حمل و نقل در کانادا

مسیر نما :

 تاسیس شرکت حمل و نقل در کانادا

حمل و نقل در کانادا

کانادا دومین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت است و اهمیت حمل و نقل این کشور را نمی توان دست کم گرفت. بسته به مسافتی که طی می کنید، گزینه های مختلفی با توجه به مسافت و میزان بوجه برای رفت و آمد در شهر های کانادا وجود دارد.

 

هزینه حمل و نقل عمومی در کانادا

هزینه های حمل و نقل عمومی بخشی از هزینه های مهم زندگی در کانادا می باشد. معمولا مردم در کانادا از کارت های ماهانه برای هزینه های حمل و نقل عمومی استفاده می کنند که تا حدی به صرفه تر می باشد.

 

حمل و نقل دانشجویان در کانادا

با توجه به اینکه دانشجویان در کانادا نمی توانند مانند افراد عادی مشغول کار باشند و درآمد کسب کنند، دولت نیز برای آن این دسته از افراد جامعه استثنا قائل می شود و هزینه های حمل و نقل برای داشجویان را کاهش داده است. البته افراد برای برخورداری از این مزیت باید کارت دانشجویی نشان دهند.

 

تاکسی در کانادا

هزینه تاکسی در کانادا به ازای هر کیلومتر تقریبا 2 دلار می باشد که ممکن است در شهرهای مختلف متفاوت باشد. بر روی تاکسی ها در کانادا یک چراغ وجود دارد که روشن بودن آن به معنی عدم وجود مسافر در تاکسی است و اگر خاموش باشد یعنی تاکسی دارای مسافر است. همچنین سیستم uber نیز یکی دیگر از راه های حمل و نقل ذر این کشور می باشد.

 

سیستم حمل ونقل هوایی در کانادا

همانطور که گفتیم کانادا دومین کشور بزرگ در کانادا می باشد و مردم معمولا برای سفر های بین شهری از سیستم هوایی استفاده می کنند. سیستم هوایی کانادا در حال حاضر جز مدرن ترین و پیشرفته ترین سیستم های هوایی دنیا می باشد.