فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

برخلاف تصور، تعداد پرونده های دریافتی از طریق اسکیل ورکر کبک بیش از فدرال بود!

بازگشت
بازدیدکنندگان : 151210 نفر 1393/03/26
برخلاف تصور، تعداد پرونده های دریافتی از طریق اسکیل ورکر کبک بیش از فدرال بود!

quebec_ganjico

برخلاف تصور، تعداد پرونده های دریافتی از طریق اسکیل ورکر کبک بیش از فدرال بود!

از 10 مرداد 1392 تا کنون بیش از 4000 پرونده skilledworker Quebec توسط اداره مهاجرت کبک دریافت شده است، درحالیکه از 14اردیبهشت 1392 تاکنون فقط 3100 پرونده skilledworker Federal توسط اداره مهاجرت کانادا دریافت شده است. و این نشان دهنده شرایط بهتر استان کبک می باشد. در حالیکه در ایران بیشتر افراد به خاطر ترس از فراگیری زبان فرانسه، جایی در این 4000پرونده ندارند!.

در حال حاضر کلیه برنامه های نیروی متخصص، کارآفرینی و سرمایه گذاری کانادا دارای سقف پذیرش است. این بدان معنا است که کانادا نمی خواهد هیچ گونه تاخیری در بررسی پرونده ها  داشته باشد، موردی که طی 5سال گذشته بسیاری از هموطنان (علی الخصوص کسانیکه خود پرونده شان را ارسال کرده اند)از تاخیر و ردشدن پرونده شان شکایت داشته اند. در حال حاضر اداره مهاجرت کانادا با تعیین سقف پذیرش ، با توجه به زمان مشخص به بررسی پرونده ها می پردازد و هیچ گونه پرونده اضافی را بعد از عبور از سقف مورد نظر قبول نمی کند تا بتواند با اطمینان جوابگوی پرونده های دریافتی باشد. به قولی با تعریف Milestone مشخص زمان-تعداد توانسته جلوی تاخیر را بگیرد.

در حال حاضر دو برنامه پذیرش نیروی متخصص فدرال و نیروی متخصص کبک مهمترین برنامه های پذیرش مهاجر کانادا هستند. برنامه نیروی متخصص فدرال محدود به 24 رشته وبا سقف 5000 پرونده و با شرط ارسال پرونده از 14اردیبهشت 1392 الی 10اردیبهشت 1393 می باشد. که با توجه به این محدودیت ها حجم تقاضا ها برای کبک افزایش یافته است. البته برای کبک نیز تا 11 اردیبهشت 1392 فرصت دارید.

برای پذیرش در رشته های مورد نیاز کبک شما باید مدرک زبان فرانسه (بجز پرستاری-هوافضا) و حداقل امتیاز لازم را در سیستم امتیاز بندی جدید کبک داشته باشید. این امتیاز ها به سابقه  کار، سن، نمره زبان فرانسه/انگلیسی و همسر و فرزند و فامیل در کانادا و ... تعلق می گیرد.

به قول آقای گنجی –وکیل رسمی مهاجرت به کانادا- در حال حاضر بهترین سیستم مهاجرت برای افراد زیر 35 سال که دارای مدرک حداقل دیپلم می باشند. استان کبک است که دارای فرایند سریعتر و منصفانه تری نسبت به فدرال است. قراردادن سقف پذیرش در کبک نیز دلیلی بر رسیدگی سریعتر و عدم انباشته شدن پرونده ها است.

در حال حاضر کبک برخلاف فدرال 20000هزار پرونده را قبول می کند.(فدرال5000پرونده!) و اگر واجد شرایط هستید تا قبل از نوروز اقدام کنید. زیرا هیچ گونه اطلاعیه در مورد نحوه و زمان و وجود پذیرش بعد از اردیبهشت 1393 وجود ندارد.

 

برای بررسی شرایط خود با ما تماس بگیرید.

 

تعداد دیدگاهها: 0 نفر
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
ویزای توریستی کانادا مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید مهاجرت سرمایه گذاری کبک 2020 Quebec Investor استارت آپ کانادا Start-Up گنجی-وکیل رسمی مهاجرت کانادا نیروی متخصص اکسپرس اینتری 2020 کارآفرینی بریتیش کلمبیا - ونکوور اسپانسرشیپ همسر و ازدواج کانادایی آرشیو اخبار مهاجرت به کانادا
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما