هواپیما کانادا

 قیمت بلیط تهران به کانادا

قیمت بلیط هواپیما کانادا

سیستم هوایی حمل و نقل در کانادا بسیار پیشرفته می باشد. در هر شهر یک یا چند فرودگاه محلی و بین المللی وجود دارد.از این فرودگاه پروازهای مستقیم به شهرهای ونکوور، کلگری، وینی پگ، ادمونتون،هالیفکس، تورنتو، اتاوا و مونترآل و ... در کانادا و همچنین از شهرهای ایالات متحده آمریکا و اروپا و آسیا وجود دارد. بلیط تهران مونترال از 30میلیون تومان رفت و برگشت به بالا می باشد که معمولا در فصل تابستان قیمت ها بیشتر است.

الزاماتی برای شناسایی افراد در سفرهای هوایی در کانادا وجود دارد. تمامی مسافرانی که 12 سال یا بیشتر دارند لازم است تا کارت شناسایی عکسدار معتبری که توسط دولت صادر شده باشد و نشاندهنده نام، تاریخ تولد و جنسیت آنها باشد را ارائه دهند.

اگر قصد واردات به کانادا را دارید به سایت Canada Border Services Agency مراجعه کنید. بهتر است از تعرفه های واردات نیز مطلع باشید یا از شرکت های فعال در این زمینه کمک بگیرید اطلاعات کامل در سایت Industry Canada آورده شده است.

 

ایر کانادا

نام شرکت هواپیمایی مسافربری ملی کانادا و هواپیمایی حامل پرچم این کشور است. این شرکت هواپیمایی که در سال ۱۹۳۶ میلادی تاسیس شد، بار و مسافران را با استفاده از پروازهای برنامه ریزی شده و پروازهای چارتر به ۱۷۸ مقصد در سرتاسر جهان حمل می‌کند.
 
این شرکت از نظر مقصدهای پروازی و حجم مسافر دهمین شرکت بزرگ هواپیمایی دنیا به شمار می‌رود. ایرکانادا همچنین عضو اتحادیه ستاره یا استار الاینس است. این اتحادیه خطوط هوایی که از ۲۶ عضو تشکیل شده‌است در سال ۱۹۹۷ راه‌اندازی شد.
 
دفتر اصلی این شرکت در مونترال کبک واقع شده‌است، در حالی که بزرگترین ترمینال مسافربری آن در فرودگاه پیرسون در تورنتو، انتاریو قرار دارد. مجموع درآمد این شرکت در سال ۲۰۰۸ میلادی بیش از ۹٫۷ میلیارد دلار کانادا بوده‌است. ایرکانادا ناوگانی متشکل از ایرباس A۳۲۰، بوئینگ ۷۶۷ و بوئینگ ۷۷۷ برای مسیرهای طولانی و خانواده ایرباس A۳۲۰ مانند ایرباس A۳۱۹، ایرباس A۳۲۰ و ایرباس A۳۲۱ و E۱۷۰/E۱۹۰ در اختیار دارد.
 

 بلیط ایران به کانادا

هواپیمایی کانادا

بخش حمل و نقل ایرکانادا نیز از دو بخش ایرکاناداکارگو و ایرکاناداجتز تشکیل می‌شود. از شرکت‌های تابعه ایرکانادا می‌توان به ایرکانادا ویکیشن اشاره کرد که خدمات سیاحتی خود را در ۹۰ مقصد به مسافران ارائه می‌دهد. شرکت ایرکانادا با همکاری شرکای محلی بطور متوسط روزانه بیش از ۱۳۷۰ پرواز برنامه ریزی شده را انجام می‌دهد.

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام روش با سن بالای 40 شانس اقامت بیشتری دارد؟

  • اکسپرس اینتری فدرال و استانی کانادا
  • استارتاپ ویزای کانادا با آیلتس5
  • ورک پرمیت با ویزای توریستی ایرانیان
شرکت کنندگان : تن