گواهینامه رانندگی در استان ساسکاچوآن


/directory/ganjicocom/editor/w.jpg

انواع گواهینامه رانندگی در استان ساسکاچوآن   Saskatchewan Driver's license


 Class 1
دستگاه های قدرتی، نیمه تریلرها و کامیون ها (به استثنای کامیون های 2 محوری با صفحه های farm-class) که دارای تریلر یا وسیله ای یدک دار هستند که وزن خالص بخش های یدکی متجاوز از 4600 کیلوگرم باشد. وسایل نقلیه موتوری در Class 2، Class 3، Class 4 و            قرارمیگیرندClass 5

Class 2
اتوبوس هایی که دارای ظرفیت سرنشین بالای 24 مسافر و حمل آن باشند. وسایل نقلیه موتوری در Class 3، Class 4 و Class 5. وسایل نقلیه Class 1 به عنوان یک مبتدی با تائیدیه ای مناسب.

Class 3
کامیون های بیش از 2 محور (به استثنای کامیون های دارای صفحه های farm-class) که دارای تریلر یا وسیله ای یدک دار هستند که وزن ناخالص بخش های یدکی متجاوز از 4600 کیلورگرم نباشد. وسایل نقلیه موتوری در Class 4 و Class 5. وسایل نقلیه Class 1 و Class 2 به عنوان یک مبتدی با تائیدیه ای مناسب.

Class 4
تاکسی ها (همچنین می بایست دارای گواهینامه تائید و گواهینامه شخصیت اخلاقی خوب باشند)، آمبولانس ها و اتوبوس هایی که دارای ظرفیت سرنشین 24 نفر یا کمتر در هنگام حمل مسافر باشند. وسایل نقلیه موتوری در Class 5 و وسایل نقلیه Class 1، Class 2 یا Class 3 به عنوان یک مبتدی با تائیدیه مناسب.

Class 5
ماشین ها، وانت ها، وسایل نقلیه 2 محوری دارای تریلر یا وسایل نقلیه یک دار که وزن ناخالص وسایل نقلیه یدکی متجاوز از 4600 کیلوگرم نباشد، اتوبوس ها زمانی که در حال جا به جایی مسافر نباشند، خانه های موتوری 3 محوری، تاکسی ها و آمبولانس ها در زمانی که برای اجاره مورد استفاده قرار نگیرند. کامیون های کشاورزی 2 محوری که هرگونه وسیله نقلیه را یدک می کشند. کامیون های با بیش از 2 محور که در farm-class ثبت شده باشند. کامیون های با بیش از 2 محور که در farm-class ثبت شده و در زمان یدک کشیدن، وزن وسیله نقلیه یدکی متجاوز از 4600 کیلوگرم نباشد. وسایل نقلیه Class 1، Class 2، Class 3 یا Class 4 به عنوان یک مبتدی با تائیدیه مناسب (حداقل سن 18 سال و نمی بایست یک راننده نوآموز باشد). وسایل نقلیه ای که در Class PB یا Class PC ثبت شده و به طور اختصاصی برای حمل و نقل، اجاره، کمتر از 24 مسافر معلول و هرگونه ملازم مسافران مورد استفاده قرار گیرد.

Class 6
مبتدی ها برای موتورسیکلت.

Class 7
وسایل نقلیه Class 5 به عنوان یک مبتدی. وسایل نقلیه Class 6 تحت شرایط خاص با تائیدیه مناسب (حداقل سن 16 سال).
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا