فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

پیکاپ پاسپورت کانادا آنکارا ویزا

بازگشت
بازدیدکنندگان : 78705 نفر 1393/03/27
پیکاپ پاسپورت کانادا آنکارا ویزا

پیکاپ ویزای آنکارا – پاسپورت

سازمان مهاجرتی گنجی هر هفته پیکاپ ویزای انکارا را انجام می دهد. کسانی که از طریق ایمیل یا فکس نسبت به اماده شدن ویزای خود خبر دار شده اند. می توانند تا آخر وقت شنبه نسبت به تحویل پاسپورت خود و امضاء نامه پاس ریکوئست در دفتر ما، ضمن دریافت رسید اقدام کنند.

همانطور که میدانید سفارت طبق روال گذشته از ارائه خدمات درج پاسپورت به ایرانیان در ایران خودداری می کند و افرادی که ویزای انها آماده است باید خود یا فردی را به عنوان نماینده خود به آنکارا بفرستند.

سازمان مهاجرتی گنجی، وکیل رسمی مهاجرت به کانادا اماده ارائه بهترین و ارزانترین نرخ خدمات پیکاپ ویزا می باشد.

هموطنانی که در تهران ساکن نیستند، می بایست با پست پیشتاز یا حضورا اقدام به ارائه پاسپورت خود نمایند و رسید دریافت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید. یا با شماره 22895497 و 22895496 تماس حاصل فرمایید.

 Pickup_visa_ankara

نمونه نامه پاس ریکوئست که سفارت کانادا برای پاس ریکوئست ارسال می کند:

 

شماره پرونده/ نام:

این فرم در رابطه با در خواست ویزای شما ( و یا افراد خانواده تان) برای اقامت موقت در کانادا می باشد.  بدنبال بسته شدن بخش مهاجرت به کانادا در تهران، پرونده های شما در آنکارا بررسی میگردد.ما در این مرحله آماده اتمام بررسی پرونده شما هستیم.  در صورتیکه برای ویزا جهت یکبار سفر (یکبار ورود) به کانادا اقدام کرده اید لطفا در نظر داشته باشید که این ویزا بسته به اعتبار پاسپورت شما، یا شش ماه و یا اینکه یکماه پیش از انقضای زمان پاسپورت شما معتبر خواهد بود.  

 متقاضی گرامی  خواهشمندیم مطالب زیر را بدقت مطالعه فرمایید.

لطفا پاسپورت یا پاسپورتهای خود را شخصا به "بخش مهاجرت سفارت کانادا" به آدرس :

Cinnah Caddesi No. 58 Cankaya

06690 Ankara, Turkey

جاده جناح. شماره 58. چانکایا. آنکارا

تحویل دهید.

سفارت پاسپورت های شما را تنها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بین ساعتهای 8:30 الی 10:00 قبول می کند. پاسپورت / ویزای خود را می توانید یک روز(اداری) پس از ارائه آن به سفارت بین ساعت 14:00 الی 16:00 بگیرید. ( دریافت ویزا برای کسانیکه پاسپورت خود را روز سه شنبه تسلیم کرده اند، روز چهارشنبه و برای کسانیکه روز چهارشنبه ارائه کرده اند روز پنجشنبه خواهد بود.)

لطفا توجه داشته باشید که شما بایستی کپی این ای میل را همراه پاسپورت یا پاسپورت های خود ارائه دهید. شما باید پاسپورت (های) خود را حد اکثر ظرف مدت 60 روزپس از تاریخ این نامه  تحویل دهید.  در صورت عدم ارائه پاسپورت در طول مدت تعیین شده، درخواست ویزای شما بصورت اتوماتیک و بدون اطلاع قبلی باطل و رد خواهد شد. 

اگر پس از درخواست ویزا پاسپورت خود را تعویض کرده اید لطفا هنگام تحویل پاسپورت (ها) سفارت را مطلع نمایید.

برای دادن یا تحویل گرفتن ویزا یا پاسپورت تنها شما و یا فردی با اجازه نامه شما می تواند اقدام نماید. شخصی که برای انجام این موارد از سوی شما اقدام می کند، لازم است تا مدارک زیر را ارائه نماید:

1-     فرم مجوز

2-      فرم دریافت یا گرفتن پاسپورت (  در صورتیکه قرار باشد یک شخص بیش از یک پاسپورت را تحویل بگیرد.) و

3-     پاسپورت شخص تحویل گیرنده بعنوان مدرک شناسایی

نمونه ای از فرم مجوز (فرم  شماره1 ) و همچنین فرم تحویل گیری پاسپورتها ( فرم شماره 2) ضمیمه این ای میل می باشد. شخصی که بعنوان نماینده برای تحویل دادن یا گرفتن پاسپورت (ها) تعیین شده است، تنها زمانی ملزم به دادن پاسپورت خود به سفارت می باشد که خود نیز تقاضای ویزا کرده و از او خواسته شده باشد تا پاسپورت خود را تحویل دهد. 

خواهشمندیم پر کردن قسمت مربوط به اطلاعات "نماینده" و یا " شرکت طرف قرارداد شما و یا نماینده شما برای انجام امور ویزا " را فراموش نفرمایید. پر کردن این اطلاعات که در بالا و به زبان انگلیسی است، الزامی می باشد.  

 

لطفا توجه داشته باشید که بر اساس قوانین ایران فرستادن پاسپورت با پست ممنوع بوده و چنین امکانی برای سفارت وجود ندارد.

ارائه این خدمات در روزهایی که سفارت بسته است ممکن نخواهد بود. با مراجعه به سایت اینترنتی www.turkey.gc.ca    می توانید روزهای تعطیل سفارت که شامل برخی تعطیلات کانادا و ترکیه می باشد را چک کنید.

 

با آرزوی  موفقیت

بخش مهاجرت

سفارت کانادا

Cinnah Caddesi 58, 06690, Çankaya, Ankara

دولت کانادا

 

دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
 • ایمان
 • 11:38-1398/05/24
سلام وقت بخیر. مامانم برای ویزای ویزیتوری انلاین اقدام کرد و ماه پیش بیومتریک رو از وی اف اس استانبول انجام داد.امروز ایمیل اومد که تا ۳۰ روز آینده باید پاسپورت رو تحویل بدیم. چطور میتونیم بدون اینکه بریم استانبول پاسپورت رو تحویل بدیم و اون ها با پست بفرستند؟ با تشکر
 • گنجی
 • 19:47-1398/06/02
با پست امکانپذیر نیست باید خودتان حضوری بروید یا به یک فرد یا شرکت معتبر وکالت بدهید
 • علی
 • 01:44-1397/12/14
سلام
آیا confirmation of permanent residency
یا همون CoPR
که سابقن معروف بود به لندینگ پیپر
را هم شما همراه ویزا پیکاپ میکنید؟
با تشکر
 • گنجی
 • 17:58-1397/12/26
بله-همراه پاسپورت و ویزای مهاجرتی تان سفارت تحویل می دهد
 • فرهاد
 • 03:27-1397/03/31
سلام وقت بخیر.من و همسرم به صورت غیر آنلاین مدارک را تحویل دفتر vacاستانبول دادیم.ایمیل درخواست پیکاپ پاسپورت خودم برای ایمیلم اومده ولی متاسفانه ایمیل همسرم هک شده و دسترسی به ایمیلش نداره تا نتیجه درخواستش مشخص شود.لازم به ذکر که دعوتنامه از سمت دایی همسرم بوده ،حالا سئوالم این است که آیا می شود پاسپورت همسرم را برای پیکاپ ویزا تحویل شما بدهم یا خیر ؟
 • گنجی
 • 02:20-1397/04/07
خیر ، فعلا نه.
 • بهار
 • 5:18 -1394/11/19
باسلام وخسته نباشید. ببخشید اگرسفارت کانادا در ایران بازگشایی شود آیا برای مصاحبه و اینتر ویو بازهم باید به ترکیه رفت یا در همان تهران انجام میشود؟ممنون وموفق باشید.
 • گنجی
 • 1:27 -1394/11/20

خیر، ممکن است در ایران نباشد.

 • کریم شهرضا
 • 1:53 -1393/11/13
با سلام - برای الصاق ویزا در سفارت کانادا در آنکارا اگر خود شخص متقاضی اصلی برود آنکارا و پاسپورت خودش و پاسپورت های خانواده خودش را با خوش ببرد آیا نیاز است اعضا خانواده در دفترخانه رسمی به او وکالت بدهند یا این که امضا فرم ها کفایت میکند
 • گنجی
 • 6:18 -1393/11/14

نیاز به محضر نیست نمونه فرم ها در دفتر تهران موجود است.

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما