Mauricie

Mauricie Ganji

Mauricie


-    مشخصات :
-    جمعیت: 266907 نفر جمعیت
-    مساحت زمین: 35448 کیلومتر مربع
-    تراکم جمعیت: 7.5 نفر بر کیلومتر مربع
-    نرخ فعالیت: 59٪
-    نرخ بیکاری: 7.6٪
-    شهرهای بزرگ: لا تووک، شویینگین، تروا- ریویرز

منطقه تاریخی تروا- ریویرز دومین منطقه بزرگ از شهر های کبک است که در سال 1634 تأسیس شده است، این منطقه بین مونترال و کبک واقع شده و دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوانی نیز است. منطقه موریسی با داشتن دو قطب اصلی توسعۀ شهری، شویینگین و  تروا- ریویرز ، اقتصاد منطقه را بر پایه بهره برداری از منابع طبیعی (جنگل، کاغذ و چوب، کشاورزی) و تولیدات آبی پایه ریزی کرده است. موریسی منطقه ای با شرکت های کوچک و متوسط است. برای تضمین تنوع اقتصادی، تکیه آنان بر بخش انرژی، فن آوری های پردازش فلزات، هیدروژن و الکتروتکنولوژی و صنایع چوب است. صنعت گردشگری نیز به لطف پارک ملی موریسی، حیات وحش و 17000 دریاچه که در این منطقه وجود دارد بسیار رونق یافته است.

به فاصله 30 کیلومتر از شمال تروا- ریویرز، شهر شویینگین واقع شده است که به لطف حضور مرکز ارزیابی انرژی (C3E) و آزمایشگاه فن آوری های انرژی به "شهرک انرژی" معروف شده است. تنوع اقتصاد نیزدر این منطقه به توسعه تجهیزات حمل و نقل، پردازش فلز، الکترونیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات منتهی شده است. این منطقه برای بهبود پویایی و پیشرفت خود از مهاجرین نیز استقبال میکند.

دانشگاه کبک در تروا- ریویرز که در سال 1969 تأسیس شده است، میزبان 12500 دانشجو از بیش از 60 کشور مختلف دنیا است. حضور دانشگاه و متخصصان در زمینه های پیشرفته از جمله زیست شناسی گیاهی، الکترونیک صنعتی، علوم اعصاب و یا پزشکی به شهر پویایی خاصی داده است.
کمیته بین المللی آموزشی موریسی http://etudierenmauricie.ca   در مورد امکانات تحصیل در موریسی در رشته های فنی و حرفه ای و دانشگاهی اطلاعات در اختیارتان قرار می دهد.

بخش های اصلی فعالیت
-    بخش های تولیدی: صنایع چوب، صنعت چوب و کاغذ، متالورژی
-    مبلمان
-    انرژی
-    هیدروژن
-    پردازش فلز
-    گردشگری

خدمات پذیرش و پشتیبانی
از طریق وب سایت های زیر به تمامی سرویس های خدماتی برای مهاجران در این منطقه دسترسی پیدا کنید.
http://strategiecarriere.com
https://sana3r.ca