فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

دوره های زبان انگلیسی در کانادا

بازگشت
بازدیدکنندگان : 103138 نفر سه شنبه4 آذر 1399
دوره های زبان انگلیسی در کانادا

قبل از مهاجرت، خیلی از مهاجرین با خودشون می‌گن، خوب مهاجرت می‌کنم و وقتی به کانادا رسیدم زبان می‌خونم، تازه اینجوری هم توی محیط قرار گرفتم و هم کانادا در ازاری خوندن زبان و شرکت در دوره‌های زبان بهم حقوق می‌ده.

با احترام فراوان خدمت این دسته از عزیزان مهاجر، که همینجوری و بدون تحقیق تشریف میارن، باید بگم، .... ولش کن، چیزی نمی‌گم.

ولی چند نکته رو باید خدمت شما درباره دوره‌های زبانی که برای مهاجرین برگزار می‌شه عرض کنم.

اول اینکه، مثل هر دوره‌ زبانی، این دوره‌ها هم امتحان تعیین سطح داره و قبل از ورود به این دوره‌ها، سطح زبان شما در یک آزمون که یه چیزی شبیه آزمون آیلتس هست سنجیده می‌شه. در این آزمون که نمراتش فکر می‌کنم بین ١ تا ١٠ هست شرکت کنندگان به دو گروه تقسیم می‌شن.

  1. گروهی که نمره بالای ۶ آوردن
  2. گروهی که نمره زیر ۶ کسب کردن

معمولاً تجربه نشون داده که اگه شما آیلتس ٧ داشته باشی، می‌تونی توی این آزمون نمره بالای ۶ کسب کنی، در غیر اینصورت نمره شما زیر ۶ خواهد شد.

کسانی که نمره زیر ۶ کسب می‌کنند باید در کلاسهایی به اسم لینک شرکت بکنند و کسانی که نمره بالای ۶ کسب می‌کنند در کلاسهای ایی اس ال.

تفاوت این دو کلاس در چیه؟

کسانی که در دوره ایی اس ال شرکت می‌کنند، بابت حضورشون در این کلاسها یه مبلغ تاچیزی که بسته به تعداد نفرات خانواده و یکسری فاکتورهای دیگه داره از ۴٠٠ تا ١٠٠٠ دلار از دولت کمک بلاعوض می‌گیرند و البته این کلاسها هم براشون رایگان خواهد بود.

و اما کسانی که در کلاسهای لینک شرکت می‌کنند (که تعدادشون هم کم نیست) بابت تحصیل هیچگونه کمکی از دولت دربافت نمی‌کنن و فقط دوره‌ها براشون مجانی تموم می‌شه.

هر دوی این دوره‌ها بصورت تمام وقت و پاره‌وقت برگزار می‌شه و متقاضیان می‌تونند در این دوره‌ها ثبت نام بکنند.

برای ثبت نام در این دوره‌ها بایستی به یکی از مرکزی که برای مهاجران تازه‌وارد خدمات می‌ده مراجعه کنید.

برچسب ها :
سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما