فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

10 شغل پر درآمد در کانادا

بازگشت
بازدیدکنندگان : 78153 نفر 1396/07/15
10 شغل پر درآمد در کانادا

10 شغل پر درآمد در کانادا
یکی از راه های رسیدن به شغل ایده آل , داشتن یک مدرک دانشگاهی معتبر است, اما تحقیقات سایت کاریابی (Indeed) کانادا ثابت کرده است که این تنها راه ممکن نیست. 
www.ca.indeed.com
این وب سایت لیستی از پر درآمد ترین مشاغلی که به مدرک دانشگاهی نیازی ندارند را منتشر کرد. همچنین نشان داد که چند فرصت شغلی درهر یک میلیون پست شغلی در وب سایت, بین ماه می و جولای وجود دارد. 
جودی کستن, مدیر وبسایت ایندید کانادا , در بیانیه مطبوعاتی توضیح داد که افرادی که در جستجوی شغل ایدآل اند باید از تمام راه هایی که برای آنها در دسترس است، آگاهی داشته باشند. به گفته جودی شغل های مرتبط با تکنولوژی و خرید و فروش تقاضای نیروی کار بالایی دارند.
کارفرماها با کمبود نیروی کار متخصص مواجه شده اند, که این به معنای فرصت های شغلی بالا برای یک شغل خوب و حتی برای خود اشتغالی می باشد.
خانم جودی خاطر نشان کرد که این مشاغل به تعلیم نیاز دارند اما نیازی به مدرک دانشگاهی نیست.
وی توضیح داد: در حالی که تحصیلات دانشگاهی ممکن است برای همه مناسب نباشد, بیشتر مشاغلی که به این مدارک نیاز ندارند , به تعلیم, گواهی نامه , لایسنس و مدارک مشابه دیگر احتیاج دارند. برای مثال, یک طراح اپلیکیشن به تحصیلاتی در زمینه یادگیری زبانهای مخصوص طراحی اپ نیاز دارد و یا یک خلبان به تمرین های مخصوص پرواز با هواپیما و یک گواهی نامه نیاز دارد.
خلبانی یکی از مشاغل پر تقاضا در کاناداست. 
با توجه به وب سایت هواپیمایی کانادا, خلبانانی که برای درخواست کار به آنها مراجعه می کنند باید حداقل سه هزار ساعت تجربه خلبانی داشته باشند. شرکت هواپیمایی کانادا ترجیح می دهد که متقاضیان, تحصیلات دانشگاهی یا کالج داشته باشند. پس از اتمام این خواسته ها، متقاضیان باید آزمون های روانپزشکی و ارزیابی پزشکی را بگذرانند.
بنابراین، به عنوان فارغ التحصیل دبیرستان و بدون هیچ مدرک دیگری نمی توانید وارد این مشاغل شوید. اماهنگام ورود به بازار کار این مشاغل را نیز در نظر بگیرید.
مشاغل زیر, 10 شغل با در آمد بالااند که به مدرک دانشگاهی نیازی ندارند.
10- توسعه دهنده وب
یک توسعه دهنده وب به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 66.058 $ کانادا دریافت می کند. 1117 شغل درهر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به طراحی وب تعلق دارد. 
9- تکنسین برق
یک تکنسین برق به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 62.339 $ کانادا دریافت می کند. 1290 شغل درهر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به تکنسین برق تعلق دارد. 
8- سرپرست فروش
یک سرپرست فروش به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 63.017 $ کانادا دریافت می کند. 623 شغل درهر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به تکنسین برق تعلق دارد. 
7- بازرس ساختمان
یک بازرس ساختمان به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 64.675 $ کانادا دریافت می کند. 100 شغل درهر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به تکنسین برق تعلق دارد. 
6- طراح اپلیکیشن
یک طراح اپلیکیشن به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 66.058$ کانادا دریافت می کند. 1117 شغل درهر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به طراحی اپلیکیشن تعلق دارد. 
5- خلبانی
یک خلبان به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 75.396 $ کانادا دریافت می کند. 116شغل درهر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به تکنسین برق تعلق دارد. 
4- سرپرست فروش ماشین
یک سرپرست فروش ماشین به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 78.994$ کانادا دریافت می کند. 627 شغل در هر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به سرپرست  فروش ماشین تعلق دارد. 
3-مدیر تعمیر و نگهداری
یک مدیر تعمیر و نگهداری به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 83.184$ کانادا دریافت می کند. 367 شغل در هر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به مدیریت تعمیر و نگهداری تعلق دارد. 
2- مشاور مسکن
یک مشاور مسکن به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 107.843$ کانادا دریافت می کند. 435 شغل در هر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به مشاور مسکن تعلق دارد. 
1-رانند کامیون ترانزیت
یک راننده کامیون ترانزیت به طور متوسط درآمد سالیانه بالغ بر 144.969$ کانادا دریافت می کند. 1100 شغل در هر یک میلیون شغل پست شده در سایت ایندید به رانندگی کامیون های ترانزیت تعلق دارد. این پر درآمد ترین وسخت ترین شغل در میان مشاغل این لیست می باشد.

توجه داشته باشید داشتن اقامت دائم کانادا یا ویزای کار معتبر اولویت اصلی برای این مشاغل است.

 

telegram_Canada_Ganji

تعداد دیدگاهها: 25 نفر
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما