اگر جدیدا با ویزای مهاجرتی پاس ریکوئست شدید این مطلب را بخوانید

مسیر نما :
بازدیدکنندگان : 4153 نفر 1399/09/09
اگر جدیدا با ویزای مهاجرتی پاس ریکوئست شدید این مطلب را بخوانید

اگر جدیدا با ویزای مهاجرتی پاس ریکوئست شدید این مطلب را بخوانید

سیستم آنلاین جدید برنامه اقامت دائم مهاجران را سرعت می بخشد
برنامه الکترونیکی جدید باعث سریعتر انجام شدن برنامه اقامت دائم مهاجران می شود.  در حال حاضر کانادا بدون مصاحبه حضوری از طریق سیستم آنلاین پرونده اقامت دائم مهاجران را بررسی و تایید و مشکلات صدور کارت پی آر را رفع می کند.  سیستم جدید به علت پاندمی کرونا ایجاده شده است.  مارکو مندیچینو گفت: این سیستم آنلاین زمان لازم برای برنامه اقامت دائم را کاهش داده است. مهاجران دارای اقامت دائم اطلاعات شخصی خود را از طریق این سیستم آنلاین به سازمان مهاجرت کانادا ارائه می دهند و سرعت و نحوه دریافت کارت پی آر کانادا بهبود می یابد.
فرم ارزیابی مهاجرت کانادا گنجی

با پورتال جدید متقاضیان تازه وارد به کانادا می توانند موارد زیر را انجام دهند:

-    اعلام اینکه در حال حاضر در کانادا حضور دارید
-    آدرس فعلی خود را در کانادا تایید کنید
-    عکس خود را برای صدور (کارت پی آر) آپلود کنید
-    وضعیت اقامتی خود را بررسی کنید
-    اطلاعات شناسایی خود را بررسی کنید
هر یک از اعضا خانواده باید به تنهایی برای خود پروفایل و یوزر و پسور و ایمیل داشته باشد.

نکته:

این سیستم آنلاین دریافت کارت پی آر کانادا برای بررسی وضعیت برنامه مهاجرتی نیست،  این سیستم با پروفایل مهاجرتی که روند کارت پی آر خود را چک می کردید، جدا است. 

هر شخص باید اطلاعات خاص خود را داشته باشد.  اعضای خانواده هر کدام به نام کاربری و رمز ورود نیاز دارند.  وکلا نمی توانند از طریق نام کاربر به سیستم آنلاین دسترسی داشته باشند. سازمان مهاجرت در ماه اکتبر دعوتنامه هایی برای مهاجران برای آزمایش سیستم آنلاین صادر کرد. این سیستم آنلاین را یک شرکت خدمات حرفه ای چند ملیتی در کانادا به نام Delottie ایجاد کرده است.

نحوه عملکرد سیستم آنلاین کارت پی آر کانادا

بعد از تایید پرونده مهاجرت سازمان مهاجرت از شما سوال می کند، که آیا از سیستم آنلاین برای آدرس ایمیل خود و ایمیل هر یک از اعضای خانواده در برنامه مهاجرت استفاده می کنید.  سازمان مهاجرت یک account  برای شما ایجاد کرده چون شما خودتون نمی توانید Account درست کنید.  بعد از اینکه به دعوتنامه پاسخ دادید، آنها با یک ایمیل دیگر دستورالعمل ورورد به سیستم، نام کاربری و رمز عبور موقت را برای شما ارسال می کنند.  بعد از آن وارد سیستم شده و رمز خود را تغییر دهید و تایید کنید که در کانادا هستید، آدرس پستی خود را به روز کرده و عکس خود را بفرستید.  سپس سازمان مهاجرت عکس را بررسی و قبول می کند، شما می توانید از طریق سیستم آنلاین متوجه شوید که آنها عکس را پذیرفته اند یا نه.  وقتی سازمان مهاجرت کانادا عکس را پذیرفت، بعداز یک هفته کارت PR را دریافت می کنید.  سازمان مهاجرت به آدرس پستی که در سیستم ثبت کردید، کارت PRرا برای شما ارسال می کنند.
عکس ها باید مطابق با دستورالعمل سازمان مهاجرت کانادا باشد، اگر خیلی تاریک باشد یا صورت شخص به طور واضح مشخص نباشد، یا عکس براق باشد، در آن صورت عکس برگرداننده می شود. دردر صورت وجود مشکل در کارت PR سازمان مهاجرت کانادا با شما تماس می گیرد.

telegram_Canada_Ganji
سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
تعداد دیدگاهها: 3
سارا1401/03/07
من آدرسم را می خواهم هنگام لندینگ تغییر بدم چه کار کنم؟
  • گنجی
  • 1401/03/15
قبل از ورود به خاک کانادا باید آدرس را تغییر دهید یا در هنگام ورود به کانادا به آفیسر مستقر در فرودگاه آدرس تان را کامل بدهید که برای دریافت کارت پی آر تان به مشکل یا تاخیر برخورد نکنید.
اگر این کار ها را فراموش کردید بلافاصله با داشتن سین نامبر و برگه لندینگ به شماره 8882422100 تماس بگیرید. یا طبق فرم(از دفتر ما دریافت کنید) به شماره 9025643148 فاکس کنید. البته امکان پست کردن نیز وجود دارد.
حسین1400/08/01
من در ارسال عکس به سفارت، یادم رفت تاریخِ گرفتن عکس را بنویسم. آیا ممکنه بخاطر این، ریجکت کنند عکسو؟
  • گنجی
  • 1400/08/01
خیر ولی باید مجدد ارسال شود
غلامحسین ش .1399/09/29
بادرود این سیستم جهت بررسی پرونده متقاضی اقامت درکانادابسیارخوب وسریع خواهدبودممنون ازچنبن تمکانی که برای مافراهم ساختید تشکر
  • گنجی
  • 1399/09/29
اطلاعات سن و شغل و تحصیلات خود را در لینک واتس اپ زیر سایت بفرستید یا فرم ارزیابی را تکمیل کنید.
دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

اخبار برگزیده

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
شرکت کنندگان : تن