فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

دادگاه مربوط به نیروی متخصص کبک برگزار خواهد شد

بازگشت
بازدیدکنندگان : 53134 نفر 1393/04/13
دادگاه مربوط به نیروی متخصص کبک برگزار خواهد شد

 supreme-court-of-canada-ganji

دادگاه مربوط به نیروی متخصص کبک برگزار خواهد شد

همانطور که در خبر های قبلی نیروی متخصص کبک اعلام کردیم، سال گذشته دولت کانادا قوانین خود را در مورد نیروی متخصص فدرال و کبک  را تغییر داد. این تغییر حتی شامل افرادی شد که فایل نامبر خود را دریافت کرده بودند. این امر باعث ناراحتی بسیاری از متقاضیان شد. لذا وکلای مهاجرت با هماهنگی سعی در اعلام دادرسی و حق خواهی موکلین خود نمودند و برای بسیاری از موکلین خود تقاضای بررسی مجدد نمودند.

در حال حاضر وکلا دو مورد مهم در زمینه قوانین مهاجرت را در دادگاه عالی کانادا به چالش کشیدند.یکی از چالشها مربوط به دولت فدرال است و مورد دیگر مربوط به دولت کبک می باشد. تاریخی معین برای دادگاه عالی کبک جهت شنیدن نظرات وکلا و مشاوران مهاجرت در زمینه تغییرات اخیر برنامه مهاجرت نیروی تخصصی کبک تعیین شده است. طبق اعلام آقای گنجی –وکیل رسمی مهاجرت-دادرسی در تاریخ 21-22 اکتبر 2014 برگزار خواهد شد.

سال گذشته دولت کبک در قانونی در مورخ 1Aug 2013 اعلام نمود که متقاضیان فرصت خواهند داشت تا سطح زبان فرانسه خود را بالا برده و به نمره B2 برسانند. زیرا امتیازی به نمرات زیر B2 تعلق نخواهد گرفت.


دولت کبک افراد متقاضی Quebec Skilled Worker را به سه گروه تقسیم کرد:

الف) کسانیکه قبل از 1Aug 2013 پرونده ارسال نمودند که مشمول این قانون اند. (طبق قانون جدید شما باید برای کبک اگر مجرد هستید 55 امتیاز و متاهل 63 امتیاز کسب کنید.)

ب) کسانیکه پس از 1Aug 2013 پرونده ارسال نمودند.می بایست نمره زبان خود را به B2 ارتقا دهند.(در این سیستم شما در صورت مجرد بودن 49 و متاهل 57 امتیاز نیاز دارید.)

ج) کسانیکه در حال حاضر می خواهند برای کبک پرونده ارسال کنند باید در ابتدا نمره B2 را داشته باشند.


دولت کبک نباید برای کسانیکه پرونده انها قبل از این قانون بوده مدرک زبان و کسب امتیاز کافی از زبان فرانسه را بخواهد ولی عملا برای تعداد زیادی از این افراد درخواست ارسال مدرک زبان شد. دادگاه کبک برای این مورد برگزار خواهد شد.این مورد قرار بود در می 2014 پی گیری شود اما به تعویق افتاده بود.


مورد دادخواهی بعدی مربوط به فدرال است. کسانیکه قبل از 27 Feb. 2007 پرونده فایل نمودند و حدود 280 هزار پرونده بوده است را دولت کانادا به علت انباشت پرونده ها و صف طولانی بازگشت داد و پول متقاضیان نیز در حال پرداخت است. به همین دلیل یک دادرسی در دادگاه فدرال در هفته 2014 ژوئن 23 برگزار خواهد شد.این مورد به وسیله دادگاه فدرال سال پیش رد شد


به روز رسانی در این موارد و اطلاعیه های دادگاه ها در نسخه بعدی از اخبار موسسه مهاجرتی گنجی ارائه خواهد شد.

 

 اگر سوالی در این مورد دارید، در قسمت پایین پرسش خود را مطرح کنید، حتما پاسخ خود را از آقای گنجی - وکیل رسمی مهاجرت- دریافت خواهید کرد.

تعداد دیدگاهها: 0 نفر
دیدگاه کاربران
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما