فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

دولت کبک لیست مشاغل مربوط به روند تسهیل جاب آفر را اعلام کرد

بازگشت
بازدیدکنندگان : 6037 نفر 1398/12/21
دولت کبک لیست مشاغل مربوط به روند تسهیل جاب آفر را اعلام کرد
دولت کبک لیست مشاغل مربوط به روند تسهیل جاب آفر را اعلام کرد
بیشتر کارفرمایانی که در کبک استخدام می‌کنند ممکن است از شرط LMIA برای نیروی کار موقت خارجی معاف باشند.
دولت کبک امسال لیستی از مشاغل مربوط به تسهیل برنامه های کاری را در تاریخ 24 فوریه 2020 منتشر کرد.
وزارت مهاجرت کبک یک لیست بروز رسانی شده‌ سالانه از مشاغلی که کارفرمایان آنها قبل از استخدام یک نیروی کار خارجی نیازی به آگهی ندارند، ارائه می‌دهد.
سال گذشته، کبک لیست‌های منطقه‌ای صنایع واجد شرایط برای جذب نیروی ماهر را معرفی کرده بود. در سال جاری، دولت استان کبک یک لیست استانی که نیازهای نیروی کار را در تمام مناطق کبک در نظر گرفته است، اعلام کرده است.

اگرچه بسیاری از مشاغل موجود در لیست سال گذشته در لیست جدید نیز قرار دارند، اما 116 شغل جدید اضافه و 9 مورد حذف شده است. برخی از مشاغل جدید اضافه شده شامل منابع انسانی و مدیران سرمایه گذاری، معماران، دندانپزشکان و ... می باشد.
لیست مشاغل کبک با همکاری وزارت مهاجرت توسط Emploi-Québec تهیه شده و مبتنی بر سیستم طبقه‌بندی مشاغل ملی 2016 کانادا NOC است.
 
لیست مشاغل کبک بدون LMIA
قبل از درخواست LMIA، کارفرمایان کانادایی که نیروی کار موقت خارجی را استخدام می‎کنند باید نشان دهند که با استفاده از روش‌های گوناگون ظرفیت خالی استخدامی خود را تبلیغ کرده و تلاش‌های خود را برای استخدام ارائه دهند. این تلاش‌‌ها ممکن است شامل تبلیغ این موقعیت برای حداقل 28 روز، مصاحبه با متقاضیان واجد شرایط و اثبات کردن به دولت کانادا که هیچ شهروند کانادایی یا مقیم دائم کانادا آماده، مایل و قادر به استخدام در این سمت نبوده و این موقعیت مستلزم استخدام یک نیروی کار خارجی است، می‌باشد.
با این حال، کارفرمایان کبکی که برای موقعیت‌های خاصی استخدام می‌کنند، ملزم به ارائه اثبات تبلیغات یا فعالیت‌های استخدامی نیستند. این روش ساده سازی به عنوان "تسهیل" ارزیابی تاثیر بازار کار یا همان LMIA شناخته می شود.

آخرین به روزرسانی لیست مشاغل تسهیل شده در تاریخ 24 فوریه 2020 منتشر شد و لیست جدید بلافاصله عملی شد. یک دوره انتقالی 30 روزه به کارفرمایان یا نمایندگان آنها داده می‌شود تا اجازه‌ی بررسی درخواست ارائه شده مطابق با لیست سال قبل را داشته باشند.
موارد زیر،من بعد در لیست مشاغل مربوط به روند تسهیل ارزیابی تاثیر بازار کار در کبک وجود ندارند:
0513 برنامه های تفریحی، ورزشی و بدنسازی و مدیران خدمات
1242 مشاغل حرفه‌ای در تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی
1254 مأموران آماری و مشاغل تحقیقاتی مرتبط
3217 تکنسین های قلب و تکنولورژی‌های تشخیصی الکتروفیزیولوژیک
3236 ماساژ درمانی
7205 پیمانکاران و ناظران، سایر مشاغل ساختمانی، نصاب‌‌ها، تعمیرکاران و سرویس دهندگان
7232 سازندگان ابزار و قالب‌ها
9211 ناظران، فرآوران مواد معدنی و فلزات
9224 ناظران، سازندگان مبلمان و لوازم جانبی
 
اگر شما هم تمایل به دریافت ویزای کار در استان کبک دارید، لینک زیر را بخوانید و در صورت داشتن همه شرایط، رزومه خود را از طریق واتس اپ (لینک پایین صفحه) ارسال کنید. به دلیل حجم بالای رزومه ها لطفا از تماس تلفنی خودداری فرمایید، اگر سوالی در مورد ویزای کار کبک داشتید از طریق واتس اپ بپرسید.(دانلود اپلیکیشن محاسبه امتیاز در سیستم اکسپرس انتری از اپل استور https://goo.gl/TiJPuu )

مارا در اینستاگرام دنبال کنید:
https://www.instagram.com/canada_ganji

‏‌‎اخبار کانادا👇
‏canada_ganji_immigration
telegram_Canada_Ganji
https://www.ganjico.com//news/[id]/13586

دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید

پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
  • لیدا
  • 1399/01/06
باسلام ، ما بتازگی با خرید ملک بالغ بر ۲۵۰هزاردلار شهروندی ترکیه را گرفته ایم. آیا اگر بخواهیم برای اقامت کانادا اقدام کنیم باید با ملیت ایرانی که فعلا سرمایه و سابقه کار همسرم در انجا هست اقدام کنیم؟ چون ما فعلا اینجا سابقه کاری بابت بیزینس یا مدیریت نداریم و درآمد همسرم از محل معدن پدرشان در ایران است و چون این شغل خانوادگی بوده هیچوقت پدرشان نامی از پسرهایش بعنوان سهامدار و یا مدیر ثبت نمیکرده و همسرم همیشه فقط حضور فیزیکی داشته البته ۱۷ سال سابقه بیمه دارد و فیش حقوقی اش بیش از بیست میلیون تومان رد میشده . آیا ما حتی با خرید ملک ۳۰۰ هزاردلارب در کبک هم شانسی نداریم؟
  • گنجی
  • 1399/01/15
اقامت ترکیه هیچ تاثیر مثبتی در اخذ اقامت کانادا ندارد.
با خرید ملک در کانادا هم نمیتوانید اقامت کسب کنید.
باید مدارک فیش حقوقی و بیمه و سوابق کار همسرتان را مطالعه کرد تا روش دقیق نسبت به سن و دانش زبان انگلیسی پیشنهاد داد.
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما