اقامت سرمایه گذاری فدرال کانادا

 بهترین سرمایه گذاری در کانادا

برنامه اقامت سرمایه گذاری فدرال کانادا

*این برنامه فعلا بسته است.

دولت کانادا برنامه ای را در ابتدای ژانویه 2015 برابر بهمن ماه 93 اعلام کرد در برنامه مهاجرت فدرال از طریق سرمایه گذاری، دولت فدرال کانادا به 50 سرمایه گذار با بنیه مالی بالا، اقامت دائم کانادا را در سال 2015 ارائه می دهد. در این برنامه جدید تمامی افراد خانواده زیر 22سال و همسر، مقیم دائم کانادا می شوند. این برنامه برای افراد با دارایی بالاتر از حد نرمال تعیین شده است.
 متقاضیان برنامه اقامت سرمایه گذاری فدرال کانادا باید شرایط زیر را داشته باشند:
-          دارا بودن دارایی معادل 10میلیون دلار کانادا که به صورت قانونی و طی فعالیت تجاری کسب شده باشد و توسط کارشناس رسمی ارزیابی شود. بعد از قبولی متقاضی باید دارایی خود را کارشناسی و ارائه کند.
-          مبلغ 2میلیون دلار کانادا در یک برنامه سرمایه گذاری (بدون گارانتی) برای مدت 15 سال سرمایه گذاری کند. این مبلغ در یکی از کسب و کارهای کانادایی با پایه نوآورانه و سود ده سرمایه گذاری خواهد شد.
-          دارا بودن دانش زبان انگلیسی یا فرانسه.
-          انجام ارزیابی مدرک تحصیلی دانشگاهی خود توسط یکی از موسسات کانادایی.
 
اداره مهاجرت و شهروندی کانادا CIC فقط 500 پرونده را در تاریخی که در اواخر ژانویه 2015 برابر بهمن ماه 1393 را برای بررسی اولیه قبول می کند. سپس به صورت رندوم شروع به بررسی پرونده ها خواهد نمود تا ظرفیت 50 پرونده مورد نظر امسال تکمیل گردد. بقیه پرونده ها برگشت داده خواهد شد.
زمان تصمیم گیری و قطعی نمودن این 50 پرونده شش ماه بعد از بررسی اولیه خواهد بود.
 برای شروع اقدام در این برنامه فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.

نظرسنجی مهاجرت کانادا

آیا ورک پرمیت کانادا با ویزای توریستی ایرانیان بعد از 28فوریه 2024 تمدید می شود؟

  • تمدید نمی شود.
  • تمدید می گردد.
  • من روشهای بهتر را اقدام می کنم.
شرکت کنندگان : تن