Communications socially ازتباطات اجتماعی

مسیر نما :

ارتباطات اجتماعی در کانادا


استفاده از اوقات فراغت، بخش مهمی از زندگی محسوب می شود و یکی از موارد لازم و مفید برای تمام مردم در سنین مختلف است. به غیر از گذراندن وقت در محفل خانواده و دوستان، شرکت در فعالیت های بدنسازی و ورزشی و یا حضور در مراسم سرگرم کننده، راه های دیگری وجود دارند که شما می توانید از این راهها، هنگامی که به سر کار یا مدرسه نمی روید و یا در حال انجام وظائف کاری نیستید، آرامش گرفته و از زندگی خود لذت ببرید. برای شرکت کردن در این فعالیت ها، لازم نیست حتما حرفه ای آن کار باشید، فقط کافیست از آن لذت ببرید!
در کانادا معمولا افراد حول محور  مورد علاقه خود مانند سرگرمی، بازی و سایر علاقه های مشترک، گروه هایی را تشکیل می دهند. با پیوستن به چنین گروه هایی می توانید به زندگی خود غنا بخشیده و به گسترش روابط اجتماعی خود کمک کنید. چنین کاری همچنین می تواند در فراگیری زبان انگلیسی و بسط مهارت های جدید هم به شما کمک کند. این گروه ها، گاهی غیر رسمی هستند و گاهی نیز با برگزاری جلسات منظم هیئت مدیره، به طور رسمی تشکیل می شوند. وقتی گروهی سازماندهی می شود اغلب حق عضویت ناچیزی دریافت می شود تا هزینه های فعالیت گروه را پوشش دهد.

از آنجایی که این گروه ها بدون هیچ گونه پولی و یا با حداقل بودجه کار می کنند، فعالیت های آنها ممکن است بطور گسترده تبلیغ نشود. برای پیدا کردن سازمان ها و گروه های اجتماعی در منطقه خود می توانید از روشهای زیر استفاده کنید:


 - اخبار روزنامه های محلی و تابلوهای اعلانات را پیگیری کنید.
 - مرکز اجتماعی یا کتابخانه محلی خود را بررسی کنید.
 - در وب سایت های شبکه های اجتماعی به دنبال اطلاعات بگردید.
 - از افرادی که می شناسید در مورد گروه های مورد نظرتان سوال کنید.
 

ارتباطات اجتماعی از طریق انجمن تازه واردین 


انجمن تازه واردین (اداره نیوکامرز)، ادغام تازه واردین را در جامعه مورد تاکید قرار داده و برای آن ارزش و اهمیت قائل است. این انجمن از طریق برنامه ها و گروه های متعدد به مهاجران جدید کمک می کند تا از طریق گسترش و افزایش محافل اجتماعی خود، حس پذیرش و خوشامدگویی جامعه جدید خود را احساس کنند.
 

برنامه ورود در جامعه


این برنامه بخشی از برنامه ارتباطات اجتماعی اداره نیوکامرز است که خانواده ها و افراد داوطلب جامعه را بر اساس علائق مشترک با خانواده ها و افراد تازه وارد منطبق و آشنا می سازد. داوطلبان معمولا بصورت منظم و در یک دوره زمانی مشخص، در محافل اجتماعی یا کاری خود با همتایان تازه وارد خود دیدار می کنند. روابطی که از طریق این برنامه بوجود می آید، اغلب دوستی واقعی و طولانی مدتی را بین آنها ایجاد می کند.
این برنامه همچنین مراسم مختلفی را بصورت فصلی نیز برگزار می کند که در آن همه داوطلبان و تازه واردان مرتبط، برای انجام یک فعالیت گروهی بزرگ (مثل یک روز تابستانی در کنار ساحل، یک برنامه ورزشی خانوادگی در بهار یا پاییز، و یا برنامه اسکی در فصل زمستان) گرد هم می آیند.
 

گروه حمایت از زنان مهاجر


این گروه، زنان شاغل در انجمن، زنان تازه وارد و نیز زنان مستقر در جزیره را برای انجام فعالیت های سرگرم کننده گرد هم می آورد.
 
 

مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا