ارز خارجی صرافی Foreign Currency

ارز خارجی در کانادا و صرافی ها


دلار آمریکا تنها ارز خارجی است که به طور گسترده ای در کانادا مورد پذیرش قرار گرفته است. شما می توانید در اکثر بانکها، نسبت به باز کردن حساب بانکی با دلار آمریکا اقدام نمایید . لازم به ذکر است، نرخ تبدیل دلار آمریکا به دلار کانادا ثابت نبوده و دائما در حال تغییر است .
 

تبدیل ارز آورده شده همراه شما

 

قیمت دلار کانادا صرافی


چنانچه پولی که شما همراه خودتان به کانادا آورده اید ، غیر از دلار کانادا یا دلار آمریکا باشد، ما پیشنهاد می کنیم برای تبدیل آن به بانک و یا تعاونی اعتباری خودتان مراجعه نمایید. اکثر ارزهای خارجی توسط بانک های کانادا جهت تبدیل پذیرفته می شود.
با توجه به اینکه تبدیل ارز بین المللی در کانادا خیلی متداول نیست ، ممکن است فرایند تبدیل چند روز طول بکشد. شما باید ضمن مراجعه به  بانک یا موسسه اعتباری خود ، چگونگی تبدیل ارزهای خارجی غیر از دلار آمریکا را بررسی نمایید. 
شما می توانید برای اطلاع از نرخ روز ، بصورت آنلاین ارزش ارز خود را به دلار کانادا مطالعه نمایید (این فقط برای راهنمایی مناسب خواهد بود، زیرا قیمت تبدیل ارز در بانک با آن قیمت مقداری تفاوت خواهد داشت) :

نرخ حواله دلار کانادا


فرم ارزیابی مهاجرت کانادا موسسه گنجی
www.xe.com

 نکته:


 در اینجا ممکن است  نتوانید نرخ مناسبی برای تبدیل ارزهای بین المللی خود پیدا کنید. لذا بهتر آن است  قبل از حرکت بطرف کانادا ، پول کشور خود را به دلار کانادایی تبدیل نمایید. با این وجود چنانچه ارز کشور خودتان را با خود به کانادا آورده اید، توصیه میشود آنرا برای استفاده در سفرهای آتی به کشور خودتان نگهداری نمایید.

نرخ دلار کانادا

دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

اخبار برگزیده

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
شرکت کنندگان : تن