Laval

Laval Ganji

 Laval


-    مشخصات :
-    جمعیت: 425225 نفر
-    مساحت زمین: 246 کیلومتر مربع
-    تراکم جمعیت: 1728 نفر بر کیلومتر مربع
-    نرخ فعالیت: 63.6٪
-    نرخ بیکاری: 6٪

لاوال هم زمان شهر، شهرداری منطقه ای و یک منطقه است. همچنین سومین شهر پرجمعیت از شهر های حوضه کبک که در ساحل شمالی رودخانه Prairies و کنار مونترال واقع شده است. لاوال یکی از مراکز مهم شهری استان کبک است که موفق به ترکیب مراکز تجاری و اقامتی با فضای سبز بوده است. مناطق کشاورزی بخش بزرگی از خاک این منطقه را تشکیل داده اند.

شهر لاوال دارای پلان توسعه شهری برنامه ریزی شده به منظور ایجاد یک شهر پایدار و مجهز به مسکن، محیط زیست سالم و حمل و نقل عمومی است. از سال 2007، ایستگاه های جدید مترو درکارتیه، دلا کنکورد و مونتمورنسی تاسیس شد. همچنین برنامه خط های جدید مترو برای سال های آینده نیز اعلام می شود.

این شهر به دلیل داشتن کیفیت بالای مراکز پژوهشی و شرکت های بسیار تخصصی ، هر ساله تعداد قابل توجهی مهاجر به خود جذب می کند. چشم انداز اشتغال در این منطقه بسیار خوشبینانه است خصوصا در بخش های جدید در حال توسعه مانند مدیریت کسب و کار، خدمات علمی و فنی، مراقبت های بهداشتی و تجارتی.

شهر لاوال از زمان تاسیسش در سال 1995 مسیر پیشرفت ویژه ای را سپری کرده است و خدمات بسیاری به کسب و کارهای خود در جهت توسعه و گسترششان ارائه میدهد. شرکت های لاوال در قطب های زیر فعالیت میکنند: Biople، e-Pôle، Agropôle، Recreotourism و Industrial Pole و به طور کلی تمام نیازهای کسب و کار، املاک و مستغلات، هماهنگی با دولت و شهرداری، آموزش، پشتیبانی شرکت ها ، مسائل مالی، صادرات، پذیرش خریداران، مأموریت های تجاری و غیره را پوشش میدهند.

دانشگاه مونترال (UdeM) یک کامپوس نیز در لاوال دارد که فعالیت آموزشی آن در زمینه بهداشت، آموزش و مسائل روانشناختی است. 37 رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشکده های پرستاری، علوم آموزشی، تحصیلات تکمیلی، هنر و علوم در این کامپوس وجود دارد. دسترسی به دانشگاه به راحتی توسط مترو و از طریق ایستگاه Montmorency امکان پذیر است.

بخش های اصلی فعالیت
-    صنایع تولیدی
-    تولید و فرآوری محصولات کشاورزی
-    بیوتکنولوژی
-    علوم اطلاعاتی
-    آزمایشگاه های دارویی
-    خدمات


خدمات پذیرش و پشتیبانی
از طریق وب سایت های زیر به تمامی سرویس های خدماتی برای مهاجران در این منطقه دسترسی پیدا کنید.
http://carrefourintercultures.com
http://lentraidelaval.ca
http://perspectivecarriere.ca
 
دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام روش با سن بالای 40 شانس اقامت بیشتری دارد؟

  • اکسپرس اینتری فدرال و استانی کانادا
  • استارتاپ ویزای کانادا با آیلتس5
  • ورک پرمیت با ویزای توریستی ایرانیان
شرکت کنندگان : تن