فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

خبر فوری، آغاز پذیرش مهاجر از طریق نیروی متخصص فدرال

بازگشت
بازدیدکنندگان : 88473 نفر 1391/09/30
خبر فوری، آغاز پذیرش مهاجر از طریق نیروی متخصص فدرال


بلاخره بعد از چندین ماه انتظار ساعاتی پیش وزیر اداره مهاجرت و شهروندی کانادا اعلام کرد پذیرش مهاجر از طریق سیستم متخصصین فدرال از چهارم ماه مه سال 2013 برایر با 14 اردیبهشت 1392 آغاز خواهد شد.
به گفته وی تاکید اصلی در این روش در وهله اول بر توانایی های زبانی بالاتر و بعد از آن بر سن پایین تر متقاضیان خواهد بود.

شایان ذکر است که در ایین روش جدید تمامی متقاضیان باید مدارک تحصیلی خود را برای ارزیابی و معادلسازی به سازمان هایی که اداره مهاجرت کانادا در کانادا مششخصص خواهد کرد، ارسال کنند. موسسه مهاجرتی گنجی پیش بینی های لازم برای ارایه  خدمات در سریع ترین حالت در این زمینه را به متقاضیان (اعم از موکلین و غیر موکلین ما) نموده است.

نکته مهم دیگر در این برنامه اختصاص امتیاز ببه مدرک زبان همسر متقاضی خواهد بود و بر خلاف سیستم گذشته دیگر مدرک تحصیلی همسر امتیازی ندارد.

با در نظر گرفتن جمیع موارد مذکور بدیهی است که تمامی تلاش و تمرکز شخص متقاضی و در صورت تاهل همسر وی باید بر روی بالا بردن سطح زبان و اخذ مدرک آیلتس و یا تف باشد.

به گفته آقای جیسون کنی، مدت زمان لازم برای بررسی پرونده های این دسته از افراد فقط چند ماه خواهد بود که میتوان گفت سریع ترین زمان ورود افراد متخصص به کانادا تا به حال بوده است.

البته باید توجه داشت به دلیل محدود بودن تعداد پذیرش در این برنامه موفقیت از آن کسانی خواهد بود که در مدت زمان باقیمانده مدارک خود را به طور کامل آماده کنند و حتما مدرک زبان خود را نیز تا آن تاریخ گرفته باشند تا به محض باز شدن برنامه پرونده خود را ارسال دارند.

آن دسته از موکلین ما که پرونده هایشان در دست آماده سازی است و کمبود مدارک دارند می بایست در کوتاه ترین زمان نسبت به  به روز رسانی مدارکشان نزد ما اقدام کنند تا کمبودی در مدارکشان تا زمان ارسال باقی نماند.

دوستان علاقه مند دیگر هم میتوانند با دفاتر ما تماس بگیرند و یا فرم ارزیابی رایگان ما را پر کنند تا در اسرع وقت در صورت واجد شرایط بودن اقدام به باز کردن پرونده و تکمیل مدارک کنند.

منتظر خبرهای تکمیلی ما در این صفحه و صفحه رسمی ما در فیس بوک باشید.


برچسب ها :
دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
سرمایه گذاری کبککارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما