برنامه ریزی استان کبک برای جذب مهاجر بیشتر در 2015

بازدیدکنندگان : 69540 نفر 1394/03/31
برنامه ریزی استان کبک برای جذب مهاجر بیشتر در 2015

مهاجرت به کانادا از طریق کبک

برنامه ریزی استان کبک برای جذب مهاجر بیشتر در سال 2015

وزیر کبک آقای فلیپ کویلارد، هفته گذشته اعلام کرد که ما در حال برنامه ریزی برای جذب تعداد بیشتری مهاجر در سال جدید هستیم و احتمالا ظرفیت پذیرش نیروی متخصص خود را افزایش خواهیم داد.این سخنرانی در تاریخ June 14, 2015 در مونترال برگزار شده بود.

در حال حاضر استان کبک سالانه 50.000 مهاجر جدید را می پذیرد. اما با نرخ تولد کم و افزایش سالمند روبرو است، لذا نیاز به نیروی کار برای بازار این استان بیشتر از گذشته است.

اما این برای ما مهم است که افراد دارای دانش زبان فرانسه باشند. در حال حاضر برنامه جدید 2015-2016 با جذب 6300 مهاجر تا ماه های آینده به صورت آنلاین در بخش نیروی متخصص آغاز خواهد شد. همچنین برنامه Quebec Experience Class نیز برای دانجشویان خارجی مشغول به تحصیل در این استان روشی خوب خواهد بود. در حال حاضر استان کبک به مرکزیت مونترال توسط مجله اکونومیست دومین شهر خوب برای زندگی در جهان اعلام شده است.

با این اخبار به نظر میرسد که دولت کبک روشهای مفیدتری نسبت به گذشته را برای متقاضیان در آینده نه چندان دور مشخص خواهد کرد که افراد بتوانند به راحتی وارد این استان شوند. در حال حاضر این استان با کمبود متخصص در زمینه های مرتبط با پزشکی و کامپیوتر روبرو است، همچنین دیگر رشته ها نیز اگر دانش زبان فرانسه(تاکید می کنم، دانش زبان فرانسه جزو واجبات است) داشته باشند بازار کار مناسبی پیش روی آنها خواهد بود. در حال حاضر نیز دولت با اعلام بورس های رایگان مانند :کلاسهای زبان فرانسه برای تمامی مهاجرین تا 5 سال اول ورود با پرداخت کمک هزینه 460 دلار ماهانه بدون بازگشت و یا کلاسهای راه اندازی بیزینس 4 ماهه با پرداخت کمک هزینه 900 دلار ماهانه بدون بازگشت را ترتیب داده است، تا مهاجرین سریعتر وارد بازار کار شوند.

در ادامه مطلبی را در مورد کلاس های زبان در مونترال توضیح خواهیم داد،در استان کبک ، شما میتونید به چند طریق به فراگیری دانش زبان فرانسه و انگلیسی بپردازید:

 

1-کلاس های سازمان مهاجرت کبک:

Ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles-MICC 

این کلاسها در مدت زمانی 6 ماهه وبصورت 3 ترم (معمولا کلاسهای زبان فرانسه که در دانشگاه ها همانند دانشگاه مونترال برگزار می شود 3 ترمی هستند) و یا 6 ماهه و بصورت 5 ترمی (معمولا کلاسهای که در کالج و یا مدارس فرانسه تشکیل می شود 5 ترمی هستند) برگزار میشود و ماهیانه بشما 460 دلار کمک هزینه بلاعوض داده خواهد شد و نیازی به برگشت دادن پول گرفته شد نیست. دوستان می تونند پس از ورود نسبت به ثبت نام در این کلاسها اقدام و پس از تعیین سطح (معمولا طوری تعیین سطح میکنند تا شما فقط بتونید 4 ماه از این کلاسها استفاده کنید بعلت هزینه دار بودن اینگونه کلاسها برای دولت کبک ، استاد زبان فرانسه من میگفتند هر دانشجو برای هر ترم حدود 3000 دلار هزینه برای دولت کبک دارد و محاسبه کنید مبلغ سرمایه گذاری دولت کبک برای این تعداد مهاجرین که هر ساله وارد این استان میشند و قصد استفاده از این کلاسها رو دارند و ...) و مشخص شدن سطح زبان شما ، بایستی منتظر اعلام تاریخ برگزاری کلاس ها شوید. انتظار به عوامل مختلفی مربوط میشود که عمده آن تعداد متقاضیان آن می باشد و حتی در ماههای سرد هوا نیز میتونه این تعداد متقاضیان زیاد باشه و شما مجبور باشید چند ماه انتظار بکشید.

تقویم آموزش سازمان مهاجرت در سال 2013 الی 2014 

 

و همانطوریکه ملاحظه میکنید این دوره ها بمدت دو ماه در تابستان برگزار نمیشود.ثبت نام در کلاسها هم بصورت اینترنتی و هم بصورت حضوری قابل انجام هست و نیاز به لندینگ شما و داشتن مدارکی همانند سین نامبر دارید ، لینک ثبت نام اینترنتی کلاسها

 

آدرس دفتر ثبت نام زبان فرانسه سازمان مهاجرت در مونترال جهت مراجعه حضوری :

800 de Maisonneuve E

Montréal, QC

(514) 864-9191

طبقه سوم (واحد 301)

 

لازم بذکر است :

الف-شما میتوانید از مزایای کلاسهای فوق تا 5 سال اول اقامت خودتون در کبک استفاده کنید و هر زمان که در این مدت تشخیص دادید که به این کلاسها نیاز دارید ثبت نام کنید (قبل از اتمام 5 سال اول حضورتون)

ب- شما می تونید در کلاسهای پاره وقت یادگیری زبان فرانسه سازمان مهاجرت (دو جلسه و یا سه جلسه 3 ساعتی در هفته که در روز و یا عصر برگزار میشود) بصورت کاملا رایگان حضور یافته ولی کمک هزینه ای بشما تعلق نخواهد گرفت.

 

2-کلاسهای سرتیفیکیت زبان فرانسه در دانشگاه و کالج ها:

Certificat en français langue seconde pour non-francophones

یکی دیگر از روشهای یادگیری زبان فرانسه ، ثبت نام و شرکت در دوره های سرتیفیکیت یکساله که در دانشگاهها و کالج های برگزار میشه ، می باشد.همانند سازمان مهاجرت ، بعد از ثبت نام و تعیین سطح میتونید در کلاسها شرکت کنید.با توجه به متقاضیان کمتر اینگونه دوره ها ، مدت انتظار جهت شرکت در کلاسها بمراتب کمتر و با هر سطح زبانی شما میتونید این دوره ها رو آغاز کنید.با توجه به تعداد واحدی که شما در طول یک ترم تحصیلی انتخاب خواهید نمود و در صورت انتخاب حداقل 12 واحد درسی ، شما میتونید از وام و بورس دولت کبک استفاده کنید .این وام مبلغ حدود 700 دلار در ماه برای یک نفر و 950 دلار برای یکی از اعضای خانواده که دارای بچه می باشند (بحساب خانم واریز خواهد شد) خواهد بود.یعنی برای افراد متاهل بدون بچه حدود 1400 دلار در ماه و برای متاهلین دارای بچه ، حدود 1650 دلار در ماه خواهد شد. حدود 20% این مبلغ بعنوان وام لحاظ شده و بایستی 6 ماه پس از اتمام تحصیل (هر زمان که شما در هیچ مکانی دانشجو نباشید) و بصورت اقساطی بازپرداخت نمایید و حدود 80% بصورت بورس (وام بلا عوض دولت کبک بشما) خواهد بود.لازم بذکر است پولی که دولت کبک بشما بعنوان وام و بورس خواهد داد بیشتر از مبلغ فوق خواهد بود که پس از پرداخت هزینه ثبت نام و دانشگاه ، مبالغ فوق خواهد شد. بستگی به دانشگاهها میزان هزینه ثبت نام و کلاسها می تواند متفاوت باشد.بطور مثال هزینه های دانشگاه مک گیل بیشتر از دانشگاه مونترال است.شما می توانید این دوره رو در سایت هر دانشگاه و یا کالجی بررسی و زمان ثبت نام و سایر اطلاعات رو دریافت کنید ، بطور مثال سایت دانشگاه مونترال برای اینگونه دوره ها .

یکی از اشکالات اینگونه دوره ها ، اجبار اتمام تحصیلات می باشد که در غیر اینصورت مبالغ بورس داده شده بشما بعنوان وام لحاظ شده و بایستی بازپرداخت نمایید. این باعث میشه که شما تحصیلات تکمیلی رو با دقت نظر انتخاب کنید و تا پایان آن نیز ادامه بدهید.

 

3-کلاسهای دانشجوی آزاد در دانشگاه و کالج ها:

Études libres

 دولت کبک فقط بمدت یکسال بشما امتیازی برای ادامه تحصیل بصورت "دانشجوی آزاد" ارایه میده که شما در صورت اخذ 12 واحد درسی ، میتونید از وام و بورس همانند دوره های سرتیفیکیت و یا دانشگاهی (لیسانس و فوق لیسانس و ..) استفاده کنید ، این روش اشکال روش دوم رو نداشته و هر زمان که دوست داشته باشید میتونید اقدام به ترک تحصیل کنید و وام و بورس شما بهمان شکل باقی مونده و شما فقط مبلغ وام رو بارپرداخت خواهید نمود.در این روش شما میتونید هر واحد درسی و در هر دانشگاهی رو اخذ کنید تا 12 واحد شما تکمیل شود بطور مثال ، 3 واحد در دانشگاه کونکوردیا ، 3 واحد در دانشگاه مونترال و ... و هر واحدی ر که دوست داشته باشید میتونید اخذ کنید.یکی از مواردی که دوستان ایرانی از این روش استفاده می کنند اخذ 6 واحد زبان انگلیسی و 6 واحد زبان فرانسه هست (شما میتونید مثلا مکالمه زبان فرانسه ، گرامر زبان انگلیسی و ...انتخاب کنید) بطور همزمان و در یک دانشگاه (بیشتر دانشگاه مونترال) بوده تا بتونند هر دو زبان رو در مدت یکسال تقویت کنند.

سایت دانشگاه مونترال برای دانشجو آزاد 

 

4-کلاسهای پاره وقت انگلیسی:

شما میتونید همانند کلاسهای پاره وقت فرانسه ، در کلاسهای پاره وقت یادگیری زبان انگلیسی نیز شرکت نمایید که دارای شهریه ثبت نام کمی هستند و به یادگیری این زبان بپردازید ، بطور مثال چند مرکز یادگیری زبان انگلیسی بشرح ذیل هست :

Le matin:

High school James Lyng

514 846 0019

Inscription: Le 13, 14 et 15 novembre

Le début du cours: Le 02 decembre - 8h30 à 12h30 (Lundi à vendredi)

Valeur: 40$

 

La nuit:

Centre d'education des adultes Galileo

514 721 0120

Inscription: Le 5 novembre - 12h à 19h

Le début du cours: Le 02 decembre - 18h à 21h30 (Lundi à jeudi)

Valeur: 40$

 

Suit ci-dessous les écoles qui offrent des cours. Vous pouvez vérifier de plus près de vous.

 

دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
اعظم 1398/06/14
با سلام ایا من که ۵۰ساله با حدود بیست سال سابقه کار در زمینه بازرگانی با فوق لیسانس مالی و دارای مدرک tcf,a2 و در حال حاضر هم حدود یکسال است که در فرانسه زندگی می کنم کارت سژوق یکساله دارم هم می توانم برای نیروی متخصص و برای کار کبک اقدام کنم ؟
 • گنجی
 • 1398/06/18
بله میتوانید ولی امکان قبولی بستگی به امتیاز شما در بین دیگر متقاضیان دارد.
محمد1397/03/11
سلام،
فردی که شهروند کبکی است آیا میتواند در کلاسهای دانشجوی آزاد شرکت کند و از کمک هزینه دولت کبک استفاده کند و ادامه 12 واحد را در رشته تخصصی اش تکمیل کند مدرک کارشناسی ارشد رشته تحصیلی اش را از آن دانشگاه بگیرد؟
و اینکه میخواستم ببینم در این صورت آیا کمک هزینه دولت (700$ در ماه) برای سال دوم هم تمدید میشود یا خیر؟
با تشکر فراوان
 • گنجی
 • 1397/03/14
بله میتواند/بله هر سال کمک هزینه هست/
پریسا1396/03/23
من سی اس کیو کبک دارم که در ان فرانکوفون شدم با مدرک س یک تف. ایا میتوانم درکلاس های زبان فرانسه در مونترال شرکت کنم.
در ضمن بازار کار بازرگانی در مونترال به چه صورت می باشد. من کارشناس واردات میباشم.
 • گنجی
 • 1396/04/26
بله، در بخش کاریابی سایت ما رشته خود را چک کنید.
وحید1396/01/10
سلام من لیسانس کامپیوتر نرم افزار هستم سی سال سن دارم و همچنین مدرک تعمیرات موبایل با نمره بالا دارم ،اونجا شرایط کار برای من چگونه هست ،البته من تخصصم الان فقط تعمیرات موبایل هست
 • گنجی
 • 1396/01/13

اگر توانایی برنامه نویسی برای IOS و اندروید و ویندوز10 را داشته باشید موفق خواهید شد.

مریم1395/11/15
سلام و خسته نباشیدمن لیسانس شیمی،33ساله،دارای سابقه بیمه و مدرک b1tcfهستم،همسرم مهندس مکانیک،7سال سابقه کار و بیمه مرتبط و 34ساله هستن...آیا در کبک ویزای کار به ما تعلق میگیره؟همسرم و من در حال گرفتن آیلتس هستیم...اگر همسرم tcfهم بگیره،شانسی داریم؟
 • گنجی
 • 1395/11/17

نمره بی 2 امتیاز دارد منتظر شرایط نیروی متخصص در سال 2017 باشید.

صنم1395/10/13
سلام من و خانواده ام حدود دو ماهه كه به مونترال اومديم و كلاس هاى تمام وقت فرانسه رو ثبت نام كرديم و منتظر شروع كلاس هستيم. من ليسانس بهداشت حرفه اى از ايران دارم و تصميم دارم تو دانشگاه مونترال دندانپزشكى بخونم . نمى دونم اول بايد همين كلاسهاى تمام وقت معمولى رو برم يا مستقيما كلاسهاى زبان دانشگاه رو ثبت نام كنم؟بايد اول كلاس زبان رو ثبت نام كنم يا همزمان انتخاب رشته و ثبت نام كنم و زبان رو هم همزمان بخونم؟ با زبان فرانسه خيلى كم آشنا هستم. ممنون
 • گنجی
 • 1395/10/16

اول کلاس های دانشگاه /انتخاب رشته و ثبت نام کنید

امید1395/09/27
سلام وقت بخیردکتری حسابداری و عضو هیات علمی دانشگاه هستم. در حال حاضر 36 سال سن دارم. همچنین چند سال سابقه حسابرسی در موسسات معتبر دارای برخی سوابق کاری مرتبط و به زبان انگلیسی مسلط هستم.آیا حائز شرایط اقدام هستم.
 • گنجی
 • 1395/09/30

جزئیات برنامه کبک 2017 هنوز اعلام نشده است./ ولی مدرک زبان بگیرید.

ehsan1395/08/02
با سلام. آیا برای رمشpeq امکان استفاده از کلاسهای رایگان فرانسه (دولتی) وجود دارد؟! راهنمایی جامع‌بفرماییدسپاسگذارم.
 • گنجی
 • 1395/08/04

خیر تمام هزینه های زندگی و دانشگاه را باید خودتان بدهید  

sahar namjouyan1395/07/06
سلام خسته نباشيد ممنون از مطالبتون بسيار به من كمك كرد ويه سوال همسر من حدودا سي يال است كه در مونترال هست براي ورود به دانشگاه ميخواستم ببينم چه مداركي لازم هست ودر ايران رياضي فيزيك بوده وكاملا به زبان فرانسه وانگليسي تسلط دارند ممكنه راهنماييم كنيد
 • گنجی
 • 1395/07/07

نمره زبان، معدل خوب 

سمیه1395/06/04
ایا دو نفر بصورت مشترک میتوانند برای سرمایه‌گذاری منیتوبا اقدام کنند یعنی مشترکن 100هزار دلار بدهند؟؟
 • گنجی
 • 1395/06/07

خیر.

سمانه 1395/05/17
برای مهاجرت به کبک نیروی متخصص رشته مهندسی الکترونیک چه زبانی مهم هست که بخونم . برای بازار کار و جذب نیرو زبان فرانسه مهمتر هست یا زبان انگلیسی؟
 • گنجی
 • 1395/05/18

در کبک فرانسه تف یا دلف بی 2 در فدرال آیلتس جنرال 7.5

سامان1395/04/22
من دو سال سابقه لوله کشی دارم و 36 سال سن.سرمایه من در حدود 300 هزار دلار کانادا مباشد اما نمیخوایم سرمایه گذاری کنمهمسرم لیسانس it و دارای آیلتس5 ویک سال سابقه کار میباشدویک فرزند یک ساله داریمآیا امکان مهاجرت برای ما وجود دارد؟در این صورت چگونه اقدام کنیم؟
 • گنجی
 • 1395/04/24

همسرتان اگر سن کمتر از شما و دارای مدرک زبان ایلتس 7 یا بی 2 فرانسه با 3 سال سابقه کار باشد می تواند برای نیروی متخصص اقدام کند.

پوران1394/11/21
لیسانس حسابداری دارم 40سالمه 15سال سابقه کار با بیمه در اداره دولتی دارم مدرک زبان ندارم ایا برای اقامت میتونم اقدام کنم
 • گنجی
 • 1394/11/21

با سن شما برنامه کارآفرینی و سرمایه گذاری می توان اقدام نمود.لینک زیر را بخوانید:

سرمایه گذاری کانادا و کسب اقامت 2016

زهرا1394/09/12
من22سالم دانشجوی ارشدحسابداری هستم. سابقه بیمه1سال دارم.ایلتس7دارم میخوام بدونم اگه کبکی اقدام کنم چطوری میتونم در حسابداری کارکنم.؟چ دوره ای رو باجه شرایطی بگذرونم؟ چقدر هزینه برای اقدام کردن ب شما پرداخت میکنم؟
 • گنجي
 • 1394/09/14

شرايط شما براي فدرال مناسب تر است

mona1394/08/21
سلام. خسته نباشید. من 29 سالمه و مجردم لیسانس ادبیات زبان انگلیسی و فوق لیسانس اموزش زبان انگلیسی دارم. هنوز امتحان ایلتس ندادم. میخواستم ببینم شانسی برای مهاجرت از طریق تخصص دارم ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
 • گنجی
 • 1394/08/23

از طریق اکسپرس اینتری واجد شرایط خواهید بود ، بخش مربوطه را بخوانید ولی حتما نیاز به مدرک زبان دارید.

اکسپرس اینتری 2016

fateme1394/05/11
سلام. من 29 ساله، مجرد هستم. کارشناسی ارشد بازرگانی دارم. حدود 7 سال مشغول به کار هستم اما سابقه ای با بیمه ندارم. درحال حاضر مشغول به کسب در دفتر شخصی هستم. با فراگیری زبان فرانسه شانس من برای کبک چقدر است؟
 • گنجی
 • 1394/05/12

برای فدرال شرایط بهتری دارید. پس آیلتس 6.5 بگیرید.

سعيده1394/05/11
سلام معدل مدرك مهم است
 • گنجی
 • 1394/05/12

برای مهاجرت معدل مهم نیست.

sepide1394/05/10
با سلا م وخسته نباشید من وهمسرم می خواهیم برای مهاجرت به کبک اقدام کنیم زبان فرانسه درچه حدی باشد همسرم فوق دیپلم کامپیوتر 12سال سابقه کار بابیمه .37 سال دارد.ومن لیسانس جغرافیا 2سال سابقه کاربا6ماه بیمه 35 سا له هستم .ایا تف یا تف ا کیو باید امتحان دهیم با تشکر
 • گنجی
 • 1394/05/10

فرقی ندارد فقط نمره باید B2 باید داشته باشید.

مهرنوش1394/05/08
همسرم لیسانس حسابداری دارد اما زبان فرانسه و انگلیسی بلد نیست .میخواستم ببینم میشه امتیاز زبان ایشان را من و فرزندم پر کنیم ؟سلام.
 • گنجی
 • 1394/05/09

باید امتیازبندی شوید ولی بدون دانش زبان فرانسه شانس بسیار کم است.

یه دوست1394/05/08
سلام استاد عزیز . ایا شانسی برای فدرال یا کبک دارم ؟فوق دیپلم نرم افزار از دانشکده فنی و حرفه ای مورد تایید وزارت علوم ، دو سال سابقه ی کار در نیروگاه وزارت نیرو (دولتی) .با مدرک فوق دیپلم میتونم اقدام کنم ؟ آیلتس چند لازم دارم ؟ با تشکر.
 • گنجی
 • 1394/05/09

فقط اگر باید تف فرانسه B2 داشته باشید، میتوان اقدام کرد.

شراره1394/05/02
سلام استاد عزیز،همسرمن مهندسی کشاورزی داره و فرهنگی وکارمند رسمی اموزش وپرورش هستن وپنج سال سابقه درزمینه گل وگیاه دارن.خودم هم تحصیلکرده رشته فقه وحقوق هستم که صددرصد مدرک من ارزشی نداره.باتوجه به رشته همسرم شما فکرمیکنید اگر هردو درکلاسای فشرده زبان فرانسه شرکت کنیم شانسی برای مهاجرت به کانادا داریم؟ممنون از جوابگوییتون
 • گنجی
 • 1394/05/04

بله، هر دو اگر مدرک فرانسه B2 بگیرید ، مقیم کانادا خواهید شد. در لینک زیر امتیاز خودتان را ببینید:

نیروی متخصص کبک 2015

fatemeh1394/04/10
سلام . با ای ن صحبت ها ایا میشه انتظار داشت رشته های جدید به لیست اضافه شود ؟
 • گنجی
 • 1394/04/12

خیر.

m1394/04/04
salamد راین روش جذب بیشتر جدید امتیاز سن و تحصیلات و سابقه کار و مهمترین آن که زبان است چگونه است ؟ و دوم اینکه میتوان پرونده را به جریان انداخت و چند ماه بعد مدرک زبان آورد ؟ و سوم اینکه مدت زمان بررسی کمتر شده . چند ماه شده ؟ممنون
 • گنجی
 • 1394/04/06

جزئیات امتیازبندی را در بخش نیروی متخصص کبک سایت ما بخوانید. / خیر باید مدرک داشته باشید./ 

محبوبه1394/04/04
با سلام.من مدرک لیسانس اقتصاد پول و بانکداری دارم و 4 سال سابقه کار در آژانس هواپیمایی و همچنین مدرک آرایش و پیرایش..و مجرد.فکر میکنید میتوانم پذیرش بگیرم؟
 • گنجی
 • 1394/04/06

بله، سابقه کار و مدرک تحصیلی شما خوب است ولی نیاز به مدرک زبان دارید.

علی1394/04/02
سلامبا مدرک فوق دیپلم حسابداری و چند سال سابقه کار و مدرک ایلتس میتوان برای مهاجرت اقدام کرد؟بیشتر منظورم مدرک فوق دیپلم است! یا اینکه باید مدرک بالاتری کسب کنم؟
 • گنجی
 • 1394/04/03

کبک فقط لیسانس حسابداری می خواهد ولی برای فدرال مشکلی نیست می توانید اقدام کنید.

هستی1394/04/01
سلاماگر مدرک فرانسه نداشته باشیم پذیرش میدهند و در این کلاسها باید شرکت کنیم؟من یک سال دانشگاه درس خوندم میتونم درخواست مهاجرت به کبک رو بدم؟
 • گنجی
 • 1394/04/02

پذیرش می دهند به شرط آنکه شما امتیاز لازم برای مهاجرت را کسب کرده باشید.

مهرداد1394/03/31
سلاممن از ایران میتونم در دوره های زبان فرانسه در کبک شرکت کنم?
 • گنجی
 • 1394/04/02

اگر CSQ کبک را داشته باشید برای دوره انلاین (بدون کمک هزینه) می توانید ثبت نام کنید.

روشنک1394/03/31
با سلام.با توجه به مطلب کلاسهای زبان آیا به این معنی هست که با دانستن یک زبان انگلیسی هم می توان در برنامه جذب نیروی متخصص شرکت کرد و بعد در کلاسهای زبان فرانسه کبک شرکت کرد؟
 • گنجی
 • 1394/04/02

بله، امکانپذیر است. اصولا این برنامه توسط دولت کبک برای تقویت دانش زبان فرانسه است.که با استقبال خوبی هم روبرو شده است.

کمال1394/03/31
خیلی عالی بود
 • گنجی
 • 1394/04/02

خیر. باید حتما CSQ کبک را داشته باشید./ کلاسهای آنلاین نیز برای شما مفید خواهد بود.

حسین1394/03/31
درود. آیا این امکان هست که شخصی از ایران و با هزینه ی شخصی در یکی از کلاسهای زبان فرانسوی ایالت کبک پذیرفته شده و ثبت نام کند؟
 • گنجی
 • 1394/04/02

خیر. باید حتما CSQ کبک را داشته باشید./ کلاسهای آنلاین نیز برای شما مفید خواهد بود.

خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

 • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
 • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
 • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
 • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا