درباره کانادا مهد کودک

/directory/ganjicocom/editor/Garderie_Enfant.jpg

نگهداری از فرزندان زیر 5 سال

در کبک مکان هایی برای مراقبت از فرزندان شما تا پیش از پنج سالگی وجود دارد که به تفصیل برای شما شرح می دهیم:
در کبک کودکان تا سن 5 سالگی به مهد کودک نمیروند. بنابراین والدین باید برای مراقبت روزانه از فرزندان زیر 5 سال خود از garderie یا همان مکان های مراقبت از کودکان استفاده میکنند.
 
Les centres de la petite enfance - مراکز کودکان (CPE) سازمان های غیر انتفاعی هستند که توسط دولت کبک حمایت میشوند. هزینه ثبت نام در ین مراکز بالا نیست و از دو بخش تشکیل میشود یک شهریه ثابت و یک هزینه اضافی که متناسب با درآمد والدین است. شهریه اولیه 8 دلار برای هر روز و برای هر کودک است این قانون از اولین روز ماه ژانویه 2018 تثبیت شد. شهریه اضافی برای دومین فرزند به نصف کاهش می یابد و از افرادی که 3 فرزند یا بیشتر دارند گرفته نمیشود.
 
مراکز خصوصی: این مراکز گاهی توسط دولت حمایت میشوند که اگر اینطور باشد شهریه آنها کاهش می یابد در حالیکه مراکزی که کمک هزینه از دولت دریافت نمی کنند تعرفه هایشان را خودشان تعیین میکنند که معمولا چیزی بین 40 تا 60 دلار برای هر روز است.
 
مراقبت خانگی از کودکان:  خانه هایی خصوصی نیز وجود دارند که توسط یک مسئول که دوره های خاص مراقبت از کودکان را گذرانده اداره میشوند. هزینه این خانه ها نیز به نسبت کمتر است.
 
پرستار بچه: شما همچنین می توانید فرزندتان را به افرادی که برای مراقبت چند ساعته به منازل می آیند بسپارید که در اینصورت آن فرد مانند کارمند شما خواهد بود و برای ساعت هایی که از کودک مراقبت میکند حقوق دریافت میکند. مهد کودک ها یا مراکز درمانی این خدمات را ارائه می دهند.
 
- چه زمانی باید به دنبال یکی از گزینه های بالا گشت؟
مراکزی که از دولت کمک هزینه دریافت میکنند مانند مراکز کودکان (CPE) بسیار محبوب هستند و به سرعت پر میشوند. زمان انتظار برای ثبت نام در این مراکز می تواند بسیار طولانی شود از این رو می توانید از زمان  بارداری و به محض ورودتان به کبک فرزند خود را در لیست انتظار این مراکز در سایت https://www.laplace0-5.com/ قرار دهید. 
- از کجا می توان این مراکز را پیدا کرد؟
از طریق سایت های http://www.magarderie.com/ و https://www.laplace0-5.com/ به تمامی مراکز مراقبت از فرزندان اطراف خود دستیابی پیدا کنید. 
مهمترین های کانادا
پربازدیدترینها

آرشیو اخبار کانادا

نظرسنجی مهاجرت کانادا

کدام مورد برای دریافت ویزای تحصیلی مهمتر است؟

  • آیلتس آکادمیک 6-معدل 17-وقفه تحصیلی کم-پذیرش ازدانشگاه
  • دولینگو-وقفه تحصیلی با سابقه کار-تمکن مالی 10هزاردلار
  • تافل-ویزای ریجکتی قبلی-مقاله معتبر-ریکامندیشن-پذیرش کالج
  • ویزای مولتی-داشتن پرونده مهاجرتی-همراهی خانواده-پذیرش مشروط
شرکت کنندگان : تن

سرمایه گذاری کارآفرینیاستارت آپفرم ارزیابینیروی متخصصاپلیکیشن گنجیکاریابی کاناداتماس با ما

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا