ویزای دانشجویی آمریکا اقدام کردم ریجکت شدم و مجدد در شهریور ماه برای مصاحبه به سفارت رفتم و دوباره ریجکت شدم علت نداشتن مدرک زبان بود چون پذیرش من مشروط بود - آیا شانس گرفتن ویزای توریستی کانادا را دارم . حالا یا 6 ماهه یا 5 ساله
 • گنجی
 • 06:6-1396/10/05
چون مجرد هستید مانندنتیحه ویزای امریکا خواهد بود/ ولی حتما در فرم ها دوبار ریجکتی قبلی را اعلام کنید.
 • مهرانا
 • 09:9-1396/10/05
سلام
من و همسرم و دو دخترم که هر دو ازدواج کردن میخواهیم تقاضاى ویزاى توریستى بدیم ، ما سال ٢٠١٠ پى ار گرفتیم ولى به دلایلى نموندیم و بر گشتیم و بعد دخترا ازدواج کردن ولى الان الان مىخوایم ویزاى توریستى بگیریم و ٣ ماه بریم، البته دامادها نمیان، سند ازدواج و سند ملکى و حساب بانکى خوب هم داریم ، خودم وهمسرم ١٢ سال پیش امریکا و ١٠ سال پیش با دخترا انگلیس بودیم ، به نظر شما ما شانسى براى گرفتن ویزا داریم
 • گنجی
 • 06:14-1396/10/05
خودتان می توانید بگیرد و لی بعید است به دخترخانم ها بدهند.
 • حسین
 • 09:16-1396/10/02
سلام من 52 ساله هستم دارای جواز کسب ،صاحب شغل خودم، سابقه سفر توریستی به کانادا المان فرانسه هلند ، اسناد ملکی با ارزش بالا و گردش مالی مناسب، بدون دعوتنامه امکان دریافت ویزای 5 ساله را دارم؟
 • گنجی
 • 06:38-1396/10/05
خیر.
 • حامد
 • 22:10-1396/09/07
سلام من 7ماهه پیش با داشتن یک ویزای شینگن ایتالیا و بلغارستان که البته همه سفرها با خانواده و دوفرزند پسر 11 ساله بوده اقدام برای دریافت ویزای مالتی کردم و ریجکت شدم و دلیلشم تراول هیستوری و پروپرتیس ویزیت بود و حالا بعد از ریجکتی یک سفر به سوییس و تایلند داشتیم همه خانواده حالا میخواستم بدونم اگر دوباره اقدام کنم امکان دریافت ویزا هست؟ البته از نظر مالی و سند مشکلی ندارم و حدود 600 میلیون تمکن و 120 میلیون حساب جاری یعنی در کل دو ویزای شینگن و بلغارستان با تایلند داریم هممون
 • گنجی
 • 17:53-1396/09/13
خیرامکان پذیر نیست چون هدف از سفر ار باید مشخص کنید.
 • حمیده
 • 21:1-1396/09/07
سلام،خسته نباشید. من و همسرم میخوایم ویزای ۵ ساله کانادا بگیریم، هر دو شاغل و هر دو دانشجو ی کارشناسی ارشد هستیم، من حدود ۳۰۰ میلیون سپرده دارم، همسرم ۵۰ میلیون و ویزای شینگن قبلا داشته، ایا به ما ویزای مالتی میدن؟
 • گنجی
 • 17:53-1396/09/13
دعوتنامه نداشته باشید امکانپذیر نیست
 • مستوره
 • 18:28-1396/08/24
سلام و خسته نباشید.مادر و خواهر من میخوان ویزای کانادا بگیرن،حساب بانکی،سند ملک،کواعی اشتغال برای خواهرم و فرم بازنشتگی بذای مادرم دارن.ولی ویزای شینگن یا سابقه سفر به هیچ کشور اروپایی ندارن.شانس گرفتن ویزا براشون‌چقدر هست؟
 • گنجی
 • 13:29-1396/08/25
باید سفر قبلی با ویزای معتبر داشته باشید.اگر زیر سی و پنج سال هستید که شانس کم است.
 • معصومه احمدی
 • 14:24-1396/08/24
باسلام پدر ودختر از یک دوست دعوتنامه داریم مادر و پسر ایران میمانند پدر استاد دانشگاه و دختر دانشجوی دندان دانشگاه دولتی - مدارک مالی و اشتغال دانشگاهی پدر موجود-هدف از ویزا یک هفته بازدید جهت مطالعه دختر برای بررسی ادامه تحصیل پس از اخذ مدرک دکترا در تخصص نظرتونو لطف کنین
 • گنجی
 • 13:30-1396/08/25
به دخترتان ویزا نمی دهند.
 • سمیه
 • 00:54-1396/08/19
با سلام
من خودم پی آر کانادا هستم و میخواستم برای پدر و مادر و دو برادرم (که مجرد هستند) دعوتنامه بفرستم برای ویزای توریستی و تمام هزینه های سفر و اقامتشون رو هم من و همسرم تقبل خواهیم کرد. سوالم اینه که اگر همه خانواده با هم و در قالب یک پرونده اقدام کنن آیا دو برادرم شانسی برای گرفتن ویزا دارند (یکی از برادرهام دانشجوست و دیگری تازه فارغ التحصیل شده). و اینکه آیا رد یا اخذ ویزا گروهیه یا اینکه ممکنه به برخی از اعضای خونواده ویزا بدن و برخی رو رد کنند.
 • گنجی
 • 13:44-1396/08/25
طبعتا تکی یا گروهی فرقی نداردو بستگی به شرایط فرد متقاضی دارد. حتما باید شاغل باشند و اثبات بازگشت به ایران را داشته باشند.
 • نیما نامی
 • 20:15-1396/07/13
سلام بنده برادرم سیتیزن کاناداست و سه سال پیش برای بنده دعوتنامه فرستاد که مدارک مالی قوی ارائه دادم حدود یک میلیارد ملک و ششصد میلیون حساب بانکی که به دلیل مجرد بودن ریجکت شدم حالا مجددا اقدام نمودم که همچنان مجرد هستم شانسی برای دریافت مولتیپل هست؟؟؟؟؟؟
 • گنجی
 • 19:45-1396/08/09
خیر.
 • علی
 • 19:28-1396/07/09
آقای دکتر گنجی، روز خوش، ضمن تشکر از پاسخ های رایگان شما جهت راهنمایی مراجعین:
من 33 ساله و لیسانس و مجرد و شاغل در یک شرکت وارداتی، سال 2015 مدارکم را به آژانس فعال در زمینه ویزای توریستی و مولتی 5 ساله کانادا دادم، ویزای توریستی من را دریافت کردند و وارد کانادا شدم، یک سفر دو هفته ای به کانادا داشتم که در هنگام ورود به کانادا فقط 5روز اجازه حضور دادند و من هم برگشتم. 9ماه پیش از روش نیروی متخصص با ایلتس 7 و سابقه کار قبول شدم.
اما الان ویزای من در مرحله فدرال ریجکت شده است، در ایمیلی که وکیلم زد،آفیسر تناقض در اطلاعات توریستی و اقامتی را ذکر کرده و تا 12 سال محروم شده ام. آیا می توانم اطلاعاتی که آن آژانس 2سال پیش برای من زد را منکر شوم و ویزای توریستی ام را پس بدهم که اقامتم الان اوکی شود؟
 • گنجی
 • 00:12-1396/08/04
متاسفانه خیر، هیچ کاری برای شما نمی توان کرد، نباید برای ویزای توریستی اطلاعات غلط می دادید الان در دیتا بانک 5 کشور هم ثبت شده. باید 12 سال را صبر کنید
 • احسان
 • 02:51-1396/07/08
سلام خدمت شما
من مدت 5 ساله که در یک شرکت کار میکنم.سابقه بیمه دارم.سند ملکی ندارم.حساب بانکی 150 میلیون دارم.یک ویزای شنگن تو پاسم هست.اگر از یک شرکت یا شخص معتبر دعوتنامه داشته باشم آیا احتمال اخذ ویزای مولتی رو دارم یانه?مرسی
 • گنجی
 • 12:49-1396/08/03
ویزای توریستی امکان اعتراض ندارد لذا با شانس کم شما نمیتوانیم اقدام کنیم
 • بهناز
 • 04:35-1396/07/06
سلام .من پی ار کبک هستم.خانم برادرم وبرادرم قصد دارن برای ویزیت بیان کانادا.که یعد اقدام برای کبک کنند-ایا بعد از تشکیل پرونده -این ویزیت 2 تا 3 امتیاز به انها تعلق میگیره یا خیر؟واینکه اگه خانم برادرم بخوان مین بشن وبرای جلوگیری از ریجکت شدن احتمالی برادرم تنها با پسر 1 ساله بیان امتیاز تعلق میگیره بعد تشکیل پرونده.؟ممنونم
 • گنجی
 • 23:26-1396/07/26
برای کبک این کار را نکنید.
 • بهزاد
 • 15:59-1396/06/31
با سلام و خسته نباشید
برای شرکت در نمایشگاه بین المللی ساختمان کانادا (تورنتو) با مدارک شغلی: صاحب شرکت مرتبط-کارت بازرگانی-عضویت در اتاق بارگانی ایران کانادا-گواهی بیمه-سند -حساب بانکی 70 تومنی -5 شینگن و یک ریجکتی ازکانادا در فروردین 95 .
شرایط برای گرفتن ویزا توریستی جهت دیدار نمایشگاهی را دارم؟
با تشکر
 • گنجی
 • 20:19-1396/07/04
با ریجکتی شما نمیتوانیم کاری کنیم لذا شانسی ندارید
 • علی
 • 15:19-1396/06/27
سلام وقت بخیر ، حتی اگر ویزای شخص ، ۵ ساله مولتی باشه باز هم در مرز کانادا مهلت ترک خاک کاناد به ویزیتور داده میشه ؟ اونم زیر شش ماه ؟
 • گنجی
 • 19:59-1396/07/04
بله، بسته به هر نوع ویزا مثل: ویزای مولتی یا توریستی یا هر نوع ویزای موقت، در مرز ورود توسط افیسر سوال از شما خواهد شد و زمان خروج ممکن است به شما ابلاغ شود.
 • مجید
 • 15:52-1396/06/21
با سلام
من و همسرم به همراه پسر13 ساله قصد گرفتن ویزای توریستی را داریم دعوت نامه از طرف یکی از دوستان هست از نظر مال حدود 300 میلیون سپرده بانکی و سند مالکیت آپارتمان را دارم آیا بنظر شما ما می توانیم 3 نفره اقدام به گرفتن ویزا کنیم یا بصورت دونفره اقدام کنیم زن وشوهر یا فرزند با مادر
ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
 • 14:33-1396/06/23
 • مهبد
 • 04:49-1396/06/11
با سلام
من یکبار در ژانویه اقدام به گرفتن ویزا از سفارت کانادا کردم که ریجکت شده ام که 8 سفر خارجی از جمله ویزای شنگن داشته ام
دلایل ریجکت شدن من travel history-purpose of visit - personal assets and financial status
و اینجانب شرکت فعال با 6 سال سابقه کار به همراه یک سند ملکی و مانده حساب 50000 دلار دارم .
اما اگر مجددا ویزای شنگن مولتی یا تجاری بگیرم به همراه دعوت نامه خواهرم امکان دریافت ویزا دارم یا نه؟
 • گنجی
 • 16:19-1396/06/23
خیر، هدف از سفرتان مشخص نیست.
 • رضا آذری
 • 23:13-1396/06/07
سلام
بنده به مدت 8 سال در شرکتی کار میکنم و بیمه هم پرداخت میشده اما از سال گذشته مدیر شرکت دیگر بیمه پرداخت نکرده با این تفاسیر با داشتن چند ملک و حساب بانکی هفتصد میلیونی و داشتن دو ویزای سوئد ودیگرکشورهاو اینکه یک دعوت کننده ای که بازنشستگی میگیرد و سال گذشته در ویزای دانشجویی ریجکت شدم آیا می توانم ویزای تروریستی بگیرم به همراه همسر و فرزند دو ساله
با تشکر
 • گنجی
 • 23:45-1396/06/25
خیر باید دلایل ردی ویزای قبلی مشخص و رفع شود.
 • سوگل
 • 12:48-1396/04/26
سلام خسته نباشید ،من و همسرم میخوایم برأی ویزای توریستی اقدام کنیم مدارک مالی و شغلی هم داریم یه سند خونه و من شاغل و سابقه بیمه هم دارم و دعوتنامه هم داریم یه سفر به فرانسه و بلغارستان هم داشتیم ، میخواستم بینم برأی سابقه سفر بهتره که ویزای کدوم کشورها رو بگیریم بجز حوزه شینگن
 • گنجی
 • 20:11-1396/06/09
استرالیا-آمریکا
 • حسین
 • 02:20-1396/04/23
ویزای دانشجویی اقدام کردم ولی نزدیک شش ماه است جواب ندادن به نظر اون چرا هر وقت میزنیم میگن هنوز توی سفارت کانادا در آنکارا داره بررسی میشه چه کنم
 • گنجی
 • 18:45-1396/06/03
غیر قابل پیگیری است باید صبر کنید
 • الهام
 • 19:19-1396/04/15
سلام من ٤٤ سالمه و دوفرزند دارم ٢٤ ساله و ١٤ ساله که خودم دبیر مدارس غیر دولتی هستم ، خواهرم سیتی زن ماناداس و دعوتنامه ایشون من و پسر کوچیکم میخواهیم ویزیت اقدام کنیم مدارک ملکی بتده یه سند تک برکی و اجاره ملک و حساب بانکیم پول میزان کافی هست ، ایا به من و پسر کوچکم وبزای دیدار میدن ، همسرم و پسر بزرکم میمونن و سابقه سفر سال ٢٠١١ به استرالیا دارم ، ممنون جواب بدید
 • گنجی
 • 20:26-1396/05/28
بهتراست شینگن یا ویزای استرالیا مجدد بگیرید، بدون فرزند شانس شما بیشتر خواهد بود، مدارک شغلی را هم باید بررسی کنم تا نظر قطعی بدهم.
 • دکتر محمدیان
 • 13:43-1396/04/14
سلام، خدمت دکتر گنجی، وکالت بنده و خانواده ما با شما است، زحمت کشیدید برای همه اعضا خانواده ویزای توریستی مولتی گرفتید، آیا برای پسرم که 23 ساله هست و خارج از پرونده سرمایه گذاری کبک (با شما) هست هم امکان ویزای دانشجویی هست؟
 • گنجی
 • 20:16-1396/05/28
بله، امکانپذیر است، با دفتر تهران یا کانادا تماس بگیرید انجام خواهیم داد.
 • سعید
 • 10:53-1396/04/03
سلام خسته نباشید . من 2 هفته پیش ریجکت شدم . با همسرم و فرزند 7 ماهم برای توریستی اقدام کردم . دلایل این بود سابقه سفر - هدف سفر- ارتباطات خانوادگی . بقیه مدارکم کامل بود با دعوت نامه . نامه ریجکتیمو میفرستم براتون. اگه اینارو حل کنم ممکنه به چیزه دیگه ای گیر بدن و اینکه برای ویزای شینگن تو پاس فقط خودم به عنوان سرپرست داشته باشم کافیه یا همسر و فرزندم نیز باید داشته باشند؟ واینکه تمام مراحل از جمله انگشت نگاری و پرونده سازی و غیره رو باید دوباره طی کنم؟
 • گنجی
 • 16:36-1396/05/03
باید از ابتدا تمام مراحل را مانند انگشت نگاری و ... شروع کنید. / پرونده از ابتدا بررسی خواهد شد.
 • الهام
 • 19:33-1396/04/01
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
من ٣٥ ساله و همسرم ٣٧ ساله دارای ١ سندملکی و ١ داروخانه وحساببانکی١٣٠میلیون
به نظر شما با درخواست ویزای توریستی ما موافقت میشه؟
 • گنجی
 • 16:15-1396/05/02
سند شما چقدر ارزش دارد؟ دعوتنامه به چه عنوانی گرفتید؟ مدارک داروخانه را با دفتر ما چک کنید.
 • زهرا
 • 18:12-1396/03/30
سلام خسته نباشید
من به همراه خانوادم برای ویزای توریستی کانادا میخواهیم اقدام کنیم ولی مشکل این هست که مامتاسفانه پاسپورت های قبلی رو گم کردیم و در رابطه ی با سابقه ی سفر به مشکل بر میخوریم ایا راه حلی وجود دارد که ما سابقه ی سفر هامون رو بتونیم به سفارت ارایه بدیم؟
با تشکر
 • گنجی
 • 01:21-1396/05/02
خیر،
 • شهرزاد
 • 16:2-1396/03/29
من در سال 1374 در کانادا بدنیا آمدم . 4 ساله بودم که به ایران برگشتیم .و دارای شناسنامه و پاس کانادایی میباشم. هم اکنون در ایران زندگی میکنم ولی قصد رفتن به کانادا را دارم.چگون میتوانم برای مادرم ویزای توریستی بگیرم که همزمان با هم به کانادا برویم.پدرم ایران میمونه و نمیاد و ملک و حساب بانکی اش هم قابل قبوله
 • گنجی
 • 00:46-1396/05/02
مادرتان باید دعوتنامه از کانادا داشته باشند.
 • سمیر
 • 07:11-1396/03/28
من 7سالدر شرکت معتبر اپارتمان سازی کار کارپت ودیکورات انجام میدم و نامه از طرف شرکت دارم برای خرید از کانادا.سند 2آپارتمان و زمین حساب بانکی 90000 دلار .همسر ویک پسر هم دارم .البته ویزا فقط برای خودم است ...چقدر شانس دارم از طریق سفارت کانادا در آنکارا...
 • گنجی
 • 00:40-1396/05/02
شانسی ندارید، مجدد لیست مدارک را در بالا یا اینستاگرام(لینک در بالای صفحه) رسمی ما بخوانید.
 • اکبر
 • 17:0-1396/03/24
من ۵۵ساله بازنشسته دولت و همسرم ۵۳ ساله خانه دار هستیم سند ملک و حقوق بازنسستگی مکفی دارم ایا میتوانیم ویزای توریستی بگیریم تمکن ۵۰ میلیون
 • گنجی
 • 20:11-1396/04/26
دعوتنامه از چه کسی با چه نسبتی(فامیلی) با شما دارید؟
 • آقایی
 • 19:30-1396/03/23
سلام. من و همسرم شرایط استان ساسکاچوان را داریم سوالم اینکه بعد از رفتن به این استان مجبوریم مدتی در ایمانتان بمونیم یا بلافاصله میتوانیم برای زندگی به استان دیگه ای بریم؟؟
 • گنجی
 • 20:0-1396/04/26
شما در فرم ها تعهد می دهید که در ان استان بمانید.
 • ندا آژنگ
 • 10:21-1396/03/23
سلام من ۳۵سالمه و ۱۱سال پیش مدرک لیسانسم رو از دانشگاه ازاد گرفتم الان ۲تا پسر ۴ و ۴ماهه دارم.همسرم هم مهندس عمران هستن و از لحاظ مالی تو شرایط خوبی هستیم .در حال حاضر دارم برا گرفتن ایلتس اقدام میکنم که برا ادامه تحصیل داخل کانادا اقدام کنم .البته سابقه کاری ۴سال دارم و الان هم مشغول بکارم .آیا به من ویزای دانشجویی تعلق میگیره و اینکه به همسرم ویزا میدن که با من بیاد ممنون
 • گنجی
 • 11:42-1396/04/13
ویزای دانشجویی در مقطع فوق نیاز به معدل 16 و ایلتس اکادمیک 6 و توانایی پرداخت هزینه های دانشگاه را دارد. همسرتان فعلا ویزا نمی دهند.
 • گلناز
 • 12:16-1396/03/23
سلام من ٣٦ ساله وهمسرم ٣٩ ساله هر دو پزشک هستیم چند سند ملکی و گردش بانکی همسرم حدودا نهصد میلیون است در چهار سال گذشته شش ویزای شنگن و سابقه سفر به برزیل تایلند ترکیه و٠٠٠ داریم همچنین سابقه ریجکت از سفارت امریکا ایا بدون دعوتنامه شانسی برای گرفتن ویزای توریستی داریم؟
 • گنجی
 • 11:20-1396/04/13
خیر شانس ندارید/ باید دعوتنامه باشد که فردی در کاناداشما را جهت بازگشت به ایران تضمین و برای هزینه ها ساپورت مالی کند
 • فروزانی
 • 02:7-1396/03/21
با سلام من چند سال پیش برا ویزای عادی اقدام کردم و جواب رد گرفتم پارسال اقدام کردم ولی نرفتم جوابش رو بگیرم این دوبار تنها اقدام کردم حالا با شوهرم و پسر ١٧ ساله و دختر ١٤ سالم می خوام تقاضای ویزای مولتی کنم ما دوسال پیش آمریکا رفتیم اکثر کشورهای آسیایی رو رفتیم خواهرم اقامت کانادا داره ولی برادرم و پدر و مادرم ایران هستن فکر میکنید شانسی داریم ؟ ضمنا جواب ویزای پارسالی هم لازم هست گرفته بشه یا نه؟ ممنون از راهنماییتون
 • 11:11-1396/04/13
بله جواب سال گذشته را باید داشته باشید که در صورت ریجکتی آن را رفع کنید.
 • فرهاد
 • 06:37-1396/03/20
سلام خسته نباشید من دعوتنامه از دوستم که شرکت بتن ریزی داره و گردش مالی قوی داره دارم وخودم ٣٧ ساله هستم شیش تا پاسپورت ویزای تجاری دارم دوتا جواز مغازه در بازار بزرگ سند ملکی متاهل دارای و فرزند هستم و دوتا شینگن دارم و حساب بانکی خوب و سپرده دارم چقدر شانس ویزای توریستی دارم در ضمن درتمام این گذرنامه ها سفرهام بیشتر از پونزده بیست روز بیشتر نموندم و برگشتم ایران بدون هیج مشکلی ممنون از شما
 • گنجی
 • 20:20-1396/03/28
بله می توانید اقدام کنید.
 • امین
 • 22:23-1396/03/15
با عرض سلام قبولی طاعات شما . بنده به همراه همسرم در زمانی که ایشون باردار بود ویزای کانادا رو دریافت کردیم . الان برای کوچولو باید چی کار کنیم . ایشون هم برای ورود ویزا میخواد . چه باید کرد. پیاپیش از راهنممایی شما ممنونم
 • گنجی
 • 20:5-1396/03/28
بله نوزاد هم ویزا در پاس نیاز دارد
 • نگین
 • 18:50-1396/03/12
با سلام
من در کانادا دانشجو هستم و بیشتر از 2 ماه پیش برای ویزای ویزیتوری پدر و مادرم اقدام کردم. الان بیشتر از 50 روز از بیومتریکشون میگذره اما جوابی نیومده. البته چند هفته پیش از پدرم رزومشون هم خواستن. که نمیدونم تاثیری در عقب افتادن پروسه داره یا نه. به هر حال خیلی نگرانم که این همه از حالت عادی طولانیتر شده.به نظر شما این حالت عادیه؟ یا به خاطر حجم درخوایتها در این فصله؟
با تشکر
 • گنجی
 • 19:37-1396/03/28
نکته ای در پرونده هست که رزومه ایشان را خواستن ، یقینا طولانی تر خواهد شد
 • میترا
 • 18:48-1396/03/10
سلام من 48 ساله و بازنشسته فرهنگی هستم و همسرم 51 ساله. کار رسمی با 22 سال سابقه و بیمه دارد و دو پسر 20 ساله و دانشجو دانشگاه دولتی و یک پسر 13ساله و محصل دارم، خودم یک بار به تنهایی به استرالیا سفر کردم یک بار هم خانوادگی در سال گذشته به مالزی سفر کردیم همسرم هم دو بار به تنهایی علاوه بر این دو بار به مالزی و بلغارستان سفر داشتند، و الان با دعوتنامه خواهرم که 14 سال هست سیتیزن کانادا هستند و با همسر و دو فرزندش در تورنتو زندگی میکنند، میخواهیم به کاناداسفر کنیم حساب بانکی خودم و همسرم حدود 150 میلیون داریم دو خونه و زمین و سه ماشین با مالکیت داریم، آیا میتونیم خانوادگی ویزا ی توریستی بگیریم، البته ویزا شینگن هیچکدوم نداشتیم
با تشکر
 • گنجی
 • 19:29-1396/03/28
شما که ویزای استرالیا داشتید اقدام کنید. الته الان شاغل هستید؟
 • بابک
 • 01:26-1396/03/09
سلام
پروانه کسب فروشگاهم به نام همسرم هست و همه ی حسابهای بانکی به نام من،حسابهای بانکیم گردش بالایی داره، سند ملکی دارم، در سال گذشته ٨-٩ بار به خارج از کشور سفر داشتیم، یک ویزای شینگن هم تو پاسمون هست، میخواستم سؤال کنم که آیا با داشتن این شرایط میتونیم خانوادگی(من و همسرم و دخترم) ویزای توریستی بگیریم یا بهتره دخترمون رو نبریم؟
 • گنجی
 • 19:21-1396/03/28
با هم ویزا نمی دهند.
 • عباس
 • 15:25-1396/03/09
سلام جناب گنجی من یک بار در سال 2009 درخواست ویزای توریستی کانادا دادم که رد شد در اون زمان انگشت نگاری هم شدم میخواستم بپرسم که این پوئن منفی در درخواست دوبتره من محسوب میشه و احتما اینکه الان ویزای توریستی بگیرم جقدره
 • گنجی
 • 19:14-1396/03/28
بله ، در سیستم اطلاعات و ریجکتی شما ثبت شده است/
 • اسیه
 • 05:33-1396/03/09
باسلام همسرم کارمند رسمی وزارت بهداشت دارای سند ملکی بهمراه من و سه فرزندم که 13و 10 و 2-ساله هستن میخواهنداز طریق سفارت درانکارادرخواست ویزای توریستی کانادابدهند ایاقبول میشویم
همسرم 45و من 35 ساله بدون شنگن و سفر خارجی هستیم
 • گنجی
 • 19:13-1396/03/28
خیر ، باید چند شینگن همگی داشته باشید.
 • مریم
 • 01:23-1396/03/07
سلام من مجرد 52 ساله با دو ویزای شنگن هستم حدود 6سال پیش برای ویزای توریستگی کانادا اقدام کردم و ریجکت شدم.دعوت نامه معتبر و سند یک پارتمان و حدود 40 میلیون تومان حساب بانکی دارم در ضمن کارمند یک شرکت خصوصی هستم .آیا امکان گرفتن ویزای توریستی برای من وجود دارد با خیر؟
 • گنجی
 • 19:12-1396/03/28
شانس زیاد ندارید مگر اینکه دلیل قوی برای اخذ ویزا ارائه دهید.
 • بهروز. ح
 • 22:36-1396/03/07
با سلام. من ٢٩ سال سن دارم. و همسرم ٢٨ ساله است. دو تا ویزای شینگن ٢٠ روزه تو ٣سال اخیر از ایتالیا و اسپانیا داریم. ویزای برزیل و روسیه. گردش حساب ٨٠٠ ملیونی دارم. ٤ عدد سند ٦ دانگ اپارتمان. سند ماشین ٣٠٠ ملیونی. سپرده بلند مدت ٤٠٠ ملیونی. عضو هیت مدیره شرکت خصوصی که متعلق به پدرم هست. سابقه بیمه ٧ ساله. نامه معتبر از یک کارخانه که ٧ سال است در انجا مسولیت دارم بصورت تمام وقت و بیمه هم مربوط به همانجا هست که با رشته تحصیلی من مرتبط است. البته دعوتنامه ندارم. ایا میتونیم برای ویزای توریستی اقدام کنیم ؟ چقدر شانس داریم؟ متشکرم از شما. درضمن پیشنهادتون چیه
 • گنجی
 • 19:4-1396/03/28
شانس شما کم است. زیرا دعوتنامه ندارید.
 • امیر
 • 17:45-1396/03/06
سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید اگر من وهمسرم باویزای مولتی وارد کانادا شویم بعدازورود آیا راهی وجود دارد که بتوانیم اقامت دائم بگیریم؟و درصورت ورود با ویزای مولتی ٥ساله بعداز ورود به کانادا اجازه کار درآنجا داریم؟
 • گنجی
 • 12:1-1396/03/17
ویزای توریستی قابل تبدیل به ویزای اقامتی نیست./ اجاز ه کار هم ندارید.
 • نوشین
 • 10:13-1396/03/04
با سلام و احترام
متأهل هستم ث، فرزند ١٤ ساله، شاغل، رسمی شرکت معتبر نفتی با سابقه ٢٠ سال، همسرم شاغل در شرکت خصوصی با بیش از ١٨ سال.
سند ملکی آپارتمان، خودرو موجود می باشد
با موجودی حساب ٥٠ میلیون
آیا امکان دریافت ویزای توریستی ٥ساله مولتی وجود دارد؟
ضمنا پاسپورت ها در سال ٩٨ منقضی می گردد.
ویزای ژاپن و شنگن در سال ١٣٨١ نیز موجود است.
با سپاس فراوان
 • گنجی
 • 16:51-1396/03/12
خیر سوابق سفر قبلی و تمکن مالی شما مناسب نیست. در ضمن امکان اینکه به تمام شما ویزا بدهند کم است.
 • شهروز قاسمی
 • 18:26-1396/03/03
با سلام
من میخوام پسر 14 ساله خودم رو برای تابستان امسال یا سال بعد پیش خاله اش بفرستم تا هم این مدت تمرینی برای تقویت زبانش باشد و هم خاله اش را پس از دو سال ببیند.چطور میتونم اینکارو بکنم؟
 • گنجی
 • 16:44-1396/03/12
با ویزای توریستی امکانپذیر نیست.
 • امیر
 • 14:30-1396/03/03
با سلام
من سفر های معتددی به خارج از کشور داشتم . مدارک هم کامله متاهلم و میخوایم با دخترم و همسرم به کانادا سفر کنیم هدف از سفر هم بازدید هستش
میخواستم ببینم اولاً چقدر زمان میبره بعدش هم شانس دریافت ویزا چقدره؟؟
با تشکر
 • 16:40-1396/03/12
حدود 3ماه. / ویزا بستگی به سوابق شغلی شما و خانواده دارد.
 • نگار
 • 09:16-1396/02/31
با سلام
من 30 ساله و مجرد و دانشجو هستم .ویزای شینگن و مدارک مالی و تمکن هم کامل است پدر و مادر من تازه به کانادامهاجرت کردند و منتظر کارت pr هستند. من قبلا در پرونده آنها بودم که به دلیل بالا رفتن سن از پرونده خارج شدم
آیا من می تونم برای ویزای توریستی و با دعوتنامه یک شرکت معتبر توریستی برم کانادا یا بهتره که پدر و مادرم دعوتنامه بفرستند؟
 • گنجی
 • 16:11-1396/03/12
شرکت بهتر است چون وضعیت مالی و سابقه حضور والدین شما در کانادا مناسب نیست.
 • بابک
 • 18:20-1396/02/28
سلام
آقای گنجی برای باز کردن حساب بانکی با ویزای توریستی دو مدرک شناسایی خواستند یک پاسپورت و یک ID عکسدار دیگه که نتونستیم تهیه کنیم
کارت بانکی غیر ایرانی هم قابل قبول هست که نداریم
گواهینامه بین المللی هم صادره از ایرانه و قبول نمیکنن
آبا راهی هست؟
 • گنجی
 • 19:24-1396/03/07
نه متاسفانه / باویزای توریستی شرایط خیلی سخت است. روی اینستاگرام به ما پیام دهید تا با کارمندان مقیم کانادا ی موسسه ما به بانک بروید.
 • ماهان
 • 21:22-1396/02/23
سلام. من 28 سالمه و 2 تا شینگن دارم. کارشناس ارشد مهندسی صنایع هستم . تمکن 100 میلیون دارم. 3 سال سابقه بیمه دارم و در حال اشتغال با حقوق حدود 5 میلیون. و ی سند ملکی. آیا میتونم توریستی کانادا بگیرم؟
ممنون
 • گنجی
 • 14:58-1396/02/31
مجرد هستید؟ دعوتنامه دارید؟ دلیل سفر تان؟ بعد از پاسخگویی به این سوالات میتوانیم بررسی کنیم.
 • احسان
 • 03:9-1396/02/22
سلام
من میخواستم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم.
5 ماه پیش واسه ویزای توریستی سویس اقدام کرد ولی رد شدم.ولی مهری داخل پاسپورتم نخورد.
آیا باید توی فرم که سوال شده از هیچ کشوری ریجکت شدین راستش را بگم؟
آیا استعلام ویزای شنگن می کنند؟
با تشکر
 • گنجی
 • 14:54-1396/02/31
بله اعلام کنید.
 • فیروزه هاشمی
 • 00:21-1396/02/21
سلام من ۴۵ سالم دارم فرهنگی رسمی با۲۴ سابقه هستم همسرم کارمند صنایع دفاع است ودو فرزند دارم ملک به نام خودم دارم حساب بانکی۱۴۰ میلیون دارم پدرومادروخواهروبرادرم درکانادا ا هستند مادرم بیماری صعب العلاج دارند و دعوت نامه از برا درم دارم سفر به کشورهای زیارتی داشته ام آیا ویزای کانادا به من داده می شود ؟متشکرم

 • گنجی
 • 16:19-1396/02/30
می توانید اقدام کنید ولی بهتر است شینگن هم بگیرید
 • مونا
 • 09:50-1396/02/19
با سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم من برای عروسی خودم در کانادا می توانم خاله و شوهر خاله خود را دعوت کنم با توجه به اینکه حدود ٥ سال پیش دعوت نامه توریستیشون به کانادا ریجکت شده است ، ولی در طول این ٥ سال یک سفر توریستی به اروپا داشتند، ؟؟
و اگر می شود بهتر است چه مدت قبل از عروسی دعوت نامه برایشان بفرستم ؟
ممنون از پاسخگوییتون
 • گنجی
 • 18:31-1396/02/28
بله می توانید.
سه تا چهار ماه قبل از عروسی.
 • پگاه
 • 00:42-1396/02/19
سلام خانواده ما من وهمسرم و دو پسر ١٧و١٠ساله هست
از یکى از دوستان همسرم دعوت نامه داریم براى سفر توریستى به کانادا در خواست مولتى ویزا کرده ایم البته با هم میخواهیم برویم
همسرم دکتراى عمران استاد دانشگاه با٢٦سال سابقه ى استخدامى وعضو هىئت علمى دانشگاه هستن سند دفتر کار ومنزل و ماشین هست وحساب بانکى حدود چهار صد میلیون
من خانه دارم وبچه ها در حال تحصیل هستند و ویزاى شینگن نداریم سفر قبلى به ترکیه بوده اما پاسپورت هاى قبلى رو نداریم
امکان اینکه به ما ویزا بدهند خانوادگى سفر توریستى برویم چقدر هست
 • گنجی
 • 18:21-1396/02/28
شانس شما خیلی کم است زیرا وابستگی عاطفی در ایران برای برگشت ندارید.
 • نگار
 • 17:3-1396/02/19
با سلام من دانشجوی دندانپزشکی درترکیه هستم مجرد هستم وبه اروپا سفر نکردم ایا اگر عمه ام که اقامت داىم کانادا رو داره دعوتنامه بفرسته می تونم برم یا نه و چه مراحل و مدارکی لازم است
 • گنجی
 • 18:16-1396/02/28
خیر باید شرایط ویزا را داشته باشید.(مجرد و بدون شینگن هستید.)
 • آفرین
 • 21:43-1396/02/02
سلام
آقای گنجی ، آیا با خواندن زبان فرانسه در ایران و رسیدن به سطح متوسط، میتوان برای ادامه آموزش زبان فرانسه در کانادا،از طریق اخذ پذیرش آموزش زبان در کالجی در کانادا،کبک، اقدام کرد و ویزا هم گرفت؟؟
 • گنجی
 • 17:31-1396/02/13
بهتر است در حد بی2 فرانسه مدرک بگیرید سپس از روش دانشجویی برای یکی از دانشگاه های مونترال اقدام کنید
 • م.م
 • 00:24-1396/01/31
سلام اقای گنجی با عرض خسته نباشید.سوالی داشتم.بنده 27سالم هست مقیم بلاروس هستم.اقامت دائم دارم.متاهل هستم.شغل رسمی ندارم.دوبار به فرانسه و المان سفر کردم.میخواهم برای توریستی اقدام کنم به کانادا.دایی من سیتیزن کانادا هستند سی سال در کانادا زندگی میکنند.از لحاظ مالی میتونن هر تضمینی لازم باشه بدن.تنها میخواهم اقدام کنم.برای بک سفر بیست روزه.امکان گرفتن ویزا هست؟
 • گنجی
 • 17:45-1396/02/13
شانس کمی دارید چون مجرد و سن کم و دلیل کافی برای برگشت به بلاروس ندارید.
 • آزاده
 • 5:42 -1396/01/10
سلام و عرض ادب شوهرخواهرم سيتيزن و خواهرم پي آر دارند ،و مشغول تحصيل هستند حساب بانكي خوب دارند در تورنتو آيا ميتونن براي من و دخترم دعوت نامه بفرستند ؟؟همسرم پزشك متخصص هستند با استخدام دولتي و پروانه مطب خودم فوق مترجمي زيان فرانسه هستم سند ملكي و حساب بانكي مناسب و شينگن فرانسه و ايتاليا هم داريم آيا امكان دادن ويزاي توريستي براي من و دخترم بدون همسرم هست؟ ممنون طولاني شد ببخشيد
 • گنجی
 • 4:24 -1396/01/13

ویزای شینگن دارید؟ شما مشغول به کار هستید؟ بهتر است با دفتر تماس بگیرید تا دقیق بررسی کنیم.

 • ازاده
 • 9:06 -1396/01/09
سلام.خانواده من يعني پدرم مادرم وخواهرم به همراه همسر و ٢ فرزند در كانادا اقامت دارن .مي خواستم بدونم براي دريافت ويزايي توريستي من و همسرم شانسي داريم يا خير؟ و دعوت نامه از طرف خواهرم بهتره ارسال بشه يا پدر و مادرم؟ هر دو٣٤ ساله هستيم و فرزند نداريم. همسرم شغل ازاد دارن وبنده فاقد شغل رسمي هستم.و حساب بانكي نسبتا خوبي داريم.و ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
 • گنجی
 • 4:20 -1396/01/13

باید مدارک محکمی ارائه کنید که به ایران برمی گردید، از کسی که درآمد خوبی در کانادا دارد دعوتنامه بگیرید.

 • گیفت
 • 11:01 -1396/01/08
سلام من فوق لیسانس از دانشگاه بهشتی هستم برای کنفرانسی در تورنتو مقاله ام اکسپت شده است. از طرف گنفرانس برایم دعوتنامه ارسال شده است. بنده قصد دارم برای ویزای توریستی اقدام کنم و برگردم، احتمال اخذ ویزا چقدر است؟ بخشی از ملکمان هم به نام بنده است. لطفا من را راهنمایی کنید کنفرانس اول جون هست
 • گنجی
 • 4:48 -1396/01/13

اگر سابقه شینگن و مدارک مالی قوی و متاهل و سوابق کاری محکم در ایران داشته باشید امکانپذیر است.

 • مهدی
 • 4:26 -1395/12/14
با سلاممن و همسرم و پسرم ویزای اقامت گرفتیم . ولی پسرم ما را در سفر همراهی نتوانست بکند و ویزایش باطل شد. ما بعد از ورود PR خود را دریافت کردیم و الان همگی ایران هستیم. حال برای پسر 8 ساله امان چکار میتوانیم بکنیم؟ آیا همراه خود رفتنی با ویزای توریستی ببریم و یا اینکه از آنکارا درخواست تمدید یا تجدید ویزای اقامت کنیم؟با سپاس
 • گنجی
 • 5:32 -1395/12/14

تروال داکیومنت بگیرید.

 • eli
 • 3:56 -1395/12/11
سلام و عرض ادب من 34 ساله هستم همسرم pr داره سند به نامم هست 13 سال سابقه بیمه دارم من چطوری می توانم از طریق اسپانسرشیپ اقدام کنم؟
 • گنجی
 • 5:10 -1395/12/14

شما نیاز به ارائه مدرکی نیستید. همسرتان باید از داخل خاک کانادا برای اسپانسرشیپی با داشتن عقد نامه و سند ازدواج اقدام کند.

 • زهرا
 • 11:33 -1395/12/08
باسلام. ضمن تشکر بابت زمانیکه برای پاسخگویی می گذارید. من ۳۵ ساله مجرد و دانشجوی دکترای ریاضی هستم. دارای ۱۱ سال سابقه کار (۹سال در اداره دولتی و ۲ سال شرکت خصوصی) هستم. دارای سند ملکی هستم. خواهرم به مدت ۱۷ سال مقیم کانادا هست. تا حالا دوبار درخواست ویزای توریستی دادم و ریجکت شدم. یک بار ۴ سال پیش و یک بار ۱۱ سال پیش و دلیل ریجکت کافی نبودن دلیل برای بازگشت به ایران عنوان شد. آیا در حال حاضر مشغول به کار و تحصیل بودن دلیل کافی برای بازگشت به ایران محسوب می شود؟ در ضمن در گذشته ویزای شینگن و ۴ بار سفر به ترکیه داشته ام. شانس گرفتن ویزای توریستی من چقدر هست؟
 • گنجی
 • 2:16 -1395/12/09

مجرد بودن شما بازهم باعث ریجکتی خواهد شد.

 • زهرا
 • 11:53 -1395/12/01
سلام. با تشکر از زمانی که برای پاسخگویی به سوالات می گذارید. من ۳۵ ساله مجرد و دانشجوی دکتری هستم. ۵ سال پیش برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم و ریجکت شدم. با توجه به اینکه در حال حاضر مشغول به کار و تحصیل هستم امکان گرفتن ویزای توریستی برام هست. در ضمن دارای سند مالکیت منزل هم هستم.
 • گنجی
 • 2:16 -1395/12/09

مجرد بودن شما بازهم باعث ریجکتی خواهد شد.

 • رحیم
 • 1:51 -1395/11/23
سلام میخواستم بدونم اگر با ویزای مالتی پل بیزینس 5 ساله وارد کانادا بشیم بعد میتونیم از طریق وکیل برای اقامت دائم اقدام کنیم و چقدر شانس داریم برای گرفتن اقامت
 • گنجی
 • 4:50 -1395/11/26

خیر ، تغییر ویزای توریستی به ویزای دیگر امکانپذیر نیست.

 • ليلا
 • 12:15 -1395/11/22
سلام من ٧ ساله كه در كانادا هستم، ٣ ساله پيش دعوت نامه ي مامانم رد شد به خاطر اين كه داييم و خاله هام و مامان بزرگ بابابزرگم مقيم كانادا هستند، دوباره امسال براي جشن عروسيم مامان بابا و داداشم رو دعوت كردم ايا شانسي هست؟
 • گنجی
 • 2:58 -1395/11/23

امکان دریافت یا ریجکت ویزا به این دلایل نیست ، مشخصا باید دقیق شرایط والدین شما را بررسی کرد.

 • مهران
 • 7:02 -1395/11/21
با سلام و احترام آیا سفرهای متعدد به کشور عراق به دلایل کاری به تنهایی باعث رجعت شدن ویزای مولتیپل کانادا میگردد؟
 • گنجی
 • 2:51 -1395/11/23

بررسی سکوریتی چک نشان می دهد که معمولا برای شما بسیار طولانی است.

 • پويا
 • 5:17 -1395/11/16
سلام ببخشيد من مجرد هستم ايا مجرد ها ميتونن براي اقامت اقدام كنن ؟؟
 • گنجی
 • 2:12 -1395/11/17

بله.

 • غزاله
 • 11:53 -1395/11/15
سلام و خسته نباشید. من ۳۱ ساله مجرد هستم. مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه پونا هند دارم. مدرک کارشناسی تیاتر از دانشگاه آزاد. موسس باشگاه ورزشی با مجوز تربیت بدنی با عنوان کارفرما از ۳ سال گذشته تا حال. من یک دعوتنامه کاریIRCA Film Production Montreal دارم برای ساخت یک فیلم مشترک ایرانی_کانادایی به عنوان مترجم. میخواستم بتونم نوع ویزایی که باید درخواست کنم ویزای موقت کاری است یا ویزای دیگری. و احتمال اینکه بتونم ویزا دریافت کنم چقدر است. و امکان تغییر این نوع ویزا به مهاجرت در داخل کانادا وجود دارد؟
 • گنجی
 • 1:56 -1395/11/17

باید برای شما شرکت کانادایی جاب افر بفرستد و شما ویزای کار بگیرید./ بعد از یکسال کارتمام وقت .

 • پريسا
 • 4:59 -1395/11/15
سلام . من ٣٥ ساله هستم متاهلم و يك كودك ٧ ساله دارم. وضعيت مالى متوسط، سند ملكى هم بنام خودم ندارم. دوست بسيار نزديكم كه با ويزاى تحصيلي به كانادا رفته، آنجا در حال ازدواج مى باشد . آيا ايشون مى تونه فقط براى من و دخترم دعوتنامه بفرسته تا در جشن ازدواجشون شركت كنيم. در ضمن هنوز تجربه سفر خارج از ايران نداشته ام. مى خواستم بدونم همراه نبودن همسرم كمكى به گرفتن ويزاى توريستى مى كنه؟؟؟
 • گنجی
 • 2:04 -1395/11/17

خیر باید ویزای قبلی معتبر از یک کشور داشته باشید.

 • محسن طاهری
 • 11:08 -1395/11/12
سلام و خسته نباشید . من 33 سال متاهل و سند آپارتمان به نامم و کارمند رسمی نیستم و شغل آزاد دارم . خواهرم در کانادا سیتیزن است همراه خانواده. میخواستم بدونم میشه با این شرایط و دعوتنامه , ویزای توریستی بگیرم و اینکه همسرم در ایران است دلیل خوبی برای بازگشت هست یا خیر ؟ ممنون میشم پاسخ دهید . متشکرم
 • گنجی
 • 5:36 -1395/11/14

شانسی ندارید زیرا مدارک کاری خوبی ندارید.

 • Ati
 • 9:46 -1395/11/12
با سلام و عرض خسته نباشیدمن در پروسه ی مهاجرت اسکیل ورکرهستم و فقط مرحله ی سابمیت رو انجام دادم، الان خواهرم از کانادا میخوان برام دعوتنامه ی توریستی بفرستند ، میخواستم بدونم اگر برای ویزای توریستی ریجکت بشم امکان داره این ریجکتی تو پرونده ی اسکیل ورکر ام (خصوصا در مرحله ی صدور نهایی ِ ویزا) تاثیر منفی داشته باشد؟
 • گنجی
 • 5:34 -1395/11/14

خیر ولی اطلاعات اشتباه و مغایر می تواند پرونده مهاجرتی شما را ریجکت کند(حتی بعد از قبولی استانی) لذا به هر نحوی گرفتن ویزای توریستی را انجام ندهید.

 • ملیحه
 • 5:09 -1395/11/12
سلام من ۴۵ سالمه و مجرد هستم خواهرم در کانادا زندگی می کند و برادرم هم قبلا زندگی می کرده مادرم هم اقامت کانادا را دارد . وضع مالی خوبی دارم و چندین سند ملک به نام خودم دارم همچنین سپرده بانکی بزینس شخصی دارم ولی مدرک رسمی برای ارائه ندارم . فوق لیسانس غیر مرتبط با کارم دارم یک بار هم در سال 91 ریجکت شدم ایا شانسی برای اقدام مجدد دارم برای ویزای توریستی؟ با تشکر
 • گنجی
 • 5:05 -1395/11/14

خیر، مجرد هستید و مدرک رسمی ندارید.

 • جواد
 • 12:16 -1395/11/03
تریخ انقضای ویزای تویستی من خرداد 96 است و تاریخ انقضای پاسپورت بک ماه بعد از آن یعنی آخر تیر 96.آیا من برای ایام عید 96 میتوانم مسافرت به کانادا داشته باشم با توجه به اینکه در لحظه ورود تاریخ انقضای پاسپورت کمر از 6 ماهه.با تشکر.گوهرزاد
 • گنجی
 • 1:03 -1395/11/05

در هنگام ورود در فرودگاه آفیسر به شما کمتر از این مدت اجازه ماندن در کانادا را می دهد.

 • رضا
 • 12:03 -1395/10/25
بإسلام وخسته نباشيداز تاريخ بيومتريك در آنكارا ٨٠ روز گذشته است و هنوز جواب نيامده .ايميل هم جهت پي گيري زدم ولي فايده اي نداشت.اين طولاني شدن براي چيست؟ به چه صورت مي توانم خبر بگيرم؟
 • گنجی
 • 10:51 -1395/10/27

از وکیل تان بخواهید در سفارت بررسی کنند. 

 • علللی
 • 11:06 -1395/10/23
سلام برای ویزای توریستی شما دعوت نامه میفرستید؟
 • گنجی
 • 3:33 -1395/10/24

خیر. خودتان باید دعوتنامه داشته باشید که نشان دهد فردی در کانادا شما را ساپورت می کند.

 • اوختای
 • 1:47 -1395/10/22
با سلام من 39 سال سن دارم کارمند رسمی دولت هستم با 14 سال سابقه و همسرم خانه دار هستن و یک دختر 7 ساله دارم ویزای شنگن و امریکا و کانادا تو پاسپورتم دارم ولی همسر و دخترم ویزا ندارن اگه دعوتنامه از یک دوست در کانادا داشته باشم میتونم توریستی اقدام بکنم؟ممنون از راهنماییتوندر ضمن سند خونه و حساب بانکی هم میتونم جور کنم
 • گنجی
 • 7:19 -1395/10/23

ویزای قبلی کانادا امتیاز مثبت دارد ولی به خانواده تان چون ویزای کانادا قبلی ندارند نمی دهند.

 • کامران
 • 5:50 -1395/10/18
با عرض سلام و خسته نباشیدبنده مجرد با ۳۵ سال سن و دارای ملک وبا تحصیلات تکمیلی و کار معتبر (رسمی)با سابقه ۹ سال میباشم به کشور های اسیایی و هم مرز سفر داشتم. میخواستم ببینم امکان ویزای توریستی کانادا برای بنده وجود دارد.با سپاس
 • گنجی
 • 11:00 -1395/10/20

خیر شانسی ندارید.

 • احسان
 • 7:04 -1395/10/03
سلام و عرض ادب.من پسری 25 ساله و شاغل در یک شرکت خصوصی هستم.خواهرم در کانادا تحصیل می کند و سابقه ویزای شنگن و همچنین سند یک زمین به نامم است. آیا شانس گرفتن ویزای توریستی دارم؟
 • گنجی
 • 11:14 -1395/10/04

خیر دعوتنامه معتبر ندارید و سن کمی دارید.

 • محمد
 • 7:42 -1395/09/25
سلام ببخشيد ميخواستم ببينم ويزاي ژاپن در گرفتن ويزاي توريستي كانادا تاثير داره؟
 • گنجی
 • 8:30 -1395/09/27

بله.

 • محسن خان
 • 11:27 -1395/09/25
سلام . برای ویزای توریستی با این شرایط به نظر به من میدن ؟ کارمند دولت رسمی سابقه کار و سابقه بیمه بیش از 5 سال مدارک مالی سند زمین 2 تا سند ماشین خانه ی بدون سند و قولنامه ای - دریافت اجاره ماهانه از مغازه - پروانه بهربرداری از وزارت بهداشت و درمان برای یک واحد تولیدی کوچک دارم - پرینت بانکی حدودا 60 م - پدر و برادر و مادر و خواهر همه ایران هست و باید چه طور این موضوع اثبات شود ترجمه شناسنامه پدر کافیه ؟ دعوت نامه توریستی نگرفتم بدون دعوت نامه میخوام اقدام کنم مجرد و 29 ساله - سفر به کشورهای اسایی و از همه مهتر استرالیا دارم شنگن هم دارم . خودتون بفرمایید چه جوریاس اصولا اثبات رابطه خانوادگی یا تعداد افرادی که تو خونه هستن فقط با ترجمه شناسنامه پدر یا پدر و مادر کافیه ؟ نیازی به ترجمه مدارک سایرین که نیست ؟ ضمنا شما خودتون دعوت نامه میتونید صادر کنید و بودنش چقدر مهمه ؟ مرسی سوالام زیاد شد
 • گنجی
 • 8:27 -1395/09/27

باید دعوتنامه داشته باشید، ما امکان دعوتنامه را برای موکلین خودمان با پرونده مهاجرتی فراهم می کنیم. در ضمن مجرد بودن شما اثر منفی است.

 • مريم
 • 6:44 -1395/09/25
سلام .. پسر من ويزاى تحصيلى كانادا رو داره .. آيا من و همسرم مى تونيم با ويزاى توريستى به ديدنش بريم؟ همسرم دندانپزشك ٥٢ سال و من معلم بازنشسته ٤٦ ساله هستم ... اگه ويزا بدن چه مدته مى دن ؟ خيلى متشكرم
 • گنجی
 • 8:22 -1395/09/27

اگر شرایط ویزا را داشته باشید کمتر از شش ماه اجازه ماندن در کانادا را پیدا می کنید. اگر مقیم شوید می توانید شرایط ماندن را دائمی کنید.

 • كيانوش
 • 9:39 -1395/09/21
سلام خسته نباشيد ما خانوادگي درخواست ويزا كانادا داديم ٢ تا شينگن داريم ؟٥ تا سند خونه داديم خودم بازنشسته هستم و همسرم كارش ازاد است و دخترم هم اشتغال به تحصيل دارد ولي دعوت نامه نداريم امكان دادن ويزا چقدر است
 • گنجی
 • 2:48 -1395/09/24

به دختر تان نمی دهند، شما نیز با دعتونامه امکانپذیر است

 • مهسا
 • 9:27 -1395/09/14
سلام خسته نباشید ، ما برای عروسی پسر خالم در کانادا دعوت نامه خانوادگی (سه دختر مجرد و مادر)داریم، مامان ویزای شینگن و سند دارن ، ما هر سه شاغل و هر کدام دودنگ سند و گردش حساب داریم ولی ویزای شینگن نداریم ،تمام مدارک مربوط به عروسی و دعوت نامه روداریم. با دعوت نامه عروسی چقدر احتمال گرفتن ویزا هست.ممنون
 • گنجی
 • 11:54 -1395/09/18

خیر شانس زیادی ندارید. مجرد بودن، نداشتن ویزای معتبر قبلی، شانس را کم می کند

 • الهام
 • 7:32 -1395/09/13
با عرض سلام،من چند سال پيش كه بارداربودم براى پدرومادرم اقدام كردم كه متاسفانه فقط به مادرم دادند،كه نتونستن بيان وبعد از مدتى براى پدرم دوباره اقدام كردم كه ويزا ندادند. سؤال من اين هست كه ممكن نيومدن مادرم دليلش بوده ؟!؟ممنون
 • گنجی
 • 8:31 -1395/09/13

خیر. ربطی ندارد

 • شری امیری
 • 7:18 -1395/09/11
سلام من 45 سالمه .دیپلمه ومجردهستم .برای ویزای توریستی اقدام کردم وباتوجه به اینکه تمام مواردخواسته شده راداشتم رجکت شدم .آفیسرتنهادلیل رانداشتن اقوام درایران ذکرمیکنه .چون خانواده من کاناداهستندهمه بغیرازیک برادرم که بیماراست ونیازبه مراقبت من داردآیاباارایه این مطلب می توانم دوباره اقدام کنم .ازاقدام قبلیم 4گذشته سوپروایزردفترهواپیمائی هم میباشم .
 • گنجی
 • 7:50 -1395/09/13

به هر حال فرد مجرد شانس کمی دارد.

 • محمدي
 • 12:34 -1395/09/08
سلام من ٣٣ سالمه مجردم مدير عامل يك شركت هستم كه فعاله و ماليات پرداخت ميكنيم ملك به نامم هست اروپا نرفتم اگه خواهرم كه سيتيزن كاناداس برام دعوتنامه توريستي بفرسته شانسم چقدره؟
 • گنجی
 • 7:53 -1395/09/03

حتما فاصله سنی شما بین اتمام تحصیل تا الان زیاد بوده ./باید نامه ریحکتی خود را برای ما در ایمیل یا اینستاگرام یا تلگرام بفرستید تا دقیق بررسی کنم

 • مهری
 • 9:32 -1395/09/01
سلام.اقای گنجی من پذیرش کالج در تورنتو را داشتم و لیسانسم مددکاری اجتماعی است و ۱۴ سال سابقه کار مرتبط در بهزیستی کشور را دارم و هنوزم شاغل هستم ضمن اینکه کلینیک مددکاری فعال هم تو تهران دارم و حساب بانکی خوب و درآمد خوب بعلاوه دو تا سند ملکی به نام هم دارم ولی سفارت ریجکتم کرده به دلیل قانع نشدن در برگشت من به کشور.به نظرتون چه کاری باید انجام بدم و آیا شانسی برای دریافت ویزای تحصیلی دارم یا نه و اینکه چه مدت بعد از رد ویزا می تونم مجدد اقدام کنم.ممنون
 • گنجی
 • 7:53 -1395/09/03

حتما فاصله سنی شما بین اتمام تحصیل تا الان زیاد بوده ./باید نامه ریحکتی خود را برای ما در ایمیل یا اینستاگرام یا تلگرام بفرستید تا دقیق بررسی کنم

 • فرید قربانی
 • 12:55 -1395/09/01
سلام یکی از بستگان من در کانادا است .من و همسرم هر دو کارمند هستیم و یک سفر زیارتی خارج از ایران بیشتر نداشتم ایا شانسی دارم یا نه
 • گنجی
 • 7:46 -1395/09/03

خیر.

 • علی
 • 11:46 -1395/08/29
سلامآیا ویزای مولتی 5 ساله را به خانواده هم می دهند؟من کل شرایط را دارم و آیا با این ویزا میتوان 3 سال در کانادا اقامت داشت که منجر به گرفتن اقامت دایم و پاس کانادایی شود؟
 • گنجی
 • 11:50 -1395/09/02

کل خانواده خیر. / خیر

 • مسعود
 • 7:42 -1395/08/26
سلام-من شركت توليدى(كارخانه) دارم،٤٢ساله مجرد،مسافرت زياد رفتم از جمله ٢تاشينگن دارم،حساب بانكى وملكى هم خوبه،اما دعوتنامه ندارم،تمايل به ديدن كانادا دارم،بهم ويزاتوريستى ميدهند-ممنون از پاسختون
 • گنجی
 • 2:24 -1395/08/29

خیر

 • ریحان
 • 5:28 -1395/08/21
با سلام . من فرهنگی 44 ساله داراس سند ملکی و داری 30 میلیون تومان پول نقد ، و برادرم در کانادا اقامت دارد ، آیا می توانم برای خود و دو فرزندم تقاضای ویزا کنم ؟ همسرم در ایران می ماند .
 • گنجی
 • 2:55 -1395/08/22

ویزا نمی دهند پرونده تان ضعیف است

 • Raha
 • 10:47 -1395/08/20
سلام دوست عزیز.سوالی دارم ازتون،برای انجام پروسه ی مهاجرت و یا دریافت یک نوع ویزا مثل ویزای توریستی، و در جاییکه نیاز به اثبات توانایی مالی و میزان دارایی ست،میتوان اموالی مثل خودرو را قیمت گذاری و ارائه نمود؟؟(خودروی بالای 100میلیون)دوم اینکه برات اثبات اموالی مثل خودرو میبایست حتما سند رسمی و دفترخانه ای به نام وجود داشته باشه یا میتوان وکالت نامه های محضری و به نام بودن پلاک و برگه سبز خودرو آن را اثبات کرد؟؟
 • گنجی
 • 2:31 -1395/08/22

خودور مناسب نیست

 • الهام
 • 4:59 -1395/08/18
با درود فراوانمن می خوام برم استانبول برای انگشت نگاریمی خواستم بدونم مدارکی که به صورت ترجمه ارسال می شه برای سفارت کانادا توسط آفیسرها از ایران استعلام گرفته می شه؟
 • گنجی
 • 3:34 -1395/08/20

اگر ویزای معتبر از کشورهای دیگر نداشته باشد شانس کمی دارد

 • شادی
 • 1:46 -1395/08/18
سلام.من مقیم کاناداهستم.می خواستم برای خواهرم در ایران که 38ساله و مجرد هست و دارای حسب بانکی است ویزای توریستی بفرستم.چنددرصد امکان موفقیتش هست؟ممنون
 • گنجی
 • 3:34 -1395/08/20

اگر ویزای معتبر از کشورهای دیگر نداشته باشد شانس کمی دارد

 • بهروز
 • 7:47 -1395/08/17
سلام بنده 34 ساله دارای دو فرزند، لیسانسه علوم پزشکی و کارمند رسمی وزارت بهداشت با 12 سال سابقه کار هستم.بتازگی ویزای توریستی اتریش رو گرفتم و به تنهایی رفتم و سر وقت برگشتم.ولی خانواده ام تا بحال سفر خارجی نرفتند. با توجه به وجود یک مورد ویزای شینگن در پاسپورت خودم، امکان درخواست ویزای توریستی کانادا برای خودم و خانواده ام با هم وجود دارد؟ لازم به ذکرست منزل بنده قولنامه ای و دعوتنامه هم ندارم ولی بقیه مدارک و شرایطی که گفته بودین رو دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
 • گنجی
 • 3:26 -1395/08/20

شانس کمی دارید به دلیل همین دو مورد اخر که اشاره کردید

 • جواد اکبری
 • 8:56 -1395/08/16
سلامبنده کارشناس نرم افزار کامپیوتر هستم و همسرم کارشناس معماری و یک پسر 8 ماهه داریم.می خواهم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم.شاغل دولتی هستم.یک واحد آپارتمان و یک خودرو سواری نیز به نامم دارم.به نظر شما می توانم با توجه به این مدارک ویزای توریستی بگیرم؟؟لطفا از طریق ایمیل یا همین صفحه به بنده اطلاع دهید
 • گنجی
 • 8:14 -1395/08/18

خیر-ویزای کشور معتبر قبلی را ندارید./ به هر سه ویزا نمی دهند. تمکن مالی کم دارید.

 • سیدکیان
 • 1:55 -1395/08/11
سلاممدیر عامل و عضو هیئت مدیره دو شرکت بازرگانی با سابقه بیش از 5 سال به بالا هستم و سابقه سفرهای 5 سال اخیرم سفر به بیش از 20 کشور دنیا از جمله آمریکا در همین سال و فرانسه و آلمان و هلند و اسپانیا و بلژیک و اتریش و ایتالیا و... به تعداد دفعات بالای دو بار هستم. و تنها باری که برای سفر به کانادا اقدام کردم حدود 2 ماه پیش از لس آنجلس آمریکا بود که به دلیل کامل نبودن مدارکم گفتن بعدا اقدام کن. حالا آیا خودم میتونم مستقیم درخواست بدم و ویزای توریستی بگیرم یا باید با این موسسه های اخذ ویزا قرارداد ببندم؟ و آیا اصلا امکان گرفتنش برای من هست؟ممنون
 • گنجی
 • 8:27 -1395/08/13

می توان اقدام کرد ولی بقیه مدارک را باید داشته باشید.مثل دعوتنامه

 • Ali
 • 5:48 -1395/08/10
سلاممن داراى پرونده اسپانسر شيپ از طريق همسرم هستم ولى به دليل طولانى بودن بررسى اين پرونده خواستم بدونم من ميتوانم ويزا توريستى بگيرم و برم همسرم رو ببينم.
 • گنجی
 • 8:23 -1395/08/13

بله، ولی شانس کمی خواهید داشت.

 • قاسمی
 • 7:46 -1395/08/07
با سلامخواهر من به همراه همسرشون توی کانادازندگی میکنندو ایشون الان باردار هستند و میخوان برای زایمانشون برای مادرمون و من و همسر ودختر سه ساله ام دعوت نامه بفرستند. همسر من عضو هیات علمی هستند و چند بازی به اروپا سفر داشته اند. سوال من اینه که چقدر امکانش هست که برای خونواده سه نفری ما و مادرم پذیرش بگیریم. و اینکه توی فرمها بهتره من به عنوان نفر اصلی باشم و همسرم تابع من و یا فرقی نداره. ممنون
 • گنجی
 • 6:08 -1395/08/08

 به مادرتون ویزا می دهند بقیه شانس کمی دارند مخصوصا دختر سه ساله

 • ترانه
 • 8:42 -1395/08/01
سلام جناب گنجی من ۲۱ سالمه مجردم ودانشجو و البته شاغل با سابقه تامین اجتماعی مادرم بازنشسته و پدرم معاون یک کارخانه مواد غذایی و دارای ۲ خانه و چند زمین و گردش بالای مالی میباشند هم پدر و هم مادرم و من هم نزدیک ۴۰ میلیون سپرده در حسابم دارم، و پدرم حدود ۱۰ سال پیش ویزای توریستی کانادا رو گرفته و یک بار رفته و بعد از اون هر سه نفرمون دوبار ویزای شینگن گرفتیم دوست مادرم شهروند کاناداست و صاحب یک کمپانی و همسرش هم همینطور و هر دو صاحب درآمد های خوبی هستند. میخواستم ببینم اگر ما اقدام کنیم برای ویزای توریستی با دعوتنامه آن ها چقدر شانس گرفتن ویزا برای هر سه ما وجود داره؟
 • گنجی
 • 3:12 -1395/08/04

پدر و مادر شما شانس بسیار بالاتری نسبت به شما که سن زیر 35 هستید دارند

 • اميد
 • 10:09 -1395/07/30
سلام جناب آقاي گنجي ممنون ازپاسخ شما.من فراموش كردم درموردشغل ،شاغل مي باشم وعضو اصلي هيئت مديره شركت تعاوني هستم ولي سابقه سفر به هيچ كشور خارج از ايران را نداشته ام درضمن خواهرم بيماري قلبي وكليوي داردكه نامه رو ضميمه پرونده كرده است.تشكر
 • گنجی
 • 3:26 -1395/08/04

بهتر است ویزای معتبر قبلی داشته باشید

 • اميد
 • 5:19 -1395/07/27
سلام جناب آقاي گنجي من 33سالمه خواهرم كاناداست شوهرش كمپاني داره وضع مالي خوبي داره دعوتنامه بهم داده ومنم يه خونه به ناممه ولي قولنامه بنگاهي و دوقطعه زمين گردش حسابمم خيلي خوب بوده و81 ميليون پول توحسابمه درضمن متاهل هستم داراي دو فرزند احتمال چقدر داره ويزا بهم بدن؟ ممنون.
 • گنجی
 • 7:42 -1395/07/29

شرایط دعوتنامه شما از کانادا خوب است ولی کار و شغل و ویزای های قبلی شما معتبر نیست

 • حمید
 • 2:07 -1395/07/18
دعوتنامه از کانادا دارم برای ویزای توریستی اقدام و هزینه کنم ریجکت نمیشم چون الان 67 سالمه و 27 سال قبل ...... وارد کانادا شدم و بعد از 2 سال بدون نتیجه و بدون اینکه فایل یا پرونده ای تشکیل بشه به میل خودم به ایران بازگشتم اما در مدت 2سال از یک شرکت کانادایی دعوت بکار گرفتم و اجازه کار اخذ نموده و بشکل اسکیل وورکر کار حسابداری کردم که این مطلب را در فرم اپلیکشن خود درج نموده ام
 • گنجی
 • 2:08 -1395/07/18

50درصد شانس دارید باید مدارک مالی و ملکی نشان دهید که به ایران باز می گردید.

 • شيرين صمدي
 • 12:25 -1395/07/18
سلام جناب گنجي من ٣٨ساله ومتاهل هستم ويزاي شينگن فرانسه رو دارم مدرك فوق ليسانس روانشناسي رو دارم مي خوام ويزاي توريستي به همراه دو فرزند براي كانادا رو بگيرم البته از طريق دعوتنامه چون خواهرم اقامت كانادا رو داره والبته قابل ذكراست كه همسر مدارك مالي قرار ارائه بده چقدر شانس گرفتن ويزا وجود داره
 • گنجی
 • 8:52 -1395/07/20

اگر مدارک کاری قوی داشته باشید به شما می دهند ولی به کل خانواده خیر

 • ورقا
 • 11:53 -1395/07/18
سلاممن مهندس برق در شرکت نفت با 10 سال سابقه هستم و همسرم 17 سال سابقه در وزارت فرهنگ دارد. حدود 150 میلیون در حساب دارم و حقوقم ماهیانه 5 میلیون هست. همسرم باردار هست و با ویزای توریستی یکبار باهم به فرانسه و یکبار به ایتالیا در 4 سال گذشته رفته ایم و قبل از آن هم من یکبار به تنهایی اتریش رفته ام. البته من یک بار تایلند و یک بار چین هم رفته ام. اگر بدون دعوتنامه به تنهایی بخواهم به کانادا سفر کنم امکان ویزا چقدر است؟
 • گنجی
 • 8:50 -1395/07/20

خیلی کم است

 • علی
 • 9:53 -1395/07/17
سلام خسته نباشید30 ساله هستم، مجرد، 8 ساله شرکت دارم، 150 میلیون هم تو بانک پول دارم، سند خانه هم به نامم هست، پارسال ژاپن بودم توریستی، خواهرم بهم دعوتنامه داده، چقدر شانس ویزا گرفتن دارم؟
 • گنجی
 • 9:36 -1395/07/20

شانس کمی دارید چون مجرد و سن کم دارید

 • فائزه
 • 3:07 -1395/07/17
با درود فراوان من دوماهه باردار هستم میخواستم ببینم شرایط استفاده کردن از قانون خاک برای بدنیا امدن فرزند چیه و اینکه من میتونم ویزای توریستی بگیرم که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشه که بتونم در کانادا زایمان کنم و اگر افیسر کانادایی متوجه بشن که من باردار هستم از ورود من به کانادا میتونن جلوگیری کنند؟ممنون میشم اگر جواب بدید.
 • گنجی
 • 1:25 -1395/07/18

باید دعوتنامه معتبر و مدارک مالی و تضمین برگشت به ایران و بیزینس داشته باشید./احتمال زیادی دارد

 • الهام
 • 12:16 -1395/07/15
با عرض سلام و احترام می خواستم بدنم که با توجه به شرایطی که دارم می تونم ویزای توریستی کانادابگیرم یا بهتره ابتدا چندتا شنگن بگیرم و بعد اقدام کنم ودیگه اینکه برای بازدید از نمایشگاه یا گرفتن غرفه برای نمایشگاه ویزا را فقط برای تایم نمایشگاه می زنند یا اینکه مثلا یک ماهه می زنند؟شرایطم:خانم،مجرد،27 ساله،دانشجو کارشناس ارشد دانشگاه آزاد،عضو هیئت مدیره شرکتی هستم که کار می کنم،مانده حسابم فوق العاده بالاست، سفر به ترکیه و مالزی و پرتغال داشتم که البته ویزای خود پرتغال دارم ونه شنگنو به نظرتون شرایطم برای گرفتن ویزای توریستی آمریکا چه طور است؟سپاسگزارم
 • گنجی
 • 3:34 -1395/08/20

بله

 • مارال
 • 4:49 -1395/07/14
با سلام, پدرو مادر همسرم هردو پزشک هستند و در 2 سال گذشته 1بار به آمریکا سفرتوریستی داشته اند و همچنین ویزا کشور فرانسه هم دارند,از نظر دارایی و ملک و املاک بسیار وضعیت خوبی دارند, آنها پیشنهاد کردند که برای ویزای مولتی 5ساله کانادا اقدام کنیم که از طریق یکی از دوستانشان که 20 سال است کانادا ساکن است و پزشک است و وضعیت درآمدی خوبی دارد قرار شد برای ما دعوتنامه بفرستد, من و همسرم1 سال هست ازدواج کردیم, من 25 ساله دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد و در حال حاظر بیکار و دارای ویزای شینگن در پاسپورتم هستم که سال گذشته 1 ماه سفر کردم و همچنین ویزا ترکیه و دبی را نیز دارم,از نظر دارایی چیزی به نامم نیست و همسرم 26 ساله دانشجوی کارشناسی و دارای سهام شرکتی به ارزش 50 میلیون تومان و همچنین خانه ای به ارزش 150 میلیون تومان و تنها ویزای ترکیه را در پاس خود دارد, سوال من این است که به کدام یک از ما احتمال دارد ویزا توریستی مولتی تعلق گیرد؟به پدر مادر همسرم باهم؟ من و همسرم باهم؟ یا بهتر است من و همسرم جدا جدا اقدام کنیم؟ و اینکه اگر ریجکت شویم برای ورود به کشورهای دیگر نمره منفی به حساب نمی آید؟اصلا به نظر شما من و همسرم شانسی داریم؟
 • گنجی
 • 5:21 -1395/07/15

شما اصلا شانس ندارید چون بیکار هستید./ همسرتان نیز شانس بسیار کمی دارند./در سابقه شما نمره بدی است/

 • مهدی دلف
 • 7:36 -1395/07/12
سلام من گرین کارت دانمارک را دارم و با خانواده هستم و البته ۴ سال هم هست که در دانمارک زندگی میکنم و برای ویزای توریستی کانادا میخواهم اقدام کنم چقدر امکانش هست که بهمون ویزا بدن و شرایطش چیه ؟؟؟ ممنونم که پاسخ میدهید .
 • گنجی
 • 4:54 -1395/07/15

با پاسپورت دانمارک نیازی به ویزای کانادا نیست

 • نسیم
 • 6:56 -1395/07/11
سلام. خواهرم سه ساله که در کانادا زندگی می کنه و ویزای تحصیلی داره. من مادرم و برادرم برای دیدن او قصد سفر به کانادا رو داریم. من 26 سالمه مجرد دانشجوی ارشد هستم و در یک شرکت خصوصی کار می کنم. با سابقه ی بیمه. با گواهی اشتغال به تحصیل و سایر شرایط امکان گرفتن ویزا وجود داره؟ با تشکر.
 • گنجی
 • 5:08 -1395/07/15

خیر شانسی ندارید

 • مرجان
 • 5:40 -1395/07/07
سلام جناب گنجي،خواهرم ونكوور هستن ،براي پدر ٦٠ساله بازنشسته ومادرم ٥٠ساله و خواهرم ٢٢ساله دانشجو هستند مي خواهد دعوت نامه بفرستد ،ايا امكانش هست كه رد شوند و ايا چون هرسه يا هم اقدام ميكنن ،براي هر سه نفر عدم قبول شود؟
 • گنجی
 • 10:40 -1395/07/10

به فرد 22ساله نمی دهند

 • سعید
 • 11:56 -1395/07/03
سلام جناب گنجی. 31 سالمه و متاهل هستم. گواهی اشتغال به تحصیل و گواهی اشتغال به کار با سابقه بیمه دارم. عموم 30 سال کانادا هستن و دعوتنامه میفرستن. سابقه سفر به ترکیه تایلند و دبی دارم. همسرم فارغ التحصیل شده و شاغل نیست. چقدر احتمال ویزایتوریستی برای ما وجود داره؟
 • گنجی
 • 4:21 -1395/07/07

تقریبا صفر

 • حمید
 • 1:06 -1395/06/29
سلام روز بخیر30 ساله متاهل شینگن از سوئیس داشتم 2 ماهه برگشتم تمکن مالی و مابقی مدارک معمول رو دارم میخام توریستی کانادا اقدام کنم دعوتنامه داشته باشم ویزا میشم ؟
 • گنجی
 • 5:53 -1395/06/31

خیر چون تمام شرایط را برای بازنگشتن از کانادا را دارید!

 • زهرا
 • 10:44 -1395/06/25
با سلاممن برای ویزای توریستی اقدام کردم متاسفانه ریجکت شدم مدارکم کامل بود دعوتنامه از برادرم شغل با بیمه و سند ملکی ارایه دادم و اینکه شوهر و فرزندم ایران هستن ولی اونا در جواب گفتن مدارک کامل برای برگشت ندارم و ارتباط فامیلی و تاریخچه سفر ایا میتونم دوباره اقدام کنم و شانسی دارم؟
 • گنجی
 • 12:38 -1395/06/28

صدها بار می توان اقدام کرد ولی باید نگرانی های آفیسررا رفع کرد وگرنه فقط سابقه خود را خراب کردید

 • محمد
 • 12:42 -1395/06/10
با سلام وتشکر ایا باردار بودن در زمان انگشت نگاری اثری در صدور ویزا توریستی وریجکت شدن دارد متشکرم همسرم 5ماهست
 • گنجی
 • 4:43 -1395/06/10

اگر قصد شما برای ویزا فقط وضع حمل باشد ممکن است ندهند.

 • رضا
 • 12:53 -1395/06/09
سلام و درود. من 40 ساله و همسرم 35 ساله به همراه دو فرزند دختر 5 و دوساله قصد سفر توريستي به كانادا داريم. دعوتنامه از جانب خاله خانمم دريافت كرديم. كارمند رسمي شركت ملي نفت هستم و داراي حساب بانكي خوب و سه فقره سند ماليت هستم. خواستم ببينم چقدر امكان پذيرش درخواستم هست؟ با تشكر
 • گنجی
 • 4:28 -1395/06/10

خانوادگی ویزا نمی دهند چون تمام شرایط را دارید که بازگشت شما را توجیه نکند.

 • پريا
 • 1:42 -1395/06/09
سلام و سپاس بابت وقت و توجهي كه ميگذاريد من ٣٨ سالمه يك سال پيش با همسرم كه بيست ساله شهروند كانادا هستن عقد كرديم و براي بردن من اقدام كردن ولي وكيل مربوطه ناوارد بوده و الان بعد از سيزده ماه ما حتي پاسخ اوليه را هم دريافت نكرديم(حتي ترجمه شناسنامه من را هم نخواسته بود و همينطور هيچ عكس يا نامه اي)الان وكيل را عوض كرده ايم و مدارك زيادي داده ايم يكسال است دور از هم هستيم ممكن است به من ويزاي توريستي بدهند؟ويزاي شنگن مولتي شش ماهه داشته ام دوازده سال پيش و الان خودم را بازنشسته كرده ام با ١٥سال سابقه دولتي.
 • گنجی
 • 4:26 -1395/06/10

نه ویزای توریستی نمی دهند.

 • ناهید
 • 5:43 -1395/06/06
سلام.باعرض سلام.من۴۵ساله وهمسرم ۵۰ساله.یک دختر۱۸ساله دارم.دعوتنامه رسمی از برادر وزن داداشم دریافت کردم وهردو سیتی زن کانادا هستند دارای تمکن مادی و منزل شخصی هستند.من وهمسرم سابقه ۲۰سال سابقه کاری رسمی در ارگان معتبر دولتی ودارای اندوخته مالی ۱۱۰میلیون ،دارای باغ ،دومنزل مسکونی سابقه سفر به ترکیه داریم به نظرشما چقدر سانس دریافت ویزای توریستی داریم.
 • گنجی
 • 9:53 -1395/06/07

سابقه سفر در گذشته شما مناسب نیست.

 • حسین
 • 7:15 -1395/06/05
سلام جناب گنجی .بنده 37 سال دارم و 15 سال سابقه کارمندی بانک رو دارم همسرم ارایشگر میباشد و یک فرزند 12 ساله دارم سند ملکی دارم تمکن مالی بالای 300 میلیون دارم ایا با این شرایط میتونم ویزای توریستی کانادابگیرم.ممنون
 • گنجی
 • 9:41 -1395/06/07

شانس کمی دارید. 

 • محبوبه ك
 • 12:51 -1395/06/05
سلام و احترام ، مدرس دانشگاه هستم ،حق التدريس ، سابقه بيمه طولاني ندارم ، ٤٥ ساله و جدا شدم . در سال ٢٠٠٥ ويزيتور ويزا داشتم ، خواهرم و خانواده اشون از ٢٠٠١ مقيم هستن ، ٢٠١١ هم ويزيتور ويزاي انگليس داشتم همراه پسرم ، مسافرتهاي ديگه هم داشتم در طول اين مدت ولي شنگن ندارم ، ٣٠٠٠ساعت هم دوره هاي بينالمللي فني و حرفه اي رو دارم ، كدام نوع از ويزاهاي مهاجرتي شامل حال من خواهد شد ؟ دوپسر٢٨ و٢٢ ساله دارم كه مستقل از من هستند . سند ملكي دارم و حساب بانكي هم تقريبا خوب . در حال حاضر شرايطويزيتور ويزا رو دارم ؟ سال ٢٠١٤ در كمال تعجب درخوست ويزام براي ديدن پسرم از انگليس رد شد .
 • گنجی
 • 9:29 -1395/06/06

خیر، شانس کم دارید ولی می توانید اقدام کنید.

 • بهزاد
 • 10:21 -1395/05/31
درود بر جناب گنجی و دوستان35 سال سن و متاهل و دارای یک دختر 3 ساله هستم، شغل آزاد دارم و 11 سال سابقه بیمه، دانشجوی سال آخر کامپیوتر دانشگاه شیراز هستم و می خواهم به منظور سنجش شرایط به تنهایی به کانادا سفر کنم تا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری تصمیم گیری نمایم. از آنجایی که تا کنون سفر خارجی نداشته ام و دعوت نامه نیز ندارم میخواستم بدونم که با عقد قرارداد با شما امکان دارد که بتوانید برای من دعوت نامه ارسال نمایید و یا از دانشگاه هایی که نیاز به تافل ندارند برایم پذیرش بگیرید؟ و آیا بدون شینگن شانس سفر به کانادا دارم؟پیشاپیش قدردان پاسخ شما می باشم.
 • گنجی
 • 11:47 -1395/06/01

واجد شرایط نمی باشید ما هم کمکی نمی توانیم انجام دهیم.

 • هیوا
 • 3:54 -1395/05/25
سلام و وقت شما بخیر.دوست عزیز،من به همراه شوهر و دختر 13ساله ام امسال و در فروردین ماه با دعوتنامه ای از خواهرم اقدام به دریافت ویزای توریستی کانادا کردیم که متاسفانه هر 3تای ما ریجکت شدیم.خواهرم به همراه همسر و دو فرزندش که متولد کانادا هستن در مونترال زندگی میکنند و شرایط بسیار عالی دارند و اسپانسری قوی هم هستن و ما هم از ایران هرچه توانستیم مدارک ارائه کردیم دال بر برگشتن به ایران؛اما متاسفانه ریجکت شدیم.ما میخاهیم دوباره درخواست بدهیم اما شخصی ما را به این شکل راهنمایی کرده است که ابتدا برای من و دخترم دعوتنامه بفرستن (خواهرم و همسرش)، و با احتمال فراوان که ما میتوانیم ویزا بگیریم،و پس از جواب مثبت ویزای من و دخترم،بلافاصله آنها دعوتنامه برای شوهر من بدهند و ایشان هم اقدام کنند و چون جدا جدا اقدام کرده ایم،احتمالا به همسرم نیز ویزا میدهند و درنهایت ما در دو پروسه ی جدا ولی با هم به کانادا برویم.این راه را شما تایید میکنید؟بنظر شما با این روش امیدی به اخذ ویزا برای هر 3 ما هست؟؟
 • گنجی
 • 10:37 -1395/05/27

افیسر کانادا متوجه خواهد شد.

 • نوشین
 • 4:04 -1395/05/17
باسلام من 51 ساله هستم و یک فرزمند پسر 19ساله دارم. کارمند رسمی وزارت نفت با ساله 25 ساله و دارای سند میباشم . من اگر مسافرت به شینگن داشته باشم بعد از بازگشت به ایران میتونم درخواست ویزای توریستی به کانادا را داشته باشم.
 • گنجی
 • 8:59 -1395/05/18

خیر. مدارک مالی قوی ندارید.

 • ملیحه
 • 11:30 -1395/05/09
با سلام و احتراممن 35 ساله و مهندس مکانیک هستم. 10 سال سابقه کاری در کارخانه دارم.مجردم .دوستم از طریق اسکیلورکر 1/5ساله کاناداست اگه برام ویزای توریستی بفرسته میتونم به کانادا سفر کنم؟چه مدارک مالی باید ارایه بدم.
 • گنجی
 • 8:33 -1395/05/10

در تلگرام و اینستاگرام توضیح داده شده است.

 • آرش
 • 10:36 -1395/05/08
با سلام. من 35 ساله و مجرد هستم( از خانمم جدا شده ام) .هیچ آشنایی در کانادا ندارم. لیسانس الکترونیک دارم و شاغل در یک نیروگاه با سمت مهندس شیفت اتاق فرمان با حقوق حدود 2 میلیون هستم. حدود 500 میلیون سند مالکیت زمین کشاورزی سنددار و دو تا خونه ی آپارتمانی و یک خونه ی ویلایی و دو تا ماشین به نامم هست. عضو هیات مدیره ی یک شرکت مشاوره ای در زمینه ی نصب نیروگاههای ولتاژ پایین با حقوق حدود2/5 میلیون هستم. آیا میتونم برای یک مسافرت به کانادا به کمک شما ویزای توریستی بگیرم؟
 • گنجی
 • 5:21 -1395/05/09

شانس کمی دارید لذا نمی توانیم با شما کار کنیم.

 • حسين
 • 11:55 -1395/05/04
با سلاممن با ٣٢ سال سن و مجرد هستم داراي پروانه توليدي و يك سند ٣ دانگ آپارتمان و داراي سپرده بانكي به مبلغ ١٠٠ ميليون سابقه چندين سفر به اروپا از جمله سوئيس و فرانسه و آلمان و... و همچنين استرالياخواهرم هم اقامت كانادا دارد ولي با توجه به اينكه تازه كار جديد شروع كرده شرايط ارسال دعوت نامه معتبر براي من نداردبا توجه به اين شرايط من واجد شرايط گرفتن ويزا توريستي هستم؟
 • گنجی
 • 11:27 -1395/05/06

خیر واجد شرایط نیستید.

 • حسین
 • 1:25 -1395/05/03
با.سلام.من 38سال دارم .تمکن مالی 300میلیون هست جوازکسب هم دارم .سند ملکی هم دارم .دوبار انکارا ویک بار پاسپورت قبل دوبی .البته یکبار قبل سفرهای انکارا سفارت مجارستان ریجکت شدم.زن ودو فرزند دارم اگه دعوتنامه برام کسی دربیاره ..خودم تنها باویزایم موافت میشه .
 • گنجی
 • 11:13 -1395/05/06

خیر. ریجکتی زیاد دارید و دلایل ان مشخص نیست.

 • بهناز
 • 10:23 -1395/05/03
با سلاممن میخاستم از طریق نیروی متخصص فدرال برای اقامت کانادا اقدام کنم. من لیسانس مدیریت بیمه و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هستم اما سابقه کارم به عنوان حسابدار میباشد.می خواستم بدونم آیا سابقه کارم مرتبط به حساب میاد یا خیر؟ و اینکه حداقل سابقه کار چقدر میتونه باشه؟با تشکر
 • گنجی
 • 11:19 -1395/05/04

سابقه کار خوب است ولی باید در ابتدا مدرک زبان ایلتس 7.5 را بگیرید و سن تان زیر سی باشد.

 • ناصر
 • 2:28 -1395/05/01
با سلام و خسته نباشید من و خانواده چهار نفره ام بصورت توریستی دو بار به اروپا و یک بار به امدیکا سفر کرده ایم ایا امکان صدور ویزای کانادااز طریق شرکت شما برای جمع خانواده وجود دارد سپاس
 • گنجی
 • 5:15 -1395/05/02

به کل خانواده نمی دهند.

 • حسن سعیداوی
 • 8:13 -1395/04/31
احترما اینجانب داروساز 35سال سن دارم.متاهل و دارای یک فرزند دختر 9ساله و سابقه 7سال مدیریت داروخانه که 5سال داروخانه بیمارستانی و مابقی سطح شهر ودرحال حاضر در سازمان تامین اجتماعی شاغل هستم.آیا امکان گرفتن اقامت کانادا وجود دارد.باوضعیت مالی در حد خوب
 • گنجی
 • 2:20 -1395/05/01

بله از طریق سرمایه گذاری کبک. برای جزئیات و امتیاز بندی با دفتر تهران تماس بگیرید.

 • امین
 • 8:58 -1395/04/27
با سلام من 31 ساله هستم و همسرم 30 ساله ،خواهر خانم من سیتیزن کانادا هستند و میتوانند دعوت نامه بفرستند.کارمند 10 ساله دولت هستم به عنوان مسئول IT در یکی از دانشگاهها با مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر و دانشجوی ترم آخر فوق هستم،همسرم هم لیسانس مهندسی کامپیوتر و از مهر 95 دانشجوی فوق می شوند و در یک آموزشگاه هم کار می کنند.3.5 دانگ من و همسرم سند خانه داریم و یک آپارتمان دیگر که هنوز سند ندارد ولی اجاره نامه دارم.حساب مالی هم مشکلی ندارم.ما چقدر شانس داریم؟باید تکی همسرم اقدام کند یا با هم میتوانیم؟آیا بعد از ورود امکان تبدیل به ویزای کار می باشد یا خیر؟
 • گنجی
 • 9:09 -1395/04/28

شانسی ندارید./امکان تبدیل ندارید.در فرودگاه هنگام ورود درخواست شما توسط آفیسر جهت ماندن بررسی می شود.

 • مصطفی جهانگیری
 • 11:53 -1395/04/24
سلام آقای گنجیمن 41 ساله به همراه همسرم 34 ساله و پسر 3/5 ساله ام قصد سفر توریستی به کانادا داریمبنده چندین ویزای کره جنوبی و روسیه در گذرنامه های قبلی ام دارم و همچنین چند سفر توریستی بهمراه همسر و فرزندم به ترکیه و تایلند داشته ایم. جواز کسب صوتی و تصویری دارم, سند مالکیت آپارتمان, همچنین آپارتمان در دست مستاجر با قرارداد اجاره دارم, پرینت حساب بانکی با موجودی 150 میلیون تومان دارمآیا بدون داشتن دعوتنامه امکان اخذ ویزای توریستی کانادا دارم یا خیر, متشکرم
 • گنجی
 • 12:51 -1395/04/26

ما پرونده شما را ضعیف می بینیم. لذا شانس کمی دارید.

 • ابراهیم
 • 1:25 -1395/04/24
باسلام ایا اگرهمسر من به همراه دوفرزنم که کمتراز18سال سن دارند باویزای اموزشی به کانادا بیایند به کبک امکان تبدیل ویزای انها به اقامت دایم وجو دارد مثلا باخرید یک بیزینس باتشکر از شما
 • گنجی
 • 12:44 -1395/04/26

خیر با ویزای تحصیلی به والدین ویزا نمی دهند بهتر است از روش سرمایه گذاری کبک اقدام کنید.

 • اليكا فلاحى
 • 1:07 -1395/04/24
با سلام و تشكر از توجه شما.نامزد من ٢٤ ساله است ، دانشجو ارشد بيوفيزيك، وضعيت مالى خيلى خوبه ، و كارخانه بتن دارند. ويزا شينگن ندارند اما سفراى مختلفى رفتن. اما بدليل مهاجرت خونوادگى من نميتوانيم تا رفتن من عقد كنيم.حال با يكى از اقوام كه پزشك هستند بعنوان همراه براى سخنرانى در كانادا از اون كنگره دعوتنامه ( به اسم خودش)گرفته. ميخواستم بدونم چقدر شانس گرفتن ويزا داره؟
 • گنجی
 • 12:43 -1395/04/26

هیچ شانسی ندارند.

 • بهناز
 • 3:24 -1395/04/22
با سلاممن حدود 80 روز پیش برای ویزای توریستی کانادا در استانبول اقدام کردم اما هنوز پاسخی دریافت نکردم به سفارت در آنکارا ایمیل زدم و در پاسخ یک ایمیل به اسم یک نفر دیگه و به اشتباه درخواست ویزای من رو رد کردند.اما در سایت وقتی tracking number رو وارد میکنم هنوز در حال بررسی می نویسد.با توجه به اینکه2 سال پیش هم اقدام کرده بودم و ویزا گرفته بودم و در تاریخ معین هم مسافرت کردم, من رو راهنمایی کنید.آیا نیاز هست دوباره ایمیل بزنم یا باید صبر کنم؟ و اینکه چقدر میتونم به پیغامی که tracking number رو وارد میکنم میتونم اعتماد کنم؟ممنون از پاسخگوییتون
 • گنجی
 • 11:48 -1395/04/24

معمولا چون فایل نامبر دارید امکان اشتباه برای پرونده شما صفر است. باید با سفارت تماس بگیرید.

 • فاطمه
 • 6:02 -1395/04/20
با سلام،خواهرم ویزای مولتی کانادا داره و یکسال بعد از گرفتن ویزا بچه دار شد ایا برای اوردن فرزند یکساله و نیم همراه خودش نیاز به درخواست ویزا برای بچه هست؟
 • گنجی
 • 12:49 -1395/04/21

بله.

 • مهدی
 • 6:46 -1395/04/15
سلام خواهر من اقامت کانادا دارد وساکن تورنتو میباشد ومن هم ویزا توریستی کانادا دارم وتا حالا دوبار سفر کردم به کانادا ..سوال من از شما اینکه ایا راهی وجود دارد که من هم بتوانم کارت اقامت بگیرم یا نه ..من از لحاظ سن 47 سالم دارای مدرک لیسانس مخابرات وکارمند میباشم ..با تشکر
 • گنجی
 • 8:12 -1395/04/16

اگر توانایی مالی دارید باید از روش سرمایه گذاری اقدام کنید.باید در ایران صاحب یک شرکت یا مدیر ارشد باشید.

 • Sogol ebrahimi
 • 2:39 -1395/04/12
با سلام شوهرم ، ٤٠ ساله اس ، ويزاى شينگن و امريكا دارد، دعوت نامه از خواهرش در كانادا داره كه سيتيزن هست ،ولى يكبار از امريكا ريجكت شده به دليل اينكه با همسر اقدام كرده .تنها ميخواد اقدام كنه براى كانادا .ملك و حساب مالى خوب هم در ايران داردشانسش چقدر هست ؟
 • گنجی
 • 4:57 -1395/04/14

الان تابستان حجم ریجکتی ها بالا است باید دقیق پرونده شما را ببینم تا نظر دهم.جزئیات توریستی در تلگرام درج شده.

 • ادل
 • 6:52 -1395/04/12
سلاممن به همراه خانواده ام حدود دوساله که در تورنتو اقامت داریم میخواستم برای خواهرم که مجرد و 52 ساله است و سند مالکیت و پول نقد در بانک و شاغل هست (ایشان مجرد می باشند) دعوتنامه بفرستم .شانس پذیرش ایشان چقدر است. متشکرم
 • گنجی
 • 1:53 -1395/04/12

اگر ویزای معتبر قبلی داشته باشید شرایط دارد.

 • شریف
 • 4:26 -1395/04/10
33 ساله هستم مجرد دانشجوی دکتری چند سفر اروپایی جهت بازدید داشته ام .صاحب سه ملک مسکونی میباشم مدیر عامل شرکت خصوصی هستم جهت همراهی و کمک به پدر که برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه عازم کانادا هستند می خواهم برای ویزا ی توریستی اقدام کنم ایا امکان گرفتن ویزا برای من هست
 • گنجی
 • 1:40 -1395/04/12

شانس کمی دارید.

 • Sara
 • 2:31 -1395/04/09
باسلام، قصد اقدام براي اخذ ويزاي توريستي كانادا را دارم، اما با شرايط پيش آمده حال حاضر در تركيه(انفجارات و ...) قادر به سفر به تركيه براي انگشت نگاري نمي باشم، آيا امكان اينكه به كشور ديگري براي انگشت نگاري و اخذ ويزا بروم وجود دارد؟ باتشكر
 • گنجی
 • 11:31 -1395/04/10

بله، در کانال تلگرام و وب سایت ما توضیح داده شده است.

 • افشین
 • 12:39 -1395/04/03
سلام من ۴۲ سالمه متاهل هستم فوق لیسانس کتابداری دو فرزند دارم ۱۴ سال و ۱ ساله ۱۸ سابقه کار با بیمه رسمی دارم که تقریبا ۸ سال مدیر آرشیو وکتابخانه در یکی از مراکز صدا وسیما بودم و الآن چند ماه است که باز نشسته شدم همسرم هم مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارد لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین راه برای مهاجرت به کانادا ترجیها فدرال کدام است با تشکر
 • گنجی
 • 5:12 -1395/04/03

فقط روش کارآفرینی صد هزار دلاری منیتوبا برای شما خوب است باید مدرک زبان هم بگیرید.

 • ندا
 • 3:29 -1395/04/02
با سلامدانشجوي ارشد عمران دانشگاه ازاد تهران ، شاغل ، مهندس عمران كار شخصي، مجرد ٢٦ ساله ، وضعيت مالي معمولي ، داراي ١ سال و نيم بيمه،چند تا دوست صميمي كانادا دارم . به نظرتون امكانش هست بتًونم ويزا تفريحي بگيرم ؟
 • گنجی
 • 4:04 -1395/04/03

خیر واجد شرایط نمی باشید.

 • مریم
 • 11:29 -1395/04/02
با سلام جناب گنجی من 33 ساله و همسرم34 است هر دو عید امسال شینگن کشور فرانسه دریافت کردیم و به ایران بازگشتیم برادر همسرم و خانومشون ساکن مونترال هستند برای گرفتن ویزای توریستی کانادا چقدر شانس داریم همچنین سند ملکی و تمکن مالی نیز داریم همچنین از لحاظ کار در یک شرکت معتبر نیز نامه داریم با تشکر
 • گنجی
 • 3:07 -1395/04/03

فقط سن شما کم است، و مدارک کاری ضعیفی دارید بقیه موارد خوب است. البته به همسرتان ویزا نمی دهند.

 • امیر
 • 8:56 -1395/04/01
سلام . من ۴۵ ساله دبیر هستم با ۲۵ سال سابقه تدریس ادبیات فارسی ، سند ملکی دارم گردش حساب بانکی نسبتا قابل قبولی دارم . آیا امکان دریافت اقامت و کار یا ویزای نوع دیگری برای من وجود دارد ؟؟؟ ( در ضمن متأهل بوده با دو فرزند که در مدارس تیزهوشان درس می خوانند )
 • گنجی
 • 11:56 -1395/04/02

از روش کارآفرینی صد هزار دلاری منیتوبا به شرط داشتن دارایی ملکی تا 350 هزار دلار در ایران و سابقه مدیریت مدرسه در سالهای گذشته قابل انجام است. جزئیات در لینک زیر:

اخذ اقامت کانادا با صد هزار دلار و ایلتس 4.5 از طریق منیتوبا

 • حميد
 • 12:50 -1395/03/29
سلام جناب گنجي. من 34 سالمه و فقط به كشورهاي آسيايي سفر كردم. با فرض دعوت نامه از طرف يك دوست صميمي سيتيزن كه تمكن لازم رو داشته باشه و همينطور مدارك مثبته‌ي خودم (شغل ، بيمه، مالي، ملك، تاهل) چقدر شانس گرفتن ويزاي توريستي تنها براي خودم رو دارم؟
 • گنجی
 • 3:05 -1395/03/30

باید ویزای یک کشور قوی مانند سویس در پاسپورت تان باشد 

 • mohammadreza
 • 9:04 -1395/03/29
سلام.من دندانپزشک دارای پروانه مطب و مدارک تحصیلی‌ و شغلی‌ و مجوز تأسیس درمانگاه.۲ شینگن فرانسه و اتریش.۳۰ ساله مجرد هستم.میخواستم بدونم شانسم از نظر شما چقدر هست.؟من اطلاعی نداشتم ک برا توریستی دعوتنامه مزیت هست
 • گنجی
 • 2:57 -1395/03/30

بدون دعوتنامه رسمی که طبق فرمت و با تعهد کامل باشد امکانپذیر نیست.

 • مهدیس
 • 9:45 -1395/03/27
سلام و خسته نباشید.من دو سال ازدواج کردم و شوهر مقیم کانادا است و طی این دو سال با هم در کشور عمان زندگی می کنم. در حال حاضر شوهرم در کانادا شغلی در دانشگاه پیدا کرده و قرارداد بسته است و قصد زندگی در کانادا را دارد اما من برای همراهی با ایشان ویزای توریستی درخواست کردم که متاسفانه رد شد. میخواستم بدونم امکانش هست دانشگاه بتواند برایم ویزا درخواست کند که منم بتوانم همراه شوهرم به کانادا بروم. با تشکر
 • گنجی
 • 6:58 -1395/03/27

خیر ، باید خودتان شرایط ویزای توریستی را داشته باشید. 

 • على
 • 12:57 -1395/03/27
سلام خسته نباشيد،من پسر مجرد ٣٣ساله مهندس ،١٥سال سابقه بيمه و مدير و سهام دار اصلى يه شركت انبوه سازي هستم ،ويزاى شنگن داشتم البته يك بار سال ٢٠١٦و قبلا ويزيتورى اقدام كردم واسه كانادا در سال ٢٠١٠ كه ريجكت شدم و نميدونم چطور بفهمم علت ريجكت شدنم چى بوده،برادرم سيتيزن كانادا هست و دو رستوران اونجا خريده الانم داره يه كلينيك پزشكى ميزنه ،سال ٢٠١٠ من و پدر و مادرم ويزيتورى اقدام كرديم كه به اونها دادن و من ريجكت شدم ،ميخواستم بدونم با توجه به اين شرايط توريستى يا ويزيتورى اقدام كنم؟از لحاظ مالى هم من و هم برادرم كه مقيم كانادا هست شرايط خوبى داريم ،و اگه مهمه من چند سفر اروپا ديگه برم ؟با سپاس فراوان
 • گنجی
 • 6:56 -1395/03/27

ویزای توریستی (یا همان ویزیتوری) شانسی ندارید. بهتر است مانند برادرتان برای مهاجرتی اقدام کنید.

 • فرشاد
 • 11:59 -1395/03/22
سلام.ممنون که وقت میگذارید.من 39 ساله همسرم 38 ساله هر دو لیسانس.خانمم کارمند یک شرکت خصوصی است و من مدیر عامل و رییس هیةت مدیره یک شرکت خصوصی هستم.هر دو چند بار ویزای شینگن وهمچنین ویزای مالتی پل شینگن از سفارت فرانسه و ویزای کشورهای عضو اتحادیه اروپا مثل قبرس را در پاسپورت داریم .دو تا فرزند 5 و 10 ساله داریم و سند خانه و همچنین حساب بانکی خوب .شانس ما برای ویزا شدن چقدره.شانس خانمم با یکی از پسرام یا من با یکی از پسرام چقدره و ایا نیاز هست از پسر داییم که سیتیزن کاناداست دعوتنامه بخوام
 • گنجی
 • 12:00 -1395/03/23

دعوتنامه الزامی است. شانس شما به عنوان مدیرعامل خوب است به فرزندان ویزا نمی دهند همسرتان نیز شانس کمی دارد.

 • رامین
 • 2:15 -1395/03/22
الان نزدیک به 1 ساله انجا بستری هست.از اون کلینیکی باید بگم چه نامه ای بده؟ بعد اون نامه قابل ترجمه هست یا باید خوده نامه رو بفرستم.خیلی ممنونم از وقتی که میزارید و از سایت خوبتون
 • گنجی
 • 11:36 -1395/03/23

نامه ترجمه نمی خواهد.

 • رامین
 • 10:13 -1395/03/21
ویزای شینگن نداریم.ولی جواز کسب 10 ساله دارم که 2سال ازش گذشته.همسرمم ترم 4پزشکی هستش که میتونه از دانشگاه نامه بگیره .سند ملک و مغازه هم داریم.از دکتر برادر خانمم هم میتونم نامه بگیرم.
 • گنجی
 • 1:13 -1395/03/22

نامه های دکتر خیلی خوب است ولی نداشتن سوابق ویزای کشورهای قوی ممکن است منجر به ریجکتی شود.

 • مهدی
 • 6:07 -1395/03/21
سلام ؛ ممنون از وقتی که میزارین ؛ 31 سالمه ؛ یک واحد تجاری دارم وجواز کسب 5 ساله و حسابی با موجودی 100 تا 120 میلیون و پسر داییم برام دعوتنامه میفرسته که وضع مالی خوبی دارن و از سال 2001 سیتیزن هستند؛ ممنون میشم راهنمتییم بفرمایید شانس گرفتن ویزای توریستیم چقدر هست؟ ممنونم
 • گنجی
 • 1:08 -1395/03/22

سابقه ویزای کشورهای دیگر را دارید

 • رامین
 • 5:17 -1395/03/19
با سلام دختر خاله همسرم برای ما دعوت نامه رسمی فرستاده.سند بنام داریم.قرار داد 10ساله کاری داریم.نزدیکه 60میلیون سهام دارم.نامه هم از یک بیمارستان داریم که برادر خانمم مریضه و بجز خانمم هیشکیو نداره.بنظر شما با این شرایط میشود ویزا توریستی گرفت ؟
 • گنجی
 • 4:11 -1395/03/20

برای کیسهای مریضی باید مدارک قویتری مانند نامه های پزشک هم داشته باشدی. ویزای شینگن دارید؟ احتمالا به هر دوی شما هم نمی دهند .

 • سوگند
 • 2:17 -1395/03/19
ضمن عرض سلام و خسته نباشیدبرادر من در کانادا دانشجو هستند و تصمیم دارند برای من و پدرم دعوتنامه بفرستند،من دانشجو هستم و بیست ساله و مجرد و پدرم هم بازنشسته،سند ملکی پدرم دارند و هر دو حساب بانکی متوسطی داریم ،میخواستم ببینم شرایط دریافت ویزا داریم؟ در ضمن مادرم و برادر کوچکترم اینجا میمونند،با تشکر
 • گنجی
 • 4:06 -1395/03/20

به پدرتان ویزا می دهند ولی به شما نمی دهند.

 • پریسا
 • 2:47 -1395/03/18
با سلام خواهر من سه سال هست که در کانادا مشغول تحصیل هستند و قرار برا پدر مادرم و من و خواهر کوچیکترم دعوت نامه بفرسته،پدرم سند خونه دارن و باز نشسته هستن،منم دانشجوام و بیست و چهار سالمه و مجردو خواهر کوچیکم محصل،با دعوتنامه امکان گرفتن ویزا داریم؟ممنون
 • گنجی
 • 11:00 -1395/03/19

خیر به شما ویزا نمی دهند پدرتان نیز باید مدارک کاملتری ارائه دهد.

 • سوگل
 • 6:21 -1395/03/17
با سلام من دوست صمیمیم در تورنتو اقامت داره و من دانشجو هستم د ر اینجا و در یک شرکت مشغول کار برای فوق لیسانس میخوام اپلای کنم ولی فعلا قصد دارم 1 ماه برم شرایط رو بسنجم و با اساتید صحبت کنم. دارای سند ملکی هم هستم .به نظر شما چقدر میتونم تو گرفتن ویزا توریستی موفق باشم؟
 • گنجی
 • 12:54 -1395/03/18

شرایط ویزای توریستی را ندارید و ریجکت می شوید.

 • مهران
 • 1:24 -1395/03/14
باسلام وتشکر از پاسخگویی.کارمند رسمی دولت 42 ساله با گردش مالی 100 میلیون وسند ملکی، متاهل ودارای یک دختر 5 ساله هستم خودم به تنهایی ویزای شینگن آلمان ودو سفر مالزی سنگاپور دارم خواهرم سیتیزن کانادا دعوتنامه برایم فرستاده اند دادن ویزای توریستی جهت خود وخانواده ام راچگونه ارزیابی می کنید؟آیا اقدام از دبی،ابوظبی تفاوتی با ترکیه دارد؟آیا مدارک ترجمه شده نیاز به تایید دادگستری هم دارند؟باسپاس از حوصله پاسخگویی
 • گنجی
 • 11:57 -1395/03/16

کیس شما ضعیف است چون دارایی و گردش مالی کمی دارید. / ویزا آفیس ها بستگی به زمان دارد الان در تابستان همه شلوغ است.

 • محمد جعفری
 • 11:23 -1395/03/14
با سلام،من تقاضای ویزای self employed را می خواهم داشته باشم، با توجه به اینکه کشاورزم،ضمن اینکه شرایط مالی رو هم دارم،این کار امکان پذیر هست؟
 • گنجی
 • 11:54 -1395/03/16

بخش خوداشتغالی فدرال را در بالای سایت ما بخوانید.

 • هاشمی
 • 3:38 -1395/03/10
با سلام خدمت شما.پدر و برادر من سیتیزن کانادا هستن.من 35 ساله نمایندگی رسمی بیمه البرز با 6 سال سابقه کار و همینطور مدیر عامل یک شرکت تجاری تازه تاسیس در ایران هستم.متاهل هم هستم.در صورتی که از طرف پدرم دعوتنامه برایم ارسال شود امکان اخذ ویزای توریستی رو به صورت تنها بدون همسرم دارم؟و سوال دیگه اینکه حساب بانکی باید حداقل چقدر پول داخلش باشه تا در اخذ ویزای توریستی موثر باشه؟؟؟
 • گنجی
 • 11:48 -1395/03/12

متاسفانه شرایط ندارید و در حال حاضر به دلیل ارائه مدارک غیر واقعی توسط بسیاری از آژانس ها برای دریافت ویزای توریستی مولتی کانادا ، تعداد ریجکت ها زیاد شده است. لذا امکان قرارداد باشما را نداریم.

 • بهزاد
 • 11:46 -1395/03/08
با سلامبنده ویزای تحصیلی برای مقطع دکترا را پیکاپ کردم و تا یک ماه دیگر به مونترال میروم . با توجه به این که ویزای موقت تحصیلی کانادا رو گرفته ام اگر در این مدت یک ماه ازدواج کنم هنگام ورود به کانادا ممکنه مشکلی برای من پیش بیاد چون شنیدم مرزبان سوالاتی رو میپرسه و اگر بگم ازدواج کردم و چون به صورت مجرد اقدام کردم میترسم مشکلی برام پیش بیاد .ایا همسر من بهتر هست وقتی من رفتم کانادا اقدام کنه یا الان هم که من در ایران هستم میتونه اقدام کنه تا سریعتر پروندش به جریان بیوفتهبا تشکر
 • گنجی
 • 11:14 -1395/03/09

اگر بعد از دریافت ویزا ازدواج کرده باشید مشکلی بوجود نخواهد آمد. / به همسرتان ویزا نمی دهند.

 • فرید
 • 11:44 -1395/03/07
با سلام، بنده به همراه همسر و فرزندانم قصد اقدام برای ویزای توریستی داریم، دو برادر و یک خواهرم 35 ساله مقیم کانادا هستند و من ندیدمشون، مادرم هم درپروسه گرفتن اقامت است. فرزندانم 26 و 17 ساله هستند، محصل و شاغل اند. حساب بانکی خوب و سند ملکی و گواهی اشتغال و سابقه بیمه بیشتر از 25 سال دارم. چقدر شانس گرفتن ویزا برای کل خانواده وجود دارد؟
 • گنجی
 • 1:14 -1395/03/08

ویزا به همه شما نمی دهند.

 • مریم
 • 10:24 -1395/03/04
من پزشکی47ساله ودارای همسرودوپسر15و19ساله هستم.دوسندملکی درتهران وسندماشین وحساب بانکی خوبی دارم.درتهران به طبابت مشغولم.شبنگن ندارم اماسفراسیایی داشته ام. ازیک فامیل دورکه البته بسیاربهم نزدیکیم ومن ازطرف انهاوکالت تام برای کلیه کارهای مالی درایران دارم دعوتنامه دارم.درضمن قصددارم تنهادرخواست ویزابدهم..ایاشانسی دارم؟
 • گنجی
 • 1:23 -1395/03/08

وکالت نامه شما در ایران از آنها تاثیری ندارد. / چون قبلا سابقه ویزای قوی نداشته اید پرونده تان ضعیف است. دعوتنامه را به چه عنوانی نوشته اند؟

 • گنجی
 • 6:02 -1395/03/03

چون مجرد هستید شانس ویزای توریستی کمی دارید وبرای ویزای دانشجویی باید شرایط متفاوت تری داشته باشید که در بخش دانشجویی توضیح داده ام.

 • گنجی
 • 1:13 -1395/02/29

خیر زیرا برای ویزا شرایط مالی و ساپورت هزنیه ها و .... هم هست .

 • مرجان
 • 11:34 -1395/02/28
با سلام و خسته نباشید. من دانشجوی فوق لیسانس در آلمان هستم. دانشگاه ما رو موظف کرده که در طول تحصیل در یک وورک شاپ در کشوری انگلیسی زبان شرکت کنیم. من می خوام این دوره رو در کانادا بگذرونم. بنظرتون اگر از دانشگاه خودم و از دانشگاهی در تورنتو توصیه نامه بگیرم بهم ویزا میدن؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کوچکی کنید.
 • گنجی
 • 1:13 -1395/02/29

خیر زیرا برای ویزا شرایط مالی و ساپورت هزنیه ها و .... هم هست .

 • F
 • 9:11 -1395/02/28
با سلام. من 33 ساله با سابقه بیمه تامین اجتماعی 12 ساله و همسرم 41 ساله کارمند 15 ساله دولت با سوابق و سند ملکی بنام همسرم و حساب بانکی حدود 100 میلیون موجودی و یکبار در سال 2015 شینگن از فرانسه و سفرهای ترکیه و مالزی و دبی آیا امکان گرفتن ویزای توریستی کانادا را داریم؟
 • گنجی
 • 1:10 -1395/02/29

خیر ، گردش حساب کافی و دلیل سفر به کانادا و ویزای های قبلی معتبر زیادی ندارید.

 • شب
 • 4:51 -1395/02/28
من براي برادرم و خانم برادرم دعوت نامه فرستادم و همه مدارك كامل بود و مدارك را بردت سفارت در تركبه و حالا واب دادن كه ويزا ندادن و دليلشون هم اينه كه شما ويزا كشورها رو در پاسپوت ندارين يعني سفر زياد نداشتين البته ويزاي فرانسه توي پاسپورت بوده ولي ويزا ندادن ميخواسم بدونم ايا جايي هست كه اعتراض بنويسيم ؟ ما در کانادا زندگي ميكنيم. تكس ميدهيم چرا براي ديدن خانوادههامون اين همه مشكل داريم مرسي
 • گنجی
 • 1:04 -1395/02/29

خیر قابل اعتراض نیست. / باید آفیسر کانادایی قانع شود لذا دلیلی به تکس و دیدار شما نیست. در ویزای توریستی امکان رد شد بسیار زیاد است. /نامه ردی خود را برای ما ایمیل کنید تا بررسی کنم.

 • دانیال
 • 12:57 -1395/02/28
من 4 سال است که مقیم کانادا هستم و برای پدر و مادرم ویزای توریستی 5 سال مولتیپل کانادا درخواست دادم، پدرم جواهر فروش و مادرم کارمند بانک با کلی ملک است ولی بعد از 3 ماه ، رد شده اند، آیا ویزای 5 ساله باز هم به ما می دهند، اگر دوباره اقدام کنیم؟ یا بهتر است برای پدرم مهاجرتی اقدام کنم چون واقعا قصد دارد در کانادا زندگی کند.
 • گنجی
 • 12:59 -1395/02/29

خیر./ معمولا ویزای 5 ساله به همه نمی دهند اگر پدرتان شرایط داشته باشند ممکن است تا 3 ماه. / اگر قصد مهاجرت دارند مدارک پروانه کسب و ملکی پدرتان برای برنامه سرمایه گذاری کبک خوب است و به راحتی مقیم می شوند و دیگر نیازی به تلف کردن وقتشان پشت درب سفارت خانه ها نیست.:

لینک زیر را بخوانید:

اخذ اقامت دائم برای برنامه سرمایه گذاری کبک 2016

 • روزبه
 • 2:22 -1395/02/27
****************سلام آقای دکتر*************من بعد از دوماه پرونده توریستی ام رد شد و با اینکه چند سال پیش ویزای کانادا داشتم و الان هم صاحب یک مزرعه مورد تایید وزارت جهاد کشاورزی با کلی پرسنل بیمه شده هستم و گردش مالی بسیار بالایی دارم. پرونده ام را پسرعمویم از کانادا برایم زد و متاسفانه رد شد ، قصد مهاجرت هم دارم. حال می توانم اعتراض کنم که چرا من را رد کرده اند.مــــــــــــــمــــــــــــــنــــــــــــوـــــــــــــــــن************************************
 • گنجی
 • 12:48 -1395/02/28

ویزای توریستی کانادا روال خاصی ندارد و به نظر آفیسر بستگی دارد اگر شرایط ندارید اصلا اقدام نکنید. / جای هیچگونه اعتراضی نیست.

 • الناز
 • 3:04 -1395/02/26
سلام من و همسرم اقامت كانادا رو پارسال گرفتيم. من باردار هستم و ٢ ماه ديگر به كانادا خواهم رفت. ميخواهم براي مادرم درخواست ويزا بدهم. آيا نامه تاييد بارداري از دكتر كانادايي ضروري هست؟
 • گنجی
 • 2:32 -1395/02/27

تا موقعی که در کانادا حضور نداشته باشید امکانپذیر نیست.

 • فاطمه
 • 4:06 -1395/02/25
با سلام ، من هفته پیش برای ویزای توریستی اقدام کردم و امروز اطلاع دادن ریجکت شدم ولی دلیل مشخصی ننوشتند چرا؟من دقیقا کی میتونم مجددا اقدام کنم؟ و از کجا بدونم نقص پرونده ام چیست؟
 • گنجی
 • 2:19 -1395/02/27

اگر وکیل دارید، دلیل ردی را می گویند اگر ندارید حتما در نامه آفیسر دلیل را مشخص کرده است./ نقص پرونده را از وکیل تان جویا شوید اگر ندارید به مدارکتان رجوع کنید./

 • شیوا
 • 2:45 -1395/02/23
با سلام و عرض خسته نباشید، من و همسرم27 و 29 ساله هستیم، مسلط به زبان انگلیسی هستیم نهایت سرمایه مالی ما 100 میلیون تومان است، مادر و خواهرم دو سال است که اقامت کانادا دارند همسر مادرم در کانادا استاد دانشگاه هستند، ایا با شرایط ما مهاجرت امکان پذیر است. مدرک تحصیلیمان فوق دیپلم است، سابقه مدیریتی در شرکت داریم.
 • گنجی
 • 3:01 -1395/02/25

خیر باید حداقل لیسانس و ایلتس 7.5 داشته باشید مگر اینکه از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید.

 • علی نعمت زاده
 • 11:35 -1395/02/23
سلام پسرم بیش از یکساله که با ویزای کار و اقامت دایم ساکن مونترال کانادا ست چگونه می تونم به اتفاق همسرم و همچنین خواهر ۳۱ ساله اش همزمان ویزای توریستی دریافت کنیم ؟ با تشکر بسیار از پاسخگویتان .
 • گنجی
 • 2:57 -1395/02/25

به همه شما مخصوصا خواهرش ویزا نمی دهند.

 • احمد
 • 8:58 -1395/02/17
سندملکي سه تا و دويست تومن سپرده با نا مه از محل کار که به صورت قراردادي کار ميکنم شانسي دارم براي ويزا از طريق کبک افدام کردم وقت و نامه دعوت به مصاحبه دارم تو مونترال سفرام اسيا و افريقا بوده پونزده مورد و مجردم مم
 • گنجی
 • 1:51 -1395/02/19

با نامه دعوت به مصاحبه مهاجرتی امکان ویزا دارید.

 • صبا
 • 12:53 -1395/02/16
با سلام و تشكر از پاسخدهى شما.بنده سيتيزن كانادا هستم و خانوادم الان ساكن كانادا هستن اما خودم به دليل درسم كه نيمه تمام هست حداقل تا يك سال آينده را ايران ساكن هستم،مى خواستم ببينم آيا شانسى هست كه اگر براى نامزدم دعوت نامه بدهم،به ايشون ويزاى توريستى داده بشه كه تابستون با هم بتونيم براى ديدار خانوادم سفر كنيم و برگرديم؟
 • گنجی
 • 1:12 -1395/02/18

خیر به ایشان ویزا نمی دهند باید ایشان اسپانسرشیپ اقدام کنندالبته بعد از عقد رسمی در ایران.

 • سارا
 • 11:14 -1395/02/15
با عرض سلام . مادر بزرگ من ويزاي ٥ ساله توريستي كانادا رو دارند و ٦ ماه هم در كانادا اقامت داشته اند ، بعد از چند ماه تصميم دارند دوباره به كانادا برن ، ايا امكانش هست با ويزاي كانادا مدتي هم در اروپا پيش من اقامت داشته باشن ؟
 • گنجی
 • 1:11 -1395/02/18

خیر ویزای توریستی کانادا فقط فقط برای حضور بین 1 تا 6 ماه در کانادا بدون مجوز بیمه و تحصیل و کار است.

 • s
 • 2:17 -1395/02/14
با سلام.بنده ۲۵ ساله هستم همسرم سفرهای متعدد به اروپا و ژاپن و کانادا داشتن و الان ویزای ۴ ساله توریستی کانادا دارن.من برای اینکه بتونم در سفرهایی که به کانادا دارن(سالی۲ماه)همراه ایشون باشم باید از چه راهی اقدام کنم؟ایشون باید برای همراهی من اقدام کنه یا خودم مستقل از ایشون؟اینم باید بگم که بنده پارسال (مجرد بودم) از یک کنفرانس معتبر دعوتنامه داشتم و شرایط مالی خوب و گواهی اشتغال به تحصیل و سهام یک شرکت اروپایی در ایران رو داشتم اما درخواست ویزام به دلیل عدم اطمینان از بازگشت رد شد.سوال دیگری هم که دارم آیا ویزای استرالیا میتونه اثر مثبت برای اقدام جدید داشته باشه؟
 • گنجی
 • 5:17 -1395/02/14

متاسفانه شانسی برای ویزای توریستی ندارید مگر همسرتان برای مهاجرت اقدام کند. / ویزای استرالیا داشتن خوب است.

 • اوا
 • 12:49 -1395/02/14
با سلام من در سال ۲۰۱۴ نامه ریجکت کبک دریافت کردم به دلیل نداشتن بیمه الان در حالا حاضر یک سال چند ماه بیمه دارم وخواهرم ونکور کانادا زندگی می کنه من الان می خوام از طریق تحصیل برای کرس زبان پروگرم بروم ونکور وبعد از طریق پروگرم وارد بازار کار بشم وافامت کانادا رو بگیرم ایا گنجی ایا اون فابل نامبر کبک ونامه ریجک برای بیمه در دان ویزار به من تاثیرداره؟ و چقدر احتمال داره که من ویزار بگیرم چون من سابقه کار با بیمه دارم این دلیل خوبی برای برگشت من به ایران هست به من ویزا می دن ممنون از شما
 • گنجی
 • 5:16 -1395/02/14

خیر. /شانس ویزا کم دارید!. /خیر دلیل خوبی نیست.

 • Sanaz
 • 6:20 -1395/02/13
با سلام و سپاسگزارم از پاسخگويي تونمن و همسرم با ويزاي مولتي ٥ ساله كانادا چطور ميتونيم براي pr اقدام كنيم، و آيا ما ميتونيم كار كنيم ، يا مجاز نيستيم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
 • گنجی
 • 4:52 -1395/02/14

خیر، غیر قانونی است/خیر.

 • احمد
 • 11:41 -1395/02/11
با سلام،من و همسرم و پسرم پی ار هستیم. ولی دختر چهار ماه ما در ایران به دنیا آمده است. قصد داریم تابستان برگردیم کانادا و برای اسپانسر شیپ او اقدام کنیم. سوال مشخص اینکه چگونه برای دخترم ویزای ورود بگیرم و آیا بحث تعهد مالی و برگشت در مورد ایشان هم لازم هست؟
 • گنجی
 • 3:32 -1395/02/11

باید درخواست پی آر را بفرستید.نیاز به تعهد مالی نیست.

 • نوشین
 • 6:35 -1395/02/10
با درود. 5 ماهه باردار هستم . ساکن تورانتو با اقامت PR. قصد دعوت پدر و مادر را برای وقت زایمانم دارم. آیا احتمال پذیرفته شدن ویزای هر دو با هم وجود دارد؟ اگر پدرم رد شد آیا برای مادر باید مجددا پرونده باز کنم یا همان پرونده مشترک کافی خواهد بود ؟ با سپاس
 • گنجی
 • 12:57 -1395/02/11

اگر مدارک قوی ارائه دهید بله. / باید مجددا پرونده تشکیل دهید.

 • حمید
 • 9:21 -1395/02/09
سلام . من دانشجو هستم 19 ساله . دارای کارت معافیت دائم . سند ملکی هم دارم و وضع مالی من هم خوب است و دایی من هم در کانادا زندگی می کند و می تواند برای من دعوتنامه بفرستد و پدر و مادرم هم در ایران زندگی می کنند و به تنهایی تقاضا ویزا کنم آیا به من ویزای توریستی داده می شود ؟
 • گنجی
 • 12:47 -1395/02/11

خیر.

 • عبدالله
 • 4:39 -1395/02/08
سلام و تشکر فعلاً با ویزای تحصیلی،ساکن فرانسه و دانشجوی دکتری هستم. سه نفر از دوستام از پاریس برای کنفرانس اقدام کردند دو نفرشون توی تابستون و اون یه نفر توی بهار و هر سه ویزا گرفتند منتها حدود یک ماهی معطل شدند در صورتیکه توی سایت مهاجرت کانادا نوشته پرونده های پاریس ده روز بیشتر طول نمیکشه به خاطر همین یکی از بچه ها که توی بهار اقدام کرده بود ویزاش بعد از کنفرانس اومد! مدارکشون هم کامل بود. خودم هم اقدام کردم و یک ماه دیگه کنفرانسم هست.میخواستم ببینم چرا اینطور شده در حالیکه از پاریس فقط باید خیلی زودتر بشه چون یه مقداری برای پرونده ی خودمم نگرانم البته مدارکم کامل بود متشکرم
 • گنجی
 • 12:32 -1395/02/11

بررسی پرونده طی نوبت است حتما آن موقع شلوغ بوده.

 • Mark
 • 8:09 -1395/02/07
با سلام،من پی ار کانادا هستم و مدت سه ساله که در تورنتو ساکن هستم ، برای پدر و مادرم دعوتنامه فرستام، اپلیکیشن پر کردم، پدرم بازنشسته بانک و مادرم خانه دار هستن. حساب جاری خوب و سند ملکی عالی هم دارن. بچه ای هم در ایران ندارن. تنها خواهرم ساکن امریکاست. آیا بهشون ویزای توریستی میدن؟ ضمنا ویزای شنگن ندارن. پدرم اشتغال به کار دارن بعد از بازنشستگی و مدرکش رو ارائه کردیم.Thank you
 • گنجی
 • 3:17 -1395/02/08

به هر دو نفر خیر. /

 • شیلا اسدی
 • 12:11 -1395/02/06
سلام.من برادرم سیتی زن کانادا هست و من خودم اقامت ایتالیا رو دارم ولی سیتی زن نیستم، امسال تابستون موفق به اخذ ویزای مولتیپل شدم، میخواستم بدونم آیا شانسی واسه موندن و اخذ اقامت کانادا رو دارم؟
 • گنجی
 • 2:45 -1395/02/08

خیر ، باید از ابتدا برای مهاجرت اقدام می کردید!

 • samira
 • 11:28 -1395/02/05
با سلام خدمت اقای گنجیمن قبلا هم پیغام گذاشتم اما جوابی دریافت نکردم.واما سوال من:من پی ار والان در کانادا هستم ایا خواهرم که اسپانسرمن بوده میتواند اقامت من وویزای پنج ساله پدر ومادرم را باطل کند؟ممنون
 • گنجی
 • 7:21 -1395/02/07

از کدام روش مقیم شده اید؟

 • مهدی
 • 1:28 -1395/02/03
سلام.یکی از دوستان که از اقوام دور هستن و شرکت ساختمانی در تورنتو دارن میتونن برام دعوتنامه بفرستن.قصدم فقط بازدید هست وهمسر و دختر 2ساله ام رو نمیخام ببرم.سند ملکی کوچیک در کرج و حساب بانکی معمولی و یک شرکت بدون بیمه دارم.ویزا و سفر به ژاپن و چند کشور اسیایی و فکر میکنم بتونم شینگن بگیرم.به نظرتون شانس ویزای توریستی فقط برا خودم دارم و اینکه هدفم ازمهاجرت بررسی شرایط اونجا جهت مهاجرت در اینده هست
 • گنجی
 • 2:40 -1395/02/04

شانسی ندارید برای بررسی روشهای مهاجرت باید از روش مهاجرتی اقدام کنید که در آن ویزاهم هست / ویزای توریستی فقط سابقه شما را خراب می کند

 • مریم
 • 4:42 -1395/02/03
سلام من دو ماه پیش همراه پسرم برای ویزای توریستی اقدام کردم اما ریجکت شدم حالا اگر یه مهر شنگن به پاسپورت من اضافه بشه و این بار بدون پسرم اقدام کنم آیا احتمال گرفتن ویزا وجود داره چون قبلا ویزای شنگن نداشتم ..
 • گنجی
 • 2:38 -1395/02/04

خیر. / باید دقیق بررسی شود که چرا رد شدید زیرا برای سابقه شما ، رد شدن ویزای توریستی کانادا خوب نیست.

 • حسنیه
 • 5:51 -1395/02/02
سلام ممنون میشم سوال من را پاسخ بدیدبرادر من به همراه همسرش ۶ماه پیش به کانادا مهاجرت کرده اند با ویزای اسکیل ورکر و الان هم کارت pr براشون آمده برادرم در رشته خودش مهندسی عمران مشغول به کار شده البته تا دوماه کارآموز خواهد بود و بعد قرار کاری با او بسته خواهد شدمن و همسرم کارمند و شغل همسرم مهندسی عمران و رییس هییت مدیره یک شرکت انبوه ساز هست و من در یک شرکت بین المللی معتبر مشغول به کار هستم حساب مالی و گردش مالی خوبی داریم سند و ملک به نام من و دختر ۱۰ ساله ام هم موجود هستسه نفری ما یک ویزای شینگن هم در پاسپورت داریم به اضافه سفر های متعدد من به دبی و سفرهای خانوادگی به ترکیهسوال من این هست که برای دیدار برادرم کی و چطور اقدام کنیم که احتمال گرفتن ویزا برای ما باشدو آیا برادرم دعوت نامه بفرسته امکان دارد برای هر سه تای ما ویزای توریستی داده بشه؟ممنون از توجهتون
 • گنجی
 • 2:34 -1395/02/04

چون درآمد کافی ندارند و فقط 6ماه هست که همدیگر را ندیدید به هر سه شما ویزا نمی دهند درضمن باید فرزند یا همسر شما در ایران باشد تا بتوان آفیسر را قانع کرد که به ایران بازمی گردید./ اگر قصد سفر بدون  مشکل را به کانادا به همراه خانواده دارید باید روشهای سرمایه گذاری را اقدام کنید.لینک زیر را بخوانید:

بررسی شرایط و قوانین حاکم برای وضعیت کانادا

 • danial
 • 1:06 -1395/01/30
با سلام خدمت آقای گنجی.من با دعوت نامه مادر بزرگم برای ویزای کانادا اقدام کردم. من 26 سال سن دارم متاهل هستم و یک فرزند دارم. به تنهایی اقدام کردم برای ویزا . آیا به بنده ویزا میدهند؟؟ مدارک را کامل به سفارت دادم.و یک سوال دیگر. حدودا چند ماه زمان میبرد تا جواب بدهند؟؟ چون 9 آپریل میشود 2ماه.ممنونم از تمام کمک شما.
 • گنجی
 • 6:34 -1395/01/31

بعید می دونم./ بین 1 تا 6 ماه بستگی به شلوغی سفارت در بهار و تابستان دارد.

 • علی
 • 1:04 -1395/01/30
سلامآیا در حال حاضر ویزای مالتیپل(5 سال) صادر می شود؟ در صورت مثبت بودن جواب آیا در صورت دریافت این ویزا می توان کل 5 سال را در کانادا ماند یا باید هر 6 ماه یکبار یا ... از کانادا خارج و مجدد وارد شد؟
 • گنجی
 • 6:34 -1395/01/31

خیر، بستگی به پرونده و نظر آفیسر دارد که معمولا هم سختگیرند. / خیر شما با ویزای توریستی فقط می توانید کمتر از 6 ماه در کانادا آن هم با نظر آفیسر که در فرودگاه کانادا ویزای شما را بررسی می کند بمانید. ممکن است یک ماه به شما مجوز حضور در کانادا داده شود.

 • علی
 • 5:45 -1395/01/29
سلام افرادی که ویزا توریستی کانادا را میگیرند بدون اینکه اشنایی در کانادا داشته باشند چگونه به کانادا میروند؟منظورم اینه حتما باید دعوت نامه داشته باشیم؟خب فردی که توریست هست و بخواد از مناطق دیدنی کانادا دیدن کنه به چه شکل باید بره؟
 • گنجی
 • 6:05 -1395/01/30

اینگونه افراد شانسی ندارند. مگر اینکه سوابق ویزای کشورهای معتبر را داشته باشند.

 • Omid
 • 2:46 -1395/01/26
با سلام همسر من در کانادا تحصیل می کنند اما ازدواج من قانونی نیست فقط صیغه محرمیت هستش آیا خانومم می تواند برای من دعوتنامه بفرستد و من و ایشان در کانادا ازدواج مان را قانونی کنیم آیا کانادا ویزا می دهد به من که تا زمان اتمام تحصیل خانومم من پیش خانومم باشم؟؟ ممنون از راهنمایی شما
 • گنجی
 • 1:50 -1395/01/27

خیر. /امکان دریافت ویزا ندارید.فقط باید ازدواج رسمی باشد.

 • ب.م
 • 2:07 -1395/01/23
سلام، من 2 ماه هست که به صورت غیابی ازدواج کردم (من مقیم ایران، شوهرم مقیم کانادا)، اما متاسفانه به دلیل قوانین جدید اسپانسرشیپ همسرم نمیتونه برای مهاجرت من اقدام کنه، میخواستم بدونم با این شرایط من میتونم برای ویزای توریستی اقدام کنم که هم یه مدت با هم باشیم و هم اونجا حضوری دوباره ازدواج کنیم؟!ممنون
 • گنجی
 • 12:01 -1395/01/23

متاسفانه ویزا به شما نمی دهند.

 • محسن
 • 9:36 -1395/01/22
سلام جناب گنجی / در 4 ماه آینده یک دوره مسابقات ورزشی تکواندو در کشور کانادا برگزار میشود / پسر 12 ساله بنده قصد دارد در این مسابقات تکواندوی آزاد شرکت کند/ اگر برگزار کننده مسابقات کانادایی برای من و پسرم ویزا بفرستند ، ویزا صادر شدن همان شرایط شغل و حساب مالی و ... را نیاز دارد ؟
 • گنجی
 • 11:58 -1395/01/23

بله، تمام شرایط را باید مهیا کنید مگر اینکه آن مسابقات تمام موارد را برعهده بگیرد.

 • پری
 • 9:34 -1395/01/22
سلامممنون از پاسخگوییتون ولی من منظورم ویزای توریستی بود نه کار.ولی خوب کنجکاو شدم بدونم ایا امکان داره بشه از ایران جاب افر بگیری چون شنیدم برای کارفرما خیلی مشکله؟
 • گنجی
 • 11:55 -1395/01/23

بله باید از یک کارفرما ی کانادایی برای شما در خواست کار ارائه شود در زمینه کار ی ما نیست.

 • نازنین
 • 3:51 -1395/01/22
سلام 33 ساله هستم مطلقه و حضانت دخترم با من هست صاحب شغل و حساب بانکی خوب هستم 2خواهر سیتیزن دارم و یک ویزای شینگن و اقامت 3 ساله دبی داشتم که مربوط به سال2010می باشد امکان پذیرش من چند درصد هست؟ایا ارائه اقامت دبی تاثیری دارد؟
 • گنجی
 • 11:43 -1395/01/23

شرایط اولیه را دارید ، اقدام کنید ولی به دخترتان ویزا نمی دهند

 • الناز
 • 1:20 -1395/01/22
سلام و احترام خواهرم یک ماه است که به مونترال مهاجرت کرده و من میخواهم برای دیدارشان توریستی به آنجا بروم (مجرد هستم )ولی نمیدونم که ویزای توریستی میتوانم بگیرم یا نه ؟چه شرایطی داشته باشم با ذکر اینکه عمه من 15 سال است که در تورنتو ساکن هستند و من تا به حال وبزای شینگن نگرفتم .ممنون میشم برای مراحل دریافت ویزای توریستی با این شرایط من رو راهنمایی کنید.
 • گنجی
 • 11:37 -1395/01/23

دلیل بازدید خواهری که فقط یک ماه ندیده اید کافی نیست!!! / ویزای یک کشور معتبر لازم است. / 

 • آ.ر
 • 11:20 -1395/01/20
سلام جناب گنجی،من بهمراه شوهر و پسر 12ساله ام ،با دعوتنامه ای از طرف خواهرم که در کاناداست درخواست ویزای توریستی دادیم.خواهرم متاهل است و همسرش دندانپزشک میباشد و بسیار متمول هستند.من و همسرم هردو کارمند رسمی بانک هستیم.تمام مواردی که برای شفاف سازی وضعیت مالی و تعلق خاطر برای برگشتن به ایران بود را تکمیل و ارسال کردیم ولی هر 3تای ما رد شدیم.با این دلیل که رابطه ی خویشاوندی ما شفاف نیست و دلایل کافی برای برگشت ما وجود ندارد.حدود 1هفته است که جواب آمده.الان مجدد من به تنهایی میخواهم اقدام کنم.با این فاصله ی کم که از گرفتن جواب ریجکتی گذشته میتوانم مجدد اقدام کنم؟؟بنظر شما اگر اینبار تنها اقدام کنم میتوانم ویزا بگیرم؟و سوال آخر،به فرض که من ویزای توریستی بگیرم به تنهایی و یک سفر به کانادا برم و برگردم،دفعه ی بعد ممکن است به همسر و پسر من ویزا بدهند به همراه خودم یا باز هم رد میکنن سه نفری را؟؟
 • گنجی
 • 11:36 -1395/01/21

اگر نگرانی آفیسر را رفع کنید می توانید اقدام کنید. / اصلا مشخص نیست شاید ویزا ندهند./ معمولا خانوادگی با داشتن شرایط عالی ویزا می دهند  و ممکن است ریجکت شوید.

 • پری
 • 12:39 -1395/01/20
سلامخواهرم pr کانادا داره می تونه دعوتنامه برای من بفرسته .من کارمند دانشگاه ازاد مجرد و چهل ساله ام فوق لیسانس زبان انگلیسی دارم ایا شانسی برای گرفتن ویزای کانادا دارم
 • گنجی
 • 11:22 -1395/01/21

برای ویزای کار نیاز به دعوتنامه نیست باید جاب آفر بگیرید.

 • احسان
 • 11:29 -1395/01/17
سلام خسته نباشى من يك بار درخواست ويزاى توريستى دادم سال٩٤ بعلت نداشتن شينگن ردم كردم دوباره ميتونم درخواست بدم در ضمن انگشت نگارى هم انجام دادم
 • گنجی
 • 7:53 -1395/01/18

بله، هر بار باید انگشت نگاری بروید.

 • کامران
 • 7:06 -1395/01/17
با درود فراواندر قوانین کانادا طبق مندرجات در اغلب سایتها آمده تولد فرزند در کانادا که از قانون خاک پیروی میکند فرزند کانادایی محسوب میشود . اینکه حتما یکی از والدین میبایست اقامت دایم کانادا باشند رو میخواستم بدونم کجا درج شده . ممنونم
 • گنجی
 • 7:49 -1395/01/18

در این مورد توضیح داده ام، لینک زیر را بخوانید:

آیا فرزند شما به دلیل بدنیا آمدن در خاک کانادا، مقیم خواهد شد؟

 • عطا
 • 5:35 -1395/01/17
سلام برادرم اقامت كانادا دارد اما هنوز پاسپورت كانادا را نگرفته است و دانشجو است. در صورتيكه براي من وخانواده ٤ نفري من دعوت نامه بفرستد امكان اخذ ويزاي توريستي براي خانواده وجود دارد؟ بنده داراي ملك و حساب جاري مناسب هستم. با تشكر
 • گنجی
 • 7:45 -1395/01/18

بعید می دونم .

 • سحر نيك
 • 10:12 -1395/01/17
من پي آر كانادا هستم و قرار هست كه براي پدر و مادرم براي ويزاي مولتيپل اقدام كنم. سوالي كه دارم در مورد طول مدت گواهي تمكن مالي هست. زمان چهار ماهه اي كه توي سايت ذكر شده چقدر اهميت داره؟ يعني اگر گواهي ارائه شده از بانك براي حدود دو ماه باشه، ممكنه روند كار رو دچار مشكل كنه؟پيشاپيش ممنون از پاسخ و همكاري تون
 • گنجی
 • 1:42 -1395/01/18

بله اشکال دارد، در سایت اطلاعات کلی برای تمام کشورها درج شده، شما باید نسبت به مدارک ایران و ویزا آفیس مورد نظر مدرک تهیه کنید.

 • هنگامه
 • 6:17 -1395/01/16
با سلاممن قصد سفر به كانادا رو دارم براي مدت ١٠الي ١٥روز، قابل ذكر هم هست كه در حال حاضر دانشجوي ارشد در رشته معماري در كشور ايتاليا هستم و حدود دو سال اينجا اقامت داشتم، ميخواستم بدونم بدون دعوت نامه هم امكان پذير هست گرفتن ويزاي توريستي يا خير؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد
 • گنجی
 • 8:33 -1395/01/17

خیر. / 

 • محمد
 • 3:37 -1395/01/16
باسلام،من و همسرم دو دختر در کانادا داریم که اقامت دارند.که باایمان دعوتنامه فرستاده اند.سوال این است.که آیا ما هر دو با هم میتوانیم .به کانادا برویم.یک فرزند در ایران داریم.که ازدواج کرده است.هر دو بازنشسته هستیم.با تشکر
 • گنجی
 • 8:30 -1395/01/17

اگر مدارک ساپورت دخترهای شما خوب باشد هر دو می توانید.

 • رحیمی
 • 3:11 -1395/01/16
من مدارک مالی و ملکی و دعوتنامه و... را خودم در ویزای توریستی فرستادم و انگشت نگاری هم شدم، ولی رد شدم، دلیل را آفیسر نقص مدارک اعلام کرده و می ترسم مجدد اقدام کنم!!! سن 45-پزشک-متاهل
 • گنجی
 • 8:28 -1395/01/17

این نوع دلیل رد شدن نشان دهنده عدم اطلاع شما از مدارک مورد نیاز و عدم ارائه دقیق طبق فرمت مورد نظر کانادا است. / اگر پرونده مهاجرتی در سازمان ما داشتید حتما برای شما مجدد اقدام می شد.

 • سامرن
 • 1:53 -1395/01/15
میخاستم بدونم جناب گنجی زمان دریافت ویزا بعد از انگشت نگاری امکان بیشتر بودن هم دارد؟چون بنده بهمراه خانواده و مادرخانمم الان دوماه و دو روز است از سفارت در انکارا اومدیم ولی هنوز خبری نشده.ممنونم اگر لطف کنید جواب بدید.با تشکر
 • گنجی
 • 12:22 -1395/01/15

بله ممکن است بیشتر شود.

 • نسیم آریا
 • 6:07 -1395/01/14
سلام من هیئت علمی رسمی در دانشگاه دولتی هستم می خواستم برای شرکت در کنفرانس علمی ویزا بگیرم چندین بار در کنگره های اروپایی نیز شرکت نموده ام مجردم و 49 ساله برادرم نیز مقیم کانادا است آیا به من ویزا می دهند مدارک نامه از دانشگاه ، حقوقی و مالی ... را نیز دارم . در ضمن چقدر زمان می برد؟
 • گنجی
 • 12:17 -1395/01/15

مجرد هستید باید مدارک معتبری برای بازگشت به ایران داشته باشید. دعوتنامه دارید؟/بیش از 3 ماه.

 • محمد
 • 9:35 -1395/01/09
با سلام،من 34ساله و مجرد هستم،سند ملکی،بیمه، حساب بانکی خوب،مدیر عامل شرکت خصوصی با روزنامه رسمی،بادعوت نامه قوی از خواهرم،وهمچنین ویزای شنگن ازاتریش،ومسافرت دوهفته ای به اتریش رو داشتم،درخواست ویزای توریستی من ازسفارت کانادا ردشد،، 3 مورد برای ندادن ویزا گفتن،نداشتن مدارک شغلی قوی،نداشتن مسافرت خارجه،و بودن خواهر بنده در کانادا،2سوال از محضر شما دارم،آیا شنگن وچندبار ترکیه رفتن،سفرخارجه حساب نمیشه،وخواهر بنده چرا باید امتیازمنفی حساب بشه،باتوجه به اینکه شغل و درآمد عالی دارند،و بنده چطورمی توانم بعدا نظر سفارت راعوض بکنم،با تشکر
 • گنجی
 • 3:41 -1395/01/11

پرونده شما به درستی تهیه و ارسال نشده است که آفیسر متوجه سفر خارجی، داشتن فامیل در کانادا و ... نشده است وگرنه تمامی موارد شما مثبت است و حضور خواهر درکانادا نیز خوب است.

 • شاپور
 • 7:34 -1395/01/09
با سلام. من پروانه کسب با سابقه 10 ساله و بیمه دارم و دارای زن و 2 فرزند هستم و مقداری سپرده در بانک و منزل شخصی ،آیا با این اوصاف به من و یک فرزندم که15 ساله است ویزای توریستی میدهند( دعوتنامه ندارم) .اگر نه به خودم تنهایی چطور؟لازم به ذکر است که 48 ساله میباشم.
 • گنجی
 • 3:38 -1395/01/11

بدون دعوتنامه شانس کمی دارید. / باید دلیل سفرتان مشخص باشد.

 • Sara
 • 3:20 -1394/12/28
با سلامميخواستم بدونم بچه اي كه تو كانادا متولد ميشه پاسپورت كانادا رو ميگيره؟اگر پدر و مادرش توريستي اومده باشن؟اخه همه جا خوندم كه بهش ميدن
 • گنجی
 • 7:11 -1394/12/28

خیر به فرزند به دنیا آمده از والدین با ویزای توریستی ، پاسپورت تعلق نمی گیرد./ فقط باید یکی از والدین مقیم باشد تا نوزاد شما پاسپورت بگیرد.

 • مریم
 • 5:24 -1394/12/27
سلام من 36 سال دارم و با پسرم برای ویزای توریستی اقدام کردم در صورتی که همسرم ایران بود و از لحاظ مالی هم مشکلی نداشتیم . دوست صمیمیم برام دعوتنامه فرستاد اما رد شدیم و دلیل آفیسر یکی نداشتن ویزای شنگن )travel history بود و دیگری دلیل سفر . الان من راهی دارم که دوباره اقدام کنم . ینی ممکنه اگر دوباره اقدام کنم آفیسر عوض شه یا حتما همون آفیسر دوباره نظر میده ؟ با تشکر
 • گنجی
 • 6:55 -1394/12/28

خیر، مجددا ریجکت می شود.  / به کدام کشورها طی سالهای گذشته سفر کرده اید.

 • نغمه
 • 3:44 -1394/12/25
سلام من ٣٢ ساله مه،مجرد،دانشجوي ارشد،داراي سند مالكيت و حساب بانكي خوبي هستم.پدر و مادرم فوت شدن و يك خواهر در ايران دارم.يكي از اقوام كه بيش از ٣٠ سال در كانادا زندگي ميكند براي من دعوتنامه قرار شده بفرسته.شانس گرفتن ويزا چقد است؟با تشكر
 • گنجی
 • 11:46 -1394/12/26

وتاکنون به کدام کشورها سفر کرده اید؟ مجرد هستید لذا چه دلیلی برای بازگشت می توانید ثابت کنید؟ شغل شما چیست؟

 • sh
 • 9:55 -1394/12/22
با سلام .من و شوهرم سیتی زن کانادا هستیم وپسری در ایران داریم و پسر دیگری در کانادا و ان پسرم در کانادا دعوتنامه ای معتبر برای این پسرم در ایران فرستاده من میخواستم بدانم اگر پسر من در ایران بخواهد ویزای توریستی را برای کانادا بگیرد و با شما قرار داد به بندد هزینه شما و شرایط شما چیست و چگونه می توان اقدام کرد برای ویزا و ایا باید چندین بار به ترکیه سفر کرد پسرم 32 ساله است و شغل ازاد دارد با مدارک بانکی خوب لطفا مرا راهنمایی بفرمایید متشکرم
 • گنجی
 • 4:38 -1394/12/24

ایشان متاهل یا مجرد؟ سابقه سفر به کجا ها را داشته اند؟ در کل شانس کمی دارد.

 • زهرا
 • 8:06 -1394/12/21
سلام. دوستم ویزای دائم کانادا داره و میخواد دعوتم کنه 20 روز برم مسافرت اونجا. 32 ساله هستم و در یک شرکت معتبر شاغلم. سند مالکیت ندارم. آیا شانس ویزا دارم و حساب بانکیم چقدر باید باشه؟
 • گنجی
 • 12:06 -1394/12/22

شانس کمی خواهید داشت، چون دلیل کافی برای بازگشت به ایران ندارید.

 • نیما
 • 8:03 -1394/12/19
با سلام و احترام، بنده می خواهم برای پاییز 2016 برای ویزای دانشجویی اقدام کنم، بهترین گزینه اقدام برای همسرم به عنوان همراه چیست؟ ویزای توریستی یا اوپن ورک پرمیت؟ (در صورت اقدام همزمان و درج اسم ایشان در پرونده بنده به عنوان همراه، آیا باز هم برای ایشان برای ویزای توریستی باید دعوتنامه ضمیمه باشد؟ خواهر بنده سیتیزن و ساکن ونکوور است اما بنده برای تحصیل در تورنتو اقدام کرده ام، آیا ایشان می تواند برای همسرم دعوت نامه بفرستد با توجه به تفاوت شهرها؟) در ضمن آیا هر دوی ما برای گرفتن ویزا می توانیم از دفتر شما اقدام کنیم؟ پذیرش از دانشگاه برای بنده اوکی شده است.
 • گنجی
 • 4:19 -1394/12/20

متاسفانه شانس کمی برای شما می بینم لذا نمی توانیم با شما قرارداد ببندیم./ به همسر در ویزای دانشجویی ویزا نمی دهند.

 • م
 • 10:10 -1394/12/19
با سلام و احترامبنده درخواست ویزای توریستی کانادا داشته ام. 34 ساله متاهل دارای دو فرزند. شاغل در سیستم دولتی و از محل کار گواهی به عنوان فول ساپورت مالی برای دوره دوماهه در تورنتو را دارم. سند ملکی و سپرده بانکی مناسب دارم. سابقه سفر چندان مهمی ندارم. پس از بیومتریک درخواست مدیکال داشتند، مدیکال را انجام و ارسال کردم. آیا درخواست مدیکال میتواند نشانه ای از پذیرش درخواست و صدور ویزا باشد؟ در ضمن دعوتنامه از محل بسیار معتبر در کانادا داشته ام.
 • گنجی
 • 2:31 -1394/12/19

معمولا مدیکال نمی خواهند مگر در شرایط خاصی که خودتان اعلام کرده اید! / لذا نمی توان مبنای قبولی در نظر گرفت.

 • رضا
 • 10:31 -1394/12/16
سلام من دایی خانم برای من و خانوم دعوت نامه فرستاده برای ویزا توریستی احتمال گرفتن ویزا چقدر است
 • گنجی
 • 12:53 -1394/12/17

باید بقیه شرایط درج شده در لیست بالا را هم در مورد شما بدانم.

 • رها امیدوار
 • 8:02 -1394/12/16
سلام دوست عزیز،من به همراه همسر و دختر 12 ساله ام ،با دعوتنامه ای از خواهرم که در مونترال کاناداست،اقدام به دریافت ویزای توریستی نموده ایم و هفته آینده برای انگشت نگاری به ترکیه خواهیم رفت.دوست عزیز،شما درصد شانس دریافت ویزا را برای من و همسر و دخترم چقدر میدانید؟؟توضیح اینکه خواهرم باردار است و ما به بهانه ی کمک به او میخواهیم به کانادا سفر کنیم.خواهش میکنم من را راهنمایی کنید که چه احتمالی برای ما وجود دارد؟؟؟
 • گنجی
 • 12:47 -1394/12/17

شانس برای هر سه نفر شما کم است.

 • Raha Amir
 • 2:08 -1394/12/09
سلامدوست عزیز،مرحله ی انگشت نگاری در پروسه ی صدور ویزای کانادا حذف شده است؟؟آیا رفتن برای انگشت نگاری نشان دهنده ی موافقت با صدور ویزا از سوی سفارت کاناداست؟؟
 • گنجی
 • 5:20 -1394/12/09

خیر. / خیر.

 • اکرم
 • 12:49 -1394/12/07
سلام.من با شوهر ودختر 15ساله ام در تابستان 94 اقدام به گرفتن مالتیپل ویزای کانادا کردم اما رد شد .بعد از چه مدتی دوباره میتونیم اقدام کنیم؟ در ضمن حداقل چه تعداد ویزای شینگن باید داشته باشیم ؟لطفا راهنمایی کنید ممنون
 • گنجی
 • 2:20 -1394/12/08

دلایل ریجکت شدن بعد از رد شدن پرونده برای تان ارسال می شود به محض رفع آن دلایل می توانید اقدام کنید. / تعداد ویزای شینگن مهم نیست.

 • دانشجو
 • 4:20 -1394/12/06
سلام. درخواست ویزای تحصیلی من به دلیل family ties و همچنین purpose of visit رد شده. اگر درخواست مجدد بدهم چه مدارکی باید اضافه کنم که ویزا بدهند؟
 • گنجی
 • 2:12 -1394/12/08

مدارک امکان بازگشت بعد از تحصیل به ایران. / مدارک پذیرش دانشگاه کانادا.

 • محمدرضا
 • 6:09 -1394/12/03
با درود و احترام۳۷ ساله و مجرد هستم. کارشناس ارشد مدیریت، دبیر و مشاور پایه در دبیرستان غیردولتی(مجموعه مدارس سلام)، فرزند آخر خانواده ام، پدر در آستانه ۸۰ سالگی و مادر در آستانه ۷۰ سالگی، خواهر بزرگترم در حدود ۳۲ ساله در هامبورگ آلمان زندگی میکنه (مقیم) ، برادر بزرگم هم در رفت و آمد در کشور آلمان هست ولی با ویزاهای یکساله، در دوازده سال اخیر، فقط به امارات سفر کردم، (۱۲ بار) سند ملکی دارم در محدوده نیاوران از سال ۱۳۸۲، حساب بانکی در حدود ۱۰۰ میلیونی به علاوه سند اتومبیل و ثبت شرکتی از سال ۱۳۸۲ با مسئولیت محدود با سمت مدیر عاملی به همراه برادرم که حدود چهار ساله کارکردی نداره ولی کماکان دفاتر قانونیش رو ارائه میدم که منحل نشه. دوست دوران بچگی و خانوادگی ام سیتیزن کانادا هست(تورنتو) با کار دولتی ( هم خودش و هم همسرش) و داشتن منزل شخصی ارائه دعوت نامه قوی. درخواست ویزای توریستی دارم برای تعطیلات تابستان ۹۵ در حدود یک ماه یا ۴۵ روز، (مثلا از اواخر جولای تا اوایل سپتامبر ۲۰۱۶) هم کافیه جهت استراحت و مسافرت. قطعا قصد موندن ندارم به خاطر شرایط پدر و مادرم و همینطور کارم که تو مدرسه هست برای سال تحصیلی جدید. لطفا با توضیحات ذکر شده، راهنمایی بفرمایید. با سپاس
 • گنجی
 • 9:04 -1394/12/05

شرایط خوبی به دلیل تجرد و سابقه سفر معتبر و مدارک مالی قوی ندارید.

 • علیرضا
 • 12:06 -1394/12/03
با سلام مجدد . من همان علیرضایی هستم که در تاریخ 30 بهمن شرایطم را نوشتم . می خواستم بپرسم که حساب مالی من حدود 30 میلیون است باز هم نمی توانم ؟ اگر نمی توانم یعنی اصلا هیچ شانسی برای رفتن به کانادا ندارم ؟
 • گنجی
 • 1:43 -1394/12/03

خیر.

 • علیرضا
 • 10:12 -1394/11/30
با سلام . من 18 ساله دانشجوی پزشکی در ایران هستم . سند ملکی هم دارم . و دایی من هم در کانادا زندگی می کند . می خواستم ببینم اصلا شانسی برا ویزای توریستی کانادا دارم ؟ بدون دعوتنامه چقدر ؟ و با دعوتنامه چقدر ؟
 • گنجی
 • 6:21 -1394/12/01

شانسی ندارید.

 • کاظم منگلیان
 • 7:33 -1394/11/30
سلاممن گرین کارت دانمارک دارم.برای سفر به کانادا نیاز به ویزای توریستی دارم یا خیر؟با تشکر
 • گنجی
 • 6:21 -1394/12/01

خیر نیاز ندارید فقط باید چک امنیتی آنلاین را قبل پرواز انجام دهید.

 • آنارام
 • 10:53 -1394/11/30
سلام وقت بخير.دختري هستم ٢٧ساله،ليسانس دانشگاه تهران و دبير قراردادي اموزش و پرورش.اگر از طريق خاله ام اقدام كنم براي ويزاي توريستي،درحاليكه ايشون شرايط كاري كاملا مناسبي هم دارند،دولتي با حقوق خوب و خانه و ...چقدر امكان داره بتونم ويزا بگيرم؟
 • گنجی
 • 6:16 -1394/12/01

متاسفانه مجرد و جوان زیر 35 سال بودن شما شانس خوبی برایتان فراهم نمی کند!

 • سامان
 • 8:01 -1394/11/27
با سلام جناب گنجی، 37 ساله هستم مجرد، با شرایط زیر وضعیت دریافت ویزای توریستی کانادا رو چطور ارزیابی میکنید. در شرکتی خصوصی کارمیکنم با سابقه بیمه بالا و فیش حقوقی خوب و اسناد ملکی متعدد و حساب بانکی بسیار قوی و ویزای شنگن (آلمان)، انگلستان ، روسیه ، مالزی ، امارات و ترکیه و دعوتنامه قوی از دایی بنده که سالهاست مقیم کاناداست. متشکرم
 • گنجی
 • 2:24 -1394/11/29

مجرد بودن و نبودن دلیل مشخص سفر (دیدار دایی خوب نیست) ممکن است ویزای دادن را برای آفیسر سخت کند.

 • پویا
 • 11:56 -1394/11/26
سلام و خسته نباشید، بنده پی آر کانادا هستم و قراره که به زودی به ایران برم تا با نامزدم ازدواج کنم. آیا قبل از اونکه برای اسپانسرشیپ اپلای کنیم، می تونم با ارسال دعوتنامه برای همسرم ویزای توریستی به کانادا بگیرم؟
 • گنجی
 • 10:59 -1394/11/27

خیر ویزا به ایشان نمی دهند.

 • همایون
 • 4:23 -1394/11/25
با سلام بنده پاسپورت یونان دارم و مدارک شغلی و مالی بسیار خوب.ولی مجرد و 3 ساله هستم آیا انسی برای گرفتن ویزای توریستی کانادا دارم؟
 • گنجی
 • 2:45 -1394/11/25

با پاسپورت یونان نیاز به ویزای توریستی کانادا ندارید.

 • سحر
 • 1:19 -1394/11/24
جناب گنجی ضمن تشکر از پاسخگویی شما . دلیل خاصی نداشت فقط در نامه ای نوشته بودند که مدارک من آفیسر را مجاب به دادن ویزا نکرده است.
 • گنجی
 • 2:36 -1394/11/25

بعید می دونم. تمام دلایل رد شدن باید ذکر شود .

 • سحر
 • 10:58 -1394/11/19
سلام. من ۴۷ ساله، مجرد، کارمند رسمی، دارای سند ملکی و حساب بانکی معمولی هستم. خواهرم سییتیزن کانادا با اقامت ۳۰ ساله است. برای دریافت ویزا دعوتنامه من از طرف شوهر و پسرش میتواند باشد. برای دیدار و حضور در عروسی پسر خواهرم. شانس من چقدر است؟ حدود ۱۲ سال پیش نتوانستم ویزا بگیرم.
 • گنجی
 • 2:02 -1394/11/20

باید دلیل آن موقع که رد شدید را بگویید تا بررسی کنم. / برای این دفعه اگر مدارک مالی قوی داشته باشید می توان برای شما اقدام کرد.

 • مجتبی
 • 10:19 -1394/11/19
با سلام و خسته نباشید. بنده34ساله متاهل دارای دو فرزند 3ماهه می باشم. شاغل در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی، دعوتنامه از بیمارستان پرنسس مارگارت تورنتو برای یک دوره دو ماهه، اسپانسر محل کارم می باشد. سند ملکی و سپرده بانکی دارم. همسر و فرزندانم را با خود نمی برم. تنها مشکل این است که سابقه سفر یا ویزای معتبر ندارم. آیا شانس دریافت ویزای توریستی دارم؟
 • گنجی
 • 11:02 -1394/11/19

به هر حال travel history مهم است.

 • آنا
 • 1:20 -1394/11/18
یعنی انگشت نگاری بعد از قبولی در صدور ویزاست؟؟یعنی وقتی سفارت اوکی داد و قرار بر صدور ویزا شد باید رفت انگشت نگاری؟؟
 • گنجی
 • 10:57 -1394/11/19

بعد از تحویل مدارک باید انگشت نگاری انجام شود.

 • آنا
 • 8:35 -1394/11/18
سلام برای ارسال مدارک برای درخواست ویزای ویزیت و توریستی،همچنان انگشت نگاری برای ایرانیان اجباریست؟؟این مرحله چه زمانی باید انجام شود؟دقیقا زمانیکه مدارک تحویل سفارت میشود باید انگشت نگاری انجام داد؟؟
 • گنجی
 • 10:57 -1394/11/19

بعد از تحویل مدارک باید انگشت نگاری انجام شود.

 • نسرین
 • 7:25 -1394/11/17
با عرض سلامپسر 18ساله دانشجو دارای معافیت کفالت بعلت طلاق با حساب بانکی پنجاه میلیون و حضور مادر در ایران و دعوتنامه از دوست دانشجو در کانادا چقدر امکان گرفتن ویزای توریستی را دارد؟
 • گنجی
 • 5:28 -1394/11/17

هیچ شانسی ندارد.

 • مريم
 • 8:49 -1394/11/12
سلام من pr دارم و درحال حاضر تهران هستم و ميخوام بعداز سال تحصيلي فرزندم به كانادا برم و بمونم سوالم اينه كه اگر براي عيد ٩٥براي زيارت به عراق سفر كنم موقع ورودم به كانادا به مشكل برميخورم؟؟باتوجه به اينكه قراره خرداد به كانادا برم و كمتر از شش ماه فاصله هست از سفرم به عراقو ديگه اينكه ايا براي گرفتن پاس كانادايي سفر به عراقم امتياز منفي محسوب ميشه؟؟ممنون كه وقت ميزارين
 • گنجی
 • 12:15 -1394/11/13

خیر چون مقیم کانادا هستید مشکلی ندارید.

 • مهیار
 • 10:53 -1394/11/09
سلام من 36 ساله هستم ساختمان سازی میکنم وضعیت مالی خوبی دارم و دوست دارم در ونکوور از روش کار آفرینی اقدام کنم و اقامت بگیرم اما میخوام یک بازدید 15 روزه از ونکوور داشته باشم که از امتیاز بازدیدش هم استفاده کنم چیکار باید بکنم
 • گنجی
 • 10:47 -1394/11/10

در صورت شروع کار با ما می توانید از خدمات ویزای توریستی در قالب کارآفرینی نیز برخوردار شوید.

 • گلي
 • 12:06 -1394/11/08
سلام،ما يك خانواده ٣نفره هستيم،همسرم كارمند رسمي و خودم مهندس عمران (شغل آزاد)و پسرم،٩ ساله هست،بدون دعوتنامه هيچ راهي براي گرفتن ويزاي توريستي به كانادا نداريم؟
 • گنجی
 • 10:32 -1394/11/10

متاسفانه خیر.

 • سروش
 • 4:58 -1394/11/04
سلام من 23 سالمه هم کار و هم حساب بانکی و دانشجو هستم میخواستم بدونم با دعوتنامه عمه ام چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی دارم. ممنون
 • گنجی
 • 12:50 -1394/11/05

شانسی ندارید.

 • سارا
 • 9:46 -1394/11/02
سلام من 4 ماهه که برای تحصیل به کانادا آمده ام. می خواستم بپرسم که اگه الان برای پدر و مادرم دعوت نامه بفرستم بهشون ویزا میدن؟ چند ماه باید از اقامت در کانادا گذشته باشه که بتونم برا خانوادم دعوت نامه بفرستم؟
 • گنجی
 • 4:44 -1394/11/03

خیر به هر دو نفرشان ویزا با هم نمی دهند.

 • pooya
 • 12:35 -1394/11/02
خیلی ممنون از پاسخ شما. فقط می شه توضیح بدین که چرا رد خواهد شد؟ آیا هیچ شانسی واسه دریافت ویزا نخواهد بود؟ چون اسپانسرشیپ زمان خیلی زیادی می بره و دوست داشتیم که اون بلافاصله بعد از ازدواجمون به اینجا بیاد. آیا اگه الان واسه ویزا اپلای کنیم و ریجکت بشه، تاثیر منفی روی پرونده اش می گذاره؟ با تشکر فراوان
 • گنجی
 • 4:43 -1394/11/03

نظر آفیسر این است از سفارت دلیل را جویا شوید. / تاثیر منفی ندارد.

 • Namazi
 • 3:36 -1394/11/01
سلام و خسته نباشیددوست عزیز،این موفقیت های اخیر ایران،در برداشتن تحریم ها و...، بنظر شما تاثیر مثبتی در دریافت ویزای توریستی،چه به صورت تکی و چه به صورت خانوادگی دارد؟؟میشه امیدوار بود با شرایط جدید امکان دریافت ویزا بالا خواهد رفت؟؟
 • گنجی
 • 4:38 -1394/11/03

خیر.

 • pooya
 • 9:19 -1394/11/01
سلام خسته نباشید،مرد 27 ساله و پی آر کانادا هستم. آیا می تونم برای نامزدم ویزای توریستی بگیرم. ما هنوز عقد نبستیم ولی عکس با هم زیاد داریم. ایشون ایران دانشجو هستن و نامه اشتغال هم دارن. با تشکر
 • گنجی
 • 11:36 -1394/11/01

خیر ویزا نمی دهند فقط باید اسپانسرشیپ اقدام کنید.

 • لی لی
 • 2:17 -1394/10/29
با سلام میخواستم بدونم همسر من و پسرم که 18 سالشه از طریق ویزای توریستی به کانادا سفر کنن. آیا شانس گرفتن ویزا وجود داره ؟ ضمنا همسرم قبلا ویزای انگلستان و ویزای شنگن در پاسپورتشون داره.تمامی مدارک لازم هم موجود است.ممنون
 • گنجی
 • 11:35 -1394/10/30

احتمال گرفتن ویزای کانادا برای فرزند شما بسیار کم است.

 • Anna Saba
 • 9:36 -1394/10/25
سلام خسته نباشیداز این پست مفیدتون متشکرمدوست عزیز،با خواندن این پست و سوالات مطرح شده و جواب های داده شده،میتوان خیلی خوب راهنمایی گرفت.ولی سوالی که من دارم این است که با توجه به موارد روتین قبلی و تجربه ی شما،چه گروهی میتوانند ویزای خانوادگی دریافت کنند؟؟من و همسرم که در حدود 45 سالگی هستیم با شرایط مالی خوب بهمراه 2 فرزند،آیا میتوانیم ویزای توریستی کانادا بگیریم؟؟خواهر من در مونترال زندگی میکند و بسیار همسر متمولی دارد!این احتمال را برای ما چقدر ارزیابی میکنید؟؟ممکن است بطور کلی بفرمایید چه گروههایی امکان دریافت ویزای توریستی به صورت گروهی را دارند؟؟سپاسگزارم
 • گنجی
 • 2:34 -1394/10/25

اصولا ویزا به تمام افراد خانواده نمی دهندچون احتمال بازگشت به کشور را کم می کند و برای آفیسر شک برانگیز است البته مواردی داشته ایم که همگی ویزا گرفته اند. کلا شما باید ثابت کنید که بعد از پایان سفر توریستی به کشور بازمی گردید.

 • سميه
 • 2:10 -1394/10/19
سلام من عموم با خانواده اش مقيم كانادا هستند آيا من براى ديدن اونا مى تونم راحت درخواست ويزاى توريستى كنم ٢٩ سالمه و دوتا فرزند دارم و متأهل هستم و اينكه عموم حتمأ بايد براى من دعوت نامه بفرسته متشكرم از راهنماييتون
 • گنجی
 • 11:22 -1394/10/20

باید دعوتنامه رسمی داشته باشید برای سن شما احتمال ویزا با خانواده صفر است.

 • صانعي
 • 10:53 -1394/10/19
با سلامً، من مجردم ٢٣ سالمه و شرايط مالي و ساپورترم شرايطش خيلي خوب هست و گواهي اشتغال به تحصيل و بيمه و مرخصي استحقاقي دارم ، و از طريق دوست و همكار دعوت نامه ام هست چه قدر احتمالش هست به من ويزا بدن ؟
 • گنجی
 • 11:16 -1394/10/20

شرایط شما ضعیف است.

 • نیما
 • 9:42 -1394/10/19
سلام. من سال 89 برای کبک اقدام کردم اما بعد از اینکه نامه فایل نامبر اول من تشکیل شد و برای من ایمیل شد به علت پیش آمدن یک موقعیت کاری مناسب از رفتن پشیمان شدم. الان بعد از 5 سال برای ویزای توریستی به همراه مادرم (جهت ملاقات خواهرم) میخوام اقدام کنم. حالا آن فایل نامبر چه تاثیری در شانس ویزای من دارد؟
 • گنجی
 • 11:15 -1394/10/19

ویزای توریستی قطعی نیست.

 • رسا
 • 8:34 -1394/10/17
سلام۳۵ ساله مجرد، کارمند، به ژاپن، چین، و چند کشور آسیا یی سفر کردم.برادرم مقیم کانادا و مهندس و مدیر پروژه در یک شرکت کانادایی هست با درامد $۱۵۰۰۰ تا ماهیانه.من می‌تونم ویزا ی توریستی بگیرم
 • گنجی
 • 11:15 -1394/10/19

ویزای توریستی قطعی نیست.

 • مصعب
 • 2:48 -1394/10/14
با سپاس و سلام دوباره مدارك مالي چطوري يعني؟ من يك دانشجو هستم و مقدار پول سفرم را ميتونم تهيه كنم و به مشكل برنخورم آيا از اين بيشتر بايد مدارك مالي داشته باشم؟و يك سوال ديگه اينكه وقتي يكبار درخواست ويزه رد شود براي بار دوم چانس كمتر است يا چطور؟ تشكر
 • گنجی
 • 11:24 -1394/10/15

خیر این (داشتن هزینه سفر) توانایی مالی نیست. / بعد از هر بار رد شدن به شما نامه با ذکر دلیل رد شدن می دهند که تا ان رفع نشود شانسی برای اقدام مرحله بعد ندارید.

 • مصعب
 • 3:22 -1394/10/14
با عرض سلام و خسته نباشيد من 21 سال دارم دانشجوي سال دوم پزشكي در استانبل يونيورسيتي تركيه ميباشم با داشتن اقامت كارت تركيه كه يك و نيم سال از وقتش باقي مانده است جهت آموزش لسان انگليسي در يورك يونيورسيتي تورونتو مدت دو ماه ثبت نام كردم و از طرف عمويم اسپانسر ميشوم چانسي براي دريافت ويزا دارم يا خير؟ تشكر
 • گنجی
 • 11:24 -1394/10/15

خیر این (داشتن هزینه سفر) توانایی مالی نیست. / بعد از هر بار رد شدن به شما نامه با ذکر دلیل رد شدن می دهند که تا ان رفع نشود شانسی برای اقدام مرحله بعد ندارید.

 • نیما
 • 8:44 -1394/10/12
سلام. مجرد 34 ساله-سابقه بیمه دارم-در شرکت دولتی کار میکنم-سند مالکیت ماشین و یک زمین را دارم-گواهی مرخصی،اشتغال به کار(با ذکر پست سازمانی)دارم-گردش مالی بانکی بالا دارم-یک ویزای شینگن، 3 بار سفر به ترکیه و یک بار هم دوبی در پاسپورت دارم-خواهرم و شوهرش 2 سال است که اقامت دائم کانادا دارند و 2 سال است که آنها را ندیده ایم.-دایی من نیز سیتیزن کانادا است-همگی شرایط مالی خوبی دارند---من به همراه پدر و مادر در ایران هستیم.حال با دعوتنامه از طرف دایی یا خواهرم به من و مادرم ویزا توریستی میدهند؟ (پدر در ایران میماند).
 • گنجی
 • 3:44 -1394/10/12

اگر انجا باشید بهتر است. 

 • سارا
 • 8:49 -1394/10/11
با سلام من كارت pr دارم در حال حاضر ايران هستم و باردار هستم .چطور ميتونم براي مادرم درخواست ويزاي توريستي كنم كه همراه من بياد به كانادا براي زايمان ؟با توجه به اينكه ايران هستم چطور ميتونم دعوت نامه تهيه كنم ؟
 • گنجی
 • 3:44 -1394/10/12

اگر انجا باشید بهتر است. 

 • کامران
 • 10:31 -1394/10/10
درود بر شما، من 28 ساله و همسرم 26 ساله هر دو کارمند بخش خصوصی هستیم. سند ملکی و فرزند نداریم. برادرم برای ما از کانادا دعوتنامه ارسال کرده و ما با هم میخواهیم تقاضای ویزا کنیم. من ویزای شنگن نداشته ام اما همسرم قبل از ازدواجمان ویزای شنگن داشته، لطفا راهنمایی بفرمایید چند درصد احتمال ویزا گرفتن داریم. با سپاس
 • گنجی
 • 3:35 -1394/10/12

شانسی ندارید.

 • افسانه
 • 8:12 -1394/10/08
با سلام من مجرد هستم و ٣٧ ساله ، به نام خودم يك ملك دارم و حساب بانكى و همينطور يك ويزاى شينگن و ميتونم دعوت نامه داشته باشم از كاناداآيا امكان گرفتن ويزاى توريستى كانادا رو دارم ؟ البته من شاغل نيستم
 • گنجی
 • 5:04 -1394/10/09

50 درصد شانس دریافت ویزا را دارید.

 • احسان
 • 11:44 -1394/10/06
با سلام دايي من كه مقيم كانادا و وضع مالي خوب براي من وهمسرم مامان و خواهرم دعوت نامه كانادا فرستادن و همگي وضع مالي خوب و حساب خوب و سند ملكي به علاوه ويزاي شينگن داريم ايا براي اينكه شانس سفر همزمان داشته باشيم و به هممون ويزاي توريستي بدهند ايا بايد وقت سفارت در زمانهاي متفاوت بگيريم ؟
 • گنجی
 • 1:32 -1394/10/07

خیر ، رکورد شما و دیگران ثبت می شود.

 • vahid V
 • 9:00 -1394/10/05
با سلام.خواهر همسر من به همراه همسر و فرزندش 15 سال اقامت دائم کانادا دارند.من هم 6 ساله در یک شرکت خصوصی مدیر میانی هستم( میتوانم نامه بگیرم)با حقوق 3 ملیون تومانی.ملک هم اینجا به نامم هست.آیا برای توریستی با دعوت نامه به اتفاق همسرم میتوانم اقدام کنم ؟خواهر دیگری از همسرم هم تازه حدود 1 ساله اقامت گرفته.از ایشون هم کمکی میتونیم بگیریم؟
 • گنجی
 • 12:03 -1394/10/06

شرایط اولیه را دارید ولی امکان دریافت ویزا 50%-%50 است.

 • ميثم
 • 4:44 -1394/10/04
سلام بنده و خانومم درخواست ويزاى توريستى از طريق وكيل در كانادا كرديم خانوم بنده مدرك تحصيلى از كانادا داره و از طرف خاله ايشون دعوتنامه ارايه گرديد هم بنده و هم خانومم ويزاى شينگن دوساله و يكساله داريم ايران شركت داريم و اقامت يكساله گشور گرجستان را داشته ولى ويزاى كانادا ريجكت شده مى خواستم ببينم چون ما پروسه اقامت كانادارو اپلاى كرديم و خانومم براى جاب افر گرفتن درخواست ويزار توريستى داده چطور ميتونيم دوباره اقدام كنيم؟با تشكر
 • گنجی
 • 9:46 -1394/10/05

برای جاب آفر گرفتن نیازی به ویزای توریستی نیست، حتما سن شما پایین بوده است و نتوانسته اید آفیسر را قانع کنید که به ایران باز می گردید . 

 • Alireza Rad
 • 8:52 -1394/10/03
سلام.دوست گرامی،من بعد از سرچ مطلب طریقه ی اخذ ویزای توریستی به مطلب شما رسیدم و تقریبا تمام کامنت های بالا و جواب های داده شده را خواندم ولیکن در اکثر جواب ها عدم دریافت ویزا پیش بینی شده بود!دوست عزیز،برای یک خانواده ی 3 نفری(مادر،پدر و دختر خردسال) هیچ راهی برای اخذ ویزای توریستی وجود ندارد؟؟حتی اگر تمکن مالی فرد صادرکننده ویزا بالا باشد؟؟یعنی موارد مشابهی دیده نشده که ویزای گروهی و خانوادگی صادر شود؟؟
 • گنجی
 • 3:01 -1394/10/03

ما تاکنون برای کیسهای مشابه شما ویزا توریستی خانوادگی گرفته ایم ولی در قالب های مختلف. لذا دریافت ویزای توریستی کاملا بستگی به نظر آفیسر دارد.

 • آفرین نمازی
 • 9:45 -1394/10/02
با سلام مجدد.سوال پرسیدم در همین پست،بعنوان آخرین سوال ثبت شده در اینجا،فرمودید به همه ی ما ویزا نمیدهند . برای کمک به خواهرم مادرم نیز هست!ممکنه توضیح بدید که مگر همزمان درخواست ویزای من و خانواده ام را با ویزای پدر و مادرم چک میکنند؟؟ما که در یک پرونده نیستیم!برای اینکه من بهمراه شوهر و پسرم بتوانم ویزا بگیریم هیچ راهی وجود ندارد؟؟
 • گنجی
 • 3:45 -1394/10/02

معمولا توانایی مالی فردی که دعوتنامه صادر کرده را همیشه چک می کنند.

 • آفرین نمازی
 • 10:57 -1394/10/01
سلام.من 45 ساله و همسرم 47 ساله هردو کارمند هستیم و یک پسر 12 ساله داریم.خواهرم در مونترال زندگی میکند و موقعیت مالی بسیار مناسبی به همراه همسرش دارد.خواهرم باردار است و ما درنظر داریم که با دریافت دعوتنامه از سوی خواهرم برای ویزای توریستی به کانادا سفر کنیم.با درنظر گرفتن مواردی چون زایمان خواهرم و تنهاییش در کانادا با کودک و....شما با توجه موارد مشابه، احتمال دریافت ویزای خانوادگی برای ما 3 نفر را چقدر میدانید؟؟لازم به ذکر است که از 3 سال پیش پدر و مادر من ازطریق دعوتنامه ی خواهرم ویزای 5ساله دریافت کرده اند.شانس من،همسر و پسرم را چقدر میدانید؟؟
 • گنجی
 • 3:45 -1394/10/02

معمولا توانایی مالی فردی که دعوتنامه صادر کرده را همیشه چک می کنند.

 • محمد
 • 2:24 -1394/09/30
با درود فراوانمن بیشتر از یکسال است که با دختری از مکزیک ازدواج کرده ام و در حال حاضر در کشور مکزیک بهمراه خانمم با کارته اقامت موقت درحال زندگی هستم ،، من و خانمم که ویزای توریستی آمریکا راهم دارد قصده سفر به کانادا را داریم ، آیا برای من که وضعیت بانکی خوبی ندارم و شغله دولتی ای هم ندارم امکان دریافت ویزای توریستی کانادا میباشد ؟ با تشکر
 • گنجی
 • 11:37 -1394/10/01

اگر دلیل سفر شما مشخص باشد احتمال دارد بگیرید.

 • مسلم
 • 10:23 -1394/09/27
سلام من 33 سالمه مشهد زندگی میکنم شرکت اسانسوری دارم و فروشگاه قطعات با همسرم و دو فرزند دارم جواز کسب به نام خانوم هست مدیر عامل شرکت ایشان رئیس هیات مدیره منم از یکی از دوستام در کانادا دعوت نامه هم دارم ملک سند دار هم دارم ایا فقط خودم یک بار ویزای قبرس اروپایی هم دارم ایا شانسی برای ویزای توریستی کانادا داریم و ایا سفارت کانادا برای سوابق بیمه و مدارک ملکی از ارگانهای ایرا استعلام میگیذه یا نه ممنون از لطف شما
 • گنجی
 • 11:39 -1394/09/28

استعلام خواهد شد و امکان مصاحبه هم هست. شانس کمی دارید.

 • احمد
 • 8:08 -1394/09/27
با سلام و درود، بنده و همسرم که باردار هستن قصد گرفتن ویزای توریستی رو داریم البته با دعوتنامه یکی از دوستان صمیمی تو کانادا. از نظر مالی و مسکن مشکلی نیست و همسرم هم کارمند رسمی دولت هستن . به نظر جنابعالی امکان گرفتن ویزا برای ما وجود داره؟؟ ممنون از راهنماییتون.
 • گنجی
 • 11:34 -1394/09/28

با ویزای توریستی به فرزند شما اقامت نمی دهند. / ویزا هم ممکن است ندهند.

 • میثم
 • 6:33 -1394/09/22
با درود. من 30 سالمه و مجرد هستم. گردش حساب بانکی خوب و برگه شغلی. میخواستم بدونم با همکاری با دفتر شما شانس گرفتن ویزای توریستی کانادا رو دارم یا خیر؟ با تشکر
 • گنجی
 • 1:29 -1394/09/23

خیر ویزا نمی دهند.

 • شيرين صمدي
 • 12:54 -1394/09/20
باسلام خدمت شما من دو خواهرم در كانادا زندگي مي كنند مي خواستم بدون من ٣٨ساله هستم ودو فرزند ٢و٩ساله دارم با دعوت نامه مي تونم به كانادا سفر كنم با حساب بانكي خوب وآيا همسر تكي ميتونه با دعوتنامه با حساب بانكي قوي وجواز كسب وسند زمين به كانادا سفر كنه از طرف خواهرم.ممنون
 • گنجی
 • 12:24 -1394/09/22

بستگی به شرایط دارد ولی متوان برای شما اقدام نمود.

 • مرتضی
 • 10:05 -1394/09/18
با درود واحترامپرونده من با موضوع اسپانسر شیپ از طرف همسرم از فدرال و کبک گذشته و الان در مرحله بک گراند چک در آنکارا میباشد، از طرفی همسرم باردار هستند ود در مونترال تنها، آیا به من ویزای توریستی میدهند؟ یا راهی برای صدور سریع ویزا وجود دارد؟ ممنون از پاسخ کامل شما
 • گنجی
 • 5:09 -1394/09/19

شاید. ولی برای پرونده خود نامه نگاری کنید تا پروسه به تعویق نخورد.

 • Mr
 • 12:12 -1394/09/18
سلام من ٦ ويزا شينگن و ١ ويزا امريكا و در حال حاضر شينگن يكساله دارم ايا بدون دعوت نامه توريستي ميتونم ويزا كانادا بگيرم مرسي
 • گنجی
 • 2:14 -1394/09/18

بدون دعوتنامه  شانس کمی دارید باید هدف از سفر مشخص شود.

 • رضوى
 • 4:50 -1394/09/13
سلام من و دو فرزندم و خانمم قصد داريم ك ويزاى توريستى كانادا بگيريم.با توجه ب شغل من ك مدير عامل شركتى هستم با پانصد نفر نيروى كارگرى و همچنين دارايي ملك و غيره ك بيش از ٥ميليون دلار كانادا ارزش دارد بتوانم موفق شوم ؟
 • گنجی
 • 3:03 -1394/09/14

اگر سابقه سفر خوب به کشورهای معتبر داشته باشید به شما ویزا می دهند ولی به خانواده تضمینی نیست. برای اطمینان باید مهاجرتی اقدام کرد.

 • احمدرضا
 • 11:35 -1394/09/08
با سلام و خسته نباشيد، بنده ويزاي تحصيلي و مولتي انگلستان و ويزاي شينگن فرانسه رو دارم و همينطور همسرم، مدارك مالي و شغلي هم به نام خودم دارم، شرايط گرفتن ويزاي توريستي براي خودم و همسر چند درصد هست، با تشكر
 • گنجی
 • 7:07 -1394/09/10

بیش از 35 سال باشید و همسرتان در ایران بماند شانس بالاتری دارید.

 • عباس جواهری
 • 11:00 -1394/09/08
با سلام خدمت آقای گنجی عزیز، عضو هیئت علمی دانشگا ه هستم و برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه به دانشگاه guelf دعوت شده ام و مجوز LMIA را هم دارم و باید برای گرفتن ویزا اقدام کنم. از طرف دیگر برادرم دارای پاسپورت کانادایی و 24 سال است که در آنجا شاغل است ، به همراه همسر کانادایی اش شغل دولتی دارند. چگونه میتوانم برای خودم و همسرم و 2 دختر11 و 17ساله ام برای این مدت 6 ماه ویزا بگیرم. برادرم آمادگی ارسال دعوت نامه را دارد.
 • گنجی
 • 7:07 -1394/09/10

متاسفانه به همه شما ویزا نمی دهند .

 • بهناز
 • 6:34 -1394/09/03
با سلام خدمت شما .ما حدود 25 سال است که مقیم کانادا هستم.آیا خواهرم را می توانم همراه شوهر وپسرش از طریق ویزا توریستی دعوت کنم.با توجه به اینکه شوهر خواهر من یک شرکت بزرگ صادراتی و حساب بانکی خوب هم دارند.می خواستم بدونم آیا شانس قبولی دارن یا نه.خیلی ممنون میشوم جواب بدهید.سپاسگذارم
 • گنجی
 • 1:16 -1394/09/03

بله، ولی ممکن است به فرزند یا همسرشان ویزا ندهند.

 • شیلا اسدی
 • 9:35 -1394/09/02
سلام شیلا هستم 26 سالمه و مقیم کشور ایتالیایی هستم ولی سیتی زن نیستم و پاسپورت ایتالیایی ندارم.برادرم سیتی زن کانادا هست امسال موفق شدم بالاخره ویزای توریستی کانادا بگیرم ولی من قصد دارم دق کانادا بمونم. آیا پس ار ورودم شانسی دارم؟ چون دو ایتالیا تنها هستم و سایر اعضا خانواده ام ایران هستن و آنها همان قصد مهاجرت به کانادا آز طریق فامیلی را دارند
 • گنجی
 • 1:11 -1394/09/03

اگر کار یکساله فول تایم داشته باشید.

 • جواد عباسیان تبار
 • 1:09 -1394/08/26
سلام آقای گنجی من می خواهم 15 روز بروم کانادا می خواستم درخواست ویزای توریستی کانادا بدم در ضمن من تازه رفته بودم امریکا و ویزای من 3 ماه بود که فقط 20 روز آن در خاک آمریکا بودم و زود برگشتم و ویزای شینگن هم داشته هم می خواهم درخواست بدم آیا به مشکل بر نمی خورم ممنون
 • گنجی
 • 3:07 -1394/08/27

مشکلی وجود ندارد.

 • نگین
 • 9:18 -1394/08/24
سلام من ماه سوم بارداری هستم و برای زایمان می خوام برای خانوادم دعوت نامه ارسال کنم. از چه زمانی باید درخواست ارسال کنم؟ و اگر لینکی برای مدارک مورد نیاز هست، لطفا ارسال بفرمایید. آیا فقط برای یک نفر می تونم درخواست بدم یا برای پدرم و خواهرم هم می تونم؟
 • گنجی
 • 5:40 -1394/08/24

از 3 ماه قبل از زایمان باید اقدام کنید فقط به پدر و مادرتان ویزا می دهند.

 • احمد
 • 3:01 -1394/08/22
با سلام خدمت اقاي گنجي من جوان ٢٦ ساله هستم برادرم در كانادا زندگي ميكنه ولي هنوز پناهنده نشده براي پدر مادر و من دعوت نامه ويزاي توريستي فرستاده پدر مادرم وضع مالي خوبي دارن سنشون بالاست من هم در دو شركت كار ميكنم با حقوق بالا و حساب بانكي خوب ميخواستم ببينم سفارت ممكنه درخواست ما رو قبول كنه همه مداركم كامله ممنون از شما
 • گنجی
 • 3:20 -1394/08/23

خیر، شانس کمی دارید.

 • نيك بخت
 • 2:07 -1394/08/18
با سلامدوستي دارم كه حدوداً 13 سال است در كانادا مي باشد ميخواهم از طريق ايشان درخواست ويزاي توريستي براي خود ، همسر و فرزند براي تعطيلات عيد 95 بدهم آيا امكان آن وجود دارد و بايستي جكاري انجام بدهم باتشكر
 • گنجی
 • 6:10 -1394/08/18

برای ویزای توریستی باید مدارک کاملی ارائه دهید که به ایران بازمی گردید.

 • هدا
 • 4:52 -1394/08/18
من در بصورت توریستی در کانادا هیتم . آیا امکان تبدیل ویزایم به تحصیلی امکان دارد؟
 • گنجی
 • 6:01 -1394/08/18

خیر.

 • صنم
 • 12:30 -1394/08/14
با تشکر از پاسختان, یعنی حتی با اینکه همسر بنده سیتیزن هستند و پاس کانادا را دارند ,فرزند ما پاس نمیگیرد؟ لطفا به این سوال هم پاسخ دهید
 • گنجی
 • 12:35 -1394/08/14

اگر ایشان پاسپورت داشته باشند ، فرزند هم مقیم خواهد شد.

 • وحيد
 • 10:10 -1394/08/12
درود بر اقاي گنجي عزيز اينجانب وكيل پايه يك دادگستري و داري سند ملكي و دعوتنامه و حساب بانكي به مبلغ صد ميليون يباشم در ضمن ٣١ساله و مجرد هستم و ويزا شينگن هم يكي رفتم .ايا شانسي براي ويزا توريستي كانادا دارم؟
 • گنجی
 • 11:27 -1394/08/13

باید دلیل مشخصی برای بازدید کانادا داشته باشید.

 • صنم
 • 10:17 -1394/08/12
با سلام،همسر بنده سيتيزن كانادا هستند ولي ما در ايران زندگي مي كنيم، برادر ايشان ساكن كانادا و مقيم هستند، اكنون دو ماهه باردار هستم،تاكنون ويزاي شينگن يا كانادا نداشتم، آيا امكان دريافت ويزاي توريستي از طريق دعوت نامه از برادر همسرم وجود دارد؟ (جهت به دنيا آوردن فرزندم در كانادا،و برگشت به ايران، البته با اظهار به آفيسر كه همسرم با بنده نخواهد بود و بنده به ايران بازخواهم گشت، ارايه سند ملكي و حساب خوب امكان پذير است) با تشكر
 • گنجی
 • 10:43 -1394/08/12

با ویزای توریستی فرزند شما مقیم نخواهد شد و هزینه ها رایگان نیست./ شما باید سریع در خواست اسپانسرشیپ همسر بدهید چون الان شرایط مقیم شدن را دارید.

 • بیتا
 • 10:58 -1394/08/11
ممنون از پاسختونمن و همسرم هردو پزشک و دارای حساب مالی خوب و تا حالا 5-6 ویزای شینگن و 2 ویزای آمریکا گرفتیمآیا شانس ویزای 5 ساله برامون بالا است؟؟ یا همون ویزای معمولی تقاضا کنیم؟؟؟
 • گنجی
 • 10:37 -1394/08/12

معمولی تقاضا کنید.

 • بیتا
 • 9:33 -1394/08/09
من با ویزای توریستی در آمریکا هستمو دعوتنامه کانادا از خواهرم که سیتیزن کانادا هست دارممیخواستم ببینم امکان اینکه از سفارت کانادا در امریکا ویزای 5 ساله بگیرم هست یا نه
 • گنجی
 • 5:54 -1394/08/10

بله ولی کاملا به نظر آفیسر و مدارک شما بستگی دارد.

 • مانا
 • 7:34 -1394/08/09
با سلام و تشکر ،من pr کانادا رو دارم و در کانادا زندگی میکنم.در حال حاضر باردار هستم و میخواستم بدونم با توجه به اینکه همسرم و خودم lay off هستیم میتونم دعوتنامه برای خواهرم بفرستم؟سوال دیگر اینکه با توجه به بسته شدن سفارت کانادا در ایران ،آیا راهی وجود دارد که برای انگشت نگاری از ایران خارج نشوند؟تشکر فراوان
 • گنجی
 • 5:43 -1394/08/10

مشکلی وجود ندارد ولی اولویت ویزای برای کمک به فرد باردار مربوط به پدر و مادر میشود و نه خواهر. / خیر در ایران این امکان وجود ندارد.

 • علی
 • 10:19 -1394/08/02
سلام75 ساله همسرم 70ساله یازنشسته صنعت نفت واکنون مشغولم لیسانس فنی درشیرز زندگی میکنم مسافرت زیادی به اروپا ..روسیه..آسیای شرقی وقیل ازانقلاب به آمریکا داشته ایم وضع مالی مورد تأیید بانک میباشد .آشنا واقوامی در کانادا دارم بدون دعوت نامه برای گردش بک ماهی میخواهم به کانادا بروبم جهت اخد ویزا راهنمایی فرماییدباتشکر فراوان :علیشاهی
 • گنجی
 • 10:48 -1394/08/03

امکان دریافت ویزا را دارید البته باید مدارک را ببینم.

 • وحید
 • 12:31 -1394/08/02
سلام یه سوالی داشتملطفا بفرمایید کسی دعوتنامه نداشته باشه اما شرایط مالی و کاری خوبی داشته باشه باز ریجکت میشه یا داشتنش امتیاز محسوب میشه
 • گنجی
 • 10:46 -1394/08/03

بله، البته داشتن ویزای قبلی آمریکا شرایط را بهتر می کند.

 • رضا
 • 4:26 -1394/08/01
با سلام و درود فراوانهمسر من دانشجوي سال آخر پ اچ تى هستن وبورسيه هم هستند و كار هم مى منند و ماليات پرداخت ميكنند و در حال حاضر در منتريال با ويزاى دانشجوى زندگى مىكنند.ما به تازگى براى ويزاى توريستى اقدام كرديم و ريجكت شدم و دليل ريجكت رو هم نداشتن تعلق خاطر به ايران عنوان كردند آيا اميدى هست براى اعتراض و درخواست مجدد يا بهتره از راه هاى ديگه اقدام كنيم بى صبرانه منتظر كمك شما براى انجام اين امر هستيم
 • گنجی
 • 11:05 -1394/08/03

خیر نمی توانم کاری کرد.

 • س.پ
 • 9:24 -1394/07/30
سلام.من لیسانس گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی رو دارم قصد دارم برای ویزای تحصیلی به کانادا اقدام کنم هیچ مدرک زبانی ندارم.آیا دانشگاهی هست بدونه مدرک زبان ویزا بده
 • گنجی
 • 11:13 -1394/08/03

بعضی از مراکز هستند ولی شانس دریافت ویزا را ندارید.

 • صحرا
 • 1:32 -1394/07/30
سلام،۳۷ سالمه ارشد جامعه شناسی، ۱۰سال دبیر و ۴سال استاد دانشگاه،سند مالکیت دارم حساب بانکی خوبی هم دارم با پسر ۴ساله ام برای ۲ماه ویزای توریستی بریم کانادا ،فامیل هم نداریم،امکانش چقد هست.متشکرم
 • گنجی
 • 10:49 -1394/07/30

ویزا نمی دهند. 

 • سلما
 • 5:51 -1394/07/28
سلام. من ميخواهم إز كانادا برأي خواهرم و پسره ١٠ سالش دعوتنامه بفرستم . خواهرم در ايران مهد كودك رسمي با ٧٠ شاگرد دارد .دايي شوهرخواهرم هم مقيم كاناداست . اگر همزمان دايي شوهرش برأي شوهرش دعوتنامه بفرستد أين امكان هست كه هر سه با هم بتونند بيايند.ممنون إز راهنماييتون
 • گنجی
 • 1:32 -1394/07/28

در سیستم کانادا مشخص خواهد بود که افراد با فامیل چگونه ویزا می گیرند. لذا تاثیری ندارد.

 • امیر
 • 1:13 -1394/07/26
سلامهمسر من یک ماهه باردار هستش ایا راهی وجود دارد که بتوانیم ویزای توریستی بگیریم و قبل از عید به کانادا سفر کنیم و بعد از سه ماع اقامت برگردیمحساب بانکی نسبتا خوبی میتوانم ارایه کنم ، شخص خاصی جهت دعوتنامه نداریم ،اما مطمینا پس از زایمان همسرم که میخواهم در کانادا باشد برخواهیم گشت لطفا اگر راهی دارد بفرمایید
 • گنجی
 • 1:01 -1394/07/26

متاسفانه راهی وجود ندارد که ویزای توریستی بگیرید باید دعوتنامه داشته باشید. / در ضمن به فرزند با والدین دارای ویزای توریستی اقامت نمی دهند!.

 • محمد
 • 6:20 -1394/07/20
سلام شما ميتوانيد دعوت نامه و ويزا توريستي بگيريد براي من ٢٤ ساله ليسانس معماري شغل طلا سازي راه پيشنهادي شما براي رفتن من چيه وهزينه حدودي
 • گنجی
 • 4:34 -1394/07/22

خیر. / روش نیروی متخصص فدرال را مطالعه کنید.

 • مژگان
 • 7:17 -1394/07/19
سلام .وقت بخیر .من لیسانس مامایی بادو سال سابقه کار دولتی و چهارده سال مطب هم اکنون 39سالمه .میخاستم ببینم چگونه میتونم ویرای توریستی برا ی خودمو همسرم و پسر 9سالم ببگیرم.در ضمن میتونم با این ویزا وارد کانادا بشم واونجا فرزندم را دنیا بیارم و به کشور برگردم
 • گنجی
 • 12:10 -1394/07/20

ویزای توریستی باید دعوتنامه و ویزای شینگن و ... داشته باشید، به دنیا آوردن فرزند در کانادا اقامت را شامل نخواهد شد.

 • آزاده
 • 2:07 -1394/07/17
سلام من زنی ۳۰ ساله هستم از طریق defacto spouse پرونده تشکیل دادم رفتم آنکارا بایومتریکس دادم۲ روزه refuse شدم.دلایلشون travel history کم داشتم.family tie in canada نداشتم.نامزدم کانادا دانشجو هستش.پیشنهادتون برام چیه که بتونم برم پیشش؟!
 • گنجی
 • 7:48 -1394/07/19

باید عقد رسمی کنید و اسپانسرشیپ همسر برایتان اقدام کنیم.

 • سارا
 • 10:31 -1394/07/17
سلام.خانمي هستم مجرد ٢٤ساله.سندي به نامم نيست ولي ٧٠٠-٧٠٠ م تومان تو حسابم پول دارم.يه شريك تجاري تو مونترال دارم كه ميخوام برم با ايشون يه قرارداد كلي بنويسم و چون تجربه ي اولم هست ميخوام با ايشون اشنا بشم اگه ايشون بخوان برام دعوتنامه بفرستند مشكلي نيست؟بقيه ي موارد هم همه رو ميتونم كامل كنم.متشكرم
 • گنجی
 • 7:41 -1394/07/19

باید دعوتنامه قوی ای بفرستند.

 • عبدالرضا
 • 11:39 -1394/07/13
ممنون از شما.باید اضافه کنم مادرم بالای 74 سال سن دارن و من تنها فرزند ایشون هستم و ویزای شنگن من که ماه گذشته کرفتم از سویس و مهر ورود و خروج از وین خورده غیر از سویس با این ویزا به سه کشور مطرح و مهم اروپایی هم رفتم ولی متاسفانه درج نمیشه .
 • گنجی
 • 10:33 -1394/07/14

در هر صورت امکان اقدام برای شما داریم.

 • آتنا
 • 11:37 -1394/07/13
سلام پیرو سوالی که از بنده پرسیدید نخیرمتاسفانه ویزای امریکا و اروپا ندارم فقط ویزای کشورهای اسیایی
 • گنجی
 • 8:10 -1394/07/13

شانس کمی دارید.

 • عبدالرضا
 • 10:41 -1394/07/13
با عرض سلام به شما اینجانب37 ساله مجرد و لیسانس کشاورزی پدرم بر اثر بیماری سرطان اخیرا فوت کرده است.دختر خاله ام که مهندس مکانیک و در شرکت خصوصی کانادایی با حقوقی بالای شش هزار دلار کار میکند و همسرش هم کانادایی و او هم مهندس است با همین میزان حقوق که میخواهد برای من و مادرم دعوتنامه بفرستد.مادرم دوبار در سال 2003و2004 ویزا گرفت ولی یکبار به دلیلی رفت و سند مالکیت دارد.من اما سابقه بیمه تامین اجتماعی بالای شش سال دارم و در پاسپورت پنج سال گذشته ویزا و مهر ورود خروج یکبار روسیه و دوبار بلغارستان وترکیه و پاسپورت جدید تا ششماه دیگه اعتبار داره یکبار بلغارستان ویکبار روسیه و ویزای یونان رودوس و اخیرا ویزای شنگن سویس دارم که باید عوض بشه این پاسپورت آیا به نظر شما من واجد شرایط دریافت ویزای توریستی یا مولتی 5ساله هستم با اینکه سند مالکیت ندارم.با تشکر
 • گنجی
 • 8:05 -1394/07/13

مادرتان امکان دریافت ویزا را دارد. / شما باید مدارک مالی قوی نشان دهید. البته تاهل نیز دلیل خوبی است اگر همسرتان همراه شما نباشد.

 • آتنا
 • 1:06 -1394/07/09
سلام,من دانشجوی ارشد روانشناسی و دارای شغل و ملک و31ساله هستم و همسرم 34ساله و با درآمد بالا و همچنین دارای ملکهای باارزش زیاد از برادرشوهرم دعوتنامه داریم میخواستم بدونم شما میتونید واسیه ما ویزای توریستی بگیرید؟
 • گنجی
 • 7:48 -1394/07/11

بله، ویزای معتبر امریکا، اروپا و ... قبلا داشته اید؟

 • مهدي
 • 11:31 -1394/07/05
سلام، دانشجوي دكتري حقوق هستم و سابقه سفر به امريكا و دو شنگن مولتي ٢ و ٣ ساله دارم براي سفر تفريحي نياز به دعوت نامه دارم؟
 • گنجی
 • 6:31 -1394/07/06

بله.

 • سعید
 • 10:03 -1394/06/31
من ۵۰سالم کارمند شرکت خصوصی ۲۰۰۷ویزای انگلیس توریستی و سه ویزای شینگن از فرانسه ۲۰۱۰ و۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ دارم برای گردش میتونم برم کانادا.تشکر
 • گنجی
 • 4:53 -1394/07/02

اگر دعوتنامه از دوست یا فامیل در کانادا داشته باشید می توانیم برای شما ویزا بگیریم.

 • Farnaz shahradnia
 • 8:38 -1394/06/27
سلام من ٢٦ ساله و متاهل هستم سند ملكي به نامم هست.شاغل هستم،١٠٠ ميليون تومان در حسابم دارم.دخترخلم برام دعوتنامه بده،شانسم براي ويزا چه قدره؟و اينكه غير از آنكارا جاي ديگه اي براي انگشت نگاري و ويزا رفت؟
 • گنجی
 • 11:56 -1394/06/28

شانس شما صفر است.

 • محمدرضا
 • 2:43 -1394/06/25
جناب گنجی ضمن عرض سلامبنده یکبار جهت ویزای امریکا در زمان مجردی ریجکت شدم با گذشت 4 سال و متاهل شدن و عضو هیت مدیره شدن شرکت موفق به کسب ویزای تجاری شینگن شدم والان تنها دوستی در کانادا دارم که میتواند به صورت شخصی برای من(بدون همسر) دعوتنامه بفرستد ایا پرونده من جهت ویزای توریستی مثبت است.
 • گنجی
 • 3:14 -1394/06/26

بله، شرایط بهتر است.

 • مجید کرمی
 • 4:42 -1394/06/24
سلام و عرض ادبآیا از کانادا برای دوستان میتوان دعوتنامه فرستاد؟
 • گنجی
 • 12:42 -1394/06/25

بله، مشکلی وجود ندارد.

 • mona
 • 11:02 -1394/06/24
آیا با دعوتنامه خواهرم که اقامت کانادا دارد من همسر و پسرم ( هر سه عضو خانواده باهم ) امکان مسافرت داریم ؟ ضمن اینکه مشکلی بابت تامین مالی نداریم و هردو کارمند رسمی دولت هستیم
 • گنجی
 • 12:49 -1394/06/24

خیر.

 • امیر قلیزاده
 • 11:04 -1394/06/22
کسی که دعوتنامه داره کجا باید مراجعه کنه؟ایا در تهران سفارت هست؟
 • گنجی
 • 6:01 -1394/06/23

کانادا در ایران سفارتخانه ندارد.

 • مهدي
 • 5:22 -1394/06/15
سلام من كارمند رسمي و 46 ساله و مجرد هستم خواهر و خوهرزاده من مقيم كانادا ميباشند از آنجا كه خواهر زاده من شغل خوب و همسر كانادايي دارد براي من يك دعوتنامه توريستي فرستاد كه بعد از انگشت نگاري در اواخر ارديبهشت ماه جواب رد دادند و علتش وضعيت ضعيف مالي نوشته بودند حالا بعد از حدود 4 ماه مشكل مالي را برطرف كردم ميخواستم ببينم ميتوانم دوباره اقدام كنم يا بايد مدتي صبر كنم و اگر اقدام كنم باز نياز به انگشت نگاري دارم يا نه با تشكر
 • گنجی
 • 3:52 -1394/06/16

بله، الان می توانید اقدام کنید. / باید دوره برای انگشت نگاری اقدام شود.

 • حسين
 • 5:56 -1394/06/12
با سلام من اقامت دائم كشور استراليا را دارم و الان ساكن ايران هستم ايا براي ويزا توريستي از سفارت كانادا مي توانم در خواست كنم متشكر
 • گنجی
 • 5:08 -1394/06/12

اگر پاسپورت استرالیایی دارید ویزا نمی خواهید ولی اگر کارت اقامت دارید، باید ویزا درخواست کنید.

 • بابک
 • 1:39 -1394/06/07
با سلام.بنده ۳۷ساله و مجردلیسانس کامپیوتر..اقدام کردم و دعوت نامه علمی برای شرکت در کنفرانس گرفتم..اینجا هم کارشناس یک شرکت بیمه میباشم..چقدر احتمال دادن ویزا وجود دارد
 • گنجی
 • 2:14 -1394/06/08

باید مدارکی را نشان دهید که حتما بعد از کنفرانس به ایران برمی گردید.

 • ساناز
 • 3:42 -1394/06/06
سلام. من فوق ليسانس شيمي هستم. ٢٨ سالمه مجردم و ٢ ساله كه مشغول به كار در پزشكي قانوني هستم به عنوان كارشناس آزمايشگاه.، و كارشناس آزمايشگاه پاتولوژي در يك آزمايشگاه خصوصي به صورت پاره وقت هستم،. سابقه بازيگري دارم و دو تا مقاله در كنگره داخلي دادم، پدرم اقامت قزاقستان دارد و بازرگان است ولي سند ملكي به نام خودم ندارم، آيا با دعوت نامه عمه از كانادا براي ويزا توريستي موافقت ميشه؟
 • گنجی
 • 1:58 -1394/06/08

متاسفانه خیر، ویزا نمی دهند.

 • فاطمه
 • 2:09 -1394/06/03
سلام . برای فرستادن دعوتنامه نوع اقامت کانادا مهمه؟بعد از چند ماه بودن در کانادا میشه دعوتنامه فرستاد؟ممنون
 • گنجی
 • 9:46 -1394/06/03

بله، امکانپذیر است ولی دلیل دعوت از آن مهمتر است معمولا بعد از چند ماه ورود به کانادا دلیل قانع کننده ای برای دیدار باید داشته باشید.

 • مه سیما
 • 4:17 -1394/05/31
منظور از مدارک شغلی و کاری چیه.. مثلا دعوتنامه از کانادا برای یه دختر بیکار یا خانه دار بفرستن مشکل پیش میاد؟؟؟
 • گنجی
 • 6:03 -1394/06/01

خیر، به هیچ وجه ویزا نمی دهند.

 • فریبا
 • 10:50 -1394/05/26
سلام من از همسرم جدا شده ام و یک پسر ۸ ساله دارم برادرم در کانادا اقامت دایم دارد میتوانم برای ویزای توریستی اقدام کنم
 • گنجي
 • 12:32 -1394/05/26

بله ولي به فرزندتان خيلي سخت ويزا مي دهند يعني شانس كمي دارد.

 • کتایون
 • 5:43 -1394/05/20
سلام. من سی سالمه. مجردم. لیسانس زبان انگلیسی دارم.و شرایط مالی مناسبی هم ندارم. اگر یکی از فامیل های مادرم که چند ساله مقیم کاناداست برای من دعوتنامه بفرسته من می تونم برای مدت کمی برم پیشش؟؟
 • گنجی
 • 1:25 -1394/05/21

خیر.

 • علیزاده
 • 12:42 -1394/05/19
با درود خدمت شما ، من یک دعوت نامه بیزینس دارم برای کانادا ، میخواستم ویزای مالتی بگیرم ، خودم فرمها رو پر کردم ولی سوالاتی واسم پیش آمد که امکان هست راهنمایی کنید.واسه ویزای مالتی باید مدت اقامت را بالاتر از 6 ماه انتخاب کنم.و اینکه در کدام قسمت من پرینت بانکی و اسناد ملکی رو اتچ کنم ؟ آیا همراه با مدارک پروانه کسب یک جا اپلود کنم؟
 • گنجی
 • 9:19 -1394/05/19

باید قرارداد ببندید.

 • معنا
 • 1:31 -1394/05/19
سلام.٢٦ ساله هستم،متاهل،صاحب يك دختر يكساله. مادرم سالهاست در كانادا زندگى ميكند و وضعيت شغلى و مالى بسيار خوبى دارد. اگر بدون همسرم براى ويزاى توريستى اقدام كنم چقدر شانس دارم؟! سهام شركت و ملك و بيمه هم دارم.
 • گنجی
 • 1:51 -1394/05/19

باید یکسری نکات رعایت شود ولی قابل انجام است.

 • پدرام
 • 9:36 -1394/05/18
با سلام، اینجانب 34 سالم است، خواهرم از کانادا دعوت نامه ارسال کردم ،مدارک اشتغال به کار و تحصیل و سند خانه و اجاره نامه و گردش حساب داشتم و از حسابهای بلند مدت گواهی بردم ولی متاسفانه رد شدم آیا می توانم اعتراض کنم تاثیر
 • گنجی
 • 1:48 -1394/05/19

خیر. اعتراض قبول نمی کنند./ مدارک ویزای توریستی فرمت یکسانی ندارد و برای هر فردی متفاوت است. نقش وکیل اینجا پر رنگ میشود.

 • روزبه
 • 6:56 -1394/05/17
سلام خواهرم مقیم کاناداست .عمل دیسک کمر دارد .با توجه به وابستگی ما به هم .ایا موفق به اخذ ویزا میشوم؟شرایط من : 30ساله -متاهل هستم ویک فرزند در راه هم دارم .سند ملکی ندارم.70ملیون در حساب بانکی دارم.قبلا ویزای استرالیا گرفتم که به دلیل مریضی مادرسفر نکردم.خودم و همسرم شاغل هستیم .درآمد 4500000 تومان .ممنون میشم در صد قبول شدنم را بگویید.
 • گنجی
 • 8:38 -1394/05/17

شرایط شما خوب است نامه بیمارستان خواهرتان را ضمیمه مدارک کنید.

 • بهروز
 • 6:27 -1394/05/15
سلام، من برای ویزای تحصیلی اقدام کردم و ریجکت شدم، گفتن قانع نشدن که من بعد از اتمام تحصیل کانادا رو ترک میکنم، تنها دلیلشون همین بود، چه جوری این شکشون رو بر طرف کنم؟
 • گنجی
 • 8:53 -1394/05/17

حداقل باید 5 مورد اساسی را در پرونده شما درج می کردید. باید کل پرونده شما را مطالعه کنم تا نظر نهایی بدهم. از وکیل تان نیز می توانید سوال کنید.

 • وحيد
 • 12:23 -1394/05/14
سلام وحيد هستم ٣٠ ساله داراي سابقه كار وموقعيت شغلي خوب در ايران و سابقه بانكي خوب مي خواستم بدون در صورت ثبت نام در يك دوره آموزشي مرتبط با رشته تحصيلي در كانادا كه كمتر از ٦ ماه است واجد شرايط گرفتن ويزاي توريستي هستم
 • گنجی
 • 5:19 -1394/05/14

خیر.

 • نرگس
 • 12:21 -1394/05/12
سلام با تشکر از شما من 53 سالدارم پدر و مادر و خواهر و برادر م 25 سال هست که کانادا هستن سال 2002 برام دعوتنامه فرستادن ولی رد شدم امسال دختر داییم که تمکن مالی بسیار خوبی داره برام دعوتنامه فرستاده در ضمن پدرم 85 سالشه و ناراحتی قلبی داره براش نگرانم و دوست دارم بببنمش آیا بنظر شما اینبار موفق میشوم از راهنمایی شما متشکرم.
 • گنجی
 • 12:03 -1394/05/13

شرایط شما خوب است باید ویزا بدهند.حتما نقص پرونده زیاد داشتین.

 • Zahra
 • 8:16 -1394/05/12
سلام. من ویزای تحصیلی از کانادا دارم. پدر و مادرم وضعیت مالی متوسط دارن و ایران خونه دارن. می خواستم بدونم بعد از یک سال از موندنم توی کانادا چقدر احتمالش هست اونا بتونن ویزای ویزیت بگیرن؟
 • گنجی
 • 11:54 -1394/05/12

امکانش زیاد است.

 • سارا
 • 5:16 -1394/05/09
سلام . خواهر من الان شهروند كانادايي به حساب مياد و من به صورت انلاين براي يك استارت اپ كانادايي كار ميكنم . اگر خواهرم برام دعوتنامه بفرسته و از شركت هم برام نامه بفرستن براي يك دوره ٥ ماهه ، ويزاي توريستي ميدن ؟ مجردم ، ٢٦ سالمه ممنون
 • گنجی
 • 8:10 -1394/05/09

بله، باید نامه شرکت کانادایی خیلی قوی با تقبل تمام هزینه ها باشد.

 • آریانا
 • 12:35 -1394/05/08
از روز شنبه( اول ماه اوت) دولت فدرال آماده پذیرش فرمهای تاییدیه الکترونیکی سفر یا eTA از سوی افرادی است که قصد سفر هوایی به کانادا را دارند.افرادی که قصد سفر دارند بایستی تا روز 15 مارس مدارک خواسته شده (شامل جزییات بیوگرافیک ، پاسپورت و سابقه کاری و خانوادگی)را به همراه فرم تکمیل شده به بخش ویژه وب سایت مهاجرت کانادا برای صدور eTA تحویل داده باشند و در غیر این صورت از این تاریخ به بعد از ورودشان به کانادا ممانعت به عمل خواهد آمد. من اینو تو یه سایت خوندم، آیا ایرانی ها هم باید انجام بدهند؟؟؟
 • گنجی
 • 6:52 -1394/05/09

خیر، این مربوط به کشورهایی است که نیاز به اخذ ویزا در هنگام ورود به کانادا ندارند مانند سوییس، که برای مبارزه با تروریسم و حفظ امنیت کانادا و آمریکا این قانون بنا نهاده شده، لذا روال مسافران ایرانی مانند گذشته است.

 • ماندانا
 • 10:32 -1394/05/06
سلام به من كه سى و نه ساله هستم و دو پسرم ويزاى مولتيپل تا پايان مدت اعتبار پاسپورت به كانادا داده اند مى توانم اولين سفرم تابستان سال ديگر باشد يا بايد اولين سفرم كمتر از شش ماه از شروع ويزا باشد؟
 • گنجی
 • 5:01 -1394/05/07

بله، میتوانید.

 • ندا
 • 7:31 -1394/05/06
سلام . من ٣٤ ساله هستم و مجرد. كارمند شركت خصوصي. براي ديدن خواهرم و تولد ٧ سالگي بچه خواهرم ميخوام برم كانادا. وضعيت مالي متوسط دارم و چيزي به نامم نيست. ايا احتمال اخذ ويزا دارم؟!
 • گنجی
 • 4:50 -1394/05/07

متاسفانه شانس کمی دارید. حتما باید سوابق مالی خوب، ویزای معتبر مانند شینگن و سند به نام داشته باشید.

 • فرید
 • 12:44 -1394/04/27
من وهمسرودخترم ازیک کشوراروپایی درخواست ویزای توریستی کاناداکردیم چقدرامکان وجوددارد.در ضمن توانایی مالی وبیزینس من قوی وفعال است.
 • گنجی
 • 5:44 -1394/04/28

من اطلاعات آمریکا و کانادا را دارم.

 • ریحانه
 • 8:33 -1394/04/22
سلام . دختر نه ساله من به همراه پدرش در کانادا زندگی می کنند.حدود یکسال و نیم پیش رفتند. من چطور می تونم به دیدن دخترم برم؟ کارمند رسمی دولت هستم . 38 ساله .و اینکه راهی هست من بتونم اقامت کانادا بگیرم ؟ فوق لیسانس زبان و ادب فارسی دارم گرایشم جامعه شناسی زبان هست که متاسفانه در ایران نیست
 • گنجی
 • 8:51 -1394/04/22

اگر طلاق گرفته اید می توانید ویزای توریستی بگیرید که لازمه آن ارسال دعوتنامه از کانادا است. /  اگر ازدواج شما پابرجا است که اتوماتیک مقیم کانادا هستید.

 • مژگان
 • 1:40 -1394/04/20
سلام خواهرممقیم کانادا هستن برای مادرم دعوت نامه میفرسته برای تابستان سال اینده. سوالم اینه که پسرمن هم میتونه همراه مادرم به کانادا دعوت بشه ؟ پسرم 10 سالشه. لطفا زودتر بهم جواب بدید که اگر جواب مثبته اقدام کنن و براش دعوت نامه بفرستن
 • گنجی
 • 8:56 -1394/04/21

خیر. امکانپذیر نیست.

 • مهدی
 • 9:09 -1394/04/20
سلام من برای برنامه سرمایه گذاری منیتوبا اقدام کردم و اطلاعات رو در EOI ثبت کردم ، میخوام برای افزایش شانس مسافرت اکتشافی به منیتوبا داشته باشم ، بدون دعوت نامه باید از کدام نوع ویزا استفاده کنم ، متاهل ، 1 فرزند ، شاغل با بیزنس فعال
 • گنجی
 • 8:51 -1394/04/21

امکان دریافت ویزا وجود ندارد. / ضمن عقد قرارداد می توانیم برای شما دعوتنامه ارسال کنیم.

 • مریم
 • 1:20 -1394/04/15
سلام من در حال حاضر ویزای دانشجویی استرالیا دارم که مارچ ۲۰۱۶ تموم میشه. دوست دارم قبل از تموم شدن ویزام به صورت توریستی برم کانادا و مجدد برگردم استرالیا که برای اقامت اقدام کنم. به نظر شما شانسی دارم ؟ ۳۲ سال سن دارم و پرستاری خوندممرسی
 • گنجی
 • 11:19 -1394/04/15

اگر مدارکی داشته باشید که مشغول به تحصیل هستید و باید زود برگردید و یک نفر برای شما از کانادا دعوتنامه بفرستد امکانپذیر است.

 • نازلی
 • 6:15 -1394/04/14
با سلام و خسته نباشيد. دیدار از کانادا امتیازی برای روش کارآفرینی محسوب میشه.آیا این دیدار می تواند با همسر و فرزندان باشد?یا حداقل با همسر?
 • گنجی
 • 4:51 -1394/04/15

بله امتیاز دارد به شرطی که با هماهنگی با آفیسر مهاجرت آن استان باشد و مدارک مورد نیاز آنها تکمیل شود./ با همسر هم می شود.

 • سلنا
 • 12:07 -1394/04/10
با سلام ، سوالي داشتم من pr دارم و در حال اقدام براي اسپانسرشيپي براي همسرم هستم ، ايا اگر در اين مدت ايشان براي كار به سليمانيه عراق بروند ، براي پرونده مهاجرتي ايشان امتياز منفي منسوب ميشود يا نه ؟ با تشكر
 • گنجی
 • 5:06 -1394/04/12

خیر، مشکلی پیش نخواهد آمد.

 • منصوره
 • 6:03 -1394/04/05
سلام من و خواهرم هر دو پذیرش دکترای واترلو را امسال دریافت کردیم و ماه آینده به کانادا خواهیم امد و سوال من این است که آیا میتوانیم پدر و مادر خود برای شش ماه در سال به کانادا دعوت کنیم پدر و مادرو شصت ساله هستند و از لحاظ مالی می توانند ضمانت خرج و مخارج خود را داشته باشند!ممنون میشویم اگر یوال ما رو پاسخ دهید!
 • گنجی
 • 5:38 -1394/04/07

امکانپذیر است مدارک زیادی باید تهیه کنید ولی حداقل چند ماه از ورود شما باید بگذرد تا دلیل منطقی برای دیدن پدر و مادر باشد.

 • زهرا حجازي
 • 9:49 -1394/03/30
سلام من ٢٨ سال همسرم٣٢ سال و دخترم ٩ ماه براي ويزاي توريستي أقدام كرديم، من گواهي اشتغال به كار وتحصيل و همسرم پرونده قوي مالي در بانك داره و دعوتنامه از خواهر شوهرم داريم، به نظر شما آيا به ما ويزا ميدهند؟
 • گنجی
 • 12:17 -1394/03/31

ویزای توریستی شرایط دیگری مانند مدارک دعوت کننده دارد در ضمن خانوادگی سخت ویزا می دهند. به هر حال چون پرونده شما را کامل ندیدم نمیتوانم نظر قطعی بدهم.

 • vahid
 • 1:21 -1394/03/29
با سلام خسته نباشید من یه سوال دارم کارمند رسمی دولت هستم با وضیعت مالی خوب من یه دوستی دارم که شهروند کانادا هستش ایا با دعوتنامه ایشان من میتونم ویزا بگیرم ممنون میشم بهم بگید باتشکر
 • گنجی
 • 12:00 -1394/03/31

بله، اگر ایشان شرایط مالی خوب در کانادا داشته باشد و شما مدارک کافی نشان دهید که بعد از ویزای توریستی به ایران برمی گردید می توانید اقدام کنید.

 • میلاد
 • 10:29 -1394/03/20
با سلام...یک شرکت صادرات و واردات معتبر کانادایی برایم دعوتنامه بیزینسی ارسال کرده و من هم مدارکم را تحویل دادم و منتظر برای انجام انگشت نگاری هستم...بنظر شما امکان ریجکت شدن وجود دارد؟کارها از طریق وکیل مهاجرت در خود کانادا انجام میشود
 • گنجی
 • 5:06 -1394/03/21

اینطور نمی توانم قضاوت کنم باید کل پرونده را داشته باشم. از وکیل خود سوال کنید.

 • مهدی
 • 8:03 -1394/03/11
با عرض سلام وخسته نباشید.همسر من دعوتنامه از دانشگاه کانادا به مدت ۶ ماه دریافت کرده است آیا من هم میتوانم به همراه همسرم با ویزایی توریستی به کانادا برم ممنون میشم جوابمو بدید وبرایم ارسال کنید
 • گنجی
 • 7:29 -1394/03/12

خیر، ویزا به شما نمی دهند.

 • هایده
 • 11:16 -1394/03/05
با سلام به آقای گنجیمن یک دعوت نامه از دوستم برای ویزیت به تاریخ 24 اپریل دارم که بیشتر از یک ماه گذشته چون هنوز مدارکم تکمیل نشده مایلم بدانم مهلت اعتبار دعوتنامه چقدر است که اگر منقضی شده دیگر اقدام نکنمسوال دوم اینکه بعد از طی مراحل و گرفتن ویزا ظرف چه مدت باید وارد کانادا شوم اگر ویزای مولتیپل بدهند میتوانم سال دیگر استفاده کنم؟ لازم به ذکر است در دعوتنامه زمان ویزیت دو ماه همین تابستان قید شدهقبلا از شما شپاسگذارم
 • گنجی
 • 11:21 -1394/03/08

دعوتنامه شما دارای تاریخ ورود است؟ /زمان شروع ویزا برای هر فرد متفاوت و بستگی به پرونده و هدف از ورود دارد./ بله می توانید. / 

 • بنفشه
 • 1:24 -1394/03/05
سلام.من و همسرم سال2011ار سفارت کانادا در ایران جهت دیدار خواهرم وخانواده او ویزاگرفتیم به کانادا رفتیم و به موقع بازگشتیم .در حال حاضر پدر و مادرم از طریق خواهرم موفق به اخذ اقامت شده اند .ایا من میتوانم ویزا 5 ساله بگیرم.دو فرزند بالای 18 سال دارم که در ایران زندگی میکنندوخودم بازنشسته دولت هستم .
 • گنجی
 • 3:37 -1394/03/05

خیر، قوانین از 2011 تغییراتی زیادی کرده است. /  ولی می توان برای شما ویزای توریستی گرفت.

 • منصوره
 • 2:13 -1394/03/02
آیا برای ویزای توریستی آزمایش مدیکال الزامی هست؟
 • گنجی
 • 8:54 -1394/03/03

خیر.

 • alireza
 • 9:54 -1394/02/31
من دعوتنامه کانادا از فامیل +نامه بانکی قوی +بیزینس خوبی با سابقه 5 ساله دارم ولی ویزای کانادا ام 2 بار رد شده است، سن من 39 سال است، چه کار باید انجام دهم تا بتوانم ویزا بگیرم؟ آیا شما به عنوان وکیل کانادایی می توانید برایم ویزا بگیرید؟ مشکل مالی هم ندارم.
 • گنجی
 • 4:42 -1394/03/01

حتما نیاز به مدارک بیشتری دارید تا قبول شوید. لیست مدارک ویزای توریستی کانادا برای هر فردی نسبت به شرایطش متفاوت است/ می توانیم برای شما اقدام کنیم لیست مدارک مربوط به پرونده شما بعد از قرارداد با موسسه ما ارائه می شود . سعی میکنیم از جانب وکیل رسمی پرونده قوی برای شما ارسال کنیم.

 • نیما
 • 7:45 -1394/02/27
با سلام و درودمن به مادرم ویزای مالتی پل 5 ساله دادن میخواهم بدونم با داشتن این ویزا چند وقت میتونن پیش ما بمونن؟ در یک سایت خوندم که حداکثر سالی 6 ماه میتونن بمونن آیا این درسته؟اگه بخواهن یکسال پیش ما بمونن میشه الان اومدن پیش ما و بلیط برگشتشون برای یکسال دیگست. اگه ما رو راهنمایی کنین ممنون میشمممنون از همه محبت های شما
 • گنجی
 • 4:38 -1394/02/28

حداکثر در هر بار ورود کمتر از 6 ماه. 

 • آزاده
 • 11:48 -1394/02/27
سلاممن میخواستم بدونم آیا دعوتنامه هایی که از طرف خویشاوندان برای ویزای توریستی ارسال میشه تاریخ اعتبار دارد؟منظورم اینه که اگر از تاریخ ارسال دعوتنامه بیشتر از شش ماه گذشته باشه سفارت کانادا ایراد میگیره؟
 • گنجی
 • 4:28 -1394/02/28

بله، دعوتنامه برای فرد با تاریخ مشخصی باید صادر شود کلا فرمت دعوتنامه استاندارد است که ضمن قرارداد از دفتر ما می توانید نمونه آن را داشته باشید.

 • Atousa
 • 1:57 -1394/02/20
با سلام و سپاس از پاسخ شما. برای اخذ ویزای توریستی آیا ماندن همسر در ایران میتواند دلیل کافی برای بازگشت باشد؟ با این شرایط شانسی برای دریافت ویزا میبینید؟ 26 ساله، متاهل، بدون شغل رسمی، با دعوتنامه از طرف برادر با PR.
 • گنجی
 • 1:08 -1394/02/26

دلیل خوبی است ولی سن شما پایین است و آفیسر بسیار سختگیری خواهد نمود.

 • E.A
 • 11:13 -1394/02/11
با سلام پدر و مادر و خواهر کوچک من ویزای مالتیپل 5 ساله کانادا رو دارند و تابستون پارسال هم رفتند و برگشتندو دوباره امسال قصد رفتن دارند میخواستم بدونم چقدر امکان داره من هم بتونم ویزا بگیرم با توجه به اینکه پارسال ریجکت شدم. 2 عمو و یک عمه سیتی زن هم در کانادا دارم. 21 ساله مجرد و دانشجو هستم
 • گنجی
 • 12:31 -1394/02/12

بعید است به شما ویزا بدهند. / باید دلیلی که باعث رد شدن ویزای شما توسط آفیسر اعلام شده را حل کنید.

 • mehrdad ashkan
 • 5:21 -1394/01/04
درود بر شما دوست گرامی .....من در حال حاضر ساکن آلمان هستم و درخواست پناهندگی داده ام .....کارشناس عمران در خصوص سد و نیروگاه هستم .....میخواستم بدونم چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی کانادا و همچنین اقامت در آن کشور رو دارم
 • گنجی
 • 2:56 -1394/01/09

متاسفانه شانسی ندارید چون در کشور آلمان با ویزای معتبر اقامت ندارید.

 • مهاجری
 • 11:34 -1393/12/02
سلاملطفا اگر امکان دارد مراحل اخذ ویزا را بصورت خلاصه بیان نمایید.با تشکر
 • گنجی
 • 1:18 -1393/12/03

ارسال پرونده-انگشت نگاری-پیکاپ ویزا.

 • pariya
 • 6:40 -1393/11/08
با سلاممن با دخترم در هند درس میخوانیم و پسرم در کاناداست برای دیدار او چگونه از هند میتوانیم اقدام کنیم.پسرم فعلا منتظر PR میباشد.
 • گنجی
 • 1:50 -1393/11/09

برای ویزای توریستی دعوتنامه پسرتان+هزینه مربوطه(جزئیات را از دفتر تهران جویا شوید)+پاسپورت را برای دفتر تهران پست کنید.

 • نوشین
 • 10:29 -1393/10/08
باسلام .31 سالمه .مجرد هستم.لیسانس مترجمی زبان دارممن یک بار به کانادا رفتم باویزای توریستی و دعوت نامه و سر موقع برگشتم به ایرانیک سال بعد با ویزای توریستی اقدام کردم ولی ریجکت شدمالان میخوام از طریق شما اقدام کنم برای ویزای توریستیالبته بدون دعوت نامه چون دیکه کسی رو ندارم برام دعوت نامه بفرستهایا میتوانم ویزای توریستی را بگیرم؟لطفا راهنماییم کنید/خیلی نیاز به کمک دارمخواهرو شوهرش اونجا زنگی میکنه و سیتی زن میباشند ولی دعوت نامه نمیفرستد
 • گنجی
 • 10:54 -1393/10/11

بدون دعوتنامه امکان دریافت ویزا کم است.

 • لیلا
 • 12:45 -1393/09/25
سلام با تشکر از وقتی که برای پاسخگویی ما صرف میکنید. برادر بنده از طریق اسکیل ورکر کبک اقدام نموده و هم اکنون مقیم کانادا می باشد. بنده هم به تازگی پرونده خود را گشایش کرده ام. آیا به بنده با شرایط ذیل ویزای توریستی میدهند؟کارمند رسمی بانک - 28 ساله - مجرد - دارای سند ملکیپیشاپیش سپاسگزارم
 • گنجی
 • 4:44 -1394/05/14

سابقه کار همسر تاثیری ندارد. ولی باید مجددا امتیازبندی شوید.

 • شبنم
 • 2:46 -1393/09/02
با سلام.من مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم33 ساله و مجرد.از طریق وکیل رسمی مهاجرت برای اخذ ویزای توریستی اقدام کردم مدارک پرونده ام کامل بود ولی ریجکت شدم وقتی علت را از وکیلم جویا شدم میگوید دلیل خاصی ندارد نظر افیسر این بوده! ایا میتوانم دوباره برای ویزای توریستی اقدام کنم یا شانس خود را از دست دادم؟برای ویزای تحصیلی چطور؟
 • گنجی
 • 4:34 -1393/09/03

آفیسر در ویزای توریستی دلیل رد شدن شما را بیان می کند. / بله می توانید دوباره با رفع دلیل ریجکت شدن خود ، اقدام کنید. / برای ویزای تحصیلی نیز می توانید با داشتن شرایط مجددا اقدام کنید. / مطلبی در سایت، در مورد ویزای توریستی نوشته ام که مطالعه کنید :

چگونه ویزای توریستی کانادا را دریافت کنیم؟

 • حمید
 • 9:03 -1393/08/19
با سلام.آیا مدرک لیسانس غیر انتفاعی که مهر وزارت علوم روش هست برای اقامت نیروی متخصص اعتبار داره؟آیا بعد از ورود به خاک کانادا با مدرک لیسانس غیر انتفاعی میشه جایی استخدام شد؟درکل میخوام بدونم با مدرک غیر انتفایی یا پیام نور آزاد(مدرک غیر دولتی) میشه اونجا کار پیدا کرد یا مشکلساز خواهد بود؟
 • گنجی
 • 5:16 -1393/08/19

مدرک لیسانس غیرانتفاعی یا پیام نور برای مهاجرت قابل قبول است ولی برای کار در کانادا باید شرایط دیگری مانند: (سابقه کار خوب، زبان عالی، رزومه کانادایی و ...) داشته باشید. به بخش "کاریابی" مراجعه کنید که اطلاعات آگهی های هر روز کانادا و نیاز های کارفرما ها را بدانید.

سرمایه گذاری کبککارآفرینیاسپانسرشیپ همسردانشجویینیروی متخصصویزای توریستیکاریابی کانادافرم ارزیابیتماس با ما