Religious groups گروههای مذهبی

مسیر نما :

گروه های مذهبی

 نقشه کانادا

ارتباط داشتن با مراکز عبادت و یا گروه مذهبی، می تواند نقطه شروع مهمی در حمایت از شما (به عنوان یک تازه وارد به کانادا) محسوب شود. این حمایت هم می تواند جنبه روحانی و هم جنبه فرهنگی داشته باشد. تعلق داشتن به یک سازمان مذهبی، همچنین می تواند به ادغام شما در جامعه کمک کند.
از بدو ورود مهاجران اروپایی در قرن شانزدهم، مسیحیت بعنوان دین غالب مطرح بوده است.همچنین نمایندگان طیف کاملی از فرقه های مسیحی وجود دارند. با این حال، با افزایش اقامت تازه واردان کانادا، در حال حاضر تنوع وسیع تری از گروه های سازمان یافته مذهبی شکل گرفته است.
 

گروه های مذهبی و جامعه جزیره


ذکر این نکته حائز اهمیت است که گروه های مذهبی اغلب به انجام ابتکارات و اقداماتی که فراتر از حضور در مراسم مذهبی است می پردازند. بسیاری از آنها، کمیته هایی را سازمان دهی می کنند و یا ارگان هایی را تشکیل می دهند که در توسعه جامعه کمک کرده و به امور خیریه و یا فعالیت هایی در زمینه مسائل مربوط به عدالت اجتماعی و فراتر از آن می پردازند. فعالیت آنها اغلب به قاره های دیگر (در هر کجایی که به کمک نیاز باشد) هم می رسد. در بسیاری از مواقع این فعالیت ها، افراد را در زمینه های مختلف فرهنگی و مذهبی نیز بهره مند می سازند.
تعدادی از چنین گروه هایی، از خانواده های پناهنده حمایت کرده اند و به آنها کمک می کنند تا به کانادا بیایند و زندگی جدیدی را آغاز کنند. در بسیاری از مواقع، آنها به خانواده هایی که بواسطه وجود مشکلات در کشورهای مبدا خود از هم جدا شده اند کمک نموده اند تا به هم بپیوندند.
کلیساها نیز اغلب امکانات خود را در اختیار گروه های غیر مذهبی می گذارند. کلیساها و سالن های کلیسا، غالبا برای برگزاری اجتماعات و جلسات، کنسرت های اجتماعی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

دانستنی های کشور کانادا


فرم ارزیابی مهاجرت کانادا موسسه گنجی

دسته بندی خبرها
مهمترین های کانادا
پادکست ها
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

اخبار برگزیده

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

  • برنامه های مهاجرتی کانادا
  • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
  • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
شرکت کنندگان : تن