آیا برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا، متقاضی جدید می پذیرد

بازدیدکنندگان : 1580 نفر 1399/08/18
آیا برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا، متقاضی جدید می پذیرد

آیا برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا، متقاضی جدید می پذیرد

کانادا بازهم در سال 2021، ازبرنامه قرعه کشی برای انتخاب PGP پدرومادر ها، پدربزرگ و مادربزرگها استفاده می کند.

کانادا در برنامه اسپانسرشیپ2020،  10000نفر از پدر و مادرها و پدربزرگ و مادربزرگها و30000نفر دیگر رادر سال 2021 می پذیرد.
اداره مهاجرت کانادا ،در سال 2021، باردیگر از روش قرعه کشی برای برنامه اسپانسرشیپ پدر ومادر، مادربزرگ و پدربزرگ استفاده خواهد کرد.

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، براساس برنامه جدید آپدیت شده که به عنوان بخشی از برنامه جذب 2020بوده، اعلام کرد که فقط یک دور دعوت نامه برای درخواست برنامه اسپانسرشیپ پدرو مادر، پدربزرگ و مادر بزرگ parent and grandparent sponsorship ارائه خواهد شد.

دوره سه هفته ای ثبت نام آنلاین برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا 2020، در 3نوامبر2020برابر(13/8/99) بسته شد. اداره مهاجرت و شهروندی کانادا حال باید موارد تکراری را حذف کرده، سپس قرعه کشی را انجام دهد، و درخواستها برای دعوت نامه اسپانسرشیپ را ارسال کند. دولت کانادا پیش بینی می کنند که اسپانسرهای پدر و مادرها، پدربزرگ و مادربزرگها زمان کافی برای تکمیل درخواستهای خود قبل از سال 2021 را نخواهند داشت. درنتیجه برنامه های اسپانسرشیپ امسال در پاییز 2020، در اوایل سال 2021 دریافت می شوند.

طبق دستورالعمل، سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا، حداکثر  10هزار برنامه اسپانسرشیپ والدین در سال 2020  می پذیرد. هر پرونده ای که قبل از دسامبر سال 2020 دریافت شود جزئی از 10000برنامه به حساب می آید. در سال 2021، میزان جذب تا 30000 نفر افزایش خواهد داشت. البته این افزایش باهر دستورالعمل بعدی که توسط وزیر مهاجرت ارائه شود ممکن است تغییر کند.

افرادی که تمایل خود به اسپانسر بودن را درسال 2020 ارسال می کنند، اما امسال از آنها دعوت نمی شود، درصورت درخواست مجدد ممکن است سال بعد پذیرش شوند. سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا، درحال پردازش برنامه های اسپانسرشیپ، برای بهبود و اصلاح آنها است. این بدان معناست که برنامه های جدید ارسال شده در هنگام بازگشایی برنامه، در پشت صف برنامه های موجود اسپانسرشیپ قرار می گیرند.
تاریخ شروع برنامه اسپانسرشیپ جدید مشخص نشده است. متقاضیان جدید باید به دپارتمان مهاجرت کانادا اظلاع دهند که می خواهند با دسترس قرار دادن فرم حمایت مالی از پدر ومادر ،پدربزرگ ومادربزرگ خود حمایت مالی کنند. آنها باید نسخه ای از وضعیت اقامت خود درکانادا همراه با فرم آنلاین را آپلود کنند(هنوز این فرم فعال نشده، به محض فعال شدن در تلگرام و سایت گنجی اطلاع رسانی خواهد شد) تا سازمان مهاجرت کانادا موارد ارسال تکراری را شناسایی و حذف کند.

فرم اظهار تمایل به اسپانسرشیپ والدین یک برگه قطعی مهاجرتی نمی باشد بلکه، اداره مهاجرت کانادا بعد از قرعه کشی از بین کل متقاضیان (معمولا صدهزار نفر)  از آنها دعوت می کند تا برای برنامه اسپانسرشیپ (PGP) درخواست دهند.

افراد خوشبختی که بعد از قرعه کشی ایمیل قبولی را در برنامه اسپانسرشیپ والدین دریافت کرده اند، 60 روز فرصت خواهند داشت تا مدارک لازم را پست کنند. توجه کنید این عنوان قبولی قابل انتقال به دیگران نیست و امکان خرید و فروش را ندارد! اگر اداره مهاجرت نتواند اطلاعات قبولی متقاضی را ایمیل کند، نسخه ای از آنرا برای فرد متقاضی به آدرس داخل پرونده پست خواهد کرد.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا