Communications socially ارتباطات اجتماعی

ارتباطات اجتماعی در کانادا

 زبان مردم کانادا

استفاده از اوقات فراغت، بخش مهمی از زندگی محسوب می شود و یکی از موارد لازم و مفید برای تمام مردم در سنین مختلف است. به غیر از گذراندن وقت در محفل خانواده و دوستان، شرکت در فعالیت های بدنسازی و ورزشی و یا حضور در مراسم سرگرم کننده، راه های دیگری وجود دارند که شما می توانید از این راهها، هنگامی که به سر کار یا مدرسه نمی روید و یا در حال انجام وظائف کاری نیستید، آرامش گرفته و از زندگی خود لذت ببرید. برای شرکت کردن در این فعالیت ها، لازم نیست حتما حرفه ای آن کار باشید، فقط کافیست از آن لذت ببرید!

در فرهنگ کانادایی معمولا افراد حول محور  مورد علاقه خود مانند سرگرمی، بازی و سایر علاقه های مشترک، گروه هایی را تشکیل می دهند. با پیوستن به چنین گروه هایی می توانید به زندگی خود غنا بخشیده و به گسترش روابط اجتماعی خود کمک کنید. چنین کاری همچنین می تواند در فراگیری زبان انگلیسی و بسط مهارت های جدید هم به شما کمک کند. این گروه ها، گاهی غیر رسمی هستند و گاهی نیز با برگزاری جلسات منظم هیئت مدیره، به طور رسمی تشکیل می شوند. وقتی گروهی سازماندهی می شود اغلب حق عضویت ناچیزی دریافت می شود تا هزینه های فعالیت گروه را پوشش دهد.

از آنجایی که این گروه ها بدون هیچ گونه پولی و یا با حداقل بودجه کار می کنند، فعالیت های آنها ممکن است بطور گسترده تبلیغ نشود. برای پیدا کردن سازمان ها و گروه های اجتماعی در منطقه خود می توانید از روشهای زیر استفاده کنید:

  •  اخبار روزنامه های محلی و تابلوهای اعلانات را پیگیری کنید.
  •  مرکز اجتماعی یا کتابخانه محلی خود را بررسی کنید.
  •  در وب سایت های شبکه های اجتماعی به دنبال اطلاعات بگردید.
  •  از افرادی که می شناسید در مورد گروه های مورد نظرتان سوال کنید.
     

ایرانیان کانادا ؛ انجمن ها و گروه های ایرانی در کانادا

 بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

انجمن تازه واردین کانادا (اداره نیوکامرز)، ادغام تازه واردین را در جامعه مورد تاکید قرار داده و برای آن ارزش و اهمیت قائل است. این انجمن از طریق برنامه ها و گروه های متعدد به مهاجران جدید کمک می کند تا از طریق گسترش و افزایش محافل اجتماعی خود، حس پذیرش و خوشامدگویی جامعه جدید خود را احساس کنند.

 

کار برای تازه واردین به کانادا

 زبان مردم کانادا

این برنامه بخشی از برنامه ارتباطات اجتماعی اداره نیوکامرز است که خانواده ها و افراد داوطلب جامعه را بر اساس علائق مشترک با خانواده ها و افراد تازه وارد منطبق و آشنا می سازد. داوطلبان معمولا بصورت منظم و در یک دوره زمانی مشخص، در محافل اجتماعی یا کاری خود با همتایان تازه وارد خود دیدار می کنند. روابطی که از طریق این برنامه بوجود می آید، اغلب دوستی واقعی و طولانی مدتی را بین آنها ایجاد می کند.
این برنامه همچنین مراسم مختلفی را بصورت فصلی نیز برگزار می کند که در آن همه داوطلبان و تازه واردان مرتبط، برای انجام یک فعالیت گروهی بزرگ (مثل یک روز تابستانی در کنار ساحل، یک برنامه ورزشی خانوادگی در بهار یا پاییز، و یا برنامه اسکی در فصل زمستان) گرد هم می آیند.
 

سازمان زنان ایرانی

این گروه، زنان شاغل در انجمن، زنان تازه وارد و نیز زنان مستقر در جزیره را برای انجام فعالیت های سرگرم کننده گرد هم می آورد.

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام روش با سن بالای 40 شانس اقامت بیشتری دارد؟

  • اکسپرس اینتری فدرال و استانی کانادا
  • استارتاپ ویزای کانادا با آیلتس5
  • ورک پرمیت با ویزای توریستی ایرانیان
شرکت کنندگان : تن