سفارت آمریکا

مسیر نما :

سفارت آمریکا


سفارت آمریکا با تمامی کسانی که خواهان سفر به ایالات متحده آمریکا از طریق دریافت روادیدهای غیر مهاجرتی می باشند. مصاحبه می نماید. کلیه متقاضیان باید نسبت به تعیین وقت مصاحبه اقدام نمایند. صدور روادید معمولا 2تا3 روز به طول می انجامد.
 

usa visa

تمام ایرانیانی که مایل به درخواست ویزای غیر مهاجرتی می باشند نیازمند داشتن وقت مصاحبه هستند.
 
گنجایش و ظرفیت وقت مصاحبه برای متقاضیان ایرانی بسیار محدود است بنابراین وقتهای مصاحبه همیشه و و در هر زمانی موجود نمی باشد. هر فرد میتواند وقت مصاحبه خود را بدون استفاده از آژانسهای مسافرتی بدست آورد.

وقتهای جدید برای متقاضیان ایرانی هر یک چهارشنبه در میان موجود می باشند.لطفا جهت دریافت آخرین اطلاعات به وب سایت کنسولگری ایالات متحده در دبی مراجعه نمایید

https://ae.usembassy.gov/embassy-consulates/dubai/

وقتها برای هر ماه به سرعت گرفته می شوند بنابراین برنامه خود را به طور صحیح مطابقت دهید.

شما باید وقت مصاحبه خود را از طریق خدمات اطلاعاتی ویزا بگیرید. این خدمات از ساعت ۹:٠٣ صبح تا ۷:٣٣ عصر به وقت دبی ، روزهای دوشنبه تا جمعه به استثنای روزهای تعطیل موجودند.

یک مقیم ساکن ایران برای گرفتن وقت مصاحبه باید مراحل زیر را طی نماید:

١- با شماره تلفن ۲٣۲۲-۴٣۹-۷۰٣-١ تماس بگیرد. مسوولین فارسی زبان و انگلیسی زبان آماده کمک و پاسخگویی برای وقت مصاحبه می باشند. شما به کارت اعتباری بین المللی احتیاج خواهید داشت.

۲- شماره کارت اعتباری بین المللی خود را بدهید و مبلغ ۲۰ دلار به عنوان هزینه اخذ وقت مصاحبه ویزا به مسوول خدمات اطلاعاتی ویزا بپردازید. شما می توانید با پرداخت یک هزینه وقت مصاحبه و در یک زمان برای اعضای یک خانواده تا سقف ۵ نفر وقت بگیرید.

٣- تغییر روز مصاحبه امکان پذیر است اما تغییر اسم یا شماره پاسپورت ممکن نیست.

تمام مصاحبه ها برای ویزای غیر مهاجرتی فقط در دبی انجام میشود.

لطفا اصل شناسنامه و کارت ملی را برای مصاحبه ویزا همراه داشته باشید.

لینک زیر به شما اطلاعات کامل را در مورد چگونگی درخواست ویزا میدهد:

https://ae.usembassy.gov/visas/

فرم ارزیابی مهاجرت کانادا موسسه گنجی

وقت مصاحبه در روزهای زیر موجود میباشد:

چهارشنبه ۲۲ اوت

چهارشنبه ۵ سپتامبر

چهارشنبه ١١ سپتامبر

وقت مصاحبه برای دانشجویان ایرانی و متقاضیان ویزای تبادلی :

دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه یا کالج یا سایر موسسات علمی که قادر به گرفتن وقت مصاحبه از طریق سیستم خدمات اطلاعاتی ویزا نبوده اند ونتوانسته اند وقت مصاحبه را قبل از شروع کلاس هایشان بگیرند می توانند تقاضای خود را همراه با نسخه ای از 2019-DS یا 20-I خود را به آدرس ایمیل DubaiVisaStudent@state.gov ارسال کنند. ایمیل خود را مکررا نفرستید.

تقاضای شما بررسی شده و در اولین فرصت با شما مستقیمآ تماس برقرارخواهیم کرد. چنانچه شما حتی به اشتباه، وقت مصاحبه ویزای دانشجویی یا وقت مصاحبه ویزای تبادلی بگیرید اما قصد شما از سفر به امریکا، قصدی غیر از تحصیل باشد، این وقت معتبر نخواهد بود و مدارک شما در روز مصاحبه پذیرفته نمی شوند.

وقت مصاحبه برای مواقع اضطراری و درمان فوری پزشکی:

متقاضیان ایرانی که به دلایل اضطراری یا برای درمان فوری پزشکی قصد سفر به امریکا را دارند باید یک ایمیل به ادرس زیر ارسال نمایند: DubaiVisaMedical@state.gov

شما باید مدارکی دال بر ضرورت و الزامات وضعیت خود را به ایمیل درخواستتان پیوست نمایید.

usa

این متن به شما کمک می کند  برای مصاحبه ویزا آمادگی پیدا کنید.توجه دقیق شما به این متن کمک می کند  از هر گونه  تاخیر و اتلاف وقت در به دست آوردن زمان مصاحبه جلوگیری گردد و به میزان قابل توجهی باعث کاهش احتمال از دست رفتن وقت مصاحبه به دلیل داشتن  مدارک نادرست یا ناقص خواهد شد. تمام ایرانیان ساکن ایران و اطفالشان باید در روز مصاحبه حاضر باشند. شما باید در روزو زمان تعیین شده برای مصاحبه ویزا در کنسولگری آمریکا حضور یابید.
 
آدرس سفارت آمریکا در دبی:
 
امارات-دبی-بر دبی-تقاطع خیابان شیخ خلیفه بن زاید و خیابان سیف
 
نحوه دسترسی:
 
الف- مترو: ایستگاه خالد بن آل ولید- بعد از خروج از ایستگاه 2 چهارراه به سمت شمال تا تقاطع خیابان شیخ خلیفه بن زاید و خیابان سیف حرکت کنید. سفارت در سمت راست شما قرار دارد.
 
ب- ماشین:در خیابان شیخ زاید به سمت دبی حرکت کنید و از مرکز خرید "رندابوت" عبور کنید. خروجی 55 را به سمت "کراما" ادامه دهید. از سمت چپ خروجی دی84 را ادامه دهید.سپس از سومین چراغ راهنما به سمت چپ بپیچید. تا رسیدن به خیابان شیخ خلیفه بن زاید ادامه دهید. سفارت در سمت راست شما قرار دارد.
 
 پارکینگ برای متقاضیان در تقاطع خیابان خلیفه بن زاید و السیف میباشد
 
متقاضیان باید در نظر داشته باشند که برای مصاحبه ممکن است چندین ساعت منتظر بمانند، بنابراین برنامه کاری خود را از قبل تنظیم و مطابقت نمایید
 
به متقاضیان اجازه همراه داشتن هرگونه وسایل الکترونیکی شامل موبایل داده نخواهد شد. لطفا از آوردن کیف و ساک بزرگ، تلفن همراه، کامپیوترو هر نوع وسیله الکترونیکی در روز مصاحبه و همراه خود به کنسولگری خودداری کنید، زیرا  همراه داشتن این وسایل باعث طوانی شدن مراحل امنیتی می شود. لطفا این وسایل را در منزل یا ماشین بگذارید.
 
 پذیرش متقاضیان بر اساس زمان ورود آنها به کنسولگری صورت گرفته میشود، اما این هدف همیشه امکان پذیر نیست.
 
کامل و دقیق بودن فرم و مدارک  زمان انتظار را برای اکثر متقاضیان کمتر می نماید.لطفا به فهرست کامل مدارک ازم برای مصاحبه مراجعه نمایید
 
نکته مهم: هر متقاضی ملزم است مدارک خواسته شده ذیل را در روز مصاحبه همراه داشته باشد (همراه با جزئی ترین مدارک لازم). متقاضی درخواست ویزای سفر با هدف خاص (بطور مثال ویزای دانشجویی یا ویزای کار موقت) باید مدارک لازم برای این نوع ویزا را نیز به همراه داشته باشد. مدارک باید اصل باشند و کپی مدارک پذیرفته نخواهد شد.
 
- پاسپورت معتبر. پاسپورت شما باید حداقل  ۶ ماه  بیشتراز  تاریخ ورود شما به آمریکا اعتبار داشته باشد.
 
- تمام متقاضیان ویزا بدون محدودۀ سنی باید فرم الکترونیکی DS-160  را قبل از روز مصاحبه کامل کنند. این فرم را با مراجعه به سایت زیر  یافته و تکمیل کنید.https://ceac.state.gov/genniv   . به محض تکمیل شدن فرم 061 شما باید صفحۀ تایید confirmation page را که دارای شمارۀ مخصوص( بارکد) است چاپ نمایید و آن را در روز مصاحبه به همراه یک قطعه عکس با خود به کنسولگری بیاورید.
  
- اندازه عکس شما باید ۵x۵ باشد و طی ۶ ماه گذشته گرفته شده باشد. عکس  باید مشخصات زیر را داشته باشد:  صورت روبرو ، زمینه سفید و هر دو گوش باید پیدا باشد. پوشاندن موی سر اگر به دلیل مذهبی است مجاز است اما پیشانی  کاملا واضح باشد. عینک در عکس نباید  باعث انعکاس نور یا ایجاد هاله تاریک در عکس شما شود.
 
- پرداخت هزینه غیر قابل استرداد  ویزا برای هر متقاضی بدون در نظر گرفتن سن فرد الزامی است . اصل رسید بانک در دو نسخه آبی و صورتی باید همراه با فرم ویزا تحویل داده شود. پرداخت این هزینه باید در یکی ازبانک ملی ابوظبی در دبی انجام شود  . National Bank of Abu Dhabi

مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
  • برنامه اقامت دائم آمریکا
شرکت کنندگان : تن