پذیرش مهاجر در برنامه پرنس ادوارد کانادا

بازدیدکنندگان : 1872 نفر 1399/09/29
پذیرش مهاجر در برنامه پرنس ادوارد کانادا
برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد در قرعه کشی جدید 195 دعوتنامه صادر کرد

مهاجران گروه های اکسپرس اینتری، نیروی کار متخصص و کار آفرینی برای برنامه مهاجرت استانی پرنس ادوارد کانادا انتخاب شدند. جزیره پرنس ادوارد آخرین قرعه کشی را در 17 دسامبر 2020 انجام  داد. برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد 195 دعوتنامه صادر کرد، که 174 دعوتنامه برای گروهای اکسپرس اینتری و نیروی کار متخصص ارسال شد. 21 دعوتنامه هم به داوطلبان کارآفرینی به شرط داشتن حداقل 85 امتیاز تعلق گرفت. برنامه مهاجرت استانی امکان انتخاب مهاجران مناسب بازار کار را به استانها می دهد. این برنامه گاهی با سیستم اکسپرس اینتری فدرال هماهنگ و مرتبط می شود.

برنامه اکسپرس اینتری جزیره پرنس ادوارد کانادا

برنامه اکسپرس اینتری جزیره پرنس ادوارد متانسب با سیستم اکسپرس اینتری کانادا کار می کند. اکسپرس اینتری برنامه سه گروه مهاجرت اقتصادی را مدیریت می کند: برنامه نیروی کار ماهر فدرال، برنامه نیروی کار فنی و برنامه تجربه کار کانادایی. 
به داوطلبان واجد شرایط ، امتیاز براساس سن، سابقه کار، تحصیلات و تسلط به زبان انگلیسی با مدرک آیلتس و فرانسوی با مدرک تف طبق سیستم امتیاز بندی CRS داده می شود. به داوطلبان اکسپرس اینتری که در برنامه مهاجرت استانی دعوتنامه دریافت کردند، 600 امتیاز اضافی نسبت به سیستم جامع امتیاز بندی داده می شود که درخواست اقامت دائم آنها در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری پذیرفته می شود. 
داوطلبان اکسپرس اینتری برای دریافت دعوتنامه مهاجرت استانی باید در سیستم مهاجرت جزیره پرنس ادوارد پروفایل درست کنند. به پروفایل ها براساس شرایط خاص استان امتیاز داده می شود. داوطلبان با بالاترین امتیاز می توانند از طریق قرعه کشی ماهانه اقدام کنند. برنامه مهاجرت استانی پرنس ادوارد تعداد داوطلبان اکسپرس اینتری و نیروی کار متخصص یا حداقل امتیاز مورد نیاز برای هر گروه را مشخص نکرده است.

نیروی کار متخصص جزیره پرنس ادوارد کانادا

گروه نیروی کار متخصص پرنس ادوارد مربوط به اتباع خارجی که پیشنهاد کار معتبر-جاب آفر- از کارفرمای استان دارند، می باشد. این گروه به سه برنامه نیروی کار ماهر، نیروی کار مورد نیاز بازار کار استان و فارغ التحصیلان بین المللی تقسیم می شود. داوطلبان این گروه باید مشخصات خود را از طریق پروفایل ارائه داده تا از طریق برنامه نیروی کار متخصص با جاب آفر برای برنامه مهاجرت استانی پرنس ادوارد در نظر گرفته شوند.

 گروه کارآفرینان جزیره پرنس ادوارد کانادا

21 داوطلبی که در تاریخ 19 نوامبر از طریق برنامه کارآفرینی پرنس ادوارد دعوت شدند، به حداقل 85 امتیاز نیاز داشتند. این دعوتنامه ها براساس برنامه مجوز کار برای کارآفرینان خارجی که در جزیره پرنس ادوارد می خواهند شغلی را ایجاد و اداره کنند، صادر شده است.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
Nasrin R 1399/10/17
به امید پذیرش و اقامت دائم کانادا برای خودم و دختر کوچکم
  • گنجی
  • 1399/10/17
برای برنامه پرنس ادوارد اقدام کرده اید؟
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا