فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

برنامه اکسپرس اینتری استان انتاریو (تورنتو) برای افراد مسلط به زبان فرانسه شروع شد

بازگشت
بازدیدکنندگان : 133707 نفر 1394/03/23
برنامه اکسپرس اینتری استان انتاریو (تورنتو) برای افراد مسلط به زبان فرانسه شروع شد

toronto_skilled_worker_ferench_speaking_2015

برنامه اکسپرس اینتری استان انتاریو (تورنتو) برای افراد مسلط به زبان فرانسه شروع شد

اداره مهاجرت استان انتاریو برنامه جدید خود را برای نیروی متخصص با دانش زبان فرانسه را به نام OOPNP آغاز کرد.

این برنامه در راستای برنامه اکسپرس اینتری فدرال می باشد که برای افراد فرانسوی زبان با دانش زبان دوم انگلیسی که قصد اقامت در استان انتاریو را دارند، طراحی شده است. استان انتاریو پر جمعیت ترین استان کانادا است که پایتخت کانادا "اتاوا" و بزرگترین شهر کانادا"تورنتو" را درخود جای داده است. این برنامه به افراد واجد شرایط اکسپرس اینتری 2015 که دارای مهارت های زبان فرانسه و انگلیسی و سابقه کار و تحصیلات مرتبط و ... هستندکمک می کند تا اقامت کانادا را از طریق انتاریو بگیرند.

جزئیات برنامه نیروی متخصص انتاریو OOPNP

هنگامیکه فرد برای برنامه آنلاین اکسپرس اینتری اقدام می کند باید تمایل خود را برای یک استان یا تمامی استانهای اعلام کند. همچنین باید امتیاز لازم از گروه Federal Skilled Worker یا Canadian Experience Class را کسب کرده باشد. بعد از ورود این فرد که تمایل خود را به زندگی در انتاریو اعلام کرده است، برنامه نیروی متخصص انتاریو OOPNP افراد دارای دانش زبان فرانسه را براساس شرایط زیر انتخاب می کند:

-          دانش زبان فرانسه در حد CLB7 و دانش زبان انگلیسی در حد CLB6 با ارائه مدرک زبان. (در مورد CLB بیشتر بدانیم)

-          سابقه کار طبق قوانین برنامه Federal Skilled Worker یا Canadian Experience Class داشته باشند. در بخش نیروی متخصص فدرال Federal Skilled Worker افراد باید حداقل یکسال سابقه کار تمام وقت یا معادل آن به صورت نیمه وقت در طی 5 سال گذشته در یکی از گروه های شغلی NOC 0,A,B باشند. در بخش سابقه کار کانادایی Canadian Experience Class افراد باید دارای یکسال سابقه کار تمام وقت یا معادل ان نیمه وقت در یکی از گروه های شغلی NOC 0,A,B در کانادا طی 3 سال گذشته باشند.

-          دارای مدرک معادل سازی شده بالاتر از لیسانس (توسط WES)

-          دارای حداقل دارایی مجاز برای ورود به کانادا (بودجه اولیه)

-          امضا تعهد اقامت در انتاریو کانادا.

 

این افراد بعد از انتخاب شدن نامه ای با عنوان PT Notification دریافت می کنند. که بعد از آن می توانند در بخش نیروی متخصص فرانسوی زبان انتاریو مدرک ارسال کند. مدت زمان برای این کار 30 روز است. سپس افراد 600 امتیاز مربوط به این استان را کسب و قبولی اکسپرس اینتری خود را نهایی می کنند.

 

برای اطلاع بیشتر در مورد استان انتاریو (تورنتو) کلیک کنید.

اگر شما نیز تمایل به شرکت در این برنامه را دارید و دارای دانش زبان فرانسه هستید فرم ارزیابی موسسه مهاجرتی گنجی را تکمیل نمایید.

 

دیدگاههای کاربران
دیدگاه شما ثبت شد و بزودی در صورت نیاز پاسخ داده خواهد شد
 • سحر
 • 12:11 -1394/04/12
سلام. با لیسانس ادبیات و زبان انگلیسی. و سابقه معلم زبان بودن و تسلط بر زبان فرانسه هم میشه اقدام کرد؟ آخه شنیدم با این مدرک تحصیلی شدنی نیس
 • گنجی
 • 9:43 -1394/04/14

امکانپذیر است. مشکلی نمی بینم.

 • تام
 • 12:19 -1394/03/31
با سلام.برای اثبات سابقه کار باید حتما سابقه بیمه داشته باشیم ؟
 • گنجی
 • 11:29 -1394/04/02

بله، شرایط کامل باید باشد.

 • M
 • 9:45 -1394/03/30
سلام . 1-این برنامه آیا محدودیت پذیرش دارد ؟ مثلا در سال 500 نفر؟2- اگر کسی دارای بیمه باشد اما در یک سال گذشته 3 کارفرما با عناوین مختلف داشته باشد آیا میتواند بای مهاجرت اقدام کند ؟ 3- آیا از سومی باید نامه بیاورد کافیست یا از هر 3 تا کارفرما لازم لازم است که نامه بیارود ؟
 • گنجی
 • 12:16 -1394/03/31

ظرفیت محدود دارد. ولی فعلا قابل انجام است./  بله امکانپذیر است. / از هر سه باید نامه داشته باشید.

ویزای توریستی کانادا مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید مهاجرت سرمایه گذاری کبک 2020 Quebec Investor استارت آپ کانادا Start-Up گنجی-وکیل رسمی مهاجرت کانادا نیروی متخصص اکسپرس اینتری 2020 کارآفرینی بریتیش کلمبیا - ونکوور اسپانسرشیپ همسر و ازدواج کانادایی آرشیو اخبار مهاجرت به کانادا
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما