سیگار در کانادا

سیگار کانادا

نوشیدنی کانادا

 تولید، فروش و مصرف نوشیدنی و دخانیات در کانادا زیر نظر قوانین استانی انجام می شود. این محصولات را فقط می توانید از فروشگاههای تخصصی و دارای مجوز خریداری کنید این نکته در مورد خرید در کانادا بسیار مهم است. البته اینکار به هیچ وجه توصیه نمی شود.


نکته:
* طبق قانون کانادا، افراد با 19 سال سن یا بالاتر می توانند دخانیات خریداری و مصرف کنند. البته اینکار به هیچ وجه توصیه نمی شود.
* اگر شما میزبان یک مهمانی در منزل خود باشید، مسئولیت پیشگیری از صدمات به میهمانان و حفاظت از میهمانان خود را بعهده گرفته اید و این شامل میهمان هایی که بیش از حد نوشیده باشند نیز می شود. بعنوان مثال شما اجازه نخواهید داد که یکی از مهمان های شما جدلی را آغاز کند یا از پله ها پایین بیافتد یا بعد از نوشیدن نوشیدنی به رانندگی بپردازد.

 

قیمت سیگار در کانادا

سیگار در کانادا نسبت به کشورهای خاورمیانه بسیار گران تر می باشد و بسته به مارک آن متفاوت است. در فری شاپ فرودگاه ها کمی ارزانتر از داخل شهر می باشد.

قانون سیگار کشیدن در کانادا

فرآورده های دخانیاتی مانند سیگار، توتون پیپ، سیگار برگ، توتون و تنباکو جویدنی و غیره در سوپر مارکتهای محلی و مغازه های سیگار فروشی به فروش می رسند.
در کانادا همه فروشگاه هایی که دخانیات می فروشند باید مجوز مربوطه را داشته باشند. آنها نمی توانند سیگار را به افراد کمتر از 19 سال بفروشند. فروشندگان دخانیات در کانادا بارها بعلت فروش سیگار به افراد کم سن و سال دستگیر شده اند یا با اخطار، جریمه یا تعلیق جواز روبرو شده اند.
در کانادا  سیگار کشیدن در محل کار و اماکن عمومی ممنوع است، این بدین معناست که شما نمی توانید در ادارات دولتی، بیمارستان ها، مدارس، رستوران ها، کافه ها، تئاترها، فروشگاه ها و سایر اماکن عمومی سیگار بکشید. همچنین سیگار کشیدن در اتومبیل حامل افراد کمتر از 19 سال نیز ممنوع است.
 

دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام روش با سن بالای 40 شانس اقامت بیشتری دارد؟

  • اکسپرس اینتری فدرال و استانی کانادا
  • استارتاپ ویزای کانادا با آیلتس5
  • ورک پرمیت با ویزای توریستی ایرانیان
شرکت کنندگان : تن