دریافت پاس ریکوئست کانادا برای متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کبک

بازدیدکنندگان : 2486 نفر 1399/09/02
دریافت پاس ریکوئست کانادا برای متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کبک

دریافت پاس ریکوئست کانادا برای متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کبک

روند دریافت پاسپورت ریکوئست موکلین ما در برنامه سرمایه گذاری کبک کانادا همچنان ادامه دارد،
هرچند کرونا بررسی بسیاری از برنامه های مهاجرتی کانادا را به تعویق انداخته است، اما بخش فدرال سرعت زیادی را در بررسی پرونده های برنامه سرمایه گذاری کبک طی ماه های گذشته انجام داده، به صورتی که از خبر اعلام قبلی در مورد "صدور نامه های درخواست پاسپورت برای صدور ویزای موکلین برنامه سرمایه گذاری کبک ما" تا کنون شاهد دریافت تعداد قابل توجهی نامه پاس ریکوئست برای این گروه از موکلین مان بوده ایم و خوشبختانه هفته گذشته نیز تعداد زیادی ایمیل پاس ریکوئست برای برنامه کبک دریافت نمودیم.
نکته بسیار مهمی که در اینجا باید به آن اشاره کنیم این است که تمامی افرادی که برای آنها تا به امروز در این برنامه نامه پاسپورت ریکوئست دریافت کرده ایم، جزو افرادی بوده اند که وضعیت پرونده ایشان توسط آقای گنجی بارها و به صورت جدی و مورد به مورد از اداره مهاجرت پیگیری شده بودند  که خوشبختانه شاهد نتیجه بخشی این پیگیری ها نیز بوده ایم. این خدمات را بدون هیچ چشم داشتی برای کلیه موکلین سازمان مهاجرتی گنجی انجام داده و بازهم ادامه خواهیم داد چرا که اعتقاد همیشگی ما بر این بوده است که بررسی هرچه سریعتر پرونده افراد در بخش فدرال علی الخصوص موکلین در برنامه سرمایه گذاری کبک حق مسلم آنها می باشد.

ضمن تبریک به این عزیزان و خانواده شان، دفتر تهران به نوبت اطلاعات پیکاپ ویزا و نامه دریافتی از اداره مهاجرت کانادا را ارسال می نماید. توجه فرمایید که برای پیکاپ ویزای سرمایه گذاری کبک کانادا باید در کمتر از 30 روز از طریق VAC وک سنتر در استانبول یا آنکارا اقدام فرمایید و مدارک زیر را به همراه داشته باشید:
 • پرینت نامه اداره مهاجرت 
 • فرم تکمیل شده ارسالی برای شما
 •  دو قطعه عکس 5در7 برای هر یک از اعضای خانواده
با توجه به وضعیت کرونا و تعطیلی بسیاری از ویزا آفیس ها، درج استیکر ویزا روی پاسپورت یک تا دو ماه زمان می برد لذا از خرید بلیط خودداری فرمایید. حتما برنامه ArriveCan را دانلود و نصب کنید و برنامه مدون برای 14 روز قرنطینه در کانادا داشته باشید. کمک یک فرد برای خرید مایحتاج عمومی شما طی دوره قرنطینه الزامی است.

برنامه های مهاجرتی کانادا در حال حاضر با کمی تاخیر در حال بررسی و انجام می باشد و متاسفانه برنامه های ویزای کار روند خوبی ندارد. برنامه سرمایه گذاری کبک از جمله برنامه های خوب کانادا است که نیاز به مدرک زبان ندارد. برای بررسی شرایط خود در (واتس اپ) زیر سایت اطلاعات شغل ، سن و تحصیلات را ارسال فرمایید.

در مورد اخذ اقامت دائم کانادا بدون مدرک زبان از طریق برنامه سرمایه گذاری کبک بیشتر بدانیم.
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
یکتا 10001399/11/05
من کاپیتان کشتی هستم میخواستم ببینم میتونم از طریق اسکپرس اینتری اسکیل ورکر برای مهجارت اقدام کنم؟ممنون
 • گنجی
 • 1399/11/07
برا ی اسکیل ورکر یا همان نیروی متخصص فدرال و استانی باید مدرک تحصیلی شما ارزیابی شود و ایلتس جنرال 7.5 گرفته و سن زیر 34 سال داشته باشید.
رز ک.1399/11/05
سلام بنده دوپسر دارم یکی شهروند ونکوور است دومی متاهل دارای فرزند پسر نوزادهمسرفوق دیپلم حسابداری و سابقه کار وبیمه بدون مدرک زبان انگلیسی جهت سرمایه گذاری باداشتن یک میلیاردتومان میتواند اقامت بگیردوزبان را درکانادا کالج برود
 • گنجی
 • 1399/11/05
با سن ایشان کالج شانس کمی در مرحله ویزا دارد. بهتر است با مدارک همسرشان اقدام شود.
مجید1399/09/02
سلام درروش سرمایه‌گذاری پرونده‌های 2016 هم انگشت نگاری اجباریست
 • گنجی
 • 1399/09/04
طبق قانون برای اخذ اقامت دائم کانادا انجام انگشت نگاری اجباری است.
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

 • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
 • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
 • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
 • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا