فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

مانیتوبا دو راه جدید برای مهاجرت فارغ التحصیلان غیرکانادایی اعلام کرد.

بازگشت
بازدیدکنندگان : 14209 نفر 1397/08/25 16:46
مانیتوبا دو راه جدید برای مهاجرت فارغ التحصیلان غیرکانادایی اعلام کرد.
مانیتوبا دو راه جدید برای مهاجرت فارغ التحصیلان  غیرکانادایی اعلام کرد.
مانیتوبا تحت عنوان "ایده های جدید، ارتباطات جهانی" قصد دارد با دانش آموزان کارآفرین و فارغ التحصیلان بین المللی همکاری کند. 

دانش آموزان کارآفرین و فارغ التحصیلان بین المللی هر دو جزئی از برنامه استانی دانشجویان بین المللی منیتوبا هستند که سال گذشته به برنامه استانی آنها اضافه شد.
استان منیتوبا هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان اقامات دائم را از طریق برنامه های استانی خود می پذیرد. از سال 1998 تا کنون منیتوبا 130000 متاضی پذیرفته است.

این برنامه برای دانشجویان  کارآفرینان بین المللی است که حداقل یک دوره دو ساله دانشگاهی را در استان منیتوبا گذرانده باشند و تمایل به شروع یک کسب و کار را در این استان داشته باشند. افرادی که از طریق این برنامه انتخاب میشوند در ابتدا یک ویزای کار  دو ساله موقت دریافت میکنند تا نتیجه سرمایه گذاری و کسب و کار آنها مشخص شود. 
برنامه فارغ التحصیلان بین المللی نیز برای دانشجویانی است که مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا را در در حداقل سه سال در این استان گذرانده باشند.

 وزیر آموزش وپرورش منیتوبا کلوین گورتزن افزود: هدف هر دوی این برنامه ها برای جذب افراد خلاق و کار آفرین از سر تاسر دنیاست . دانش آموزان بین المللی ایده های جدید، روابط جهانی و روحیه کارآفرینی را به استان ما می آورند و زمانی که فرصت های شغلی برای خود ایجاد می کنند، استان منیتوبا خلاق و نوآور تر میشود.

telegram_Canada_Ganji
دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
  • علی
  • 07:27-1397/09/07
با درود
سن و آلیتس نمی خواهد
  • گنجی
  • 15:19-1397/09/09
این برنامه برای افراد دارای سابقه کار یا تحصیل در منیتوبا با ایلتس 4.5 مناسب است
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما