فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

نتیجه بررسی 18000 پرونده برنامه اسکیل ورکر کبک

بازگشت
بازدیدکنندگان : 13925 نفر 1397/11/23
نتیجه بررسی 18000 پرونده برنامه اسکیل ورکر کبک
نتیجه بررسی 18000 پرونده برنامه اسکیل ورکر کبک 
دولت کبک برای جبران عقب ماندگی در زمینه بررسی پرونده های قدیمی کبک و تسریع ارزیابی پرونده های 2019 زیرمجموعه آریما، پرونده های قبلی را کنسل خواهد نمود.
این طرح که برای تصویب به صورت قانون طی چند وقت آینده نهایی می شود به اداره مهاجرت این اجازه را میدهد که تمام پرونده های نیروی متخصص کبک قبل از 2 آگوست 2018 را لغو کند. 
دولت کبک Quebec’s new Coalition Avenir Québec (CAQ) government تحت لایحه 7فوریه 2019 برابر 18بهمن 1397 برای زیرمجموعه نیروی متخصص کبک Quebec Skilled Worker Program (QSWP) این طرح را ارائه داد.
تمام این طرح برمبنای نگاه دولت جدید در زمینه دانش زبان فرانسه برای نیروی متخصص است، تا آنها بتوانند به راحتی وارد بازار کار کانادا گردند.

البته متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کبک هیچ مشکلی نخواهند داشت.

بازار کار کبک
آقای سیمون ژولین-برت (وزیر مهاجرت کبک) حذف حجم زیاد پرونده در برنامه نیروی متخصص کبک برای ما ضروری است. این به ما اجازه بررسی بهتر برای رفع نیازهای بازار کار کبک را می دهد. همچنین باعث تسریع در زمان بررسی پرونده های اسکیل ورکر کبک از 36 ماه به 6ماه می گردد. 
ما از قبل نیز برای تسریع در برنامه مهاجرت کبک راه کارهایی را انجام داده بودیم که نمونه آن اجرای برنامه ای شبیه به اکسپرس اینتری فدرال به نام آریما Arrima بود.
طبق برنامه آریما، متقاضی میتواند یک پروفایل آنلاین باز کرده و تحصیلات، سن، شغل و سابقه کاری خود و همسر را وارد کرده و با بدست آوردن بالاترین امتیاز قبولی کبک را بدست آورد. سپس دولت با ارسال دعوتنامه جهت بدست آوردن CSQ متقاضی را مطلع می کند.

نتیجه
طبق نظر آقای گنجی –وکیل رسمی مهاجرت کانادا- همانطور که در خبر قبلی 6 بهمن ماه اعلام کردیم دولت نگاه ویژه ای به زبان فرانسه و شرایط آداپته شدن با محیط کار دارد. لذا پیشنهادی که به تمام متقضیان قبلی و فعلی اسکیل ورکر کبک کانادا داریم این است که سریعا نسبت به بازکردن پروفایل در برنامه آریما Arrima  اقدام نمایند(برای لینک و نحوه ثبت نام در تلگرام و  اینستاگرام دایرکت بدهید) و همزمان برای بدست اوردن مدرک فرانسه بی2 اقدام کنند همچنین برنامه نیروی متخصص انتاریو که جزئیات آن فردا در وب سایت قرار خواهد گرفت را مطالعه کنند.

توجه داشته باشید که این مورد شامل متقاضیان برنامه سرمایه گذاری کبک نمیشود و خوشبختانه پذیرش  Quebec Investor Program تمدید شده است.


telegram_Canada_Ganji
تعداد دیدگاهها: 2 نفر
ویزای توریستی کانادا مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید مهاجرت سرمایه گذاری کبک 2020 Quebec Investor استارت آپ کانادا Start-Up گنجی-وکیل رسمی مهاجرت کانادا نیروی متخصص اکسپرس اینتری 2020 کارآفرینی بریتیش کلمبیا - ونکوور اسپانسرشیپ همسر و ازدواج کانادایی آرشیو اخبار مهاجرت به کانادا
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما