فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

امتیاز مدرک زبان فرانسه در اکسپرس اینتری افزایش یافت

بازگشت
بازدیدکنندگان : 381 نفر 1399/08/15
امتیاز مدرک زبان فرانسه در اکسپرس اینتری افزایش یافت

امتیاز مدرک زبان فرانسه در اکسپرس اینتری افزایش یافت

این هفته قرعه کشی استخر مجازی اکسپرس اینتری Pool Express Entry برگزار نشد، و اداره مهاجرت کانادا در مورد برگزار نشدن این قرعه کشی توضیحاتی را ارائه داد.
قرعه کشی این هفته به دلیل تغییرات سیستم امتیاز بندی جامع (CRC) که توسط دولت فدرال کانادا انجام می شود برگزار نشده است.
اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) در وب سایت خود توضیح می دهد که علت انجام نشدن قرعه کشی، اعلامیه روز سه شنبه است که براساس آن سیستم امتیاز بندی جامع (CRS) امتیاز بیشتری به مهاجران اکسپرس اینتری  فرانسوی زبان می دهد.

اداره مهاجرت کانادا، بیان می کند :

امتیازات تمام پروفایل های موجود در استخر مجازی pool قبل از مرحله بعدی ارسال دعوتنامه ها،پس از اینکه آپدیت شد، به صورت خودکار به روز رسانی می شوند که این مورد تا دوهفته ممکن است طول بکشد.
سیستم مدیریت برنامه نیروی متخصص کانادا، امتیاز (CRS) را براساس سن، تحصیلات، دانش زبان، سابقه کار و سایر معیارها به متقاضیان مهاجرت به کانادا از روش اکسپرس اینتری فدرال تخصیص می دهد.
هر دوهفته، معمولا چهارشنبه ها، اداره مهاجرت و شهروندی کانادا(IRCC) قرعه کشی انجام می دهد که مهاجران با بالاترین امتیاز را برای اقامت دائم دعوت می کند. آخرین مورد، چهارشنبه 14 اکتبر 2020 برابر 23 مهر 1399بوده که بزرگترین قرعه کشی اکسپرس اینتری بوده که تا به الان برگزار شده است.

با این حال ، سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام کرده که عدم انجام قرعه کشی در این هفته مربوط به بیماری کرونا نیست.
در عوض،با دادن 30 امتیاز بیشتر به مهاجران فرانسوی زبان اکسپرس اینتری، سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا باید امتیازات مهاجران را در سیستم جامع امتیاز بندی به روز کند. 
بعد از انجام این به روز رسانی ، مهاجران امیدوار می توانند انتظار انجام منظم دو هفته ای برنامه اکسپرس اینتری نیروی متخصص کانادا را داشته باشند.

خبر هفته گذشته برنامه مهاجرتی(2021- 2023)کانادا نشان می دهد، که سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) قصد دارد قرعه کشی اکسپرس اینتری نیروی متخصص کانادا را به حالت عادی برگرداند.
براساس برنامه جدید مهاجرتی جدید ،کانادا سالانه 400000مهاجر را پذیرش خواهد کرد که از این تعداد110000 مهاجر از طریق برنامه اکسپرس اینتری فدرال بین سالهای 2021 تا 2023 پذیرفته می شوند.

هدف از تغییرات سیستم جامع امتیاز بندی در اوایل هفته، تشویق بیشتر نیروی کار متخصص دوزبانه به مهاجرت به کانادا است. کانادا دارای دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسوی است که هدف آن حفظ اشخاص قوی و ماهر دوزبانه است که با جذب مهاجران مسلط به دو زبان انگلیسی(ایلتس جنرال 7.5) و فرانسه(مدرک تف بی2) انجام می پذیرد. کبک با همین هدف سیستم مهاجرت خود را اداره می کند . سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا در سطح ملی، وظیفه تشویق مهاجران به مهاجرت به سایر استانها و شهرها را دارد.

هدف سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا IRCC  این است که مهاجران دوزبانه 4.4درصد از کل مهاجران کبک را تشکیل دهند که در حال حاضر این رقم 2.8 درصد است. هدف سیستم جامع امتیاز بندی (CRS)، کمک به اداره مهاجرت کانادا برای دست یافتن به این هدف است.
اکسپرس اینتری، یکی از روشهای اصلی کانادا در مدیریت برنامه نیروی متخصص است .این برنامه سه برنامه مهاجرتی کانادا شامل: برنامه نیروی متخصص فدرال، برنامه نیروی فنی و حرفه ای و برنامه تجربه کانادایی را مدیریت می کند.
مهاجران موفق دعوتنامه قبولی اکسپرس اینتری(ITA) را برای اقامت دائم کانادا دریافت می کنند. کانادا در سال 2020 حدود 82.850 ITA را صادر کرده که درمقایسه با زمانهای مشابه در سال های دیگر و همچنین از سال 2015 که برنامه اکسپرس اینتری راه اندازی شده بسیار بالاتر است.

telegram_Canada_Ganji
تعداد دیدگاهها: 0 نفر
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما