مهاجرت خویشاوندی و اسپانسرشیپ همسر و ازدواج در کانادا

 مهاجرت کانادا اسپانسرشیپ

مهاجرت کانادا اسپانسرشیپ

دولت کانادا شرایط مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسر فامیلی را به چند صورت زیر دارد:

  • اسپانسرشیپ فرزند کانادا
  • اسپانسرشیپ همسر کانادا
  • اسپانسرشیپ والدین

همه ساله تعداد زیادی مهاجر جدید از طریق موارد بالا موفق به کسب اقامت کانادا می شوند و معمولا زمان بررسی طولانی دارند. بجز اسپانسرشیپ والدین که ابتدا باید در قرعه کشی قبول شوید بقیه با بررسی دقیق مدارک در ویزا آفیس آنکارا شروع می شود.

گرفتن اقامت برای پدر و مادر

همه ساله بیش از صد هزار نفر برای این برنامه در قرعه کشی دولت کانادا شرکت می کند و حدود 10 تا 20هزار نفر موفق به اخذ ویزا می گردند. مهمترین مدارک در این بخش توانایی مالی اسپانسرکننده در کانادا برای 3 سال گذشته می باشد البته در استان کبک شرایط اسپانسرشیپ والدین ساده تر می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق فرزند

اگر فرزند شما مقیم یا سیتی زن کانادا بوده و طی 3 سال گذشته درآمد کافی(بیش از 40هزار دلار) داشته باشد می تواند برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود اقامت دریافت کند.

آوردن همسر به کانادا

دولت کانادا به حضور همسر قانونی یک فرد دارای کارت پی آر یا سیتی زن در کانادا ارزش زیادی را قایل است و اگر مدارک زوجین برای اثبات قطعیت ازدواج کافی باشد، بدون مدارکی مانند آیلتس و سابقه کار و ... به همسر وی نیز کارت اقامت اعطا می کند اما هزینه های آن تا چند سال اول بر عهده اسپانسر کننده است.

معنی اسپانسرشیپ

اسپانسرشیپ در کانادا به اعطا اقامت توسط یک فرد مقیم کانادا به فردی خارج از کانادا و بدون ویزا را گویند که تعهدات مالی و پزشکی اسپانسرشونده را اسپانسر در کانادا تقبل می کند.
 

نظرسنجی مهاجرت کانادا

آیا ورک پرمیت کانادا با ویزای توریستی ایرانیان بعد از 28فوریه 2024 تمدید می شود؟

  • تمدید نمی شود.
  • تمدید می گردد.
  • من روشهای بهتر را اقدام می کنم.
شرکت کنندگان : تن