فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

آتش‌سوزی آمریکا، کانادا را نیز درگیر کرد

بازگشت
بازدیدکنندگان : 562 نفر 1399/06/20 13:10
آتش‌سوزی آمریکا، کانادا را نیز درگیر کرد

آتش‌سوزی آمریکا، کانادا را نیز درگیر کرد!
دود ناشی از آتش‌سوزی در ایالت کالیفرنیای آمریکا در منطقه سانفرانسیسکو باعث نارنجی شدن آسمان منطقه شده است. دود و گرمای حاصل از این آتش‌سوزی بی‌سابقه است. حدود 14000 آتش نشان در تلاش برای خاموش کردن آتش‌سوزی‌های بزرگ در سراسر کالیفرنیا هستند. آتش سوزی‌های سال جاری بیش از 2.5 میلیون هکتار از این ایالت را سوزانده و منجر به کشته شدن حداقل هشت نفر شده است.
روز چهارشنبه، وزش باد شدید دود و خاکستر این آتش‌سوزی را در مناطق شمالی این ایالت پخش کرد. دود ناشی از آتش سوزی در آمریکا به کانادا نیز منتقل شده و هوای بسیاری از مناطق این کشور را نیز آلوده کرده است! کیفیت هوا در بسیاری از مناطق جنوبی بریتیش کلمبیا از جمله Island، coastal mainland، Okanagan، Kootenays و سایر مناطق مرزی به دلیل آتش‌سوزی اخیر آمریکا تحت تأثیر قرار گرفته است.


در هنگام آتش‌سوزی، دود می‌تواند به سرعت به سمت مناطق اطراف حرکت کرده و با گذر زمان سرعت انتشار آن افزایش میابد. باید توجه داشته باشید که قرار گرفتن در معرض دود حاصل از آتش‌سوزی ممکن است بر سلامتی شما تأثیر بگذارد. این دود برای افرادی که مشکلات و عفونت‌های تنفسی دارند مانند آن‌هایی که به ویروس کرونا مبتلا هستند، افراد مسن، زنان باردار، نوزادان، کودکان و افراد حساس خطرناک بوده و بر سلامتی آن‌ها اثر می‌گذارد.


اگر شما یا افراد خانواده‌ی شما در کانادا یا آمریکا در معرض دود ناشی از آتش سوزی قرار دارید، بهتر است تا جای امکان تلاش کنید از خانه خارج نشده و در معرض دود قرار نگیرید زیرا این دود مخلوطی از ذرات و گازهاست و شامل بسیاری از مواد شیمیایی است که می‌تواند به سلامتی شما آسیب برساند.

telegram_Canada_Ganji

دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما