ثبت نام آیلتس و سلپیپ مختل شد

بازدیدکنندگان : 1142 نفر 1400/01/28
ثبت نام آیلتس و سلپیپ مختل شد
مشکلات وبسایت های آیلتس و سلپیپ بعد از اعلام برنامه های جدید مهاجرتی 
همانطور که در خبرهای قبلی با عنوان" جزئیات بالاترین ظرفیت پذیرش کانادا " اعلام کردیم، دولت کانادا قصد دارد به 90هزار متقاضی اقامت دائم اعطا کند، در نتیجه بیشتر این افراد برای ثبت نام مراجعه کردند و حجم تقاضا باعث دان شدن وب سایت ها شده!

برگزارکنندگان آزمون زبان بعد از تقاضای زیاد برای برنامه های مهاجرتی جدید با مشکلات فنی روبه رو شدند.

مهاجران کانادایی بعد از خراب شدن وبسایت های آزمون زبان انگلیسی IELTS و سلپیپ CELPIP  به علت تقاضای زیاد مهاجران نمی توانند رزرو و تست آزمون زبان را انجام دهند.
یک روز بعد از اینکه وزیر مهاجرت کانادا مارکو مندیچینو برنامه های مهاجرتی جدید برای حدود 90.000 مهاجر جدید را اعلام کرد ناگهان وبسایت های آیلتس و سلپیپ در تاریخ 15 آوریل برابر24/1/1400 با مشکلات فنی روبه رو شدند. همانطور که می دانید در این خبر وزیر سه برنامه مهاجرتی جدید برای انگلیسی زبانها است.
آزمونهای زبان برای مهاجرانی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند لازم و ضروری است. مهاجران برنامه های مهاجرت نیروی متخصص کانادا باید نمره خاصی در زبان را داشته باشند. سیستم مهاجرتی کانادا فقط آزمون زبان آیلتس و سلپیپ و تف فرانسه را به رسمیت می شناسد.

طبق استعلامی که موسسه گنجی از سلپیپ داشت، آن سازمان اعلام کرد مشکلات فنی به علت تقاضای بیش از حد برای ثبت نام در آزمون است. برگزار کنندگان آزمون زبان فرانسه مشکلات فنی ندارند.
بتی چان مسئول سلپیپ گفت: این شرکت در هفته های آینده فعالیت های خود را گسترش می دهد تا به تقاضای زیاد برای ثبت نام آزمون زبان را رسیدگی کند.
وی گفت: ما به این گروه نیروی کار ماهر برای اقامت دائم کانادا کمک می کنیم و سعی می کنیم تا مشکلات وبسایت حل شود و آزمون در دسترس همه قرار گیرد تا این حجم بالای تقاضا برای آزمون را پاسخگو باشیم.
چان گفت، کسانی که در آزمون زبان شرکت می کنند باید شبکه های اجتماعی خود را برای داشتن اطلاعات درست به روز کنند. موسسه گنجی برای بروزرسانی با موکلین خود تماس خواهد گرفت.
آیلتس گفت، مشکلات فنی آنها به علت تعداد بالای مهاجران برای رزرو آزمون زبان است. آنها گفتند که مهاجران باید صفحه وبسایت رسمی آیلتس را برای باز و فعال بودن بررسی کنند.

برنامه های جدید مهاجرت به کانادا


برنامه های جدید مهاجرتی کانادا از تاریخ 6 می برابر16/2/1400 باز می شود. این برنامه ها برای نیروی کار موقت در 40 شغل گروه سلامت و درمان و 95 شغل ضروری دیگر و دانشجویان فارغ التحصیل بین المللی در کانادا است. اگر برنامه ها تا حداکثر سقف پذیرش خود مهاجر می پذیرند یا به تاریخ 5 نوامبر برابر 14/8/1400 برسیم، هر کدام که زودتر اتفاق بیفتد برنامه ها بسته می شوند.

کانادا مهاجران زیر را از طریق برنامه های مهاجرتی جدید می پذیرد:
    40.000 فارغ التحصیل بین المللی که در هر استانی به غیر از کبک کار می کنند. 
    20.000 نیروی کار موقت خارجی که در مشاغل درمانی در هر استانی به غیر از کبک کار می کنند. 
    30.000 نیروی کار موقت خارجی در مشاغل ضروری که در استانی به غیر از کبک کار می کنند.
برنامه های جدید مهاجرتی از اهداف دولت فدرال کانادا برای پذیرش 401.000 مهاجر جدید در سال 2021 است. به علت محدودیت های سفر به کانادا که مهاجران بین المللی نمی توانند وارد کانادا شوند، این برنامه ها مهاجرانی که داخل کانادا هستند را انتخاب می کنند. مهاجران بین المللی به علت اختلالات ناشی از ویروس کرونا برای تهیه مدارک مورد نیاز مشکلات زیادی دارند.
مهاجران این برنامه های جدید،برای واجد شرایط بودن باید نمره زبان حداقل 5 CLB را داشته باشند.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا