تحصیل بزرگسالان در کانادا

مسیر نما :

ویزای تحصیلی کانادا

تحصیل بزرگسالان در کانادا

وقتی نوبت به برنامه های آموزش بزرگسالان می رسد، گزینه های زیادی پیش روی قرار می گیرند. این گزینه ها، از آموزش اولیه زبان آغاز شده و تا انجام تحصیلات عالی گسترده می باشد. برای زندگی در کانادا و دارا بودن شرایط اجتماعی خوب نیاز به تحصیلات اولیه خواهید داشت. در این بخش از راهنما به ارائه اطلاعاتی در مورد بعضی از این برنامه ها می پردازیم:

 

تحصیل بزرگسالان در کانادا

دوران قبل از دیپلم را بعد از سن 19 سالگی در کانادا افراد در بخش بزرگسالان تحصیل خواهند کرد. با تحصیل در کانادا شما مزایای زیر را خواهید داشت:

  • امکان تحصیل در دبیرستان
  • افزایش توانایی های علمی برای شرکت در کالج و دانشگاه
  • استفاده از خدمات آموزش رایگان بزرگسالان
  • استفاده از خدمات آموزش زبان رایگان فرانسه و انگلیسی

 

 

تحصیل رایگان دبیرستان در کانادا

بی شک بهترین کشور برای تحصیل در مقطع دبیرستان کانادا می باشد. بهترین دبیرستان های کانادا در شهرهای تورنتو و مونترال و ونکوور برای افراد خارجی باز هزینه های 15 هزار دلار سالانه قابل انجام است اگر در کبک باشید با زبان فرانسه این هزینه ها بسیار کم خواهد بود. اما اگر کارت اقامت کانادا را داشته باشید رایگان است.

 

مدارس ابتدایی کانادا

بچه های 5 تا 12 سال در مدارس ابتدایی کانادا تحصیل می کنند. والدین رایگان می توانند فرزندشان را در مدارس دولتی یا با هزینه در مدارس خصوصی ثبت نام کنند. امکان تحصیل با ویزای توریستی برای این گروه سنی بدون استادی پرمیت هست.

 

بهترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل

مهاجرت تحصیلی به کانادا روشی سریع ولی با هزینه برای رسیدن به اقامت کاناداست. نیاز به آیلتس اکادمیک و معدل خوب و وقفه تحصیلی کم دارد. ارزانترین دانشگاه ها در استان کبک کانادا مانند مک گیل و کونکوردیا و لول قرار دارد. 

 

هزینه تحصیل ارشد در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا از انگلیس و آمریکا ارزانتر است و در بعضی مواقع مثلا در خارج از شهر مونترال در استان کبک رایگان است. به صورت میانگین هر سال 15 هزار دلار هزینه دارد.