Local Products محصولات محلی

مسیر نما :

خرید محصولات محلی (استانی) در کانادا


خرید کالاها و محصولات محلی و همچنین استفاده از خدمات محلی، علاوه بر حفظ پول در جامعه، باعث کاهش اثرات زیست محیطی ناشی از حمل و نقل کالاها از فواصل بسیار دور می شود. همچنین معمولا می توان از کسب و کارهای محلی خدمات بهتری را دریافت نمود و آنها نیز این امکان را دارند تا وقت بیشتری را در خدمت مشتریان محلی خود قرار دهند.
 

ویزای کشاورزی کانادا

در اینجا برخی از روش ها برای انتخاب کالاهای داخلی به منظور کمک و حمایت از جامعه محلی ذکر می شود.
بررسی برچسب محصولات، برای اطلاع از محل ساخت محصول، برچسب روی آن را بررسی نمایید و به عنوان اولین انتخاب، محصولات ساخت شهر محل اقامت خود انتخاب نمایید، پس از آن محصولات منطقه یا استان خود و سپس محصولات ساخت کانادا و بعد از آن ساخت آمریکا یا کشورهای دیگر را انتخاب کنید. در صورتی که هیچکدام از انتخابهای داخلی وجود نداشت و شما ملزم به خرید بودید آنگاه محصول خارجی در دسترس را خریداری کنید. این موضوع بخصوص در مورد محصولات غذایی بیشتر کاربرد دارد. زیرا محصولات غذایی محلی، تازه تر و سالم تر از محصولات فراوری شده و یا حمل شده از سایر نقاط دنیا خواهد بود. البته اگر قصد خرید موز داشته باشید، امکان انتخاب موز و آناناس محلی را نخواهید داشت، زیرا موز و آناناس در کانادا تولید نمی شود ولی چنانچه قصد خرید سیب زمینی داشته باشید، دلیلی برای خرید سیب زمینی غیر محلی وجود ندارد.
در صورت امکان سعی کنید به جای خرید از فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، از مغازه های  کوچک محلی خرید کنید. بعضی اوقات ممکن است قیمت اجناس در مغازه های کوچک اندکی گرانتر باشند، ولی اگر شما این تفاوت اندک را پرداخت کنید باعث رونق جامعه خودتان خواهید شد و از بیزنس های کوچک حمایت خواهید کرد. توجه داشته باشید وقتی از فروشگاه های زنجیره ای خرید می کنید، معمولا بخش زیادی از سرمایه محلی به خارج از استان منتقل می شود.
در هنگام خرید هدیه برای دوستان یا خانواده، هدیه ای خریداری کنید که در منطقه خودتان تولید شده باشد. ممکن است از تعداد انتخابهایی که دارید تعجب زده شوید، این انتخابها می تواند چیزهای متفاوتی مثل یک شیشه مربا یا یک تابلوی نقاشی از یک هنرمند محلی باشد.

کشاورزی در کانادا


فرم ارزیابی مهاجرت کانادا موسسه گنجی

دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

اخبار برگزیده

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
شرکت کنندگان : تن