Literacy سوادآموزی

مسیر نما :

سواد آموزی و ارتقاء آموزشی

 عکس از مدارس کانادا

امکانات آموزشی برای ساکنان بزرگسالی که به هر دلیلی دبیرستان را تمام نکرده اند و یا در خواندن و نوشتن دچار مشکل هستند، وجود دارد.
فرصت هایی نیز برای بزرگسالانی که دبیرستان را به پایان رسانده اند و مایلند تا آموزش عالی خود را نیز پی بگیرند وجود دارد. این فرصت برای افرادی مناسب است که قبل از ثبت نام در برنامه های منظم آموزش عالی، می خواهند در موضوعات خاصی دانش خود را ارتقاء دهند.

تحصیل زیر 18 سال کانادا

کسب یا به روز رسانی دیپلم دبیرستان برای بزرگسالان

بزرگسالانی که 18 سال سن داشته و حداقل یک سال خارج از مدرسه باشند، می توانند در برنامه های آموزش بزرگسالان شرکت کنند. فراگیران در این برنامه می توانند با استفاده از واحدهای درسی که در دبیرستان گذرانده اند، برای اخذ نمرات موردنیاز جهت پذیرش در مؤسسات آموزش عالی و یا تامین شرایط لازم برای دریافت دیپلم دبیرستان بزرگسالان اقدام کنند. آنها همچنین می توانند در برنامه های آمادگی دیپلم بصورت توسعه تحصیلات عمومی (GED) ثبت نام کنندGED. معادل دیپلم دبیرستان می باشد.

دبیرستان های تورنتو

 بهترین دبیرستان های کانادا

برنامه های سواد آموزی

تعدادی از برنامه های داوطلبانه وجود دارند که به افرادی که در خواندن و نوشتن، اشکال دارند کمک می نمایند . شما می توانید با هر یک از این سازمانها تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری را در مورد کلاس های سواد آموزی در منطقه خود بدست آورید. 

فرم ارزیابی مهاجرت کانادا موسسه گنجی

ارتقاء مهارت های ضروری در محیط کار

مهارت های پایه، اساس یادگیری مهارت های پیچیده تر دیگر محسوب می شوند. این مهارت ها در کار و زندگی روزمره ما مورد استفاده قرار می گیرند و عبارتند از: خواندن، نوشتن، برقراری ارتباط شفاهی، محاسبات، توانایی تفکر، استفاده از کامپیوتر، استفاده از مدارک، کار کردن با دیگران، و غیره
برنامه یادگیری در محل کار با همکاری با کارفرمایان، به منظور بهبود مهارت های ضروری کارکنانشان، به آنها کمک می کند.
 

تحصیل آنلاین در دبیرستان های کانادا

دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

اخبار برگزیده

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
شرکت کنندگان : تن