فارغ التحصیلان بعضی دانشگاه ها در شرق کانادا مقیم می شوند

بازدیدکنندگان : 2957 نفر 1399/09/17
فارغ التحصیلان بعضی دانشگاه ها در شرق کانادا مقیم می شوند

استان نیوفاندلند و لابرادور برنامه جدید مهاجرتی را معرفی می کند

این استان افراد تحصیل کرده و نیروی متخصص ماهر را می پذیرد.دولت نیوفاندلند و لابرادور کانادا در تاریخ 18 نوامبر 2020 برنامه جدید مهاجرتی را معرفی کرد، که برای جذب افراد تازه واردی است که در حال حاضر در استان هستند.برنامه مهاجرتی جدید استان نیوفاندلند و لابرادور NLPNP مهاجران تحصیل کرده و ماهر با تجربه کار در صنایع تخصصی مثل فناوری و های تک را جذب می کند.  این برنامه از 2 ژانویه 2021 آغاز می شود.
این برنامه برای جبران کمبود نیروی کار استان در صنایع با رشد بسیار بالا است.این استان اعلام کرد، برنامه جدید برای رفع نیاز کارفرمایان به نیروی کارماهر و باتجربه است.


چه کسی واجد شرایط برنامه مهاجرتی مشاغل با اولویت بالای پذیرش می باشد؟

افراد دارای کارشناسی ارشد یا فارغ التحصیلان دکترا از دانشگاه Memorial  که در سه سال گذشته با مدرک فناوری اطلاعات و ارتباطات، اقیانوس شناسی، مراقبت های بهداشتی، کشاورزی و آبزی پروری فارغ التحصیل شده اند.
همچنین، متخصصین با سابقه کار در مشاغل با اولویت پذیرش عالی نیز در نظر گرفته می شوند:

_ مهندس نرم افزار

_ مهندس پزشکی

_ مهندس برق

_ مهندس هوش مصنوعی

_ مهندس مکانیک

_ مهندس برنامه نویس پایتون 

_ مهندس شبکه کامپیوتر

_ مهندس زیر ساخت کامپیوتر

_ متخصص امنیت

_متخصص CLOUD

_ بیوانفورماتیک

_ پشتیبان شبکه های کامپیوتری


به علاوه متقاضیان مهاجرت به کانادا با سوابق بالا با شرکت در آزمونهای زبان و کسب نمره لازم که براساس معیار زبان کانادایی نمره 5 است باید تسلط به زبان انگلیسی رانشان دهند.
_ سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی IELTS   
_ سیستم ارزیابی مهارت زبان انگلیسی کانادایی CELPIP

 

روشهای دیگر مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور کانادا

برنامه مهاجرت استانی نیوفاندلند و لابرادور به پنج دسته تقسیم می شود: برنامه نیروی کار ماهراکسپرس اینتری، نیروی متخصص، فارغ التحصیل بین المللی، کارآفرین بین المللی و کار آفرین بین المللی فارغ التحصیل. 

برنامه نیروی ماهر اکسپرس اینتری 

برنامه نیروی ماهر اکسپرس اینتری امکان انتخاب نیروی کار ماهر از طریق سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا را به استان نیوفاندلند و لابرادور می دهد.  افراد انتخاب شده باید در استان پیشنهاد شغلی داشته باشند.

برنامه نیروی متخصص

برنامه نیروی متخصص افرادی که از کارفرمای استان پیشنهاد کار دارند را انتخاب می کند.  به علاوه افرادی که قبلا در استان نیوفاندلند و لابرادور با مجوز کار معتبر کار می کنند، را انتخاب می کند.

برنامه فارغ التحصیلان بین المللی

گروه فارغ التحصیلان بین المللی برای فارغ التحصیلانی که مجوز کار بعد از تحصیلات تکمیلی را دارند،می باشد. آنها باید در استان پیشنهاد شغلی داشته باشند.

برنامه کارآفرینان

گروه کارآفرینان بین المللی برای افرادی که می خواهند شغلی را در استان راه اندازی کنند و در استان اقامت داشته باشند، می باشد.  داوطلبان قبل از اقدام به کار باید یک سال در استان کار کنند.

برنامه کارآفرینان فارغ التحصیل از مموریال و کالج آمریکای شمالی

کارآفرینان فارغ التحصیل که می خواهند کاری در استان راه اندازی کنند، از طریق برنامه کارآفرینان فارغ التحصیل بین المللی می توانند اقامت دائم را بدست آورند.  به علاوه مهاجران برای دریافت اقامت استان نیوفاندلند و لابرادور از طریق برنامه مهاجرت آزمایشی آتلانتیک می توانند، اقدام کنند. داوطلبان باید پیشنهاد شغلی داشته باشند.
 

 
درباره استان نیوفاندلند و لابرادور کانادا

نیوفاندلند و لابرادور شرقی ترین استان کانادا با دو جزیره جداگانه است: لابرادور که به کشور کانادا متصل است و نیوفاندلند که یک جزیره است. این استان به دلیل دارا بودن منابع اقتصادی و انرژی در حال رشد است.بخش های مهم این استان: گروه های مالی، بهداشت و درمان، معدن، ماهیگیری، تولید نفت است.بیشتر مردم در مرکز استان به نام (سنت جان) زندگی می کنند، که یکی از قدیمی ترین شهرهای آمریکای شمالی است.این شهر معماری جالبی دارد، ساختمانهای این شهر بسیار متفاوت از شهرهای دیگر کانادا است و رنگ های خاصی دارد.
درمورد بقیه دانشگاههای کانادا اینجا را بخوانید.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا