موسسه مهاجرتی گنجی Ganji Immigration Services

حضور موفق در طی سالیان گذشته، نیازمند بهره گیری از تجربه و دانش حقوقی کافی در زمینه خدمات مهاجرتی است  موسسه مهاجرتی گنجی، با مدیریت وکیل رسمی مهاجرت کانادا و بهره مندی از تیم حرفه ای توانسته است به سوی این امر گام نهد. عضویت به عنوان وکیل رسمی ICCRC شورای مشاورین مهاجرت کانادا) و ثبت شرکت در ایران و کانادا با هدف ارائه خدمات مشاوره حقوقی اخذ اقامت از اولین برنامه های ما در 10 ساله گذشته بوده است. بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، با تجربه و آگاه به دانش زبان انگلیسی و فرانسه که بستر فرهنگی جامعه ایرانی و کانادایی را شناخته گام بعدی ما در این راستا بوده است. انتخاب بهترین روش مهاجرت و اخذ سریع انواع ویزاهای اقامتی گام بعدی ما بوده و خواهد بود. در نهایت شناخت بازار کار کانادا و ایران و تامین نیروی انسانی و کارآفرین در جهت پیشبرد برنامه های اقتصادی و توسعه ای هر دو کشور هدف نهایی ما خواهد بود.
امید است تا با همگامی در مسیر تحقق اهداف، بهترین برای انتخاب شما باشیم و معتقدیم که موفقیت اتفاقی نیست، حاصل تجربه است.

 

Ganji_immigration_services_logo

نشان تجاری سازمان مهاجرتی گنجی Brand
عنوان  "گنجی" برگرفته از نام خانوادگی خانواده گنجی و به معنی "آنچه از گنج باشد" است. این نام با دامین های www.Ganji.Ca و www.GanjiCo.com ثبت شده است. این نشان تجاری Brand با شماره 435767  در آمریکا و کانادا و ایران 12847364 به ثبت رسیده است.
هدف از انتخاب این ساختار ارتباط بین  المان های کشور کانادا و پرنده صلح است که با هم تلاقی یافته است. این ساختار استوار و پابرجا در جهت عمودی رشد یافته و گویای خدمات سازمان مهاجرتی گنجی است.
 
 

 

Ganji_immigration_services_logo1

برگ قرمز رنگ:
بیانگر نشان رسمی کانادا و برگرفته از برگ درخت افرا (درخت بومی کانادا) می باشد. که از سال 1834 به عنوان سمبل رسمی کانادا انتخاب و در پرچم این کشور درج شد. رنگ قرمز از لحاظ روانشناختی باعث تمرکز بیشتر و همانند گل رز قرمز به معنای "زیبایی بی انتها" است.، این رنگ نزد ایرانیان سمبل حقیقت و قدرت می باشد.
 
 

Ganji_immigration_services_logo 2

پرنده سفید:
پرنده سفید برگفته از کبوتر سفید است. که نشان صلح، آرامش و دوستی است. این رنگ در معماری نشان پاکی و در بناهای مذهبی(کبوتر سفید مساجد) و حتی مدرن (مانند معماری لوکوربوزیه)دیده می شود. این ایهام از زمان حضرت نوح که پرنده سفیدی همراه با شاخه ای از برگ زیتون دیده شد، نشات گرفته است. در آرم ما، حرکت رو به اوج کبوتر از سمت شرق به غرب(کانادا) نشان پیشرفت همراه با صلح است.
 
 

 

Ganji_immigration_services_logo 3

 10 پر کبوتر:
این 10 پر بالایی کبوتر نشانگر 10 استان کانادا شامل: (از غرب به شرق) بریتیش کلمبیا، آلبرتا، ساسکاچوان، منیتوبا، انتاریو، کبک،نیوبرانزویک، نوااسکوشیا، پرینس ادوارد، نیوفانلند می باشد.
 
 

Ganji_immigration_services_logo 4

  3  پر کبوتر:
این 3 پر نشاندهنده 3 منطقه شمالی کانادا شامل: (از غرب به شرق) یوکان، نورث وست، نوناوت می باشد. جمعا کانادا دارای 13 استان می باشد که این پرنده نیز 13 پر دارد.
 

Ganji_immigration_services_logo 5

حرف R:
نشان R ،علامت ثبت شده لوگو موسسه مهاجرتی گنجی در ایالات متحده، کانادا و ایران می باشد.
 
 

 

 

 

دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام روش با سن بالای 40 شانس اقامت بیشتری دارد؟

  • اکسپرس اینتری فدرال و استانی کانادا
  • استارتاپ ویزای کانادا با آیلتس5
  • ورک پرمیت با ویزای توریستی ایرانیان
شرکت کنندگان : تن