فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

دو تغییر اساسی در برنامه استانی آلبرتا داده شد

بازگشت
بازدیدکنندگان : 12752 نفر 1397/08/25 16:23
دو تغییر اساسی در برنامه استانی آلبرتا داده شد
دو تغییر اساسی در برنامه استانی آلبرتا داده شد:
نخست آلبرتا ازامتیاز بندی خود حداقل درآمد را حذف کرد و دوم میزان امتیاز دانش زبان را به روز کرد. 

افرادی که از تاریخ 14 ژوئن 2018 به بعد پروفایل خود را برای برنامه استانی آلبرتا باز میکنند این تغییرات برای آنان اعمال می شود. زین پس این استان بررسی میکند که آیا متقاضی به اندازه حداقل حقوق در این استان حقوق دریافت کرده است یا خیر.

نکته مهم این است که برنامه استانی آلبرتا برای افراد خارجی واجد شرایط است که یا در این استان کار میکنند یا مشغول به تحصیل هستند و یا فارغ التحصیل از یکی از دانشگاه های آلبرتا هستند.
بر اساس به روز رسانی جدید کاندیداهایی که هم اکنون در کشور خود مشغول به کار هستند از شانس بالاتری برخوردارند زیرا نشانگر این امر است که آنان میتوانند از خود و خانوادشان حمایت کنند.

تغییر اصلی دیگر که مربوط به حداقل دانش زبان است که تمامی مشاغل گروه های 0 A B C D را در بر میگیرد. حداقل زبان برای مشاغل گروه  C    و D   برار با CLB 4  است و بالاتر نخواهد رفت. 
حداقل زبان برای واجد شرایط بودن متقاضیانی که در مشاغل گروه  0 A B  هستند نیز تا تاریخ 1 ژانویه 2020 CLB 4 است. از این تاریخ به بعد ممکن است به CLB 5 افزایش پیدا کند.
این تغییرات باعث میشود که کاندادیداها راحت تر ثبت نام کنند و استان آلبرتا نیز نیروی کاری که در کشور و استان خود ندارد را پیدا کند.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما