ویزای توریستی کانادا Tourist Visa Canada

CanadaVisitGanjico.

ویزای توریستی کانادا طبق قوانین سفارت کانادا

شرایط ویزای توریستی مالتی 5 ساله :

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کانادا طبق قوانین سفارت کانادا:  
-   گذرنامه
-   اصل فرم دعوت نامه (طبق آخرین ویرایش سال میلادی)
-   تکمیل فرم مشخصات فردی (پس از عقد قرار داد از دفتر تهران دریافت گردد و با دقت تکمیل گردد)
-  عکس زمینه سفید کاملا از روبه رو و عینک (عکس ها طبق نمونه باشد و به تعداد کافی)

 

 

دانلود کاتالوگ توریستی کانادا

*عکس ها نباید اسکن و روتوش شده باشند
*عکس هایی که با شرایط فوق مطابقت نداشته باشند تحویل گرفته نخواهند شد
-   شناسنامه
-  مدرک شغلی (طبق نمونه مورد تایید سفارت)
-  مدارک فرزندان
-  در صورتیکه بازنشسته هستید برای جزئیات به ما ایمیل بزنید
-  مدارک درآمد خود طبق آخرین مستندات مورد قبول سفارت در سال 2022
-  بیمه مسافرتی
-  اصل مدارک جهت روئیت و کنترل در روز مصاحبه باید همراه مسافر باشد.
-  پرداخت هزینه بررسی مدارک به سفارت کانادا
-  قبل از ارسال مدارک از تکمیل بودن پرونده خود اطمینان حاصل نمایید، بعد از ارسال فرم ها امکان تغییر وجود ندارد.
-امکان بازپس دادن هیچ کدام از مدارک شما از سفارت وجود ندارد.
- ویزای شینگن اروپایی و سن بالای 40 سال و متاهل تاثیر دارد

CanadaGanjico-Visa


🔴هشدار برای کسانی که قصد اقدام ویزاهای توریستی، تحصیلی  کانادا را دارند🔴

ویزای توریستی مالتی کانادا دارم ولی اقامتم رد شد، چرا؟


این جمله و جملاتی شبیه به این در مورد کسانی است که ویزای توریستی و یا تحصیلی کانادا داشته اند اما زمانی که برای اقامت دائم کانادا اقدام کرده اند با مشکلات فراوان مواجه شده اند طی سال گذشته بارها از زبان مردم در ایمیل و تلگرام و اینستاگرام موسسه گنجی برای ما نوشته اند، که حالا راه چاره چیست؟همه از این موضوع ناراحت اند و متعجب که چگونه امکانپذیر است، که با اینکه ویزای توریستی 5 ساله کانادا را من گرفته ام ولی بعدا ویزای مهاجرتی ام ریجکت شد! در ادامه یک مثال می زنیم:

فردی سال گذشته با سن 35 و دارا بودن یک شرکت و املاک از طریق آژانس و یا مراکز غیر مجاز.....که عضو وکلای کبکی یاانجمن مشاورین مهاجرت کانادا نبوده توانسته ویزای مولتی کانادا را بگیرد،

ولی ویزای مهاجرتی او در مرحله چک های فدرال در آنکارا بعدا ریجکت شده است، از ایشان پرسیدم که مدارکی که برای ویزای توریستی را داری؟ گفت خیر همه را آژانس..... خودشان گذاشتند ومن اطلاعی ندارم. افراد غیر مجازو نا آگاه به قصد دریافت ویزای شخص گاهی مواقع مدارک و اطلاعاتی را در پرونده توریستی شخص ارایه می کنند که در تضاد با واقعیت خود متقاضی است و البته موفق به دریافت ویزا هم می شوند اما مشکل اصلی زمانی آغاز می شود که شخص با اطلاعات و مدارک واقعی خود در صدد اقدام برای اقامت کانادا بر می آید و آنجا تناقض های اصلی در پرونده وی آشکار شده و خود وی به عنوان مقصر اصلی و مجرم شناخته می شود.

طبق قانون ایشان تا 5 سال امکان ارسال پرونده ندارد و به دلیل هم سان بودن بانک اطلاعاتی کشورهای کانادا، آمریکا، استرالیا، انگلستان دیگر نمی تواند برای این کشورها نیز اقدام کند. 

از این موارد بسیار در افراد متقاضی توریستی، خوداشتغالی، دانشجویی، دیده ایم که باعث مشکلات فراوان و سرخوردگی متقاضیان شده است.

همانطور که در مطالب قبلی نسبت به عواقب استفاده از مشاورین مهاجرت غیر مجاز و جرایم مربوطه توضیح داده بودیم، تنها کسانی امکان و اجازه اقدام و هرگونه ارتباطی از طرف متقاضی با اداره مهاجرت کانادا را دارند که جزو وکلا و مشاورین مجاز مهاجرت دولت کانادا باشند.

لذا توجه داشته باشید دریافت ویزا های موقت توریستی، تحصیلی و... کانادا و حتی آمریکا به هر نحوی مناسب نیست و البته توجه داشته باشید که ویزای توریستی کانادا به هیچ وجه قابل تبدیل به اقامت نمی باشد و در این زمینه مطلب مفصلی را در وب سایت قرارداده ایم لینک را کلیک کنید . "چرا نمی توان ویزای توریستی را به اقامت تبدیل کرد؟"

لینک قوانین ذکر شده در بالا در وب سایت موسسه مهاجرتی گنجی موجود است.

فرم ارزیابی مهاجرت کانادا موسسه گنجی

شرایط جدید ویزای توریستی:


سیستم بیومتریک برای متقاضیان ویزای موقت (دیداری، دانشجویی و کار) الزامی است. این اطلاعات انگشت نگاری تا ده سال در اداره مهاجرت کانادا ذخیره و بعدا قابل استفاده خواهد بود
 از تاریخ یازدهم دسامبر 2013 متقاضیان ایرانی ویزای دیداری، دانشجویی و کار بین 14 و 79 سال، ملزم به دادن داده های بیومتریک خود ( اثر انگشت و عکس) می باشند.
 این سیستم جدید شامل شهروندان 29 کشور و یک منطقه خواهد بود.
بعد از عقد قرارداد زمانی توسط سازمان ما برای دادن اطلاعات بیومتریک شما در ترکیه تعیین خواهد شد، که شما می بایست به آنجا مراجعه نمایید. لیست شهرهایی که می توانید این خدمات را انجام دهید به شرح زیر است، البته شرایط ترکیه بهتر است.
 1. آنکارا و استانبول 2- ارمنستان 3- آذربایجان 4- گرجستان 5- کویت 6- بحرین 7- امارات

CanadaVisitGanjico.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انگشت نگاری ویزا کانادا در آنکارا / استانبول اینجا را کلیک کنید.
ما اهمیت ویزا و وقت و هزینه صرف شده شما را درک میکنیم. بنابراین کلیه همکاران ما، با تجربه فراوان در این زمینه ، نهایت دقت و سعی خود را انجام خواهند داد.
 
نکته: ویزای توریستی یکی از روشهای دیدار از کانادا است که شرایط متخص به خود را دارد، بارها افرادی را دیده ام که با ما تماس گرفته اند و در مورد رد شدن پرونده ویزای توریستی خود سوال داشته اند، و علت را جویا شده اند، به راحتی می توان حدس زد که همگی به روش آزمون و خطا اقدام کرده اند و شانس خود را از دست داده اند و هزینه زیادی را متحمل شده اند که باعث ایجاد سابقه و رکورد بد در اداره مهاجرت شده است. این دسته از افراد نمی دانند که لیست مدارک مورد نیاز ویزای توریستی توسط سفارت کانادا به صورت کلی برای همه مردم دنیا ارائه می گردد، ولی نسبت به هر کشور تغییر می کند و به همین دلیل کانادا دارای سفارت در هر ناحیه ای از دنیا هست و بیشتر آفیسرهایی در آن هست که به آن ناحیه آشنا باشند.
پس همیشه توجه داشته باشید که نکات زیادی در اخذ ویزا وجود دارد ، لذا اطلاع از فرم های مربوط به متقاضی و اسپانسر در کانادا، لیست مدارک مورد نیاز که باید ارسال گردد، نحوه پرداخت هزینه ها و ارسال مدارک، پیکاپ ویزا بعد از اتمام کار و تکمیل فرم ها، وقت سفارت کانادا که برای هر فردی با نسبت شغل و مشخصات فردی کاملا متفاوت است، کاری مهم و دشوار است که نتیجه موفق آن فقط مستلزم اطلاع از آخرین قوانین است. 
طبق قوانین کانادا فقط وکیل رسمی مهاجرت که دارای شرکت ثبت شده در کانادا است و عضو شورای مهاجرین کانادا ICCRC  می باشد، میتواند به عنوان نماینده قانونی شما برای اخذ ویزای  توریستی اقدام کند. دریافت ویزای توریستی توسط اشخاص به نمایندگی از طرف شما، خلاف قوانین سفارت و اداره مهاجرت کانادا است و در صورت رد شدن پرونده، شما مسول عواقب آن هستید. 

همچنین مطالب کاملی در مورد رازهای ویزای توریستی کانادا یا همان مولتی کانادا دروب سایت ما میتوانید مطالعه کنید.

 

اگر واجد شرایط برنامه های کارآفرینی یا سرمایه گذاری کانادا هستید،برای اخذ ویزای توریستی کانادا طبق قوانین سفارت کانادا با موسسه مهاجرتی گنجی تماس بگیرید.
 

 کیفیت،اتفاقی نیست،حاصل تجربه است.

مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

اخبار برگزیده

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
شرکت کنندگان : تن