پروفایل آنلاین آریما، به کمک بازارکار کبک می آید

بازدیدکنندگان : 1263 نفر 1399/08/27
پروفایل آنلاین آریما، به کمک بازارکار کبک می آید

پروفایل آنلاین آریما، به کمک بازارکار کبک می آید

وبسایت جدید دولت کبک به کارفرمایان این امکان را می دهد تا به متقاضیان واجد شرایط در کبک یا خارج از کانادا دسترسی مستقیم داشته و از حمایت مشاوران مهاجرت به کانادا بهره مند شوند.
این وبسایت جدید به کارفرماهای استان کبک امکان استخدام مهاجران متقاضی کار در کبک و خارج از کبک را با استفاده از اطلاعات سیستم مدیریت آنلاین پذیرش مهاجر به کبک Arrima را می دهد. نادین ژیرول، وزیر مهاجرت کبک، بیان کرد که این پورتال آنلاین که توسط وزارت مهاجرت کبک ساخته شده برای کارفرمایان نیز فعال خواهد بود.

این وبسایت جدید برای انتخاب افرادی است که رزومه CV آنان به بهترین صورت نیاز بازارکار را تامین می کند، طراحی شده و کارفرمایان می توانند به وبسایت سازمان مهاجرت کبک مراجعه کرده و مشخصات افراد متقاضی مهاجرت به کبک را بررسی کنند، به آنها شغل پیشنهاد دهند و به اخذ اقامت آنان همراه با مشاورین مهاجرت و وکلای مهاجرت کمک کنند. 


چه کسانی واجد شرایط آریمای کبک هستند:

شرکت های ثبت شده در اداره ثبت شرکت های کبک کانادا بنام Registraire des Entreprises Québec می توانند افراد زیر را استخدام کنند و به آنها پیشنهاد شغلی یا همان جاب آفر را بدهند:
- مهاجران مستقر در کبک 
- دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل شده از کبک با مجوز کار
- کارگران موقت 
- نیروی متخصص از خارج از کشور

به گفته وزیر مهاجرت کبک، با دردسترس قرار دادن مشخصات متقاضیان مهاجرت، شرکت ها با سرعت بیشتر افرادی که نیازهای بازار کار را تامین کرده، شناسایی می کنند.
جستجو در این وبسایت منعطف است که به شرکت ها اجازه می دهد هنگام انتخاب معیارهای مختلف، همزمان نتایج بدست آمده را مشاهده کنند. به علاوه، این وبسایت به کاربران امکان ذخیره و بارگیری نتایجی که جستجو کرده اند را می دهد، تاسریعتر با کارفرمایان ارتباط پیدا کنند.

 زمانی که بین کافرمایان و مهاجران ارتباط منطقی وجود داشته باشد، شرکتها با استفاده از برنامه های مهاجرتی به مهاجران در انتخاب درست برنامه مهاجرت و گذراندن مراحل مختلف کمک می کنند. مشاوران امور مهاجرت استانی و استخدام بین المللی وزارت مهاجرت کبک، این برنامه حمایتی را ارائه کرده که در تمام مناطق اداری کبک در دسترس است.
 وبسایت جدید کارفرمایان یک بخش رایگان است که از 27 ژوئن 2019 فعال بوده است. از آن تاریخ، شرکتها از طریق حمایت های مشاور وزیر به وبسایت کارفرمایان دست می یابند. وزیر مهاجرت کبک گفت: نسخه جدید وبسایت کارفرمایان، به شرکتها امکان جستجوی مستقل را می دهد، که از 5 نوامبر 2020 در دسترس بوده است.


نحوه کار آریما کبک چگونه است

برای دسترسی به وبسایت کارفرمایان، شرکت ها باید در سیستم مدیریت آنلاین کبک Arrima پروفایل را ایجاد کرده تا بتوانند درخواست آنلاین داشته باشند. بعد از ارسال این درخواست شرکتها در طی پنج روز کاری پاسخ از مشاور سازمان مهاجرت کانادا را دریافت می کنند. پس از اتمام این مرحله شرکتها قادر به انجام بررسی رزومه متقاضیان مهاجرت، ذخیره نتایج و تماس با داوطلبان خواهند بود. در واقع این وبسایت امکان شناسایی سریعتر افراد مناسب بازار کار را فراهم می کند. وزیر مهاجرت کبک نوشت: این وبسایت روند برنامه مهاجرت دائمی یا موقت را سرعت نمی بخشد!
ویژگی های اضافه شده در وبسایت، ابزاری برای رفع کمبود نیروی کار در استان کبک و بهبود شرایط اقتصادی بعد از کرونا است. اولویت دولت کبک، تلاش برای جذب استعداد های بین المللی که بخش جدایی ناپذیر از بهبود شرایط  اقتصادی هستند، می باشد. 

با راه اندازی وبسایت آنلاین کارفرمایان، که برای مشاغل اختصاص یافته و شروع دوباره فعالیت های استخدام بین المللی، دولت فعالانه عمل می کند. دولت با روشی هدفمند از مشاغل حمایت می کند.
در 29 اکتبر، ژیرول، برنامه مهاجرتی 2021 کبک را در شورای ملی مطرح کرد. کبک در سال 2021 حداکثر47500 مهاجر جدید را می پذیرد که حدود 7000 مهاجر به علت مشکلات کرونا برای ورود مهاجران در سال 2020، به این تعداد اضافه می شود. استان کبک به دلیل تاثیر بیماری کرونا بر مهاجرت نمی تواند به سطح مهاجرت مورد نظر خود که امسال تعیین کرده بود برسد و سعی دارد با برنامه های دیگر همچون پروفایل انلاین آریما که در بالا به آن اشاره شد، به کمبود ها پاسخ دهد.


telegram_Canada_Ganji
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا