سیستم آنلاین اداره مهاجرت کانادا برای 7 برنامه مهاجرتی

بازدیدکنندگان : 310 نفر 1400/01/31
سیستم آنلاین اداره مهاجرت کانادا برای 7 برنامه مهاجرتی
سیستم آنلاین اداره مهاجرت کانادا برای 7 برنامه مهاجرتی

اداره مهاجرت کانادا برنامه های مهاجرتی که مبتنی بر کاغذ هستند را دیجیتالی می کند.

بعضی از برنامه های مهاجرتی کانادا به جای دریافت پرونده های کاغذی مهاجرتی به صورت آنلاین آنها را می پذیرند.
اداره مهاجرت کانادا در تاریخ 1 آوریل برابر12/1/1400 سیستم آنلاین را برای پرونده های مهاجرتی ایجاد کرد. اداره مهاجرت مراحل دریافت پرونده های مهاجران برای اقامت دائم در این 7 برنامه مهاجرتی را دیجیتالی کرده است:
_ برنامه مهاجرت استانی غیر از اکسپرس اینتری
_ برنامه آزمایشی روستایی و شمالی
_ برنامه آزمایشی صنایع غذایی
_ برنامه آزمایشی آتلانتیک
_ برنامه سرمایه گذاری کبک
_ برنامه کارآفرینی کبک
_ برنامه خود اشتغالی کبک

برای این برنامه ها هنوز هم می شود پرونده های مهاجرتی را به صورت کاغذی ارسال کرد. اداره مهاجرت کانادا سیستم آنلاین را برای این برنامه ها مرحله بندی می کند، چون در مقایسه با دیگر برنامه های مهاجرتی نیروی متخصص و اسپانسرشیپ تقاضای کمتری دارند.
اداره مهاجرت به معرفی سیستم آنلاین با گروههای محدودی از مهاجران برای کامل شدن روش جدید دریافت پرونده ها و انجام اصلاحات لازم می پردازد. اداره مهاجرت کانادا به دنبال دیجیتالی کردن دیگر برنامه های مبتنی بر کاغذ است.

اداره مهاجرت کانادا با ایجاد سیستم آنلاین به دنبال ارائه راههای بیشتر به مهاجران برای اقامت دائم است. این سیستم به مهاجران کمک می کند تا از تاخیر های پستی به علت ویروس کرونا جلوگیری شود.
اداره مهاجرت کانادا اعلام کرد که این اداره به دنبال توسعه و ایجاد روشهایی برای بهتر شدن سیستم مهاجرت نسبت به قبل از شیوع کرونا است. شیوع کرونا باعث ایجاد تغییرات خوبی در سیستم پذیرش مهاجران شد.
وزیر مهاجرت کانادا مارکو مندیچینو  گفت: قبل از شیوع کرونا به دنبال ایجاد سیستم مهاجرت مجازی و آنلاین برای همه برنامه های مهاجرتی بودیم که با کرونا به آن سرعت بخشیدیم.
از تاریخ مارس 2020 اداره مهاجرت کانادا همه آزمون های شهروندی و مراسم شهروندی را به صورت آنلاین انجام داده است. اداره مهاجرت یک مرحله دیگر را هم آنلاین کرد، تا مصاحبه های حضوری برای افراد دارای اقامت دائم از بین برود.

تغییر در پروفایل اکسپرس اینتری بعد از دریافت دعوتنامه قبولی


اگر بعد از دریافت دعوتنامه قبولی مشکلی در پروفایل اکسپرس اینتری شما وجود داشت، برای اینکه شانس اقامت دائم را از دست ندهید روشهایی برای شما وجود دارد.
اگر از طریق سیستم اکسپرس اینتری دعوتنامه دریافت کرده باشید و بعضی از اطلاعات پروفایل شما از بین رفته باشد یا تاریخ آن گذشته باشد، برای حل این مشکل باید تصمیم سختی را بگیرید. قبل از دریافت دعوتنامه شما می توانید بدون هیچ توضیحی پروفایل اکسپرس اینتری خود تغییراتی ایجاد کنید. بهتر است شما با ایجاد تغییر سریعا پروفایل خود را تغییر دهیدتا بر امتیاز شما در سیستم جامع امتیاز بندی و واجد شرایط بودن شما برای یکی از برنامه های اکسپرس اینتری تاثیر نگذارد.

بعد از دریافت دعوتنامه قبولی، پروفایل اکسپرس اینتری شما به صورت خودکار در سیستم مدیریت پرونده جهانی ثبت می شود. شما که متقاضی اصلی هستید باید قبل از ارائه پروفایل خود از درست بودن اطلاعات مطمئن باشید. عدم انجام این کار نتیجه غیر قابل قبولی در مهاجرت شما دارد. اگر اداره مهاجرت کانادا متوجه اشتباه شما شود، برای مدت پنج سال نمی توانید برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید.
افسران اداره مهاجرت کانادا همه اسناد و مدارک پرونده شما را بررسی می کنند و در مورد پرونده مهاجرتی شما تصمیم می گیرند. مقامات اداره مهاجرت کانادا کامل بودن پرونده شما را تایید می کنند، و به بررسی محتوای اسناد و مدارک شما می پردازند. اگر پرونده شما ناقص باشد پرونده به شما داده می شود که این به معنای رد شدن نیست.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا