اخذ پاسپورت دومینیکا در 4 ماه همراه با ویزای رایگان کانادا

بازدیدکنندگان : 28863 نفر 1400/10/26
اخذ پاسپورت دومینیکا در 4 ماه همراه با ویزای رایگان کانادا

دومینیکا

دومنیکا کشوری در دریای کارائیب در نزدیکی ایالت فلوریدا آمریکا، ونزوئلا، کوبا و دومینیکن واقع شده است. پایتخت دومینیکا Dominica شهر روسو Roseau با جمعیت 30هزارنفری و جمعیت کل کشور بیش از 80هزار نفر می باشد. مساحت ان 750 کیلومتر مربع است. اولین بار در سال 1493 دومینیکا را کریستف کلمب کشف کرد. شهر روسو دومینیکا معماری سبک فرانسوی دارد.
بیشتر گردشگران سفر به دومینیکا را به دلیل آب و هوای خوب، کوه های جنگلی، رودخانه های زیبا انتخاب می کنند و از کشورهای کانادا، آمریکا به آن سفر می کنند. از ابتدای قرن 16 کشورهای انگلیسی و فرانسه تجارت محصولات کشاورزی به خصوص نیشکر، کاکائو، قهوه را در دومینیکا رونق دادند.
دومینیکا جزو کشورهای مشترک المنافع () است که از 3 نوامبر 1978 از بریتانیا اعلام استقلال کرد.

قیمت دلار دومینیکا

واحد پول و قیمت دلار دومینیکا از مهمترین سوالات موکلین سازمان گنجی است. دلار کارائیب شرقی East Caribbean dollar با کد XCD، پول رایج در کشورهای شرق دریای کارائیب و من جمله دومنیکا است. مسؤلیت کنترل این پول برعهدهٔ بانک مرکزی شرق دریای کارائیب قرار دارد. 
هر دلار آمریکا برابر 2.7 دلار دومینیکا می باشد.
1 US Dollar  =   2.70 East Caribbean Dollars
و هر دلار دومینیکا برابر 0.37 دلار امریکا می باشد.
1 XCD = 0.37 USD


دومینیکا کجاست !

دومینیکا جزو کشورهای شرق دریای کارائیب در نزدیکی آمریکا و ونزوئلا و خلیج مکزیک قرار دارد. کشورهای شرق دریای کارائیب شامل: دومینیکا، گرانادا، سنت وینسنت و گرنادین ها، سنت لوسیا، آنتیگوا و باربودا، سنت کیس و نویس، جزایر ویرجین بریتانیا می باشند. 
 

پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا و ارزش و قدرت آن مانند هر پاسپورت دیگری به عواملی مانند تعداد کشورهایی که شما بدون ویزا می توانید وارد آن شوید و ارزش سیاسی ان پاسپورت دارد. در حال حاضر با تعداد محدودی پاسپورت می توانید به شینگن و انگلیس سفر کنید که پاسپورت دومینیکا یکی از آنها است. مدت زمان اخذ پاسپورت دومینیکا بسیار کوتاه و 4تا 6ماه است در حالی که هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا بسیار ارزانتر از کشورهایی مانند کانادا، آمریکا، استرالیا و پرتغال است.متقاضیان ایرانی که با پاسپورت خود برای ورود به بعضی کشورها نیاز به ویزا دارند می توانند با داشتن پاسپورت دوم یعنی پاسپورت دومینیکا به راحتی و بدون ویزا به 145 کشور وارد شوند و تا 6 ماه بدون ویزا در آنجا حضور داشته باشند.
رتبه پاسپورت دومینیکا در جهان 32 می باشد و جزو پاسپورت های قدرتمند به حساب می آید. به همین دلیل ارزانترین پاسپورت دوم برای بسیاری از متقاضیان اخذ پاسپورت است.

پاسپورت دومینیکا گنجی

سازمان مهاجرتی گنجی با نرخی کمتر از دیگر موسسات امکان اخذ پاسپورت دومینیکا را برای متقاضیان مجرد و متاهل با فرزندان زیر30 سال و والدین متقاضی و همسر وی و حتی برادر و خواهر را در سال 2022 دارد. توجه کنید که پاسپورت دومینیکا مادام العمر می باشد و شما از ابتدا شهروندی دومینیکا را کسب می کند و هر دو سال یکبار توسط موسسه گنجی به راحتی و با پرداخت 1200 دلار پاسپورت قابل تمدید برای مدت ده سال دیگر است.

طبق نظر آقای گنجی وکیل رسمی، برای تمامی موکیل دارای قرارداد پاسپورت دومینیکا، ویزای ده ساله کانادا نیز بدون هزینه اخذ می گردد. همچنین شرایط خوبی برای فرزندان این موکلین جهت تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه تورنتو کانادا، استنفور آمریکا، آکسفورد انگلیس و ... برقرار شده است. مزایای شهروندی دومینیکا برای ایرانی ها بیشمار است.

مهاجرت به دومینیکا و اخذ پاسپورت دومینیکا به نسبت مهاجرت به کانادا و پرتغال و ... بسیار ساده است و نیاز به مدارک و شرایط خاصی بجز تمکن مالی ندارد. 

فرم ارزیابی مهاجرت کانادا موسسه گنجی

کشورهایی که با پاسپورت دومینیکا در سال 2022 می توان سفر کرد

با پاسپورت دومینیکا متقاضی و تمام خانواده وی می توانند بدون ویزا به 145 کشور سفر کنند. با پرداخت هزینه آن (به نسیت تعداد اعضا خانواده و والدین) می توانید اقامت این کشور که در جنوب آمریکا واقع شده است را در مدت 3 تا 6 ماه بدون مصاحبه و ارائه مدارک تجربه کاری یا ... دریافت کنید. و با دریافت پاسپورت این کشور برای خود و فرزندان زیر 30سال ، بدون محدودیت به 145کشور دنیا از جمله: آمریکا، کانادا، انگلیس، اتحادیه اروپا، هنگ کنگ و ... مسافرت کنید.
این پاسپورت مادام العمر بوده و مزایای آن به تمام اعضا خانواده تعلق می گیرد. زبان رسمی آن انگلیسی است و به فرزندان تا 30سال، فرزندان برادر و خواهر زیر 18سال و والدین بالای 55 سال اعطا می شود.

کشورهایی که با پاسپورت دومینیکا می توان سفر کرد شامل 145 کشور می باشند که مهمترین آنها عبارتند از:

 • حوزه شینگن شامل: سوئیس ، آلمان، دانمارک، اتریش، بلژیک، فنلاند، فرانسه، مجارستان، ایتالیا، هلند، نروژ، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسپانیا، سوئد، انگلیس و...
 • روسیه ، کره جنوبی، چین، هنگ کنگ، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور، سری لانکا، امارات و...
 • آفریقای جنوبی، مصر، کنیا، تانزانیا، اوگاندا، موزامبیک و ...
 • برزیل، کلمبیا، کوبا، نیکاراگوئه، پاناما، ونزوئلا و...


لیست کامل کشورهایی که با پاسپورت دومینیکا می توان بدون ویزا با آن مسافرت کرد در منوی بالادرج شده است. بعضی از کشورها در هنگام ورود به ان در فرودگاه با پاس دومینیکا به شما ویزا می دهند و بعضی کشورها قبل از ورود ویزای شما را اوکی می کنند. صفر تا صد دریافت پاسپورت دومینیکا را اینجا بخوانید.

قدرت پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا یکی از قدرتمند ترین پاسپورت های دنیا با رتبه 32 است با اینکه این کشور شناخته شده نیست ولی با توجه به اینکه قبلا مستعمره انگلستان بوده و جزو کشورهای مشترک المنافع می باشد توانسته اعتبار خوبی بدست آورد.
کشورهای مشترک المنافع شامل: استرالیا، نیوزلند، کانادا، سنت کیس، دومینیکا، هند و ... است. ۵۳ عضو اتحادیه کشورهای مشترک المنافع روی هم ۲٫۵ میلیارد نفر جمعیت دارند که تقریباً معادل ۳۰٪ جمعیت کره زمین است. تولید ناخالص ملی این گروه معادل ۷٫۸ ترلیون دلار معادل ۱۶ درصد اقتصاد جهانی است. مساحت کل کشورهای همسود ۳۱٬۵ میلیون کیلومتر مربع معادل یک سوم خشکی‌های زمین است. پهناورترین کشورهای عضو کانادا (۹٫۸ میلیون کیلومتر مربع)، استرالیا (۷٫۷ میلیون کیلومتر مربع) و هند (۳٫۱ میلیون کیلومتر مربع) هستند.

شما با داشتن شهروندی دومینیکا و اخذ پاسپورت دومینیکا که یکی از آسان ترین پاسپورت ها برای ایرانیان است از مزایای این پاسپورت بهره مند شوید و به راحتی به افتتاح حساب، سفر، تحصیل در 145 کشور بپردازید.
این پاسپورت برای افراد بالای 16 سال با اعتبار 10 ساله و برای افراد زیر 16 سال با اعتبار 5 سال (برای تجدید عکس کودکان) صادر می شود . توجه داشته باشید که تابعیت و شهروندی دومینیکا مادام العمر است و به نسل های بعدی فرزندان شما نیز انتقال می یابد. 
 

معایب پاسپورت دومینیکا

نکته اولیه این پاسپورت شاید .... برای ادامه کلیک کنید . . .

 

telegram_Canada_Ganji
سوال خود را از وکیل کانادا اینجا مطرح کنید:
پیام شما ثبت شد و پس از تایید در سایت منتشر می شود
shapour1400/11/12
شرایط رو کامل برایم بفرستید ممنون
 • گنجی
 • 1400/11/12
شماره موبایل تان را واتس آپ کنید یا با دفتر تماس بگیرید 
لینک تماس با سازمان مهاجرتی گنجی
مجید1400/11/02
سلام ..برای هزینه ؟
 • گنجی
 • 1400/11/02
هزینه های اخذ پاسپورت دومینیکا به نسبت تعداد و سن اعضا خانواده متغیر است. در واتس اپ بفرمایید.
Firooz1400/11/02
سلام لطفا هزینه دریافت پاسپورت دومینیکا هم بدلار امریکا و دومینیکان و هم بریال یا تومان ایرانی را محبت بفرمایید. خانواده 2و3 و 4 نفری
 • گنجی
 • 1400/11/02
هزینه های دومینیکا بر طبق دلار آمریکا است.عدم سوپیشینه و شغل معتبر نیاز دارد.
بهمن1400/11/02
من و همسرم مهندس عمران هستیم با دوفرزند سوالم اینه که آیا این اقامت سرمایه زیادی میخواد
 • گنجی
 • 1400/11/02
نیازمند تمکن مالی خوب است تا بتوانید پاسپورت کسب کنید
خبرهای مرتبط
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

زمان بررسی کدام برنامه مهاجرتی سریعتر است؟

 • برنامه های مهاجرتی کانادا
 • ویزای طلایی و اقامت پرتغال
 • شهروندی و پاسپورت دومینیکا
 • برنامه اقامت دائم آمریکا
شرکت کنندگان : تن